X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
حساب علی خائن و مجتبی و آریا رو که توی کلوپ میرسم/:)
متاسفانه باید از آخرین قدرتم استفاده کنم. if you know و این حرفایی که جدیدا باب شده/:)

Talk less, act more

واقعا توقعی عیر از این داشتین؟>:)
کل صنعت گیم یه طرف مونولوگ های مکس هم یه طرف!!:d
با همه اینا از لحاظ بازی Arkham City خیلی بهتر از مکس پین 3 بود ولی شخصیت مکس یه چیز دیگست!!:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این همه عکس گذاشتن اخرکار ضایع شدن ;))

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
محبوت ترین شخصیت تو بازی واسم اسنیکه ولی بعد از اون مکس پین هم خوبه : خوب شد حداقل بتمن اول نشد ;)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من رایهای مکس رو چک کردم 4 تا کاربر جدید بیشتر رای ندادن بهش تازه بتمنو نشمردم اصلا فک کنم دیگه برخلاف هایپ بتمن فنها و عکس گذاشتن های پیاپی اونها مکس اول شد;;)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
مکس پینی که توی مکس پین 3 بود ، اصولا مکس پین نبود . اونو اگه در نظر نگیریم همه جوره مکس سرتر از بتمنه :d

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اصولا تو این نظرسنجیها شرکت نمیکنم و تنها امسال شرکت کردم اون هم به خواسته یکی از دوستان
حالا با 8 یا 10 رای بیشتر یعنی مکس بهتره؟!!!!
دیالوگ هم تو صفحات قبل دو مورد قرار دادم که اولیش پر معنا بود
حالا شما با این طرز فکر که مکس بهتره زندگی کنید، ولی به قول یکی از دوستان هوادار BATMAN بودن روحیات خاصی میخواد !
بهترین مکس به نظر من نسخه دوم بود، البته شخصیت mona sax برای من مهتر از مکس بود

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اصولا تو این نظرسنجیها شرکت نمیکنم و تنها امسال شرکت کردم اون هم به خواسته یکی از دوستان
حالا با 8 یا 10 رای بیشتر یعنی مکس بهتره؟!!!!
دیالوگ هم تو صفحات قبل دو مورد قرار دادم که اولیش پر معنا بود
حالا شما با این طرز فکر که مکس بهتره زندگی کنید، ولی به قول یکی از دوستان هوادار BATMAN بودن روحیات خاصی میخواد !
بهترین مکس به نظر من نسخه دوم بود، البته شخصیت mona sax برای من مهتر از مکس بود
:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
داداش من خودم به بتمن رای دادم ولی این حرف رو خواهشا نزن، یعنی چی ساکس از مکس بهتر بود آخه؟؟؟؟؟؟:|
دیگه قرار نشد که ما از یک کارکتر خوشمون میاد و بهش رای میدیم، اون کارکتر دیگه رو لـــــه(:punish:)کنیم:|:d

- - -ویرایش - - -

شما با این کارت به صورت بسیار حرفه ای و غیر مستقیم به مکس پین تیکه انداختی!!!که این کار اصلا قابل قبول نیست!!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اولا تیکه انداختن رو هوادارن مکس شروع کردن با گفتن کلمه (کلیشه) و تیکه دوم هم با گفتم اینکه (جوکر) به بتمن معنا میده انداختن ! (کاش به حرف ایشون هم اعتراض میشد)
دوما نظر شخصیم بود و تاکید کردم (برای من) خب حقیقتا از شخصیت mona بیشتر خوشم اومد و تو نسخه سوم فقدانش حس میشد (اگه یادتون باشه تو صفحات قبلی هم علاقمندیم به mona رو بیان کردم)
سوما اگه مشکلی هست خیلی راحت پیام رو حذف کنید

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اولا تیکه انداختن رو هوادارن مکس شروع کردن با گفتن کلمه (کلیشه) و تیکه دوم هم با گفتم اینکه (جوکر) به بتمن معنا میده انداختن ! (کاش به حرف ایشون هم اعتراض میشد)
دوما نظر شخصیم بود، خب من از mona بیشتر خوشم اومد و تو نسخه سوم فقدانش حس میشد (اگه یادتون باشه تو صفحات قبلی هم بهش اشاره کردم)
سوما اگه مشکلی هست خیلی راحت پیام رو حذف کنید
خب میگم که کلا اشتباه هستش، من منظورم با شخص شما که نبودش:dکلا همه دوستانی که میخوان اینکارو بکنن و قصدشون اینه..بعدشم نظر شخصی بحث ـش جداس، تیکه انداختن بحث ـش جدا!!!
تازه مکس پین 3 افتضاحی بیش نبود!!
اصلا به المان ها و ویژگیهای کلاسیک خودش پایبند نبود و فقط سمت گیشه رو هدف قرار داده بود!!(الان این میشه نظر شخصی:|)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
الکی زور نزنید، تلاشتون در دقایق 90 قابل تقدیر بود ولی باید واقعیتو بپذیرین. :d

خیلی عکس گذاشتین :-" :

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
خب میگم که کلا اشتباه هستش، من منظورم با شخص شما که نبودش:dکلا همه دوستانی که میخوان اینکارو بکنن و قصدشون اینه..بعدشم نظر شخصی بحث ـش جداس، تیکه انداختن بحث ـش جدا!!!
تازه مکس پین 3 افتضاحی بیش نبود!!
اصلا به المان ها و ویژگیهای کلاسیک خودش پایبند نبود و فقط سمت گیشه رو هدف قرار داده بود!!(الان این میشه نظر شخصی:|)
میدونم و دلخور هم نشدم
اما این مطلب هم بدجور تیکه ایه !
(این همه عکس گذاشتن اخرکار ضایع شدن)
والا من همیشه دوست داشتم عکسهای زیبایی از شوالیه تاریکی قرار بدم که خوشبختانه این تاپیک مکان مناسبی بود برای اینکار و بیشتر واسه دل خودم و هوادار اینکارو کردم نه کسب آرا !
و از همینجا هم اعلام میکنم که در نظرسنجی سال بعد شرکت نمیکنم

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
خــــــب بچه ها مثل اینکه خفاش شب داره به مرد تنهای شب میبازهl-):|

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
هیچ جوره نمیتونم اون جمله که یکی از طرفدارای بتمن گفت رو هضم کنم"دیالوگ خوب نشون دهنده هنر نویسندس نه شخصیت"خب پس توقع دارید شخصیت از تو بازی در بیاد خودش حرف بزنه؟
از طرفدارای بتمن یه سوال دارم : میشه به من بگید چرا بتمن جوکر یا هر شخصیت دیگه ای رو نمیکشه با وجود اینکه کلی آدم بی گناه کشته؟لایق مرگ نیست؟
-------------------------------------
اینو بگم که من خودم بتمنمو قبول دارم ولی خب یه سری ضعف هم داره شخصیتش.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من اصلاً کاری به بحثتون ندارم یه نکته ای رو بگم فقط :-"
دکتر فریمن و ماریو روی هم یه خط دیالوگ دارن که تبدیل به خفن ترین کاراکترهای گیم شدن ؟! :-/ :D
هزارتا لایک هم برای این پست کمه!
yahoo_65.gif
:">

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر