X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
این 2 تا خیلی مهمه :D وگرنه جدید بودن و انحصار و 2 تا بازی که شوخیه :p :D
خصوصاً اولی :D شک ندارم بعضی از دوستان هم که به گرالت رای دادن شوماره 1 رو هم بازی نکردن :-" :D

65-63=2 :-" :D
من چرا اینقدر گیر میدم ؟! :D

گیر دادن یکی از خصلت های ژنتیکی شماست دوست گرامی:d
------------------------------------------------------------------------
خب باخت گرالت را به دوست عزیزمان مجتبی تسلیت عرض مینماییم :(

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
از علی انتظار نداشتم به گرالت خیانت کنه !
تابستون سال پیش تو یه نظر سنجی بین گرالت و گبریل کلا علی خان و مجتبی و من و چند تا از دوستان دیگه حسابی از گرالت حمایت کردیم ولی امسال نمیدونم چرا گرالت رو ول کرده چسبیده به اون زنه !
کلا از یک PC فنِ RPG فنِ مثل علی انتظار ندشتم از ایدا حمایت کنه !
من هم به قول مجتبی به جز بتمن دلیل برای حظور نمیبینم !

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
هر وقت بحث میان این دو کابر فعال تموم شد البته ممکنه بحثشون 1 سال طول بکشه:d

عجب

27644805212239723870.gif

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
قسمت بولد شده: :blink:
شوخی میکنی دیگه؟ چون سبک RPG یکی از محبوب ترین و بزرگترین سبک هایی هست که وجود داره:d بر عکس نگفتی احیانا؟:d سبک Survivor-Horror مخاطب کمتری داره چون ملت حوصله نداره تیراشون رو ذخیره کنن و عادت کردن به بزن بکش:d
برو بابا:d ایدا کلیشه ایه؟:d پس گرالت چیه؟:d توی چندتا بازی تیریپ ایدا دیدی؟:d اتفاقا تنها چیزی که ایدا روش مانور نمیده همون جذابیت های جنسی هست:d صفات گرالت منحرف رو به ایدا نده باو:d
یه کم چاشنی مرموز بودن؟ توی هیچ بازی، دقت کن توی هیچ بازی نمیتونی شخصیتی به مرموزی ایدا پیدا کنی:d بی هدف اون گرالت هست که خودشم نمیدونه چکار میخواد بکنه و هر کی هر چی بهش بگه قبول میکنه:d
بعد از اون گرالت محبوب تره؟:d نظر سنجی چیز دیگه ای میگه:d حداقل تو این تاپیک ایدا محبوب تره:d
ما جمعش کردیم شما برید پهنش کنید:d
این مجتبی رو ریپورت کنین بن بشه یه 2 هفته از دستش راحت بشیم:d سر راتون اون علی رو هم ریپورت کنین به جرم فعالیت های پنهانی در زمینه لایک:d

الان بحث نظرسنجی اینجا هست نه جاهای دیگه و تو این فروم سبک RPG طرفدارای خیلی زیادی نداره و این که از کی تا حالا RE سبکش Survivor-Horror هست؟؟؟:dاون قبل از شماره 4 بود و بعد از اون بیشتر یه عنوان شوتر هست و طرفداراش خیلی بیشتر از یه RPG فوق سنگین!:d
واسه اثباتش هم میتونی یه سر به مقایسه تاپیکهاشون بزنی,حتی همین آشغال اویل 6 خیلی بیشتر ازش استقبال شده تا ویچر 2!!!!!!
دیگه تو تیپ ایدا بالاتر از لارا کرافت که نداریم,به غیر از اون بخش مشخص نبودن هدف کلیت این دو شخصیت خیلی شبیه به هم هست,هر دو دست نیافتنی,هردو بی توجه و بی نیاز به مردها,هردو پر از جاذبه های جنسی و موردهای دیگه!
در مورد نداشتن جذابیت جنسی هم حرفهای خنده دار نزن!!!:dاز طرز پوشش تا عشوه های مخصوص به خودش و نحوه صحبتش مانور رو این قضیه بی داد می کنه,کافیه یه کم با باقی شخصتهای سری مثل جیل مقایسش کنی تا متوجه حرفم بشی!!!
مرموز هم به شخصیتی میگن که با هر حرکتش یکی از رازهاش باز بشه و در آن واحد یه سوال جدید در موردش ایجاد بشه,باید کارکترش پویا باشه نه مثل ایدا درجا بزنه,مرموز این نیست که هراز گاهی بیاد یه سری کارهای نامشخص انجام بده بعد هم با یه حرکت غافلگیر کننده جا بزاره بره و اصلا به هیچ کدوم از سوالها دربارش هم جوابی داده نشه,مثلا نمونه یه کارکتر مرموز موفق میشه زراتول تو استارکرفت رو گفت که با هر پیشرفت داستان از کارها و اهداف گذشتش مشخص میشه ولی سوال در موورد هدف کنونیش ایجاد میشه!:d
نظرسنجی هم مساوی شد,کاری نداریم که طبق قانون ایدا رفت بالا ولی لزوما کاربرهای جدید آیدی دوم نیستن!!:d
-----------------
قبل از اینکه به ذهنت بخوره ریپورتت کردیم ما,تا صبح بن میشی احتمالا و این بحث هم تموم میشه!!!!>:):d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام
از علی انتظار نداشتم به گرالت خیانت کنه !
تابستون سال پیش تو یه نظر سنجی بین گرالت و گبریل کلا علی خان و مجتبی و من و چند تا از دوستان دیگه حسابی از گرالت حمایت کردیم ولی امسال نمیدونم چرا گرالت رو ول کرده چسبیده به اون زنه !
کلا از یک PC فنِ RPG فنِ مثل علی انتظار ندشتم از ایدا حمایت کنه !
من هم به قول مجتبی به جز بتمن دلیل برای حظور نمیبینم !
چکار کنم ایداست دیگه:d اگر در مقابل یه سری کاراکترهای دیگه بود حتما حمایت میکردم ولی ایدا رو نمیتونم:d اون موقع گرالت جلوی گبریل بود که خب درجه شیطون کشی گرالت خیلی بیشتر بود:d
الان بحث نظرسنجی اینجا هست نه جاهای دیگه و تو این فروم سبک RPG طرفدارای خیلی زیادی نداره و این که از کی تا حالا RE سبکش Survivor-Horror هست؟؟؟:dاون قبل از شماره 4 بود و بعد از اون بیشتر یه عنوان شوتر هست و طرفداراش خیلی بیشتر از یه RPG فوق سنگین!:d
واسه اثباتش هم میتونی یه سر به مقایسه تاپیکهاشون بزنی,حتی همین آشغال اویل 6 خیلی بیشتر ازش استقبال شده تا ویچر 2!!!!!!
دیگه تو تیپ ایدا بالاتر از لارا کرافت که نداریم,به غیر از اون بخش مشخص نبودن هدف کلیت این دو شخصیت خیلی شبیه به هم هست,هر دو دست نیافتنی,هردو بی توجه و بی نیاز به مردها,هردو پر از جاذبه های جنسی و موردهای دیگه!
در مورد نداشتن جذابیت جنسی هم حرفهای خنده دار نزن!!!:dاز طرز پوشش تا عشوه های مخصوص به خودش و نحوه صحبتش مانور رو این قضیه بی داد می کنه,کافیه یه کم با باقی شخصتهای سری مثل جیل مقایسش کنی تا متوجه حرفم بشی!!!
مرموز هم به شخصیتی میگن که با هر حرکتش یکی از رازهاش باز بشه و در آن واحد یه سوال جدید در موردش ایجاد بشه,باید کارکترش پویا باشه نه مثل ایدا درجا بزنه,مرموز این نیست که هراز گاهی بیاد یه سری کارهای نامشخص انجام بده بعد هم با یه حرکت غافلگیر کننده جا بزاره بره و اصلا به هیچ کدوم از سوالها دربارش هم جوابی داده نشه,مثلا نمونه یه کارکتر مرموز موفق میشه زراتول تو استارکرفت رو گفت که با هر پیشرفت داستان از کارها و اهداف گذشتش مشخص میشه ولی سوال در موورد هدف کنونیش ایجاد میشه!:d
نظرسنجی هم مساوی شد,کاری نداریم که طبق قانون ایدا رفت بالا ولی لزوما کاربرهای جدید آیدی دوم نیستن!!:d
-----------------
قبل از اینکه به ذهنت بخوره ریپورتت کردیم ما,تا صبح بن میشی احتمالا و این بحث هم تموم میشه!!!!>:):d
اون قسمت بولد شده رو خوندم و به این نتیجه رسیدم از RE هیچی نمیدونی مجتبی یا مثل من توی بحرش نیستی:d همونجور که من توی بحر ویچر نیستم:d ولی حداقل ندونسته نظر نمیدم و بر مبنای هر چی دیده باشم صحبت میکنم و در مورد چیزایی که نمیدونم (مثل Wild hunt) به هیج عنوان نظر نمیدم.
ایدا توی هر 3تا حضوری که داشته یه لباس ساده و قرمز میپوشیده. نحوه صحبتش هم کاملا معمولی بود و حتی الامکان سعی میکرد از گفتگو و مبارزات جلوگیری کنه چون به عنوان یه جاسوس وظیفه داره بی سر و صدا پیش بره و بیشتر به خاطر مو طلایی میومد وسط که کار دست خودش نده وگرنه قانونی نوشته شده که تمام شخصیت های زن باید به اولین مردی که میبینن، توجه نشون بدن؟:-/ بر عکس اگر ایدا از این کارا میکرد یه شخصیت فوق العاده کلیشه ای میداشت که خودم اصلا بهش رای نمیدادم.
عشوه های مخصوص؟ جدی؟ یه چندتا ویدئو بذار مام ببینیم:d
این چیزایی که میگی مال تریس و اون یکی دختره توی ویچر 2 هست:d این انگ ها به ایدا نمیچسبه:d در واقع این از کلیشه های شخصیت گرالت هست که با تمام شخصیت های زن رابطه برقرار میکنه
yahoo_4.gif

خداییش اون قسمت سبز رو یه بار دیگه بخون:d من که مغزم Close Program File داد با این توضیحت:d ایدا توی هر 3 شماره ای که حضور داشته معلوم نبود هدفش چی بوده و آخر بازی متوجه میشیم ولی باز اتفاقی که اون آخر دفعه میوفته که دوباره سوال جدید در مورد خودش ایجاد میکنه.
لول =)) یعنی مطمئن بودم الان یه چیز به من هم میگی =))
آورین آورین:d حربه Stealth که برای این نظر سنجی در نظر گرفتی هم جواب نداد:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اون قسمت بولد شده رو خوندم و به این نتیجه رسیدم از RE هیچی نمیدونی مجتبی یا مثل من توی بحرش نیستی:d همونجور که من توی بحر ویچر نیستم:d ولی حداقل ندونسته نظر نمیدم و بر مبنای هر چی دیده باشم صحبت میکنم و در مورد چیزایی که نمیدونم (مثل Wild hunt) به هیج عنوان نظر نمیدم.
ایدا توی هر 3تا حضوری که داشته یه لباس ساده و قرمز میپوشیده. نحوه صحبتش هم کاملا معمولی بود و حتی الامکان سعی میکرد از گفتگو و مبارزات جلوگیری کنه چون به عنوان یه جاسوس وظیفه داره بی سر و صدا پیش بره و بیشتر به خاطر مو طلایی میومد وسط که کار دست خودش نده وگرنه قانونی نوشته شده که تمام شخصیت های زن باید به اولین مردی که میبینن، توجه نشون بدن؟:-/ بر عکس اگر ایدا از این کارا میکرد یه شخصیت فوق العاده کلیشه ای میداشت که خودم اصلا بهش رای نمیدادم.
عشوه های مخصوص؟ جدی؟ یه چندتا ویدئو بذار مام ببینیم:d
این چیزایی که میگی مال تریس و اون یکی دختره توی ویچر 2 هست:d این انگ ها به ایدا نمیچسبه:d در واقع این از کلیشه های شخصیت گرالت هست که با تمام شخصیت های زن رابطه برقرار میکنه:d

خداییش اون قسمت سبز رو یه بار دیگه بخون:d من که مغزم Close Program File داد با این توضیحت:d ایدا توی هر 3 شماره ای که حضور داشته معلوم نبود هدفش چی بوده و آخر بازی متوجه میشیم ولی باز اتفاقی که اون آخر دفعه میوفته که دوباره سوال جدید در مورد خودش ایجاد میکنه.

درسته من مثل شماها هر سری از اویل رو نمیجوم ولی از شماره 3 به این طرف همه نسخه هاش رو بازی کردم!!!!
لباس قرمز میپوشه ولی خیلی ساده نیست,یه نگاه به عکس زیر بنداز که فکر میکنم دیگه معروف ترین والپیپیر از اویل 4 است,من خیلی سادگی تو این لباس نمیبینم و هدف از طراحیش کامل مشخص هست!!!:d

من نگفتم قانونی نوشته شده که تمام شخصیتهای زن باید به اولین مردی که میبینن توجه کنن ولی اگه هدف بازی این نیست دلیلی هم نداره که شخص اول بازی علاقه ای به یه همچین زنی نشون بده و ایدا هم این علاقه رو پس بزنه در حالی که همیشه به کمک و نجاتش میاد,اینه که مثلا میخواد به عنوان یه زن دست نیافتنی نشون داده بشه!
حتما باید صحنه های راه رفتن ایدا,اون پشتک باروی مخصوصش تو اویل 4 رو واست بزارم که یادت بیاد؟؟؟:dعلی این رقمه رو نمیتونی کتمان کنی که تو طراحی ایدا توجه ای به جاذبه های جنسی شده!!!
تو ویچر که هدف بازی مشخصه,بازی میخواد همین رو نشون بده,همین صحنه ها و جذابیتهای جنسی واسه نشون دادن فضای آلوده بازی هست,این بخشی از فضاسازی ویچره ولی اویل این طوری نیست!:d
مشکل اینه هدف ایدا مشخص نمیشه,الان یه توضیح واسه پایان شماره 4 و این که هدفش تو کل بازی چی بود به من بده؟بعد هم بگو تو این بازی چه سوالی در موردش جواب داده شد و چه سوالی شکل گرفت باز!!!:d

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
هر شخصیتی که دوست داشتیم حذف شد :| چه وضعشه ؟

کی جوابگو هست ؟ :d

علــــــــــــــــی !:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درسته من مثل شماها هر سری از اویل رو نمیجوم ولی از شماره 3 به این طرف همه نسخه هاش رو بازی کردم!!!!
لباس قرمز میپوشه ولی خیلی ساده نیست,یه نگاه به عکس زیر بنداز که فکر میکنم دیگه معروف ترین والپیپیر از اویل 4 است,من خیلی سادگی تو این لباس نمیبینم و هدف از طراحیش کامل مشخص هست!!!:d

من نگفتم قانونی نوشته شده که تمام شخصیتهای زن باید به اولین مردی که میبینن توجه کنن ولی اگه هدف بازی این نیست دلیلی هم نداره که شخص اول بازی علاقه ای به یه همچین زنی نشون بده و ایدا هم این علاقه رو پس بزنه در حالی که همیشه به کمک و نجاتش میاد,اینه که مثلا میخواد به عنوان یه زن دست نیافتنی نشون داده بشه!
حتما باید صحنه های راه رفتن ایدا,اون پشتک باروی مخصوصش تو اویل 4 رو واست بزارم که یادت بیاد؟؟؟:dعلی این رقمه رو نمیتونی کتمان کنی که تو طراحی ایدا توجه ای به جاذبه های جنسی شده!!!
تو ویچر که هدف بازی مشخصه,بازی میخواد همین رو نشون بده,همین صحنه ها و جذابیتهای جنسی واسه نشون دادن فضای آلوده بازی هست,این بخشی از فضاسازی ویچره ولی اویل این طوری نیست!:d
مشکل اینه هدف ایدا مشخص نمیشه,الان یه توضیح واسه پایان شماره 4 و این که هدفش تو کل بازی چی بود به من بده؟بعد هم بگو تو این بازی چه سوالی در موردش جواب داده شد و چه سوالی شکل گرفت باز!!!:d
بازم میگم یه لباس ساده-ست که به هیچ عنوان برای اون چیزی که تو میگی طراحی نشده. دقت کن برای ماها که توی یه کشور دیگه هستیم فرق میکنه. برای اونا یه لباس کاملا ساده و معمولیه.
خیلی ساده-ست جوابش اما ازت میپرسم،
دقیقا ایدا توی RE4 به کی میخواد جذابیت های زنانه-ش! رو نشون بده؟ به زامبی ها؟ یا نکنه قبل از اینکه پا به اون دهکده توی استرالیا بذاره از وجود لیون خبر داشت و به خاطر همین همچین لباسی رو پوشیده؟ یعنی لول واقعا:d
خداییش مجتبی تو فکر میکنی اون پشتک وارو ها برای نشون دادن این موضوعات به وجود اومده؟:d یعنی راه دیگه ای نبود که این موضوع رو نشون بدن و چسبیدن و به آکروبات بازی؟:d یعنی جا و مکان قحطی بود؟:d اصلا RE چرا باید به این چیزا نیاز داشته باشه؟:d
اما جواب سوالات خیلی ساده-ست، جک کراوز از طرف وسکر دستور میگیره به اون دهکده بره و یه نمونه ویروس به دست بیاره. در عین حال به ایدا هم میگه از دور مراقبش باشه (دقت کن ایدا اصلا نباید خودشو نشون بده چون ایدا اصلا برای مبارزه ساخته نشده و علت پوشیدن این لباس هم همین بوده). اما یه دفعه همه چی به هم میریزه و کراوز بر علیه-شون میشه و ایدا مجبور میشه کراوزر رو بکشه.
آخر بازی هم ویروس رو از چنگ لیون در میاره و اونو میده به سازمان ---> سازمان میده به ایروینگ ---> ایروینگ میده به بازار سیاه ---> RE5 اتفاق میوفته. خیلی ساده داره میگه ایدا وظیفه ای که بهش میدن رو انجام میده، نه کم و نه زیاد. ایدا یه ماموره و مثل هزاران مامور دیگه، از طرف سازمان دستور میگیره (سازمان رقیب آمبرلا بود).
تو این بازی تمام مجهولات از بین رفتن و به همه سوالات پاسخ داده شد و پرونده-ش توی RE5 بسته شد و RE6 صرفا یه چیز کاملا الکی و کاملا غیر منطقی بود بود که کلی سوال مسخره تر به وجود آورد.
و نکته دیگه اینه که تو ایدا رو توی شماره 2 ندیدی:d اگر میدیدی این حرفا رو نمیزدی:d

پ.ن: اصلا نکته اینجاست ایدا برای تاثیر گذاشتن روی بقیه به این چیزا نیازی نداره:d همینجوریش و در حالت معمولی روی ملت تاثیر مضاعف میذاره:d
هر شخصیتی که دوست داشتیم حذف شد :| چه وضعشه ؟

کی جوابگو هست ؟ :d

علــــــــــــــــی !:|
راست میگه!

علی کجایی؟ زود باش بیا جواب مردمو بده:-"

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازم میگم یه لباس ساده-ست که به هیچ عنوان برای اون چیزی که تو میگی طراحی نشده. دقت کن برای ماها که توی یه کشور دیگه هستیم فرق میکنه. برای اونا یه لباس کاملا ساده و معمولیه.
خیلی ساده-ست جوابش اما ازت میپرسم،
دقیقا ایدا توی RE4 به کی میخواد جذابیت های زنانه-ش! رو نشون بده؟ به زامبی ها؟ یا نکنه قبل از اینکه پا به اون دهکده توی استرالیا بذاره از وجود لیون خبر داشت و به خاطر همین همچین لباسی رو پوشیده؟ یعنی لول واقعا:d
خداییش مجتبی تو فکر میکنی اون پشتک وارو ها برای نشون دادن این موضوعات به وجود اومده؟:d یعنی راه دیگه ای نبود که این موضوع رو نشون بدن و چسبیدن و به آکروبات بازی؟:d یعنی جا و مکان قحطی بود؟:d اصلا RE چرا باید به این چیزا نیاز داشته باشه؟:d
اما جواب سوالات خیلی ساده-ست، جک کراوز از طرف وسکر دستور میگیره به اون دهکده بره و یه نمونه ویروس به دست بیاره. در عین حال به ایدا هم میگه از دور مراقبش باشه (دقت کن ایدا اصلا نباید خودشو نشون بده چون ایدا اصلا برای مبارزه ساخته نشده و علت پوشیدن این لباس هم همین بوده). اما یه دفعه همه چی به هم میریزه و کراوز بر علیه-شون میشه و ایدا مجبور میشه کراوزر رو بکشه.
آخر بازی هم ویروس رو از چنگ لیون در میاره و اونو میده به سازمان ---> سازمان میده به ایروینگ ---> ایروینگ میده به بازار سیاه ---> RE5 اتفاق میوفته. خیلی ساده داره میگه ایدا وظیفه ای که بهش میدن رو انجام میده، نه کم و نه زیاد. ایدا یه ماموره و مثل هزاران مامور دیگه، از طرف سازمان دستور میگیره (سازمان رقیب آمبرلا بود).
تو این بازی تمام مجهولات از بین رفتن و به همه سوالات پاسخ داده شد و پرونده-ش توی RE5 بسته شد و RE6 صرفا یه چیز کاملا الکی و کاملا غیر منطقی بود بود که کلی سوال مسخره تر به وجود آورد.
و نکته دیگه اینه که تو ایدا رو توی شماره 2 ندیدی:d اگر میدیدی این حرفا رو نمیزدی:d

پ.ن: اصلا نکته اینجاست ایدا برای تاثیر گذاشتن روی بقیه به این چیزا نیازی نداره:d همینجوریش و در حالت معمولی روی ملت تاثیر مضاعف میذاره:d

جواب ساده ای داره علی به مخاطب میخواد نشون بده,من چیکار به زامبیها و این حرفا تو بازی دارم,میگم تو طراحی ایدا سازندگان به این قضیه خیلی توجه کردن,اصلا چه ربطی به لئون داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ربطش به لئون فقط دست نیافتنی بودنش هست که همین واسه مخاطب این قضیه رو تشدید میکنه!
دقیقا این پشتک واروها و لباس هم واسه همچین حسی به مخاطب ساخته شده,شاید یه لباس عادی باشه اما نه تو دنیای اویل,واقعا فکر میکنی تو یه دهکده زامبی زده که همه قصد جونت رو کردن کسی باید این لباس رو یپوشه؟؟؟؟
همه اینا یه بخشی از شخصیت ایدا هست که سازندگانش یکی از ملاکهای اصلیشون داشتن جذابیت جنسی بوده وگرنه طبق حرف خودت دنیای اویل چه ربطی به این لباسها و این حرکات داره؟؟:d
همه این حرفات درست ولی قسمت دوم حرفت چی پس؟؟؟آخر اویل 4 چه سوال و ویژگی مرموزی واسه ایدا درست میشه که میگی مرموزترین شخصیت تاریخ هست؟؟اینجور میگی آخر 4 به همه سوالها در موردش جواب داده میشه پس چی مرموزش میکنه؟؟؟
به هر حال من اصلا فن اویل نیستم و در حد شما اصلا با شخصیتهاش آشنا نیستم ولی خیلی از شماره هاش رو بازی کردم و طبق اونا دارم حرفام رو میزنم!!!!:d

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
عجب بحثي شده اينجا !! :blink: فكر ميكردم با شروع دانشگاه و مدارس اين تاپيك بخوابه ولي انگار فعال تر شده . :d متاسفانه به دليل وقت كم نتونستم اين بحث طولاني رو دنبال كنم فقط آمدم يك تبريك بابت صعود Ada به طرفداراش بگم هر چند بايد اين كار رو چند صفحه قبل انجام ميدادم . :d
البته نا گفته نماند كه خودم هم طرفدارشم ! :d

پ.ن : منتظر دور بعد هم هستيم ! :bighug::d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جواب ساده ای داره علی به مخاطب میخواد نشون بده,من چیکار به زامبیها و این حرفا تو بازی دارم,میگم تو طراحی ایدا سازندگان به این قضیه خیلی توجه کردن,اصلا چه ربطی به لئون داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ربطش به لئون فقط دست نیافتنی بودنش هست که همین واسه مخاطب این قضیه رو تشدید میکنه!
دقیقا این پشتک واروها و لباس هم واسه همچین حسی به مخاطب ساخته شده,شاید یه لباس عادی باشه اما نه تو دنیای اویل,واقعا فکر میکنی تو یه دهکده زامبی زده که همه قصد جونت رو کردن کسی باید این لباس رو یپوشه؟؟؟؟
همه اینا یه بخشی از شخصیت ایدا هست که سازندگانش یکی از ملاکهای اصلیشون داشتن جذابیت جنسی بوده وگرنه طبق حرف خودت دنیای اویل چه ربطی به این لباسها و این حرکات داره؟؟:d
همه این حرفات درست ولی قسمت دوم حرفت چی پس؟؟؟آخر اویل 4 چه سوال و ویژگی مرموزی واسه ایدا درست میشه که میگی مرموزترین شخصیت تاریخ هست؟؟اینجور میگی آخر 4 به همه سوالها در موردش جواب داده میشه پس چی مرموزش میکنه؟؟؟
به هر حال من اصلا فن اویل نیستم و در حد شما اصلا با شخصیتهاش آشنا نیستم ولی خیلی از شماره هاش رو بازی کردم و طبق اونا دارم حرفام رو میزنم!!!!:d
جدی حرفای منو خوندی؟:d برای اون قسمت بولد شده مشکی گفتم:
در عین حال به ایدا هم میگه از دور مراقبش باشه (دقت کن ایدا اصلا نباید خودشو نشون بده چون ایدا اصلا برای مبارزه ساخته نشده و علت پوشیدن این لباس هم همین بوده). اما یه دفعه همه چی به هم میریزه و کراوز بر علیه-شون میشه و ایدا مجبور میشه کراوزر رو بکشه.
دارم میگم ایدا اصلا قرار نیست و نبود وارد معرکه بشه. این کراوزره که باید کارا رو پیش ببره و ایدا فقط حکم یه تماشاچی رو داره و ناظره چون هیچ کاری نباید بکنه! اما همه چی خراب میشه. اگر قرار بود خود ایدا وسط مبارزه باشه یه لباسی مثل RE2 یا RE6 داشت.
مثال برات بزنم، تو وقتی قراره بازی هاکی رو تماشا کنی مگر بیکاری بری لباسای اونا رو هم بپوشی؟
yahoo_4.gif
چرا بیخود باید چیزی رو که جلوی سرعتت رو میگیره، بپوشی؟
باز تو فکر میکنی که ایدا از قصد این لباس رو پوشیده که توی مبارزات بگه من خیلی Cool و خفن هستم؟:d
خب منم دارم میگم دنیای RE چه ربطی به این چیزا داره که سازنده ها بخوان روش مانور بدن؟!:d تو خودت داری حرف منو تایید میکنی که میگم هدف سازنده ها اصلا و ابدا جذابیت های جنسی نبوده. حرفامو درست نمیخونی مجتبی. قسمت های مهمش رو هم برات بولد کردم. دارم میگم:
یعنی راه دیگه ای نبود که این موضوع رو نشون بدن و چسبیدن و به آکروبات بازی؟:d یعنی جا و مکان قحطی بود؟:d اصلا RE چرا باید به این چیزا نیاز داشته باشه؟:d
دقیقا آخر RE4 هیچ توضیحی داده نمیشه که ایدا چی میشه و کجا میره و این RE5 هست که میاد اون رو توضیح میده و دوباره سوال ایجاد میکنه ایدا کجاست و هر جا که هست، مسلما الکس وسکر و آخرین علامت سوال بزرگ کل سری RE هم هست!:d

تو در اصل میباست RE2 رو بازی میکردی تا میفهمیدی ایدا کیه و هدفش چیه و اصلی ترین RE برای فهمیدن شخصیت ایدا همون RE2 بوده. تو بشین RE2 رو بازی کن و ببین اونجا که لیون میاد قرتی بازی در میاره و تیر میخوره، ایدا اصلا محل سگش هم نمیذاره و همونجا ولش میکنه و میره زن بیرکین رو گیر بیاره
yahoo_4.gif
باز تو میای میگی نه اینا جز عشوه های زنانه!!! ایدا هست
yahoo_4.gif

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
جدی حرفای منو خوندی؟:d برای اون قسمت بولد شده مشکی گفتم:

دارم میگم ایدا اصلا قرار نیست و نبود وارد معرکه بشه. این کراوزره که باید کارا رو پیش ببره و ایدا فقط حکم یه تماشاچی رو داره و ناظره چون هیچ کاری نباید بکنه! اما همه چی خراب میشه. اگر قرار بود خود ایدا وسط مبارزه باشه یه لباسی مثل RE2 یا RE6 داشت. باز تو فکر میکنی که ایدا از قصد این لباس رو پوشیده که توی مبارزات بگه من خیلی Cool و خفن هستم؟:d
خب منم دارم میگم دنیای RE چه ربطی به این چیزا داره که سازنده ها بخوان روش مانور بدن؟!:d تو خودت داری حرف منو تایید میکنی که میگم هدف سازنده ها اصلا و ابدا جذابیت های جنسی نبوده. حرفامو درست نمیخونی مجتبی. قسمت های مهمش رو هم برات بولد کردم. دارم میگم:

دقیقا آخر RE4 هیچ توضیحی داده نمیشه که ایدا چی میشه و کجا میره و این RE5 هست که میاد اون رو توضیح میده و دوباره سوال ایجاد میکنه ایدا کجاست و هر جا که هست، مسلما الکس وسکر و آخرین علامت سوال بزرگ کل سری RE هم هست!:d

تو در اصل میباست RE2 رو بازی میکردی تا میفهمیدی ایدا کیه و هدفش چیه و اصلی ترین RE برای فهمیدن شخصیت ایدا همون RE2 بوده. تو بشین RE2 رو بازی کن و ببین اونجا که لیون میاد قرطی بازی در میاره و تیر میخوره، ایدا اصلا محل سگش هم نمیذاره و همونجا ولش میکنه و میره زن بیرکین رو گیر بیاره:d

علی تو میخوای این لباس رو به داستان ربطش بدی در حالی که داری زور بیخود میزنی و هیچ ربطی نداره!!!!:d
آخه تو یه دهکده که یه آدم سالم هم پیدا نمیشه و همه قصد جون ادم رو دارن کسی واسه شناخته نشدن این لباس رو میپوشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d
من نمیگم ایدا چون خفن و کول باشه این لباس رو میپوشه میگم سازنده های بازی واسه مانور رو جذابیتهای جنسی این لباس رو طراحی کردن!
خب منم دارم میگم دنیای RE چه ربطی به این چیزا داره که سازنده ها بخوان روش مانور بدن؟!:d تو خودت داری حرف منو تایید میکنی که میگم هدف سازنده ها اصلا و ابدا جذابیت های جنسی نبوده. حرفامو درست نمیخونی مجتبی.
نه اتفاقا من منظورم از این که اویل ربطی به اینا نداره این بود دقیق هدفشون جذابیت جنسی بوده,چون هیچ توجیه داستانی واسه این لباس و حرکاتش نمیشه پیدا کرد و اصلا هم به فضای بازی و مراحلش نمیخوره!!!!اصلا جو بازی به حرفات نمیخوره که چون جاسوس بوده باید لباس عادی بپوشه,واقعا تو یه دهکده پر از مردم مریض و دیوونه این لباس لازمه یه جاسوسه (البته به قول خودت!:d)؟؟؟؟؟؟؟؟
ضمن اینکه من نمیگم این که به لئون محل نمیده جز عشوه های زنانه هست همه اینا طراحی شده تا بیشتر ایدا رو دست نیافتنی نشون بده و با این کار بیشتر جذابیت واسه مخاطب ایجاد بشه!!!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
باشه بابا!!!اصلاً ایدا محجّبه ترین کاراکتر دنیای گیم!! :D
بریم دور بعدی؟؟!! :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
49437676041179258344.png

وجود دو تا شپرد برای رعایت Equality of the s*xes and that sh!t هست:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر