X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ولی اینجا اگه کسی هم VF بازی کرده باشه (که تعدادشون به شدت کمه و ممکنه اصلا هم نباشن:d)، طرف آکیرا نمیره:d به شدت سخت با اینپوت های خرکی که مستر شدن باهاش واقعا مرد کهن میخواد:d با این حال من کلا خوشم میاد از استایلش و شخصیتش و توی DoA5 همیشه برش میداشتم و تا حدودی هم تونستم باهاش یاد بگیرم:d ولی خب متاسفانه نمیتونم K' رو نادیده بگیرم:d به زودی احسان به Neo Max میاد و ابهت رو میپاچه وسط تاپیک>:)

الکی که نمیگم وقتی میگم نماد و شخصیت و وجه VF هست یعنی Akira دقیقا نماینگر چیزی هست که قراره تو VF ببینید، فکر نکنم تو دنیای فایتینگ هیچ شخصیت اول به سختی کنترل کردن Akira باشه :d.

در کل VF یکی از اندرریت ترین و در عین حال یکی از بهترین بازی های فایتینگ این صنعته، حیف حیف که ملت باهاش صبور نبودن..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
از تموم شدن نظر سنجی قبلی تا الان وقتی به براکت نگاه کردم اینجوری بودم و هستم :| :| :|
آخــــــه وات دِ فاز ، علی سر این جریان رندوم آخر میکشمت :D من رای نمیدم :(( فقط کرکترهامو تبلیغ میکنم :((

rwpay83kc2mi96vqmifa.gif
6r673bbmprpboc0n2cx1.gif

@K o j i m a

شینه :D

3oi11mittlw8s6q10wxx.gif

jv8og9z5ay3fx18dkjx7.gif

@NoctisSasuke

هازاما هم توی لیست هست :D بعداً بهش میرسیم :D

الکی که نمیگم وقتی میگم نماد و شخصیت و وجه VF هست یعنی Akira دقیقا نماینگر چیزی هست که قراره تو VF ببینید، فکر نکنم تو دنیای فایتینگ هیچ شخصیت اول به سختی کنترل کردن Akira باشه :d.

در کل VF یکی از اندرریت ترین و در عین حال یکی از بهترین بازی های فایتینگ این صنعته، حیف حیف که ملت باهاش صبور نبودن..

اینا همش توجیهه :D توی دنیای گیمینگ طرف باید کلاً خفن باشه :D و گرنه رئال بودن و اینپوت خفن بخوای چرا انقدر به خودت زحمت میدی بیا برو فن یکی از استادای هنرهای رزمی توی دنیای واقعی بشو :D
VF فایتینگ خیلی خوبی هست ولی به عنوان یه بازی خیلی با چیزی که باید باشه فاصله داره :D الان آکیرا دوران جوونی ریو ـه با یه سری اینپوت سخت :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
[MENTION=35273]Kaine[/MENTION]

اوتوتو آبونای آبونای...

جایوکو هوتنجین!! شینه شینه شینه شینههههه یاهاهاهاهاها!!!!

آرا آرا مو اواری دس کا؟ :d

هازاما رو بذار کنار ، بعداً بهش میرسیم :D گروه خیلی آبکی ای هم داره :D پاشو بیا راگنا و ماکوتو رو نجات بدیم :|

اول یکیو انتخاب کن بعد بیا پی وی یه صحبت داشته باشیم بعد ماکوتورو نجات میدیم :d

لامصب دلمم نمیاد آخه K حذف شه :| از بچگی در کنار کیو کرکتر اصلیم بوده توو KoF :|

ولی یه حرکتی میزدین حداقل توو رندوم از یه فایتینگ دو تا کرکتر نمی افتاد خیلی خوب میشد، الان دو تا از بهترین کرکترای BB ممکنه حذف شن.

یا باید از یه فایتینگ باشه همه کرکترا یا هر کرکتر یه فایتینگ جدا، اینجوری (از یه فایتینگ دو تا) رای هاشون پخش میشه در حالی که میتونستن بیان بالا حذف میشن

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Kaine

اوتوتو آبونای آبونای...

جایوکو هوتنجین!! شینه شینه شینه شینههههه یاهاهاهاهاها!!!!

آرا آرا مو اواری دس کا؟ :d

هازاما رو بذار کنار ، بعداً بهش میرسیم :D گروه خیلی آبکی ای هم داره :D پاشو بیا راگنا و ماکوتو رو نجات بدیم :|

اول یکیو انتخاب کن بعد بیا پی وی یه صحبت داشته باشیم بعد ماکوتورو نجات میدیم
yahoo_4.gif

لامصب دلمم نمیاد آخه K حذف شه
yahoo_22.gif
از بچگی در کنار ریو کرکتر اصلیم بوده توو KoF
yahoo_22.gif

ولی یه حرکتی میزدین حداقل توو رندوم از یه فایتینگ دو تا کرکتر نمی افتاد خیلی خوب میشد، الان دو تا از بهترین کرکترای BB ممکنه حذف شن.

یا باید از یه فایتینگ باشه همه کرکترا یا هر کرکتر یه فایتینگ جدا، اینجوری (از یه فایتینگ دو تا) رای هاشون پخش میشه در حالی که میتونستن بیان بالا حذف میشن

هی به این علی میگم بیا فقط به رندم اکتفا نکنیم و خودمون هم یه سر و سامونی به وضع گروهها بدیم هی میگه نه بذار رندوم بمونه :D به هر حال الان کار از این حرفها گذشته و بخواهیم دست ببریم در حق بقیه جفا میشه ، لول :D

الان نمی دونم برم سمت کدوم نیمه ـم ؛ نیمه ی خفنیت و ابهت یا نیمه ی حامی حقوق بانوان ؟ :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
هی به این علی میگم بیا فقط به رندم اکتفا نکنیم و خودمون هم یه سر و سامونی به وضع گروهها بدیم هی میگه نه بذار رندوم بمونه :D به هر حال الان کار از این حرفها گذشته و بخواهیم دست ببریم در حق بقیه جفا میشه ، لول :D

الان نمی دونم برم سمت کدوم نیمه ـم ؛ نیمه ی خفنیت و ابهت یا نیمه ی حامی حقوق بانوان ؟ :D

یه کرکتر خفن از BB بالا میاد بسه (هازاما) :d من نظرم روو بانوانه :d

البته یه کرکتر خفن دیگه ام‌ هست که بعیده گذاشته باشینش :d رلیوس کوراور ، جیتسونی کیومی بوکای :d

کمک‌ میخواستی؟ :d

نفرینت می کنم :D می دونی که میگیره :D

کدوم؟؟ بدو رای امون نصف شد :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه کرکتر خفن از BB بالا میاد بسه (هازاما) :d

amq3pyih4ild702xjcny.gif

کمک‌ میخواستی؟
yahoo_4.gif

نفرینت می کنم :D می دونی که میگیره :D

کدوم؟؟ بدو رای امون نصف شد
yahoo_4.gif

راگنا خیلی شخصیت پردازی قوی ای داره ، از اینور ماکوتو خیلی کرکتر دلیه :D فک کنم باید عزیز دلمو فدای راگنا کنم :( :(( :((
crying1-onion-head-emoticon.gif
بریم برای شینیگامی :(

37khl3lybz7nhtjuxo58.png

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Ragna The Bloodedge

من فقط درایوای راگنا رو لیست میکنم، یه نگا بندازین بعدشم رای بدین :d

5D

2D

6D

jD

Dead Spike (236D)

اینم پستر Wanted راگنا توو بازی :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این که رسما گروه مرگه که! هر 4 تاشون خیلی خفنن!
من چون فن BB هستم باید بین راگنا و بانو انتخاب کنم 8-|
و خب انتخابم راگناست!
1. سمبل بلیزبلو هست. اگه راگنا شکست بخوره واقعا فاجعست.
2. درسته کاراکتر احمقیه ولی بانو ریچل نظرشون تا جایی که یادمه به نظر ایشون نزدیکتره :d
3. دلایل بالا رو دوباره تکرار کنین تا برسین به شماره 3 :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
همه دارن احساس ناراحتیشون رو نسبت به گزینه ها اعلام میکنن :d

اگر میخواستین دوتا از BB بزارین لااقل راگنا و هازاما رو میزاشتین که اول شدن هازاما و نابودیه راگنا و تحقیر شدنش بسی لذت بده به آدم :d :

آرا آرا شنینیگامی-سان ایکیته ماس کا ؟ ^^

(بیایین با یکدیگر نظر سنجی هارو به " هازاما در مقابل تمام دنیا " عوض کنیم :d )

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
ولی به نظرم با وجود اعتراضات مهمه که رای بدین.
اصلا همه باید تو این انتخابات شرکت کنن حتی اونایی که با راگنا مخالفن یا اصلا بلیزبلو رو قبول ندارن :d

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی

در حضور Ragna نمیتونم به یه نفر دیگه رای بدم. همون اوایل شروع این رقابت ها گفتم راگنا با هر کسی افتاد بهش رای میدم:d.
اما صعود نکردن یکی از دو شخصیت راگنا و ماکوتو (که به احتمال خیلی زیاد ماکوتو باشه) خیلی ناراحت کنندست.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همه دارن احساس ناراحتیشون رو نسبت به گزینه ها اعلام میکنن :d

اگر میخواستین دوتا از BB بزارین لااقل راگنا و هازاما رو میزاشتین که اول شدن هازاما و نابودیه راگنا و تحقیر شدنش بسی لذت بده به آدم :d :

آرا آرا شنینیگامی-سان ایکیته ماس کا ؟ ^^

(بیایین با یکدیگر نظر سنجی هارو به " هازاما در مقابل تمام دنیا " عوض کنیم :d )

البته بگم این رفتاری که توی نظرسنجیِ یه نفر ، اونو با یکی دیگه که توی نظرسنجی نیست ترول می کنید توی نظرسنجی های بعدی هم قابل انجامه و ممکنه اتفاقایی خوبی از توش در نیاد ... نکنید از اینکارا :D از ما گفتن بود حالا خوددانی :D

کسی که انقد جربزه نداره که رو در رو بیاد مبارزه کنه و بعد از مبارزه ی سنگین دوتا برادر تازه سر و کله ـش پیدا میشه و آخرشم طبق معمول شکست میخوره ، همون بهتر بود که اصن توی نظر سنجی نیاریمش :D

p8z7_jin_kisaragi_%28continuum_shift,_arcade_mode_illustration,_1%29.png

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اولا اینکه اگه K' حذف بشه توی نظر سنجی دست میبرم/:)
دوما اینکه رندوم برای این زدیم کاملا بی طرفانه باشه. حالا دیگه شانس بعضیا:biggrin1: ما هنوز سمت چپ براکت هستیم. سمت راست اوضاع بدترم میشه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
کسی که انقد جربزه نداره که رو در رو بیاد مبارزه کنه و بعد از مبارزه ی سنگین دوتا برادر تازه سر و کله ـش پیدا میشه و آخرشم طبق معمول شکست میخوره ، همون بهتر بود که اصن توی نظر سنجی نیاریمش :D

p8z7_jin_kisaragi_%28continuum_shift,_arcade_mode_illustration,_1%29.png

بحث جربزه نیست، راگنا مغز توو کلش نیس هرکاری دوست داره میکنه گند میزنه به همه نقشه های بقیه :d هازاما همه چیش برنامه ریزی شده، و اصلا روشش اینه که زیرکانه عمل کنه، بدون اینکه خودش زحمتی بکشه همه رو‌نفله کنه :d (تم شخصیتشم همینه، مار) با اینحال کسیه که 4تا از سیکس هیروز ها با هم نمیتونن شکستش بدن :d

هان؟ :d طبق معمول؟ :d توو کل احتمالات Continuum Shift چندبار راگنا تونست ترومیو شکست بده؟ :d یک بار! تازه اونم با خرشانسیو جرواجر شدن! تازه آخرم کسی که سود کرد باز ترومی بود :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر