X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نظر سنجی رو گذاشتم بین 2تا مطرود:d:

lf1roha96n2jtmrchc6f.jpg

جفتشون یه خاطر فن های بازی های اصلی و شخصیت های اصلی، طرد شدن:d Nero توی DMC4 به خاطر کمرنگ شدن حضور دانته و Raiden به خاطر یدک کشیدن اسم Metal Gear:d

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Nero یا Raiden؟:biggrin1:

انصافا جفتشون عالین و جفتشون از نظر شخصیت پردازی و پرداختگی، یه خورده تو دیوارن:biggrin1: از نظر گیم پلی جفتشون عالین. Nero رو دوست دارم چون وحشیه و کالکشن حرکاتی که داره در کنار Devil Bringer و Red Queen و Blue Rose بسیار عالی به نظر میاد و خود شخصیت هم طراحی خوبی داره. Raiden رو هم دوست دارم چون بینهایت سریعه، استایل سایبر مانندش عالیه و من از صداش هم خوشم میاد:biggrin1:

با اینکه خیلی طرفدار Nero هستم، ولی به Raiden رای میدم چون یه خورده از نظر شخصیتی پخته تره:biggrin1:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
من Raiden رو تا قبل از اینکه MGR بازی کنم، فکر می کردم زنه. :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از هیچکدوم خوشم نمیاد ولی مساله اینه که از ریدن بیشتر بدم میاد!:d
پس نرو!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
Nero یا Raiden؟:biggrin1:

انصافا جفتشون عالین و جفتشون از نظر شخصیت پردازی و پرداختگی، یه خورده تو دیوارن:biggrin1: از نظر گیم پلی جفتشون عالین. Nero رو دوست دارم چون وحشیه و کالکشن حرکاتی که داره در کنار Devil Bringer و Red Queen و Blue Rose بسیار عالی به نظر میاد و خود شخصیت هم طراحی خوبی داره. Raiden رو هم دوست دارم چون بینهایت سریعه، استایل سایبر مانندش عالیه و من از صداش هم خوشم میاد:biggrin1:

با اینکه خیلی طرفدار Nero هستم، ولی به Raiden رای میدم چون یه خورده از نظر شخصیتی پخته تره:biggrin1:
به رایدن رای نمیدادی میکشتمشت:-" صداپیشه ی ژاپنیش ، همون صداپیشه ی پین میباشد:-"

من Raiden رو تا قبل از اینکه MGR بازی کنم، فکر می کردم زنه. :d
دست شما درد نکنه :| MGS4 هم نزدی؟ :|

---
رای منم که 100% رایدن >:) فقط کافیه MGS4 رو بازی کنید تا پی ببرید به رایدن وفادار و فداکار :((

وحشی بودنم که...سر مبارزه با Mansoon >:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
انتخاب سختیه ولی خب به حرمت پدر به پسر رای میدم :D هرچند کاملا مشخصه که توی نظرسنجی رایدن نیرو رو له میکنه :D رایدن هرچقدر هم که منفور باشه باز از شخصیت های قدیمی سری MGS به حساب میاد و مطمئنا هوادارا تنهاش نمیزارن :D (بماند که توی این بازی اخیرش هم خیلی خفن بود :x) ولی اون فرزند طرد شده ما فقط توی یه نسخه اونم 7 سال پیش حضور داشته، از همون موقع هم تبدیل به شخصیت منفور سری DMC شده :| فقط اگه یکم دوز Kyrie Kyrie Kyriiiiiiiiiiiiiiiiie گفتنش کمتر بود شاید الان به این حال و روز نمیوفتاد :| :D

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
چون Nero بجه ننه بود هی گریه میکرد به Raiden رای میدم

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا در حق Nero ظلم شده :D من بهش رای دادم :D Raiden رو هم دوست دارم (یه بازی از PG داره :D) اما Nero از سری DMC هست و فرزند خلف ورجیل :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
I told myself this was about justice, about protecting the weak. But I was wrong
I think it's time for Jack, to LET 'ER RIP

gwgzigtso6it0gt94a8y.jpg

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
استاد رایدن بعد از نا کار کردن یه دسته جکو می فرمایند :

وظیفه من حفظ جان اسنیک است. :x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر