X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من اصلاً کاری به بحثتون ندارم یه نکته ای رو بگم فقط :-"
دکتر فریمن و ماریو روی هم یه خط دیالوگ دارن که تبدیل به خفن ترین کاراکترهای گیم شدن ؟! :-/ :D
هزارتا لایک هم برای این پست کمه! :-"

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
BATMAN کسی رو نمیکشه چون قهرمان واقعی باید همینطور باشه

البته BATMAN هم خفاش شبِ هم شوالیه تنهای شب
با اینکه قهرمانه اما باید تنها باشه !
94296823267558682255.jpg

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
هیچ جوره نمیتونم اون جمله که یکی از طرفدارای بتمن گفت رو هضم کنم"دیالوگ خوب نشون دهنده هنر نویسندس نه شخصیت"خب پس توقع دارید شخصیت از تو بازی در بیاد خودش حرف بزنه؟
از طرفدارای بتمن یه سوال دارم : میشه به من بگید چرا بتمن جوکر یا هر شخصیت دیگه ای رو نمیکشه با وجود اینکه کلی آدم بی گناه کشته؟لایق مرگ نیست؟
-------------------------------------
اینو بگم که من خودم بتمنمو قبول دارم ولی خب یه سری ضعف هم داره شخصیتش.

خوب ببین رفیق اول از همه من خودم به مکس رای دادم ولی بتمن رو خیلی قبول دارم. مخصوصا از نظر شخصیت پردازی.
نگاه کن تو دنیایی که ما زندگی می کنیم قانون جهانی می گه هیچ پلیسی نمی تونه هیچ مجرمی رو بخاطر هیچی و با اراده خود بکشد مگر در شرایط خاص ..وباید تا جایی که می تواند تلاش برای دست گیری مجرم و سپردنش به دادگاه بکند...من خودم اصلا از این قانون خوشم نمی اد و اصلا قبول ندارمش...ولی بتمن تا اونجایی که من یادمه پیرو همچین قانونی بود و در همه جا در برابر هر مجرمی به این قانون پایبند بود:d

- - -ویرایش - - -

خــــــب بچه ها مثل اینکه خفاش شب داره به مرد تنهای شب میبازهl-):|

از اون جمله های عالی بود این حرفتا...خیلی خلاصه و در عین حال کامل .:bighug::d

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
موردی هم واجب شد بگم
هر انسانی با توجه به زندگی شخصی و روحیات و افکارش سلیقه خاصی رو میطلبه و تا کسی جای اون نباشه نمیتونه درکش کنه
بنابراین هیچ زمان این بحث کردنها پایانی نداره_________________

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من از همگی عذر خواهی میکنم! چون فک میکردم دارم تو فروم گیم پست میزنم، ولی اینطور که پیداست، اینجا فروم همه چی سنتر هست تا بازی سنتر...
خب بله، فیلم مکس پین که فاجعه ای بیش نبود، پس به بتمن رای میدم! میگم تو نظرسنجی بعدی مسی رو با ماربوروتاچ مقایسه کنیم؟!
درضمن من قصد کوبوندن کارکتری رو ندارم، فقط میخوام بدونم علت رای دادن به بتمن چیه؟ اگه کسی بیاد بگه، آقا من دوسش دارم بهش رای میدم، من میگم اوکی چون دوست داشتن دلیل نمیخواد. اما وقتی طرف میاد دلیل میاره که چون این کارکتر شخصیت پردازی داره، چون با سابقه ترینه، چون فلان چون بمان بهش رای دادم. اینجاست که من بهش گیر میدم تا شاید به راه راست بیان و رستگار بشن :D
هنوز رو حرفم هستم:
آقا مگه نمیگید بتمن با سابقست! سابقه چند 10 ساله هم داره! فقط 3 تا دیالوگ! 3تا دیالوگ عمیق از تو بازیاش (نه فیلم) که بیانگر شخصیت این بتمن هست رو به من بگید!
اصولا تو بحثا شرکت نمی کنم و اصلا برام مهم نیست که کی چی راجع به من فکر می کنه و علاقه مندی هام هم کاملا به خودم مربوطه ولی بعضی جاها نمی تونم ساکت بشینم!
مشکل شما اینه که هنوز درک درستی از شخصیت پردازی ندارین. فرمی که یه شخصیت بهش پرداخته میشه خیلی مهمه. شما تعریفتون از شخصیت پردازی اینه که یه کاراکتر دیالوگ هایی بگه که ساعت ها قبلا روش فکر شده. مهم نیست که یه کاراکتر چقدر دیالوگ می گه مهم اینه که چرا اون دیالوگ رو می گه و چرا فلان عملی ازش سر میزنه .. هدف شخصیت هم خیلی مهمه. مکس پین درسته شخصیت نوستالژیکی داره و طرفداران زیادی هم داره ولی حداقل شخصیت پردازیش درجه یک نیست و در حد کاراکترهایی که نام نمیبرم نیست! والا اگه به شخصیت پردازی باشه که تامی آنجلو همدوره مکس پین هستش و به قطع هم شخصیت پردازی خیلی بهتری داشت و هم بازی مافیا بازی بهتری بود ولی به هیچ وجه به اندازه مکس طرفدار نداره! شاید هم عده کمتری اون رو بشناسن! باور کنید چون نمی خوام یه عده رو ناراحت کنم یه سری از حرف ها رو نمی زنم فقط چون خودتون بحث رو شروع کردین دارم ادامه میدم.
دیالوگ خوب وقتی معنا پیدا می کنه که توی جای خودش استفاده بشه. گاهی اوقات خود سکوت هزارتا حرف توشه ..
شما میگی برا بتمن سه تا دیالوگ بیارم! من الان زیاد حضور ذهن ندارم ولی پایان آرکام سیتی رو هیچوقت فراموش نمی کنم و همیشه یادمه.

Joker : What are you waitig for .. comon .... I killed your girlfrind, poisoned gotham and hell ... But so what?! We all know you'll Save me!
واسه چی منتظری؟ یالا .. من دوست دخترت رو کشتم و گاتهام رو مثل جهنم مسموم کردم .. خوب حالا که چی؟ همه میدونیم که تو آخرش من رو نجات میدی ...
Batman : Every decision you've ever made ends with death and misery. Peaple die. I stop you. You'll just break out and do it again.
هر کاری که تا حالا انجام دادی با مرگی خفت بار به پایان میرسه! مردم میمیرند. من جلوتو میگیرم. تو باز در میری و کار خودت رو انجام میدی!

جوکر اینجا به بتمن حمله می کنه و تو درگیری اون شیشه پادزهری که جوکر باید استفاده میکرد میشکنه!
Joker : Are you happy now?!
حالا راحت شدی؟
Batman : Do you want to know something funny? Even after everything you've done, I would have saved you.
می خوای یه چیز جالب رو بدونی؟ حتی بعد تمام کارهایی که انجام دادی من بازم تو رو نجات میدم!
Joker : That actually is ..... Pretty funny ...
و اینجا بود که جوکر از هوش رفت و اون پایان مرموز رو شاهد بودیم!

هیچ جوره نمیتونم اون جمله که یکی از طرفدارای بتمن گفت رو هضم کنم"دیالوگ خوب نشون دهنده هنر نویسندس نه شخصیت"خب پس توقع دارید شخصیت از تو بازی در بیاد خودش حرف بزنه؟
از طرفدارای بتمن یه سوال دارم : میشه به من بگید چرا بتمن جوکر یا هر شخصیت دیگه ای رو نمیکشه با وجود اینکه کلی آدم بی گناه کشته؟لایق مرگ نیست؟
-------------------------------------
اینو بگم که من خودم بتمنمو قبول دارم ولی خب یه سری ضعف هم داره شخصیتش.
شخصیت هایی که تو بازی به وجود اومدن مسلما همشون از ذهن یک شخص زاده شدن. مهم استخوانبندی اون شخصیته .. حالا اینجا همین مکس پین رو مثال میزنم! شخصیتی که ضعف های شخصیتیش زیر کشتنِ گله ای افراد پنهان شده. مکس پین 3 که کلا شخصیت رو نابود بدونیم بهتره! مکس پین فقط یه ماشین آدمکشی بود و فقط سایه ای پر زرق و برق تر از مکس پین شماره 1 و 2 بود. به قدری دیالوگ زیاد داشت که حرف زدن مکس پین به یه ایده نخ نما تبدیل شده بود. اصلا من مکس پین شماره سوم رو مکس پین نمیدونم.
ولی شماره 1 و 2. همسر و بچت کشته شدن و تو داغدار. اسیر کابوس هاتی و مشروب و سیگار آرومت می کنه. این وسط هم با حرکات اسلوموشن قشنگت آدما رو میکشی تا دلت آروم بگیره ... هر سخنی که از زبونت بیرون میاد از داغ دلته. تو مرد خسته و تنهای شبهایی ... اگه شخصیت و هدف مکس بالاتر از اینه یکی به من بگه. :)
در جواب سوال دومتون پاسخ اینه که پدر و مادر بروس وین در کودکی جلوش کشته شدن. چه داغی بدتر از اینکه جلو چشمت پدر و مادرت با ناعدالتی جلوت جون بدن. قصش طولانیه ولی بعد اینکه بروس خودش رو شناخت سر قبر پدر و مادرش سوگند یاد کرد که با بی عدالتی مبارزه کنه.
چندتا قانون اصلی هم داره. از سلاح گرم استفاده نمی کنه و هیچوقت کسی رو نمیکشه! از لحاظ روانشناسی هم اثبات شده است چون برخی اتفاقات ناگوار در کودکی روی ناخودآگاه اون بچه و شحصیتش در آینده تاثیر میذاره. پدر و مادر بروس با سلاح گرم کشته شدن. بتمن : No Guns. No Killing ...
این فلسفه بتمن از اون دوتا کارشه! مهم این نیست که شما با این کار مخالفی مهم اینه که اون شخصیت به این چیز اعتقاد داره ...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

How does it feel, Wayne? To stand on the very stones that ran with your parents blood. Do you feel sad? Full of rage? Or does that suit help you bury your feelings, hiding your true self

[video=aparat;TDCAz]http://www.aparat.com/v/TDCAz[/video]​

آخرین ویرایش:

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
میدونم و دلخور هم نشدم
اما این مطلب هم بدجور تیکه ایه !
(این همه عکس گذاشتن اخرکار ضایع شدن)
والا من همیشه دوست داشتم عکسهای زیبایی از شوالیه تاریکی قرار بدم که خوشبختانه این تاپیک مکان مناسبی بود برای اینکار و بیشتر واسه دل خودم و هوادار اینکارو کردم نه کسب آرا !
و از همینجا هم اعلام میکنم که در نظرسنجی سال بعد شرکت نمیکنم

WTF؟؟؟؟؟:| شوالیه ی تاریکی واقعا؟؟؟؟:| یه چیزی در مورد این کلمه ی هست که اونم اینه شوالیه ی تاریکی هیچ ربطی به بتمن و جد آبادش نداره:| این فقط ترجمه ی مسخره ی شبکه ی 3 بوده که کلمه ی "The Dark Knight" رو شوالیه ی تاریکی ترجمه کرده بود که از ریشه غلطه و این کلمه نه به شوالیه ربط داره و نه به تاریکی:| کلمه ی "Knight" تو اینگلیسی معنی شوالیه میده ولی تو اینجا منظور از "Knight" مهره ی اسب شطرنجه که به فارسی میگیم اسب و به انگلیسی می گن شوالیه:| "Dark" هم به معنای تاریکی نیست بلکه سیاهی مهره ی اسب رو نشون میده.این شطرنج هم به وماجرای بتمن و هاروی دنت برمی گرده که بعدا براتون میگم:D

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
من اصلاً کاری به بحثتون ندارم یه نکته ای رو بگم فقط :-"
دکتر فریمن و ماریو روی هم یه خط دیالوگ دارن که تبدیل به خفن ترین کاراکترهای گیم شدن ؟! :-/ :D

:">
عزیز من این کارکترها بعد نوستالژیک قوی دارن! (همونطور که دیدیم کراش چطور اوومد بالا!) که این بعد نوستالوژیک ناشی از همون حس دوست داشتن میشه، که خودم هم گفتم: دوست داشتن دلیل نمیخواد!
اما وقتی میان از یکی بت میسازن که این کارکتر پرفکت ترین کارکتر هست و از همه نظر کامل، حق ماست که اونو ببریم زیر سوال و وظیفه اوناست که دفاع کنن از حرفشون یا قبول کنن اشتباه کردن!
اصولا تو بحثا شرکت نمی کنم و اصلا برام مهم نیست که کی چی راجع به من فکر می کنه و علاقه مندی هام هم کاملا به خودم مربوطه ولی بعضی جاها نمی تونم ساکت بشینم!
مشکل شما اینه که هنوز درک درستی از شخصیت پردازی ندارین. فرمی که یه شخصیت بهش پرداخته میشه خیلی مهمه. شما تعریفتون از شخصیت پردازی اینه که یه کاراکتر دیالوگ هایی بگه که ساعت ها قبلا روش فکر شده. مهم نیست که یه کاراکتر چقدر دیالوگ می گه مهم اینه که چرا اون دیالوگ رو می گه و چرا فلان عملی ازش سر میزنه .. هدف شخصیت هم خیلی مهمه. مکس پین درسته شخصیت نوستالژیکی داره و طرفداران زیادی هم داره ولی حداقل شخصیت پردازیش درجه یک نیست و در حد کاراکترهایی که نام نمیبرم نیست! والا اگه به شخصیت پردازی باشه که تامی آنجلو همدوره مکس پین هستش و به قطع هم شخصیت پردازی خیلی بهتری داشت و هم بازی مافیا بازی بهتری بود ولی به هیچ وجه به اندازه مکس طرفدار نداره! شاید هم عده کمتری اون رو بشناسن! باور کنید چون نمی خوام یه عده رو ناراحت کنم یه سری از حرف ها رو نمی زنم فقط چون خودتون بحث رو شروع کردین دارم ادامه میدم.
دیالوگ خوب وقتی معنا پیدا می کنه که توی جای خودش استفاده بشه. گاهی اوقات خود سکوت هزارتا حرف توشه ..
شما میگی برا بتمن سه تا دیالوگ بیارم! من الان زیاد حضور ذهن ندارم ولی پایان آرکام سیتی رو هیچوقت فراموش نمی کنم و همیشه یادمه.

Joker : What are you waitig for .. comon .... I killed your girlfrind, poisoned gotham and hell ... But so what?! We all know you'll Save me!
واسه چی منتظری؟ یالا .. من دوست دخترت رو کشتم و گاتهام رو مثل جهنم مسموم کردم .. خوب حالا که چی؟ همه میدونیم که تو آخرش من رو نجات میدی ...
Batman : Every decision you've ever made ends with death and misery. Peaple die. I stop you. You'll just break out and do it again.
هر کاری که تا حالا انجام دادی با مرگی خفت بار به پایان میرسه! مردم میمیرند. من جلوتو میگیرم. تو باز در میری و کار خودت رو انجام میدی!

جوکر اینجا به بتمن حمله می کنه و تو درگیری اون شیشه پادزهری که جوکر باید استفاده میکرد میشکنه!
Joker : Are you happy now?!
حالا راحت شدی؟
Batman : Do you want to know something funny? Even after everything you've done, I would have saved you.
می خوای یه چیز جالب رو بدونی؟ حتی بعد تمام کارهایی که انجام دادی من بازم تو رو نجات میدم!
Joker : That actually is ..... Pretty funny ...
و اینجا بود که جوکر از هوش رفت و اون پایان مرموز رو شاهد بودیم!

شخصیت هایی که تو بازی به وجود اومدن مسلما همشون از ذهن یک شخص زاده شدن. مهم استخوانبندی اون شخصیته .. حالا اینجا همین مکس پین رو مثال میزنم! شخصیتی که ضعف های شخصیتیش زیر کشتنِ گله ای افراد پنهان شده. مکس پین 3 که کلا شخصیت رو نابود بدونیم بهتره! مکس پین فقط یه ماشین آدمکشی بود و فقط سایه ای پر زرق و برق تر از مکس پین شماره 1 و 2 بود. به قدری دیالوگ زیاد داشت که حرف زدن مکس پین به یه ایده نخ نما تبدیل شده بود. اصلا من مکس پین شماره سوم رو مکس پین نمیدونم.
ولی شماره 1 و 2. همسر و بچت کشته شدن و تو داغدار. اسیر کابوس هاتی و مشروب و سیگار آرومت می کنه. این وسط هم با حرکات اسلوموشن قشنگت آدما رو میکشی تا دلت آروم بگیره ... هر سخنی که از زبونت بیرون میاد از داغ دلته. تو مرد خسته و تنهای شبهایی ... اگه شخصیت و هدف مکس بالاتر از اینه یکی به من بگه. :)
در جواب سوال دومتون پاسخ اینه که پدر و مادر بروس وین در کودکی جلوش کشته شدن. چه داغی بدتر از اینکه جلو چشمت پدر و مادرت با ناعدالتی جلوت جون بدن. قصش طولانیه ولی بعد اینکه بروس خودش رو شناخت سر قبر پدر و مادرش سوگند یاد کرد که با بی عدالتی مبارزه کنه.
چندتا قانون اصلی هم داره. از سلاح گرم استفاده نمی کنه و هیچوقت کسی رو نمیکشه! از لحاظ روانشناسی هم اثبات شده است چون برخی اتفاقات ناگوار در کودکی روی ناخودآگاه اون بچه و شحصیتش در آینده تاثیر میذاره. پدر و مادر بروس با سلاح گرم کشته شدن. بتمن : No Guns. No Killing ...
این فلسفه بتمن از اون دوتا کارشه! مهم این نیست که شما با این کار مخالفی مهم اینه که اون شخصیت به این چیز اعتقاد داره ...
میشه شما شرکت نکنی و ساکت بمونی؟ لطفا! نع ما اینا رو نمیدونستیم، خوب شد که گفتی! آخه یعنی چی، بحث سر بتمن هست میای مکس پین رو نقد میکنی؟ کسی اینجا اصن حرفی زد درباره مکس؟ گفت مکس پین کاملترینه؟ کسی گفت بی نظیره؟ کسی گفت آخر شخصیت پردازیه؟ که داری درباره اینا صحبت میکنی؟
بتمن از سلاح گرم استفاده نمیکنه؟! WTF رو اون موتور و ماشینش که فقط مونده بمب اتم ببنده!
پ.ن: جنست رو عوض کن، اصن خوب نیست!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
WTF؟؟؟؟؟:| شوالیه ی تاریکی واقعا؟؟؟؟:| یه چیزی در مورد این کلمه ی هست که اونم اینه شوالیه ی تاریکی هیچ ربطی به بتمن و جد آبادش نداره:| این فقط ترجمه ی مسخره ی شبکه ی 3 بوده که کلمه ی "The Dark Knight" رو شوالیه ی تاریکی ترجمه کرده بود که از ریشه غلطه و این کلمه نهدبه شوالیه ربط داره و نه به تاریکی:| کلمه ی "Knight" تو اینگلیسی معنی شوالیه میده ولی تو اینجا منظور از "Knight" مهره ی اسب شطرنجه که به فارسی میگیم اسب و به انگلیسی می گن شوالیه:| "Dark" هم به معنای تاریکی نیست بلکه سیاهی مهره ی اسب رو نشون میده.این شطرنج هم به وماجرای بتمن و هاروی دنت برمی گرده که بعدا براتون میگم:D

ممنونم میشم شرح بدید چون تا جایی که من از بتمن اطلاع دارم، شوالیه‌ی سیاه و سفید بودن به مهره‌ی شطرنج ارتباطی نداره

بتمن، یک پارتیزان محسوب میشه، کسی که برای برقرای عدالت، قانون رو شخصا بدست میگیره و اونطور که صلاح میدونه عمل میکنه. نیاز و ضرورتی هم به همکاری با نیروهای امیتی رسمی نداره و از اونجا که سایرین حق ندارند در قانون دحالت کنند، بتمن نماد سیاهی عدالته

ولی هاروی دنت، یک وکیل مدافع ـه. از لحاظ قانونی کاملا این احازه بهش داده شده که قانون رو بدست بگیره و حکمش هم رسمی ـه. در واقع هاروی دنت، مجری قانونی ـه که مردم نیاز دارند و روی سفید و شناخته شده‌ی عدالته

- - -ویرایش - - -

عزیز من این کارکترها بعد نوستالژیک قوی دارن! (همونطور که دیدیم کراش چطور اوومد بالا!) که این بعد نوستالوژیک ناشی از همون حس دوست داشتن میشه، که خودم هم گفتم: دوست داشتن دلیل نمیخواد!
اما وقتی میان از یکی بت میسازن که این کارکتر پرفکت ترین کارکتر هست و از همه نظر کامل، حق ماست که اونو ببریم زیر سوال و وظیفه اوناست که دفاع کنن از حرفشون یا قبول کنن اشتباه کردن!

[/SPOILER]
میشه شما شرکت نکنی و ساکت بمونی؟ لطفا! نع ما اینا رو نمیدونستیم، خوب شد که گفتی! آخه یعنی چی، بحث سر بتمن هست میای مکس پین رو نقد میکنی؟ کسی اینجا اصن حرفی زد درباره مکس؟ گفت مکس پین کاملترینه؟ کسی گفت بی نظیره؟ کسی گفت آخر شخصیت پردازیه؟ که داری درباره اینا صحبت میکنی؟
بتمن از سلاح گرم استفاده نمیکنه؟! WTF رو اون موتور و ماشینش که فقط مونده بمب اتم ببنده!

بتمن از سلاح گرم تاکنون برای کشتن کسی استفاده نکرده.

همچنین بتمنی که کریستوفر نولان ارائه داد، بتمن دقیقی نیست.

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
بتمن از سلاح گرم تاکنون برای کشتن کسی استفاده نکرده.

همچنین بتمنی که کریستوفر نولان ارائه داد، بتمن دقیقی نیست.
=))
باو گفتن آزادی بیان! اما نگفتن آزادی برداشت! هرجور که دلت میخواد حرفو برداشت میکنی دیگه؟
اون یوزر گفت:
چندتا قانون اصلی هم داره. از سلاح گرم استفاده نمی کنه و هیچوقت کسی رو نمیکشه!
و من گفتم:
موضوع سر استفاده کردنه سلاح گرمه!

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
=))
باو گفتن آزادی بیان! اما نگفتن آزادی برداشت! هرجور که دلت میخواد حرفو برداشت میکنی دیگه؟
اون یوزر گفت:

و من گفتم:

موضوع سر استفاده کردنه سلاح گرمه!

پس برمی‌گردیم به برداشت اشتباه خود شما از جمله اون دوست عزیز. "بتمن نه از سلاح گرم و نه از سلاح سرد برای کشتن کسی استفاده نمیکنه"

+

بت‌موبیل اصولا سلاحی نداشته. موتور رو هم نولان درست کرده که قبلا عرض کردم، دقیق نیست

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
شخصیت خودت رو نشون دادی و قطعا ارزش بحث کردن نداری.
فقط می تونم منظور دقیقت رو از پ.ن بدونم؟

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
بتمن از اسلحه شخصی برای تیرندازی و کشتن کسی استتفاده نمیکنه، اما از سلاح گرم برای تخریب مکانها و دیگر وسایل استفاده میکنه
در بتمن های برتون هم تا جایی که یادمه بت موبیل یا اون جِت سلاح گرم داشت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
تا اونجایی که من در جریانم، بتمن کلا کسی رو نمیکشه! چه با سلاح سرد، چه با سلاح گرم!
==> خیر به فلسفه ی جوکر نرسیده بتمن و همون فلسفه ی خودش رو داره!

توی همین بازی هاشم حتی اگر دقت کنید،وقتی دشمنا رو میزنید،بیهوش رو زمین میفتن،یا روی زمین همچنان در حال از درد به خود پیچیدن میباشند! :-"

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
الان این جمله خودتو با این گفته مقایسه کن:

فرقی نداشت؟ پیشاپیش معذرت میخوام چون میدونم که میگی نه!

با ترولر جماعت بهتر از این نباید صحبت کرد!
اگه داری کلا مفهوم پ.ن رو میپرسی که پ.ن = پی نوشت ؛ اگه داری مفهوم پ.ن من رو میپرسی که منظورم اینه که جنسی که مصرف کردی باعث توهمت شده مرغوب نیست!

آهان پس استفاده میکنه! اما واسه کشتن کسی استفاده نمیکنه... گویا ایشون هم به فلسفه جوکر در کشتن با سلاح سرد رسیده: :D
Do you want to know why I use a knife? Guns are too quick. You can't savor all the... little emotions. In... you see, in their last moments, people show you who they really are.

دوست عزیز خیلی دارید تند میرید. نظرتون کاملا محترم ولی حد خودتون رو نگه دارید

و راجب به آخرین قسمت، سه‌گانه نولان یکی از نادرست‌ترین برداشت‌ها از بتمن رو داشت و شما صرفا دارید همین رو در نظر می‌گیرید

در طی این 70 سالی که از عمر شخصیت بتمن می‌گذره، فقط در همین 10-15 سال اخیره که برای جذب مخاطب‌های کم سن و سال‌تر، فیلم‌هاش رو اکشن‌تر درست می‌کنند. وگرنه ماشین بتمن نه در داستان‌هاش، نه در سری تلویزیونی 1970، نه در B: TAS، نه در سری Arkham سلاحی نداشتند

استفاده از ژل انفجاری برای تخریب دیوار هم "استفاده از سلاح گرم" محسوب نمیشه

سلاح: آلتی که برای جنگ یا کشتن به کار رود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر