X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ببینید کسی منکر گیم پلی نشد کسی اشتباه برداشت نکنه، اتفاقا از نظر منم گیم پلی مهمترین چیزه برای کرکتر فایتینگ ولی برای "شاخ بودن یک کرکتر" ،شخصیت خوب و طراحی خوب یه نیاز حیاتیه ، اگه یک کرکتر گیم پلی خوبی داشته باشه ولی طراحیش داغون باشه یا شخصیتش توو باقالیا باشه کم کسایی ازش خوششون میاد، یه مثالشم چند صفحه پیش اتفاقا گذاشته بودم عکسشو، Amane Nishiki یه کرکتر با گیم پلی خیلی خوبه ولی چون یائویی تشریف داره (شخصیتش) خیلیا حتی فکر علاقه داشتن بهشو نمیکنن :d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ببینید کسی منکر گیم پلی نشد کسی اشتباه برداشت نکنه، اتفاقا از نظر منم گیم پلی مهمترین چیزه برای کرکتر فایتینگ ولی برای "شاخ بودن یک کرکتر" ،شخصیت خوب و طراحی خوب یه نیاز حیاتیه ، اگه یک کرکتر گیم پلی خوبی داشته باشه ولی طراحیش داغون باشه یا شخصیتش توو باقالیا باشه کم کسایی ازش خوششون میاد، یه مثالشم چند صفحه پیش اتفاقا گذاشته بودم عکسشو، Amane Nishiki یه کرکتر با گیم پلی خیلی خوبه ولی چون یائویی تشریف داره (شخصیتش) خیلیا حتی فکر علاقه داشتن بهشو نمیکنن :d

خب هرکسی تو رای دادن به این شخصیتا یه معیاری داره اما برا من گیم پلی آخرین معیار رو داره :d اینم درسته خب ممکنه یکی مثل این یارو بوسکونوویچ اعصاب خورد کن مبارزه کنه یکی هم یه استایل خیلی Coolی داشته باشه اما تنها از رو استایل مبارزه هم نمیشه تصمیم گرفت :d

آخه بدبختی این یوشی استایل باحالی هم نداره :d یه کاتانا داره که تکنیکای مربوط به کاتاناشم خیلی مسخرست :d

درباره Amane هم اتفاقا به نظرم کاراکتر بدی نیست و از یه سری کاراکترای BlazBlue بهتره :)) حالا از لحاظ مشکلات جنسیتی به قضیه نگاه نگنیم ( :)) ) وگرنه آمانه از لحاظ طراحی و گیم پلی و حتی شخصیتی هم خیلی باحاله :d یکی از کاراکتراییه که تو بیشتر کات سین ها دستت رو میزاری رو دلت و هی سعی میکنی که یهو از خنده پاره نشی از حرفا و کاراش :d

حرف آخر منم این نیست که فقط از رو قیافه یا از رو گیم پلی حرف آخر رو زد بلکه همه چیز رو باید نگاه کرد :d بماند یه سری وقتا ظاهر یه سری کاراکترا باعث میشه فقط از رو ظاهر رای داد :d رجوعتون میدم به DOA :d

راجع به Waituت هم مشکلی نیست زیاد هرچند اصلا ازش بدم نمیاد :d (سلیقت بسی عالیست :d ) ولی از BlazBlue من Noel رو انتخاب کردم دیگه از یه بازی 2 تا انتخاب نمیکنم :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب هرکسی تو رای دادن به این شخصیتا یه معیاری داره اما برا من گیم پلی آخرین معیار رو داره :d اینم درسته خب ممکنه یکی مثل این یارو بوسکونوویچ اعصاب خورد کن مبارزه کنه یکی هم یه استایل خیلی Coolی داشته باشه اما تنها از رو استایل مبارزه هم نمیشه تصمیم گرفت :d

آخه بدبختی این یوشی استایل باحالی هم نداره :d یه کاتانا داره که تکنیکای مربوط به کاتاناشم خیلی مسخرست :d

درباره Amane هم اتفاقا به نظرم کاراکتر بدی نیست و از یه سری کاراکترای BlazBlue بهتره :)) حالا از لحاظ مشکلات جنسیتی به قضیه نگاه نگنیم ( :)) ) وگرنه آمانه از لحاظ طراحی و گیم پلی و حتی شخصیتی هم خیلی باحاله :d یکی از کاراکتراییه که تو بیشتر کات سین ها دستت رو میزاری رو دلت و هی سعی میکنی که یهو از خنده پاره نشی از حرفا و کاراش :d

حرف آخر منم این نیست که فقط از رو قیافه یا از رو گیم پلی حرف آخر رو زد بلکه همه چیز رو باید نگاه کرد :d بماند یه سری وقتا ظاهر یه سری کاراکترا باعث میشه فقط از رو ظاهر رای داد :d رجوعتون میدم به DOA :d

راجع به Waituت هم مشکلی نیست زیاد هرچند اصلا ازش بدم نمیاد :d (سلیقت بسی عالیست :d ) ولی از BlazBlue من Noel رو انتخاب کردم دیگه از یه بازی 2 تا انتخاب نمیکنم :d
کلا همه چی مهمه و اینکه چی از چی مهمتره بستگی به طرف داره، منم فقط خواستم بگم که کسی نگفت طراحی فقط مهمه ,فقط در مقابل کسی که گفتن فقط گیم پلی مهمه مقاومت شد :d

یوشی کلا چی داره؟ :d

اصلا کرکتر بد نداره BB آمانه ام فقط یه مثال بود اگه نه خودم دوستش میدارم :d کلا Gag های BB خدااان :d

خب توو BB با هم مشکل نداریم چون من از زنت بدم میاد :d بی احترامی به سلیقت نمیکنم مشکل از منه :d

پ.ن: توو Guilty Gear چطوره وضعیتت؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالا این بحثا به کنار من فکر میکردم بزرگترین حریفم تو انتخاب Waifu ها (به یکی قانع نیستم :d ) احسانه (به خاطر چون لی) ولی نگو خیلیای دیگه زنبیل گذاشتن براش :d

این مدعیان در طلبش بی خبرانند ***** کانــرا که خبر شد خبری باز نیامد

:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کلا همه چی مهمه و اینکه چی از چی مهمتره بستگی به طرف داره، منم فقط خواستم بگم که کسی نگفت طراحی فقط مهمه ,فقط در مقابل کسی که گفتن فقط گیم پلی مهمه مقاومت شد :d

یوشی کلا چی داره؟ :d

اصلا کرکتر بد نداره BB آمانه ام فقط یه مثال بود اگه نه خودم دوستش میدارم :d کلا Gag های BB خدااان :d

خب توو BB با هم مشکل نداریم چون من از زنت بدم میاد :d بی احترامی به سلیقت نمیکنم مشکل از منه :d

پ.ن: توو Guilty Gear چطوره وضعیتت؟ :d

دقیقا موافقم :d

نه منم چون یهو پریدم نظرم رو بگم شاید بد رسوندم منظور رو. منظور منم این نیست که طراحی فقط مهمه :d

یوشی کاتانا داره :d و 99 درصد کاراکترایی که از کاتانا استفاده میکنن به صورت پیش فرض خفن در نظر گرفته میشن XDD

تو Guilty Gear هم Millia مناسبه :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دقیقا موافقم :d

نه منم چون یهو پریدم نظرم رو بگم شاید بد رسوندم منظور رو. منظور منم این نیست که طراحی فقط مهمه :d

یوشی کاتانا داره :d و 99 درصد کاراکترایی که از کاتانا استفاده میکنن به صورت پیش فرض خفن در نظر گرفته میشن XDD

تو Guilty Gear هم Millia مناسبه :d

من خودم باهات موافق بودم لایکم زدم پستاتو، اصلا طرف حرفم تو نبودی :d

آخه کاتاناشو مگه مثل ورجیل ازش استفاده میکنه؟ :d باهاش هلکوپتری میزنه، آبروی کاتانا دارارو برده این بشر :d

هرچی بلونده مال خودتون :d فقط A.B.A :bighug:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

bled2-onion-head-emoticon.gif

فک کنم دوزاریه افتاد ؟ :D با یونیک لاور من کاری نداشته باش ، من براش حکم پاراسلوس ،اون کلیده (تبر در اصل) رو دارم :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,885
نام
نریمان
من نمی دونم چرا هر بحثی راجع به بازی های دیگه میشه بالاخره یه جوری میرسه به MK. به هر حال بد نیست چندتا عکس از این هیولا ها بزارم:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نمی دونم چرا هر بحثی راجع به بازی های دیگه میشه بالاخره یه جوری میرسه به MK. به هر حال بد نیست چندتا عکس از این هیولا ها بزارم:

توی آرت ورک همه زیبان پسرم :D واسه همین دقت کنی 99% عکس هایی که گذاشتم In-Game بود :D

===

خب بالاخره به مشکل برخوردیم
yahoo_4.gif

kakatte koyya yahahahaha (Terumi Style)
yahoo_4.gif

دای رُک رُک رُک کوسوکو کایکان کایهو. جیگن کانشو کیوسو هوجین تنکای. آیدیا کایکان ستسوزوک. بوری برو کیــــــدو (راگنا استایل :D)

Idea Engine زدم تنگش ترومی هیچ غلطی نمی تونه بکنه :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
bled2-onion-head-emoticon.gif

فک کنم دوزاریه افتاد ؟ :D با یونیک لاور من کاری نداشته باش ، من براش حکم پاراسلوس ،اون کلیده (تبر در اصل) رو دارم :D

خب بالاخره به مشکل برخوردیم :d

kakatte koyya yahahahaha (Terumi Style) :d
دای رُک رُک رُک کوسوکو کایکان کایهو. جیگن کانشو کیوسو هوجین تنکای. آیدیا کایکان ستسوزوک. بوری برو کیــــــدو (راگنا استایل :D)

Idea Engine زدم تنگش ترومی هیچ غلطی نمی تونه بکنه :D

One of the very rare possibilities of the continuum shift :d

idea engine کوکونه ام بخوره توو سرش کیسو نکو :d

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من خودم باهات موافق بودم لایکم زدم پستاتو، اصلا طرف حرفم تو نبودی :d

آخه کاتاناشو مگه مثل ورجیل ازش استفاده میکنه؟ :d باهاش هلکوپتری میزنه، آبروی کاتانا دارارو برده این بشر :d

به هر حال کاتانا Coolئه xD

بلوند ایز لاو :d البته من یه نسخه بیشتر Guilty Gear بیشتر بازی نکردم و A.B.A رو نمیشناسم :(

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
والا تو این چند صفحه کم آرت ورک از چونلی ندیدم. :d ولی به هر حال:

برادر کاوایی با شکشی فرق میکنه :d آخه سیکس پک دختر کجاش کاواییه؟ :d تازه در کتب کاوایی شناسی اومده اوپای از درصد کاوایی بودن کم میکنه :d

بلوند ایز لاو :d البته من یه نسخه بیشتر Guilty Gear بیشتر بازی نکردم و A.B.A رو نمیشناسم :(

سر Revelator میاد اگه خدا بخواد :d فقط حواست باشه فقط به چشم خواهر بهش نگاه میکنی :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا تو این چند صفحه کم آرت ورک از چونلی ندیدم. :d ولی به هر حال:

به جز اینایی که آریا گذاشت، آرت ورک های قبلی هیچ کدوم مربوط به بحث کاوایی و اینا نبودن :D
و اما در مورد عکس هایی که گذاشته ، بــوب از آدم کاوایی نمیسازه :D دیگه همه می دونن طراحی چهره ها توی MK نابوده :D این عکس هایی هم گذاشتی فقط نمایش BWH ـه :D

اون کاتانایی که از روی عزیز دل من هایاتو ورداشته باشن ، حرومه آقا حروم :( :D

پ.ن : خیلی دلم براش تنگ شده :(

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
به جز اینایی که آریا گذاشت، آرت ورک های قبلی هیچ کدوم مربوط به بحث کاوایی و اینا نبودن :D
و اما در مورد عکس هایی که گذاشته ، بــوب از آدم کاوایی نمیسازه :D دیگه همه می دونن طراحی چهره ها توی MK نابوده :D این عکس هایی هم گذاشتی فقط نمایش BWH ـه :D
بد هست دیگه نااااابود نیست. اخمو از ابروهاشون وردارن حله :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر