X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم SC باز نیستم (و وقتی شماها مشغول تدارکات بودین نت نداشتم کلا :D) ولی کلا عقیده دارم نباید این طور انتخاب میکردین از اول :D بخش اعظم کاراکترا رو میذاشتین واسه Holy Trinity استریت فایتر/تکن/مورتال کامبت، بعدشم میرفتین سراغ کاراکتر های مشهور و به اصطلاح iconic فرنچایز های دیگه، یه تعداد کمی هم از اونا میذاشتین عوض زور چپون کردن یه تعداد خاصی کاراکتر از هر فرنچایز :D
همین کار رو هم کردیم:biggrin1: تعداد شخصیت های اون 3تا بازی بیشتر از بقیه فایتینگ ها هستن. چون مسابقه هم در مورد فایتینگ بود، مجبور بودیم از همه بازی ها بیاریم (البته نه همه، منظور فایتینگ هایی هست که عموما شناخته شده هستن) و سعی شد معروف ترین شخصیت های اون بازی رو هم بیاریم. دیگه یکی ناشناخته هست و یکی شناخته شده و کاریش نمیشه کرد:biggrin1:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Big Band

همونطور که علی گفت شناس بودن یا نبودن کرکتر ها دست ما نیست و بقیه باید یه مقدار زحمت بازی کردن به خودشون بدن :D به عنوان مثال Rainbow Mika یکی از محبوب ترین کرکترهای سری SF توی سطح دنیاس ولی تا قبل از معرفیش توی SF V ، اگه توی بازیسنتر اسمشو میاوردی از هر 10 نفر 9 نفر نمی شناختنش :D همچین چیزی نه برمیگرده به عدم محبوبیت کرکتر ، نه برمیگرده به مسئولین برگزاری یه مسابقه ای که از ایشون بخوان توی نظرسنجی استفاده کرده باشن :D

والا احسان الان اینو گفت:

نوشتم حداقل ! نظم براکت رو در نظر بگیر عزیزم :D باید توازن دو طرف درست در میومد از طرفی نباید تمام کرکترها میشد ستریت فایتر و تکن و مورتال :D

آخرین ویرایش:

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
با اجازه حرفه اي ها من هم تو اين نظر سنجي شركت ميكنم:
طبق نظر سنجي اگه بخوام راي بدم kazuya mishima قطعا تنها انتخاب منه..اولين و البته قويترين كاراكتري بود كه تو tekken هايي كه تو psp و ps3 زدم به راحتي tekken god ميشد.البته ملاك نظر سنجي من صرفا اين نيست و كلا مبارزه تو tekken با kazuya لذت بخشه..
هر چند خارج از نظر سنجيه و نظر سنجي با انتخاب تمام كاراكتر هاي فايتينگها ممكن نيست ولي بهترين كاراكتر فايتينگ من smoke تو كامبت هست..از اولين كامبتي كه ظاهر شد كه باهاش بازي كردم تا kombat x كه متاسفانه نيست كه اميدوارم dlc بياد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Group III

1b6ceqkmzfeinh0mz7n5.jpg

Ken Masters - Street Fighter
Taki - Soul Calibur
Smoke - Mortal Kombat
Ivy - Soul Calibur

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
رقابت بیشتری تو این نظر سنجی هست :d خوشمان امد:d
نظرم که مشخصه Ken Masters
دفاعیات هم انشالله بعد از گذاشتن نظر سنجی

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
با Ken ک حال نمیکنم (حتما علی دانته حال میکنه :d)

Taki... nah

از MK هم که متنفرم هیچی (البته کلا با کلمه Smoke و Smoking حال میکنم :d)

رای ام رفت برای جیگرم Ivy-chan :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
اگر Ryo هم باشه باز هم Ken برنده میشه :d
اینجا هم دو تا از محبوبترینای Soul Calibur اوت میشن متأسفانه. هم رقباشون وحشتناکه هم اینکه در نهایت تعجب باید با خودشون هم رقابت کنن :d البته کلا SC اینجا خیلی طرفدار نداره. خودمم زیاد باهاش حال نمیکنم
Smoke هم خیلی محبوبه ولی خب Ken هست دیگه. شوخی که نیست ;;)
اینکه هیچی! واقعا نمیتونم صبر کنم تا یه رقابت نزدیک رو توی باقی نظرسنجی ها ببینم :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
آقا یکی بیاد بگه تاکی همونه که Guandao داره یا نه؟
اگه همونه که رای من تاکیه. :d

ویرایش: گویا اون نیست... پس رای رو به خیرات میزارم! :d

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی این دفعه من پشتیبانت هستم>:)

oq40tt9d9vfafjod5kti.jpg

!Bring It On

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
بنده موقع سرچ کردن اسم این بانوی بزرگوار Taki یه آرت ورک هایی دیدم که واقعا نمیتونم رای ندم به ایشون الان :D توصیه میکنم شما دوست عزیز هم سرچ کنید lel

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بنده موقع سرچ کردن اسم این بانوی بزرگوار Taki یه آرت ورک هایی دیدم که واقعا نمیتونم رای ندم به ایشون الان :D توصیه میکنم شما دوست عزیز هم سرچ کنید lel
اگه از نظر هنری (!) میگی پس پیشنهاد میکنم Ivy رو سرچ‌ نکنی :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر