X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
یعنی اگه به ایکو رای ندید ،، من به پایان انسانیت پی میبرم ...

لطفا با سایلنت هیل شوخی نکنید :| کمتر کسی هست که عاشق سورویوال هارور باشه و بازی اول یا دومش در تمام دوران سایلنت هیل نباشه. ico از لحاظ محبوبیت واقعا هم رده با سایلنت هیل نیست :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نظر سنجی گذاشته شد. تنکس @Nima
چه دور بیخودی:p
فست فوروارد بزنید بریم سراغ مسابقه بعدی:-"
نظرت چیه با یه شینرا تنسی پرتت کنیم از تاپیک بیرون؟

n58lyze2zrkcksly4cq7.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چه دور بیخودی:p
فست فوروارد بزنید بریم سراغ مسابقه بعدی:-"
ولم کنید ، کسی منو نگیره ، ولم کنید بذارید امیر و چندتای دیگه رو بزنم راحت شم :D
اون روزی که پر پر زدم و زدید Heavenly Sword و Parasite Eve و Syphon Filter و Driveclub و بقیه رو حذف کردید و در دشمنی با من ایمان راسخ داشتید و با خوشحالی تمام این دوتا رو آوردین بالا ، حالا نشستین میگین چه دور بیخودی فست فوروارد میخواهیم ؟ :D
نه آقا ولم کنید ، کسی منو نگیره بزنم چند نفرو بکشم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نظر سنجی گذاشته شد. تنکس @Nima

نظرت چیه با یه شینرا تنسی پرتت کنیم از تاپیک بیرون؟

View attachment 152629
ناروتو وار ظهور میکنم! :D

ولم کنید ، کسی منو نگیره ، ولم کنید بذارید امیر و چندتای دیگه رو بزنم راحت شم :D
اون روزی که پر پر زدم و زدید Heavenly Sword و Parasite Eve و Syphon Filter و Driveclub و بقیه رو حذف کردید و در دشمنی با من ایمان راسخ داشتید و با خوشحالی تمام این دوتا رو آوردین بالا ، حالا نشستین میگین چه دور بیخودی فست فوروارد میخواهیم ؟ :D
نه آقا ولم کنید ، کسی منو نگیره بزنم چند نفرو بکشم :D
بشین تا من باعث بالا اومدن بازی سبک Horror بوده باشم:)) در مورد Ico هم...من به SOTCشون رای ندادم که زدم، چه برسه Ico :p

بازی های الکی میارید بالا:p فست فوروارد بزنید بریم جلو:D
حالا شانس Ico گرفته که با Horror مشکل دارم، مفت مفت یه رای کاسب میشه از طرفم:-"

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
@Timeless One

امیر علی بیا خودت نظر سنجی رو بذار. اون ابی رو هم بنش کن لعنتی رو معلوم نیست رفته پی الواطی یا چیزی.
با اون رای های دفعه قبلت سر gow 1 و ۲۰۱۸ و اینا برو بگو همون نیما جون و ابی جونت بیان عوض کنن ?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ناروتو وار ظهور میکنم! :D

بشین تا من باعث بالا اومدن بازی سبک Horror بوده باشم:)) در مورد Ico هم...من به SOTCشون رای ندادم که زدم، چه برسه Ico :p

بازی های الکی میارید بالا:p فست فوروارد بزنید بریم جلو:D
حالا شانس Ico گرفته که با Horror مشکل دارم، مفت مفت یه رای کاسب میشه از طرفم:-"
کلاً خیانت پیشه کردی ، امیدی هم بهت نیست :D سر همون گاو خودتو نشون دادی :D همون حرکت علی رو توصیه میکنم :D یا یه میوه ای بدیم بخوری از صحنه ی روزگار محو بشی و بری توی جزیره ی خائنین و نتونی ازش بیرون بیایی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
لطفا با سایلنت هیل شوخی نکنید :| کمتر کسی هست که عاشق سورویوال هارور باشه و بازی اول یا دومش در تمام دوران سایلنت هیل نباشه. ico از لحاظ محبوبیت واقعا هم رده با سایلنت هیل نیست :D
سوروایور تر از ایکو ؟؟؟ الان چند تا از بزرگترین بازی های سوروایور های تاریخ با الهام از ico ساخته شدن ....

• Like
Reactions: YORDA

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا ICO جلوتره؟ =)

مجبورم کثیف بازی کنم/:):D

آخه چرا باید یه پیاده روی بی هدف با معشوق جلوتر از بازی ای باشه که همه چی تموم بوده دوران خودش؟:D ترس هم از نوع روانی و هم از نوع عادی، معماهای عالی، داستان فوق العاده، طراحی بی نظیر و موسیقی مدهوش کننده. سایلنت از معدود عناوینی بود که تونست جلوی RE قد علم کنه و حرفی برای گفتن داشته باشه. واقعا خجالت آوره نتیجه نظر سنجی:D روزی که شماره جدیدش معرفی بشه، عکس اسامی شما خائنین لعین رو میکوبم توی تاپیکش.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
واقعا ICO جلوتره؟ =)

مجبورم کثیف بازی کنم/:):D

آخه چرا باید یه پیاده روی بی هدف با معشوق جلوتر از بازی ای باشه که همه چی تموم بوده دوران خودش؟:D ترس هم از نوع روانی و هم از نوع عادی، معماهای عالی، داستان فوق العاده، طراحی بی نظیر و موسیقی مدهوش کننده. سایلنت از معدود عناوینی بود که تونست جلوی RE قد علم کنه و حرفی برای گفتن داشته باشه. واقعا خجالت آوره نتیجه نظر سنجی:D روزی که شماره جدیدش معرفی بشه، عکس اسامی شما خائنین لعین رو میکوبم توی تاپیکش.
SH2 بود، جریان اش فرق میکرد...ولی خب ICO خدایی غولی بود برای اون زمان ها:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر