X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
SOTC یه شاهکار هنریه ، دور قبلی بهش رای دادم دیدید که دو تا نسخه ازش دارم ولی الان به U3 رای دادم ... چون دوست دارم :D:x از بس بی انصافی نسبت به U3 تو این فروم دیدم که نمیتونم بهش رای ندم
نیتن رو تنها نذارید ... U4 و U1 هم قبلا حذف کردید

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
چیو داریم به چی مقایسه میکنیم؟ یکی از شاعرانه ترین، یونیک ترین و تاثیرگذار ترین گیم های تاریخ رو با یه سوم شخص شوتر مدیوکر آبرنگی؟:D بکوب رو اون گزینه SotC :D
قبول دارم شادو شاهکاره ولی این U3 هم دیگه اینطور نبود.

• Like
Reactions: ShahryR

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,244
قبول دارم شادو شاهکاره ولی این U3 هم دیگه اینطور نبود.
نه اون آبرنگی قضیه داره یه زمانی اینجا برای ترول آنچارتد استفاده میشد توسط بعضی دوستان:D ولی به هر حال شدو رو انتخاب کنید:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
SOTC یه شاهکار هنریه ، دور قبلی بهش رای دادم دیدید که دو تا نسخه ازش دارم ولی الان به U3 رای دادم ... چون دوست دارم :D:x از بس بی انصافی نسبت به U3 تو این فروم دیدم که نمیتونم بهش رای ندم
نیتن رو تنها نذارید ... U4 و U1 هم قبلا حذف کردید
ezgif-6-c2e103f5b1ef.gif

یادش بخیر SOC از رو کاورش دیدم خوشم اومد دیسکش خریدم 800 تومن (تک تومن) بعد رفتم خونه شروع کردم بازی کردن بعد نیم ساعت دیسکش درآوردم و برای همیشه رفت قاطی بقیه دیسکا و دیگه بازیش نکردم و دوباره رفتم سراغ Black که اون زمان خواب خوراکم شده بود :D
ezgif-6-c2e103f5b1ef.gif

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
یادش بخیر SOC از رو کاورش دیدم خوشم اومد دیسکش خریدم 800 تومن (تک تومن) بعد رفتم خونه شروع کردم بازی کردن بعد نیم ساعت دیسکش درآوردم و برای همیشه رفت قاطی بقیه دیسکا و دیگه بازیش نکردم و دوباره رفتم سراغ Black که اون زمان خواب خوراکم شده بود :D

• Smile
Reactions: Tidus & Shayne

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

151572

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سر هورایزن و بلادبورن به هورایزن رای بدم چه گیفی میذاری ؟ :)) قشنگ فکر کنم ترور شم اول از همه @voldmort منو میکشه
والا من از دیشب و اون صحبت ها و بعد حذف گاو دیگه میلی ندارم که فعالیت کنم:(
سر بلاد هم میدونم همه طبل تو خالین و بهش رای نمیدن دیگه کلا از bc باید ساین اوت کنم‌ اونموقع:(
تازه فکر کن هنوزم‌رای ندادم این سری:(

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خیلی راحته که! U3 :D
بهترین مراحل صحرایی که تجربه کردم...و منم کلا عاشق بیابونم:))
bruh
ضعیف ترین بازی سری اصلی رو واقعا میخوای با یکی از بهترین بازیای تاریخ مقایسه کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر