X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
با سلام
بالعکس گفتی دوست گرامی
مکس پین کاملا کلیشه اییه
ضمن اینکه بتمن 1989 اولین فیلم تاریخ بود که طی 10 روز 100 میلیون فروخت و دستمزد نیکلسون هم برای جوکر 56 میلیون دلار بود که اون موقع رقم نجومی به حساب میومد برای یه بازیگر
حالا مهم نیست بتمن باندازه کافی افتخارات کسب کرده این یه نمونه دیگه
من فکر میکنم کسایی که بتمن دوست ندارن از کشت و کشتار و خونریزی خوششون میاد برای همین به مکس رای میدن
بهترین فیلم سه گانه تاریخ سینما معرفی شد

«شوالیه تاریکی» به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی شد.
پایگاه اطلاع رسانی «مووی فان» در نظرسنجی اینترنتی خود فیلم «شوالیه تاریکی» را به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی کرد.
در این نظرسنجی اینترنی که از ۲۹ آوریل تا ۲۸ اوت روی صفحه اصلی این پایگاه خبری قرار داشت ، صدها هزار نفر از مردم دنیا شرکت کردند و از میان ۶۴ فیلم سه گانه در نهایت فیلم های «هری پاتر» در مقوله فانتزی ، «ایندیانا جونز» در مقوله اکشن ، «جنگ ستارگان» در مقوله تخیلی و «شوالیه تاریکی» در مقوله ابرقهرمانی انتخاب شدند.
در فهرست فیلمهای برگزیده نیز «شوالیه تاریکی» با ۶۷ درصد آراء به عنوان بهترین فیلم سه گانه معرفی شد./سینما خبر
محض اطلاع شما هم بگم اینجا کاراکتر تو بازی ها مد نظر هست نه فیلم ها ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
batman.gif

بتمن شاد و شنگول:D
R.I.P :( :D
چی شد یهو اختلاف اینجوری شد !؟ :-?

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
توی پستم اشاره ای به اینکه بتمن بدون جوکر بی معناست نکردم، اتفاقا بتمنه که شاهرگ اصلی فیلم و بازیهاست اگه اینطور نبود rises نصفش هم نمیفروخت (چون جوکر نداشت)
یه واقعیتی رو باید قبول کنید اینه که دوست داشته باشیم یا نه؟ BATMAN بزرگترین ابرقهرمانه، وقتی خوده آمریکاییها این بحث رو قبول دارن و بهش پایبندن ماها دیگه نمیتونیم حرفی بزنیم
این رو از سمبل بتمن هم میشه تشخیص داد که یه شخصیت جهانیه
87113650235604028637.jpg
همین بتمن که عده ای کلیشه ای میدونن کلی واسه وارنر سودآوری داره
به امید خدا راک استدی نسخه بعدی رو شاهکارتر از سیتی میسازه و بازی سال هم میشه
این هم تاریخچه ای از خلق موجودی به نام خفاش
96295296768893434610.jpg
با نظر genesis007 موافقم، یه نظرسنجی حالا چه مهم باشه چه نباشه ارزش کوبیدن کاراکترهارو نداره
کاراکترهایی هستن که ازشون خوشم نمیاد اما به احترام هواداراش هیچ وقت بی ارزششون نمیکنم

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
بهترین فیلم سه گانه تاریخ سینما معرفی شد

«شوالیه تاریکی» به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی شد.
پایگاه اطلاع رسانی «مووی فان» در نظرسنجی اینترنتی خود فیلم «شوالیه تاریکی» را به عنوان بهترین فیلم سه گانه (تریولوژی) معرفی کرد.
در این نظرسنجی اینترنی که از ۲۹ آوریل تا ۲۸ اوت روی صفحه اصلی این پایگاه خبری قرار داشت ، صدها هزار نفر از مردم دنیا شرکت کردند و از میان ۶۴ فیلم سه گانه در نهایت فیلم های «هری پاتر» در مقوله فانتزی ، «ایندیانا جونز» در مقوله اکشن ، «جنگ ستارگان» در مقوله تخیلی و «شوالیه تاریکی» در مقوله ابرقهرمانی انتخاب شدند.
در فهرست فیلمهای برگزیده نیز «شوالیه تاریکی» با ۶۷ درصد آراء به عنوان بهترین فیلم سه گانه معرفی شد./سینما خبر
با اینکه خودم عاشق سه گانه بتمن هستم ولی بهترین سه گانه ارباب حلقه ها شد نه بتمن!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خیلی جالبه!
بتمن شخصیت کلیشه ای شد!
هی می خوام هیچی نگم نمیشه!
آخه عزیزانی که میگین بتمن شخصیت کلیشه ایه و مثلش زیاد هست!
یه نگا به تاریخ تولدش بندازین!
اونایی که بعد بتمن خلق شدن کلیشه هستن نه بتمنی که به خیلی از کاراکترها و ابرقهرمان های کمیک بوکی بعد خودش جریان داد ...
خیلی از دوستان فکر می کنند هرچی کاراکتر دیالوگ خفن تری داشته باشه شخصیت پردازیش بهتره! اون دیالوگای خفن مال کارکتر نیست بلکه هنر نوسینده است ...
مگه نه اینکه همه شخصیت پردازی مکس پین به اینه که زن و بچش رو میکشن و این مرد تنهای شبهای سرد نیویورک برای انتقامشون قیام می کنه!
نمی خوام شخصیت مکس رو زیر سوال ببرم چون برای یه بازی کامپیوتری خوبه .. رو بازیاشم حرفی ندارم چون شاهکارن. ولی شخصیت مکس پین دقیقا مثل شخصیت اول فیلم های درجه B دهه 80 هالیووده!
یه شخصیت زخم خورده و خسته که می خواد انتقام بگیره ...
ولی بتمن به قدری پیچیدگی شخصیتی داره که با هیچ کاراکتری حتی قابل قیاس نیست!
بتمن هم فقط آرکام نیست .. هرچند شخصیت معرفی شده توسط راکستدی نقص توش وجود نداشت ولی برای شناخت بتمن و دلیل کاراش فقط باید کمیک خوند .. بازی ها تا جایی که در توانشون بود به بتمن پرداختن ...
من فقط از این حرصم گرفته که دیدم اینجا از بتمن به عنوان کلیشه یاد شده!
شخصیتی که حتی فلسفه وجودیش کاملا روانشناسیه ...
فقط چون بحث اینجا سر کاراکترهای گیمه دیگه از کمیک چیزی نمی گم ولی اگه مکس اول شد مبارکتون باشه ...
مرد خسته، تنها و زخم خورده شب های سرد نیویورک. ابر شخصیتی که سال قبل هم با اختلاف اول شد .. مبارک فن ها. :)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یکی از دوستانی که تو کار تقلب به صورت حرفه ای هست آستین بالا بزنه این دفعه حداقل بتمن برنده بشه :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ما هی بیشتر از بتمن و فضایلش بگید...هی اختلافتون با مکس زیادتر بشه...:D
شاید از خیلی نظرها بتمن واقعاً بهتر باشه(و هست)ولی میزان تاثیرگذاری مکس به شدّت بالاتره...نمی شه اینو عوضشم کرد(حتّی وقتی کچل هم کرد بازی بدبختی ها شناختنش :D)

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
من از همگی عذر خواهی میکنم! چون فک میکردم دارم تو فروم گیم پست میزنم، ولی اینطور که پیداست، اینجا فروم همه چی سنتر هست تا بازی سنتر...
خب بله، فیلم مکس پین که فاجعه ای بیش نبود، پس به بتمن رای میدم! میگم تو نظرسنجی بعدی مسی رو با ماربوروتاچ مقایسه کنیم؟!
درضمن من قصد کوبوندن کارکتری رو ندارم، فقط میخوام بدونم علت رای دادن به بتمن چیه؟ اگه کسی بیاد بگه، آقا من دوسش دارم بهش رای میدم، من میگم اوکی چون دوست داشتن دلیل نمیخواد. اما وقتی طرف میاد دلیل میاره که چون این کارکتر شخصیت پردازی داره، چون با سابقه ترینه، چون فلان چون بمان بهش رای دادم. اینجاست که من بهش گیر میدم تا شاید به راه راست بیان و رستگار بشن :D
هنوز رو حرفم هستم:
آقا مگه نمیگید بتمن با سابقست! سابقه چند 10 ساله هم داره! فقط 3 تا دیالوگ! 3تا دیالوگ عمیق از تو بازیاش (نه فیلم) که بیانگر شخصیت این بتمن هست رو به من بگید!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان علی میاد همه چیز را درست می کنه!
تا اونجایی که من شمردم، 48 تا از رای های مکس پین واسه کاربرهای جدیده!:-" :D
این دیگه از کنترل من خارجه:( الان من دقیقا شبیه عکس امضام هستم/:)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این دیگه از کنترل من خارجه:( الان من دقیقا شبیه عکس امضام هستم/:)
:arrowd:
فینال رو خودم شخصا هدایت گروه بتمنیون رو بر عهده میگیرم تا باشد اونایی که بشکه بشکه عرق سگی بر بدن میزنن دیگه تا این حد بالا نیان که باعث بشه ما تگری بزنیم:|:d
;))

من فک کنم یه سری رای ها اشتباهی داده شدن :-? مثلاً آریا به مکس پین رای داده /:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
:arrowd:

;))

من فک کنم یه سری رای ها اشتباهی داده شدن :-? مثلاً آریا به مکس پین رای داده /:)
حساب علی خائن و مجتبی و آریا رو که توی کلوپ میرسم/:)
متاسفانه باید از آخرین قدرتم استفاده کنم. if you know و این حرفایی که جدیدا باب شده/:)

Talk less, act more

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر