X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ترول؟ نیازی به ترول نیست و کل وجود راگنا همین که نفس میکشه از طرف هازاما ترول شدست :d

حالا عصبی نشو خودم به راگنا رای دادم :d

فرشاد اینا رو به یکی بگو که بلیزبلو بازی نکرده باشه :D یه چند لحظه بعد از عکسی که گذاشتی اونی که زیر دست و پای راگنا داره له میشه طبیعتاً شوهر عمه ی من نیست ، یوکی ترومیه :D

ما هنوز سمت راست براکت هستیم. سمت چپ اوضاع بدترم میشه:biggrin1:

الان سمت چپیم علی :D

بحث جربزه نیست، راگنا مغز توو کلش نیس هرکاری دوست داره میکنه گند میزنه به همه نقشه های بقیه :d هازاما همه چیش برنامه ریزی شده، و اصلا روشش اینه که زیرکانه عمل کنه، بدون اینکه خودش زحمتی بکشه همه رو‌نفله کنه :d (تم شخصیتشم همینه، مار) با اینحال کسیه که 4تا از سیکس هیروز ها با هم نمیتونن شکستش بدن :d

هان؟ :d طبق معمول؟ :d توو کل احتمالات Continuum Shift چندبار راگنا تونست ترومیو شکست بده؟ :d یک بار! تازه اونم با خرشانسیو جرواجر شدن! تازه آخرم کسی که سود کرد باز ترومی بود :d
احتمالات که فقط یه نماده برای مبحث فلسفه ی پشت بازی :D توی خط اصلی راگنا کتلتش میکنه :D
راگنا کلاً استایلش همینه :D ولی یوکی ترومی اصن قضیه ـش چیز دیگه ایه :D اولاً که این بشر اصن جزو آدم های معمولی نیست که بخواییم بگیم مثل فلانی عمل میکنه یا اینجور یا اونجور ... یوکی ترومی یه جورایی Who Came Before ـه توی دنیای بلیزبلو ، مثل ریچل :D اینا توی دنیا حضور دارن ولی اجازه ی دخالت مستقیم توی امور رو ندارن ، ریچل رو هم دقت کنی همچین حالتی داره :D ولی خب ترومی پاشو از حدش فراتر میذاره کارا بهم می خوره ، ترومی یه جورایی حکم Devil رو داره توی بازی سعی میکنه ملت رو دعوت کنه به چیزی که میخواد ولی مستقیماً خودش عمل نکنه :D اگه شیطان خفنه پس ترومی هم خفنه :)) البته میگذریم از اینکه بعداً به کل از همه طرف طرد میشه و توی کرونو فانتازما پدرشو در میارن و تنها میشه :D
پ.ن : در مورد سیکس هیروز هم که اصن لقب قوی ترین هیروز مال هاکومن ـه :D ترومی فقط این و اونو اغفال میکنه و کارشو جلو میبره و گرنه اصن مال مبارزه نیست :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا چه کاریه که هی با کلمه هات بگی که من بازی رو انجام دادم و . . . :d مگه کسی گفت انجام ندادی؟ :d چون چند بار تو پستات این اتفاق افتاده دارم میگم :d

جالبه توی توضیحات خودت ترومی رو با اختلاف زیادی از راگنا بهتر جلوه دادی:)) کلا همینه حتی بخوای از ترومی بد هم بگی بازم خفن خودشو نشون میده :d دیگه کم آوردی داری از شیطان رو وسط آوردن کمک میگیری؟ :)) برو آقا اینجوری بخوای حساب کنی تو همه بازیا و انیمه ها و داستانا و . . . شخصیت منفیا چون آدمای بدین و ما هم نباید از بدی خوشمون بیاد باید بریم سراغ خوبی و محبت و عدل جهانی و . . . :d

نه کلاً اصطلاحاً گفتم :D (چند بار نگفتم ، مطمئنی ؟ :D)

من توی توضیحاتم اصن اشاره ای به راگنا نکردم که :D فقط یه مقدار ترومی رو توضیح دادم :D راگنا که اصن یه فلسفه ی متفاوتی داره :D
بعد در مورد شیطان وسط آوردن ، این اصن ربطی به کم آوردن و اینا نداره ها :D جدی میگم ، یه بخشی از فلسفه ی پشت بلیز بلو همینه اصن :D یه بخشی از داستان کلاً میره روی پیدایش و خلق آدمیزاد و اینکه این دنیا سیستمش چه جوریه و چه جوری داره جلو میره اتفاقات و لوپ ها چه جوری به وجود میاد و میزنه توی عرفان و این حرفها :D پوستم کنده شده تا تونستم رابطه بین تمام لایه های داستانی بازی رو پیدا و درک کنم :D از زمان حمله ی دارک وان 100 سال گذشته ، منطقیه ترومی توی 100 سال اصن تکون نخورده ؟ :D

عدل و مدل رو ول کن ، راگنا این خواهر و برادر نمک نشناسشو به دندون کشیده و بزرگ کرده :( عمر و زندگیشو گذاشته واسه اینا ، واسشون پدر بوده :(

راگنا اون زندگی داغون و بدبختش خیلی فراتر از عدل و شکست دادن نیروی بده ! :D برعکس چیزی که فک میکنید راگنا آدم احمقی نیست ، نماد آدم ساده ایه که قدرت داره و با اون چیز کلیشه ای که توی ذهنته خیلی فرق داره :D راگنا عمراً از این هیروهایی که با قدرتشون می خوان دنیا رو نجات بدن نیست :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
pi6s3wjm9wrtpozm72gl.jpg

آقا توی هر سری حداقل یه کاراکتر از بازی های معروف تر هم بذارین که ما بی سوادها هم شرکت کنیم و بفهمیم بحث در مورد چی هست! :D البته بین اینا یه نیمچه شناختی از Akira Yuki دارم، ولی اون رو هم چیز زیادی ازش یادم نمیاد!
راستی از Guilty Gear کاراکتر Faust هم توی مسابقه شرکت میکنه؟! من هیچ شناختی از این سری ندارم و همین طوری الکی نسخه آخرش که برای PC اومده بود رو دانلود کردم و چند دست بازی کردم. :D وسط کلی کاراکتر عجیب غریب (یکی گیتار میزد و یکی دیگه روی تخت بود!! lol) این یارو Faust چیز جالبی بود! کلاً بازی متفاوت و باحالی هست و باید بیشتر باهاش ور برم. :D بین کاراکترهای آدمیزادی هم از Leo Whitefang خوشم اومد، ولی اصلاً نمیدونم اینا در داستان GG چه جایگاهی دارن و کی هستن! چه بانوان محترمی هم داره این بازی! :-"

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
احتمالات که فقط یه نماده برای مبحث فلسفه ی پشت بازی :D توی خط اصلی راگنا کتلتش میکنه :D
راگنا کلاً استایلش همینه :D ولی یوکی ترومی اصن قضیه ـش چیز دیگه ایه :D اولاً که این بشر اصن جزو آدم های معمولی نیست که بخواییم بگیم مثل فلانی عمل میکنه یا اینجور یا اونجور ... یوکی ترومی یه جورایی Who Came Before ـه توی دنیای بلیزبلو ، مثل ریچل :D اینا توی دنیا حضور دارن ولی اجازه ی دخالت مستقیم توی امور رو ندارن ، ریچل رو هم دقت کنی همچین حالتی داره :D ولی خب ترومی پاشو از حدش فراتر میذاره کارا بهم می خوره ، ترومی یه جورایی حکم Devil رو داره توی بازی سعی میکنه ملت رو دعوت کنه به چیزی که میخواد ولی مستقیماً خودش عمل نکنه :D اگه شیطان خفنه پس ترومی هم خفنه :)) البته میگذریم از اینکه بعداً به کل از همه طرف طرد میشه و توی کرونو فانتازما پدرشو در میارن و تنها میشه :D
پ.ن : در مورد سیکس هیروز هم که اصن لقب قوی ترین هیروز مال هاکومن ـه :D ترومی فقط این و اونو اغفال میکنه و کارشو جلو میبره و گرنه اصن مال مبارزه نیست :D

احتمالات برای چیه مهم نیست، مهم اینه احتمالاته :d ترومی خودش به راگنا میگه تو هیچوقت نمیتونی منو شکست بدی، وقتی ام که Idea Engine رو میگیره ترومی اصلا انتظارشو نداشت یهو قوی شه راگنا (احتمال یک در ملیون) در نتیجه فقط شانس بود که باعث شد راگنا ببره، همین :d

اون توضیحات که فقط برای بقیه بود هیچی، فقط بگم شیطان صفتی خیلی هم شاخه :d الان نمیدونم چرا جوری گفتی که انگار یه‌ فکته که شیطان صفتی شاخ نیس :d

درضمن نمیخواستم وارد کرونو فانتازما بشم چون برا بچه ها اسپویل میشه ولی شدی دیگه :d یکی از دیالوگای جوبی (یکی از سیکس هیروز) توو همین کرونو فانتازما اینه که منو هاکومن "دو تایی" حریف یوکی ترومی نمیشیم :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
pi6s3wjm9wrtpozm72gl.jpg

آقا توی هر سری حداقل یه کاراکتر از بازی های معروف تر هم بذارین که ما بی سوادها هم شرکت کنیم و بفهمیم بحث در مورد چی هست! :D البته بین اینا یه نیمچه شناختی از Akira Yuki دارم، ولی اون رو هم چیز زیادی ازش یادم نمیاد!
راستی از Guilty Gear کاراکتر Faust هم توی مسابقه شرکت میکنه؟! من هیچ شناختی از این سری ندارم و همین طوری الکی نسخه آخرش که برای PC اومده بود رو دانلود کردم و چند دست بازی کردم. :D وسط کلی کاراکتر عجیب غریب (یکی گیتار میزد و یکی دیگه روی تخت بود!! lol) این یارو Faust چیز جالبی بود! کلاً بازی متفاوت و باحالی هست و باید بیشتر باهاش ور برم. :D بین کاراکترهای آدمیزادی هم از Leo Whitefang خوشم اومد، ولی اصلاً نمیدونم اینا در داستان GG چه جایگاهی دارن و کی هستن! چه بانوان محترمی هم داره این بازی! :-"

بلی ، فاوست هم توی نظرسنجی هست :D

احتمالات برای چیه مهم نیست، مهم اینه احتمالاته :d ترومی خودش به راگنا میگه تو هیچوقت نمیتونی منو شکست بدی، وقتی ام که Idea Engine رو میگیره ترومی اصلا انتظارشو نداشت یهو قوی شه راگنا (احتمال یک در ملیون) در نتیجه فقط شانس بود که باعث شد راگنا ببره، همین :d

اون توضیحات که فقط برای بقیه بود هیچی، فقط بگم شیطان صفتی خیلی هم شاخه :d الان نمیدونم چرا جوری گفتی که انگار یه‌ فکته که شیطان صفتی شاخ نیس :d

درضمن نمیخواستم وارد کرونو فانتازما بشم چون برا بچه ها اسپویل میشه ولی شدی دیگه :d یکی از دیالوگای جوبی (یکی از سیکس هیروز) توو همین کرونو فانتازما اینه که منو هاکومن "دو تایی" حریف یوکی ترومی نمیشیم :d

نه اون احتمالات جربانش اصن چیز دیگه ایه و ربطی به این احتمالاتی که توی ذهنته نداره :D

البته میگه در حال حاضر :D چون توی این مدت بقیه هر کی پخش و پلا شده ولی ترومی نشسته کار کردن روی خودش :D اگرچه بماند که آخرش همون جین به اون زاقارتی هم از پسش برمیاد :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اوه اوه اوه چه گروه خفنی شده >:) :D بچه ها گفتنی ها رو گفتن دیگه، من فقط اومدم بگم Ragna و برم :-" :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوه اوه اوه چه گروه خفنی شده >:) :D بچه ها گفتنی ها رو گفتن دیگه، من فقط اومدم بگم Ragna و برم :-" :D

سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که علی کرکتر بلوندی هست که تو بهش رای نداده باشی ؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من که BB نزدم! ولی خوب قبلا هم گفتم،شمشیرزن جماعت اکثر اوقات باید بهش رای داد>:)
K' هم جالب میزدا ولی خوب...:-"

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه اون احتمالات جربانش اصن چیز دیگه ایه و ربطی به این احتمالاتی که توی ذهنته نداره :D

البته میگه در حال حاضر :D چون توی این مدت بقیه هر کی پخش و پلا شده ولی ترومی نشسته کار کردن روی خودش :D اگرچه بماند که آخرش همون جین به اون زاقارتی هم از پسش برمیاد :D

ذهن منو از کجا خوندی؟ :d برداشت تورو نمیدونم چیه ولی من از برداشت خودم مطمئنم و هنوزم احتمالات احتمالاته و احتمالات تفاوت قدرتو نشون میده :d

اصن ترومی از نظر قدرت ضعیفترین (چون بحث کی قوی تره هیچوقت به نتیجه‌ نمیرسه با اینکه نتیجه خیلی واضحه :d) از نظر شخصیتی ترومی از همه کرکترای بلیزبلو فراتره، راگنا بیس کرکترش چیزیه که مثل مورو ملخ ریخته فقط کیفیتش خوبه :d ولی هازاما یه کرکتر شدیدا خاص و یونیکیه :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که علی کرکتر بلوندی هست که تو بهش رای نداده باشی ؟ :D

سوال های سخت سخت میپرسیا :-" :D فکر کنم Noel بود که بهش رای ندادم ولی اگه اشتباه نکنم یه بلوند دیگه توی گروه بود و به اون رای دادم :))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ذهن منو از کجا خوندی؟ :d برداشت تورو نمیدونم چیه ولی من از برداشت خودم مطمئنم و هنوزم احتمالات احتمالاته و احتمالات تفاوت قدرتو نشون میده :d

اصن ترومی از نظر قدرت ضعیفترین (چون بحث کی قوی تره هیچوقت به نتیجه‌ نمیرسه با اینکه نتیجه خیلی واضحه :d) از نظر شخصیتی ترومی از همه کرکترای بلیزبلو فراتره، راگنا بیس کرکترش چیزیه که مثل مورو ملخ ریخته فقط کیفیتش خوبه :d ولی هازاما یه کرکتر شدیدا خاص و یونیکیه :d

احتمالات احتمالاته ولی خط اصلی داستان یه دونس :D

بی خیال ، ترومی همون جوکره که ژاپنیزه شده :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
احتمالات احتمالاته ولی خط اصلی داستان یه دونس :D

بی خیال ، ترومی همون جوکره که ژاپنیزه شده :D

خط اصلی داستان اون یه دونس چون توو بقیه راگنا نفله میشه :d (البته میدونم منظورت چیه، یه دلیل داستانیه دیگش هم اینه که این خط داستانی به نفع ترومی هم هست)

به قول فرشاد خودت باز ترومیو خفن جلوه دادی :d جوکر هم کرکتر شاخیه هم وحشتناک یونیکه :d حالا بماند یه فرقای خیلی بنیادی (!) با هم دارن :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خط اصلی داستان اون یه دونس چون توو بقیه راگنا نفله میشه :d (البته میدونم منظورت چیه، یه دلیل داستانیه دیگش هم اینه که این خط داستانی به نفع ترومی هم هست)

به قول فرشاد خودت باز ترومیو خفن جلوه دادی :d جوکر هم کرکتر شاخیه هم وحشتناک یونیکه :d حالا بماند یه فرقای خیلی بنیادی (!) با هم دارن :d

دیگه اسکی مگه خفنیت داره :D اگه به اینه که داری میگی عین راگنا ریخته پس راگنا هم با این استدلال = خفن :D بی خیال :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دیگه اسکی مگه خفنیت داره :D اگه به اینه که داری میگی عین راگنا ریخته پس راگنا هم با این استدلال = خفن :D بی خیال :D
حاشیه نرو دیگه :d اولا که من نگفتم شبیه جوکره هازاما اتفاقا گفتم فرقم دارن، تو‌گفتی :d دوما اگه بگیریم از روو جوکر اسکی رفتن (به قول تو) بازم مثل مور و ملخ نریخته همچین کرکترایی :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
توی این بحثاتون مشخص شد این هازاما از اون کاراکترهای بیخوده که اصلا باهاشون کنار نمیام:-" تیمشون بیاد ببینم به کی باید رای بدیم:-" ( مثلا نمیدونم تیما کیا توشن>:) :-" )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر