X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شخصا هیچ نظری درمورد اینکه کدوم بهتره نمیخوام بدم ولی الان این مقایسه ای که شما انجام دادید فقط مربوط به تعداد بازی های ساخته شده توسط هرکدوم از این دو بازی ساز هست و به نظرم اصلا نمیشه بر اساس تعداد بازی ها یکی رو بر دیگری ارجحیت داد .

نه اتفاقا من فقط تعداد رو انتخاب نکردم. ایتسونو یه عالمه بازی دیگه هم داشته (از پازل بگیر تا Racing)، ولی من اونایی رو گفتم که از دید اکثر گیمرا بازیهایی خیلی خوبی اند. در حالی که ایتاگاکی فقط Ninja Gaiden و DoA رو داشته و همین الانش هم داره روی Devil's Thirdـی کار میکنه که به نظر نمیاد چیز زیاد دندونگیری باشه. نمیخوام از ارزش یا اعتبار ایتاگاکی کم کنم، چون خودم عاشق DoA ـم و از NG هم خیلی خوشم میاد. کلا پستم در رابطه با نظرسنجی بود و دلیلم رو برای انتخاب Itsuno بجای Itagaki گفتم.

@Safety & Peace
نه علی به نظر منم نظرسنجی خوبیه :D گفتم که، اون پست دلیلم برای انتخاب ایتسونو بود نه اینکه بگم نباید این نظرسنجی رو بزاریم :D

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
انصافا وقتی که پا DD گذاشتم رو پایه کمتر گیمی گذاشتم نسل قبل :d
رای ما ایتسونو :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
97616599034097730860.jpg

فقط همین باعث میشه اتوماتیک وار رای به صندوق ایتسونو انداخته بشه:d

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
Hidetaka Miyazaki vs Fumito Ueda

:|:d

vLCBC.jpg

Several years later, he started thinking about video games again. He met up with some former college friends who suggested new titles to play. One was Ico, a mystical fairytale in which players assume the role of a boy who must lead a waif-like girl by the hand along a castle’s craggy ramparts, pursued by their ghoulish captors. “That game awoke me to the possibilities of the medium,” says Miyazaki. “I wanted to make one myself.”
Bloodborne creator Hidetaka Miyazaki: ‘I didn’t have a dream. I wasn’t ambitious' | Technology | The Guardian

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خیلی سخته ! نمیشه به جفتشون رای داد ؟ :D جفتشون میشه گفت یه سری خیلی عظیم و پرطرفدار رو احیا کردن :D ایتسونو DMC رو ، ایتاگاکی هم NG رو :D رای من جفتشون با هم :D اصلاً نمیشه انتخاب کرد :D
ویرایش :
آخرش به ایتاگاکی سنسه رای بدادیم :D ولی بازم نمیشد به ایتسونو رای نداد :D

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بخاطر سخت بودن نظر سنجی رای نمیدیم اصلا:d

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
رای ماهم ایتسونو:d
اصلا بعد کامیا و اوردن دویل 2 کتلت شده کی میتونست چیزی به توپی دویل 3 رو طراحی کنه که همه تو کفش بمونن...دویل 3 یجورایی سال 2005 به اندازه سال 2001 رو اوج بود
اصلا ورجیل رو اسمشو میاریم... هنوز هیبت شماره 3 اش به یادمون میاد:d

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
استاد itagaki . کم میسازه ولی فوق العاده میسازه. فقط امیدوارم با این Devil's Third گند نزنه به سابقش. در کل انتخاب سختی بود.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
برای نظر سنجی بعدی:

Hidetaka Miyazaki vs Famito Ueda

مد نظر هست. پیشنهاد بدین:d

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
برای نظر سنجی بعدی:

Hidetaka Miyazaki vs Famito Ueda

مد نظر هست. پیشنهاد بدین:d

الان تازه یک نظر سنجی درمورد بازیساز ها داشتیم بنظرم بریم واسه یک چیز دیگه، اگه تا حالا نداشتیم:
Naked Snake vs Sam Fisher

مثل اون دفعه نمیشه از کارکتر های انیمه ها پیشنهاد داد؟:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان تازه یک نظر سنجی درمورد بازیساز ها داشتیم بنظرم بریم واسه یک چیز دیگه، اگه تا حالا نداشتیم:
Naked Snake vs Sam Fisher

مثل اون دفعه نمیشه از کارکتر های انیمه ها پیشنهاد داد؟:d
منم میخواستم از این نظر سنجی به بعد دوباره بریم سراغ شخصیت ها ولی انگار همین الان باید بریم:d

انیمه میشه اما چون خیلیا اینجا انیمه نمیبینن، نمیتونیم به جز شخصیت های اول هر کدوم، چیز دیگه ای بذاریم. به جز ناروتو و وان پیس، بعید میدونم بقیه انیمه ها بازی داشته باشن که بخواییم ازشون شخصیت در بیاریم.

اون پیشنهاد هم فکر کنم داشتیم قبلا:d

نظرتون چیه بریم یه فایتینگ تورنومنت راه بندازیم؟:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منم میخواستم از این نظر سنجی به بعد دوباره بریم سراغ شخصیت ها ولی انگار همین الان باید بریم:d

انیمه میشه اما چون خیلیا اینجا انیمه نمیبینن، نمیتونیم به جز شخصیت های اول هر کدوم، چیز دیگه ای بذاریم. به جز ناروتو و وان پیس، بعید میدونم بقیه انیمه ها بازی داشته باشن که بخواییم ازشون شخصیت در بیاریم.

اون پیشنهاد هم فکر کنم داشتیم قبلا:d

نظرتون چیه بریم یه فایتینگ تورنومنت راه بندازیم؟:d
اینجانب نظر خاصی ندارم، هرچی بزارید پایم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر