X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
قرار باشه بین یه بازی با اپیک ترین و نفس گیرترین باس فایتا و محشرترین گیم پلی و یه بازی با روایت داستان عالی و پردازش شخصیت مثال زدنی انتخاب کنم کدموم انتخاب میکردم؟8->
چیزی که درنهایت باقی میمونه قصه‌‌‌اس و شخصیت :D با افتخار به gow 2018 رای می‌دهیم :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه طرف مشخصاً پرسیده نورس (Old) که کوری هم گفته کریتوس نورس قوی تره :D
just so you know احسان جان کارگردان و خالق شخصیت کریتوس david jaffe کبیر هست :D و Cory Barlog موقع ساخت God of War 1 بعنوان Lead Animator در سانتا مانیکا استخدام شده بوده.
خلاصه اون سوال رو باید از دیوید جَفی هم پرسید.

حالا برسیم به قسمت جذاب قضیه :D بنظر من GOW1 و 2 با اختلاف بهترین این سری هستن پس طبیعتا رای ام GOW 2 ـه.
یه سری Artwork برای خالی نبودن عریضه :D

god_of_war_ii_conceptart_0H0Oh.jpg god_of_war_ii_conceptart_QUfXu.jpg god_of_war_ii_conceptart_zjpSh.jpg god_of_war_ii_conceptart_R6i0r.jpg god_of_war_ii_conceptart_f6akB.jpg

cd6fe26efe8979d75fdf2997ff0d4558.jpg
b7635a25c3a425f4a86c3075eaad78d5--game-pics-god-of-war.jpg
god_of_war_ii_conceptart_SR2ho.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این نظرسنجی دیگه اوج سقوط اخلاقی این تاپیک هست! :| آخه چطوری میشه رأی داد به یکی از اینا؟! :|
از یه طرف گاو 2018 به نظرم اوج تکامل این سری بود و تقریباً از هر نظر نسبت به بقیه گاوها کلاس بالاتری داشت، ولی از اون طرف هم باید هر چیزی رو نسبت به زمان خودش در نظر گرفت و گاو 2 اون زمان که اومد واقعاً چیز عجیبی بود! از گیم‌پلی به شدت جذاب و مهیج تا گرافیک حیرت‌انگیز و اتفاقات سریع و دیوانه‌واری که پشت سر هم می‌افتادن و هنوز کمتر بازی‌ای داریم که انقدر همه‌چیز سریع و خفن جلو بره و به بازیکن فرصت نفس کشیدن داده نشه.
الآن چند چند هستن که من برم به اونی رأی بدم که مظلوم واقع شده؟! :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این نظرسنجی دیگه اوج سقوط اخلاقی این تاپیک هست! :| آخه چطوری میشه رأی داد به یکی از اینا؟! :|
از یه طرف گاو 2018 به نظرم اوج تکامل این سری بود و تقریباً از هر نظر نسبت به بقیه گاوها کلاس بالاتری داشت، ولی از اون طرف هم باید هر چیزی رو نسبت به زمان خودش در نظر گرفت و گاو 2 اون زمان که اومد واقعاً چیز عجیبی بود! از گیم‌پلی به شدت جذاب و مهیج تا گرافیک حیرت‌انگیز و اتفاقات سریع و دیوانه‌واری که پشت سر هم می‌افتادن و هنوز کمتر بازی‌ای داریم که انقدر همه‌چیز سریع و خفن جلو بره و به بازیکن فرصت نفس کشیدن داده نشه.
الآن چند چند هستن که من برم به اونی رأی بدم که مظلوم واقع شده؟! :D
شماره 2 هفت تا رای پایین تره. ایمان خودت رو ثابت کن به لرد کریتوس نه اون پیرمرد مزلّفِ جلف:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اون مزلف جلف ، پیری های همون جیغ جیغوی بی اعصابه.... :D
دوباره علیه من Conspire کردی؟ به خاطر این قضیه Suffer میشی. میدیمت یه عقاب بیاد هر روز جگرتو بخوره (:D) و دوباره در بیاد و همین لوپ ادامه پیدا کنه.
نبینم دیگه توهین بشه به حضرت کریتوس! :|

i3im_sd.jpg
giphy1.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
just so you know احسان جان کارگردان و خالق شخصیت کریتوس david jaffe کبیر هست :D و Cory Barlog موقع ساخت God of War 1 بعنوان Lead Animator در سانتا مانیکا استخدام شده بوده.
خلاصه اون سوال رو باید از دیوید جَفی هم پرسید.
نه خب دیوید جقی ببخشید جفی (:D) کارگردان نسخه اول بوده ، کریتوس هم که ضعیف ترینه اونجا :D دقت کنی اصن نمی تونه سمت گاد ها بره و اصن خودش هم گاد نیست ، حتی با کمک پاندورا هم یه جاهایی از مبارزه با اریز ناامید میشه و میره برای تسلیم شدن که بعد باقی اتفاقا می افته :D ولی چیزی که کوری بنا میکنه در واقع استارت گاد بودن کریتوسه :D حتی توی 3 هم چیز خاصی به کریتوس و صرفاً با داشته های 2 داره درو میکنه و جلو میره (قدرت منظورمه ، نه صرفاً سلاح) :D و اینکه موقع ساخت گاو نورس ، کل گاو یونان از لحاظ اسکیل قدرت بررسی شده و همچین چیزی از توش دراومده :D واسه همین به شدت قابل استناده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر