X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
رای کاربر های بن شده رو هم حساب نکنین خیلی خوب می شه :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
joel رو حذف کنید :)
شما این وسط از آب گل آلود ماهی نگیر:)
ول کن بابا
میبینی که دنبال بهونه میگردن !! :|
آره من کلا دوست دارم شخصیت های انحصاری سونی رو حذف کنم چون فن بوی اصیل مایکروسافت هستم و از شانس بدت این قدرتو هم دارم که بهونه جور کنم:)
WTF?!:d

این دیگه آخرشه! خُب به امثال من چه که این دوستمون پیام پروفایل دادن؟! من یکی که بلآخره اینجا هر از گاهی سر می زدم و رأی رو می دادم خیلی های دیگم ممکنه شرایط مشابه داشته باشن! تاوان اشتباه ایشون این نیست که حتی رأی های کسایی که بهشون پیام داده هم حساب نشه!
خب اینو هم در نظر بگیرین که ممکن بود این بار رو رای ندین;)
===============================
سگ Naughty@

من یه نگاه به نظر سنجی های قبلی انداختم و حرفت مورد قبول واقع شد. تو رایت قبوله اما رای اونایی که بهشون پیام دادی همچنان حساب نمیشه.

در ضمن بدونین این موضوع فقط به اینجا خلاصه نشده. یه نفر هم رفته توی یه کلوپ PSN تبلیغ کرده و به طبعش جمعیت کثیری نسبت به تبلیغ توی پروفایل ها میان رای میدن. عکس رو هم برای این میذارم که نگین بهونه میارم:)

پ.ن: بعد از این نظر سنجی، قوانین پست اول رو تفکیک (قوانین حاکم بر مسابقه و قوانین عادی تاپیک) و تکمیل میکنم که دیگه از این دست قضایا پیش نیاد.

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
سگ Naughty@

من یه نگاه به نظر سنجی های قبلی انداختم و حرفت مورد قبول واقع شد. تو رایت قبوله اما رای اونایی که بهشون پیام دادی همچنان حساب نمیشه.

در ضمن بدونین این موضوع فقط به اینجا خلاصه نشده. یه نفر هم رفته توی یه کلوپ PSN تبلیغ کرده و به طبعش جمعیت کثیری نسبت به تبلیغ توی پروفایل ها میان رای میدن. عکس رو هم برای این میذارم که نگین بهونه میارم:)
ممنون که رسیدگی کردین.
فقط اگر کاری خلاف قوانین هم انجام شده باشه من اون کارو انجام دادم و کاربر خاطی هستم،شما لطف کنین رای اون چند نفر رو حساب کنید و رای من رو حساب نکنید(طبق بند 4 قوانین پست اول)
باید یه تصمیم در این مورد گرفته بشه. تعداد آرا جوئل به طرز ضایعی یه دفعه بالا رفت و این غیر قابل انکاره.

اگر جوئل حذف بشه که خب بعدش اینجا آرامش نداریم.
اگر جیل حذف بشه هم دقیقا همین موضوع پیش میاد.

جدی من چکار کنم؟
yahoo_7.gif
خیلیاتون جدا از این کارا متوجه عواقب کاراتون نیستین و فقط اعصاب بقیه خورد میشه این وسط و کدورت پیش میاد. فکر میکنین فقط خودتون حق شکایت دارین و بقیه حق ندارن.
من واقعا از همه معذرت میخوام که باعث به وجود اومدن این مسئله شدم.
فقط امیدوارم تصمیمی که میگیرین مطابق با قوانین پست اول باشه.
ممنون.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شما این وسط از آب گل آلود ماهی نگیر:)
چَشم :)
فقط رای کاربرهای بن شده رو هم حساب نکنید خـــعـــلی ممنون میشم :)

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چَشم :)
فقط رای کاربرهای بن شد هر وهم حساب نکنید خـــعـــلی ممنون میشم :)
چشم و ایضا رای شما رو هم حساب نمیکنیم:)
ممنون که رسیدگی کردین.
فقط اگر کاری خلاف قوانین هم انجام شده باشه من اون کارو انجام دادم و کاربر خاطی هستم،شما لطف کنین رای اون چند نفر رو حساب کنید و رای من رو حساب نکنید(طبق بند 4 قوانین پست اول)
باید یه تصمیم در این مورد گرفته بشه. تعداد آرا جوئل به طرز ضایعی یه دفعه بالا رفت و این غیر قابل انکاره.

جدی من چکار کنم؟:-/ خیلیاتون جدا از این کارا متوجه عواقب کاراتون نیستین و فقط اعصاب بقیه خورد میشه این وسط و کدورت پیش میاد. فکر میکنین فقط خودتون حق شکایت دارین و بقیه حق ندارن.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آره من کلا دوست دارم شخصیت های انحصاری سونی رو حذف کنم چون فن بوی اصیل مایکروسافت هستم و از شانس بدت این قدرتو هم دارم که بهونه جور کنم

پس من دیگه حرفی ندارم ، برو خوش باش :-*

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خیلی بد از کاراکترتون طرفداری می کنیدمن اگه میخواستم از راه شما برم تا الآن حتماً چند تا از کاراکترهای مورد علاقه ام تو این دور بودند

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
چشم و ایضا رای شما رو هم حساب نمیکنیم:)

جدی من چکار کنم؟:-/ خیلیاتون جدا از این کارا متوجه عواقب کاراتون نیستین و فقط اعصاب بقیه خورد میشه این وسط و کدورت پیش میاد. فکر میکنین فقط خودتون حق شکایت دارین و بقیه حق ندارن.
باو خوب وقتی جوئل 20 تا رای عقب بود یهو 5 تا هم جلو افتاد معلومه قضیه چیه و حق با کیه ...

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
رای مارو پس بدید، رای مارو پس بدید ...;;)

دور از شوخی ، نمیدونم چرا بعضی ها جنبه ی حذف شدن شخصیت مورد علاقشون ندارن .

آريوبرزن

کاربر سایت
Jul 17, 2012
18
نام
شهاب
ابتدا با رای من و بعدش یه کاربر دیگه که متوجه نشدم کی بود اختلاف از 4 رسید به 2 o:-) هنوز 87 به 89 عقبیم.
فنای رزیدنت اویل به ویژه جیل دوستان بجنبین که فقط 2 ساعت باقیه :-s

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی آدم یه پستایی توی این تاپیک میخونه که دوست داره مانیتور رو بلند کنه بکوبه توی دیوار!

سونی فن های محترم طوری رفتار میکنند انگار ما ارث پدریشون رو خوردیم. طوری از نتیجه های قبلی حرف میزنند که هرکی نفهمه فکر میکنه ما تک تک به صورت دستی داریم شخصیت های مایکرو یا نینتندو رو میاریم بالا و شخصیت های سونی رو حذف می کنیم.

نیت و کول رو ما حذف کردیم ؟! اونوقت هدفمون از انجام اینکار چی بوده؟!

واقعا یه عده دیگه شورش رو در آوردن! 100 رحمت به هوادارای مایکرو و نینتندو! مسترچیف از بوکر باخت ولی یکیشون نیومد بگه برداشتن با فن بازی حذفش کردن، یکی نرفت توی پروفایلا یا کلاب ها برای شخصیت ها تیلیغ کنه چون میدونستن خلاف قوانینه. نینتندو فن ها هم همینطور.

اونوقت یه تعدادی که خودشون رو سونی فن میدونند همه جور تقلب میکنند بعد هم اینجا کلی سر و صدا راه میندازن که حقشون ضایع شده و ما رو به فن بودن متهم میکنند.

اگه ما با سونی و شخصیت هاش مخالف بودیم، برنمیداشتیم 11 تا شخصیت انحصاری (بدون احتساب کراش و شخصیت های FF ) ازشون توی مسابقات قرار بدیم. حتی شخصیت هایی که شاید خیلی ها انتظارش رو نداشتن و توی مسابقات خود BC هم نبودن ما اینجا قرار دادیدم (Kazuma یکی از اون ها بود) اگه مایکرو فن و نینتندو فن بودیم که نمیزاشتیم بزرگترین شخصیت هاشون (مسترچیف، ماریو) به راحتی حذف بشن و به قول شما با تقلب بالا میاوردیمشون.

اگه قرار بود پارتی بازی کنیم نمیزاشتیم شخصیت های محبوب خودمون حذف بشن. همین دور قبلی دانته با اختلاف چند رای به لارا باخت و حذف شد، دیدید من اصلا چیزی بگم؟! یا بیونتا خورد به بیگ باس اصلا دیدید مرتضی اعتراضی بکنه یا بخاطر اینکه جز مسئولای مسابقه است بیاد شخصیت ها رو جابجا کنه؟!

یه ذره بزرگ شید بخدا، ما هر کدوممون کلی بدبختی و گرفتاری داریم، اما با این وجود 3 ماهه به صورت روزانه داریم اینجا فعالیت میکنیم و این تاپیک رو سر پا نگه میداریم تا در کنار باقی بچه های BC یه ذره خوش بگذرونیم. الان واقعا فکر کردید تنها هدف زندگی ما اینه که شخصیت های سونی رو حذف کنیم و لذت ببریم ؟!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اقا خواهشا اعتراض نکنید! اینجا مدیر داره( البته چندتا) خودش رسیدگی میکنه لازم بود از بقیه هم کمک میگیره.
من الان اومدم ببینم چه میگذره همش شده دعوا:| و شکایت.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یعنی آدم یه پستایی توی این تاپیک میخونه که دوست داره مانیتور رو بلند کنه بکوبه توی دیوار!

سونی فن های محترم طوری رفتار میکنند انگار ما ارث پدریشون رو خوردیم. طوری از نتیجه های قبلی حرف میزنند که هرکی نفهمه فکر میکنه ما تک تک به صورت دستی داریم شخصیت های مایکرو یا نینتندو رو میاریم بالا و شخصیت های سونی رو حذف می کنیم.

نیت و کول رو ما حذف کردیم ؟! اونوقت هدفمون از انجام اینکار چی بوده؟!

واقعا یه عده دیگه شورش رو در آوردن! 100 رحمت به هوادارای مایکرو و نینتندو! مسترچیف از بوکر باخت ولی یکیشون نیومد بگه برداشتن با فن بازی حذفش کردن، یکی نرفت توی پروفایلا یا کلاب ها برای شخصیت ها تیلیغ کنه چون میدونستن خلاف قوانینه. نینتندو فن ها هم همینطور.

اونوقت یه تعدادی که خودشون رو سونی فن میدونند همه جور تقلب میکنند بعد هم اینجا کلی سر و صدا راه میندازن که حقشون ضایع شده و ما رو به فن بودن متهم میکنند.

اگه ما با سونی و شخصیت هاش مخالف بودیم، برنمیداشتیم 11 تا شخصیت انحصاری (بدون احتساب کراش و شخصیت های FF ) ازشون توی مسابقات قرار بدیم. حتی شخصیت هایی که شاید خیلی ها انتظارش رو نداشتن و توی مسابقات خود BC هم نبودن ما اینجا قرار دادیدم (Kazuma یکی از اون ها بود) اگه مایکرو فن و نینتندو فن بودیم که نمیزاشتیم بزرگترین شخصیت هاشون (مسترچیف، ماریو) به راحتی حذف بشن و به قول شما با تقلب بالا میاوردیمشون.

اگه قرار بود پارتی بازی کنیم نمیزاشتیم شخصیت های محبوب خودمون حذف بشن. همین دور قبلی دانته با اختلاف چند رای به لارا باخت و حذف شد، دیدید من اصلا چیزی بگم؟! یا بیونتا خورد به بیگ باس اصلا دیدید مرتضی اعتراضی بکنه یا بخاطر اینکه جز مسئولای مسابقه است بیاد شخصیت ها رو جابجا کنه؟!

یه ذره بزرگ شید بخدا، ما هر کدوممون کلی بدبختی و گرفتاری داریم، اما با این وجود 3 ماهه به صورت روزانه داریم اینجا فعالیت میکنیم و این تاپیک رو سر پا نگه میداریم تا در کنار باقی بچه های BC یه ذره خوش بگذرونیم. الان واقعا فکر کردید تنها هدف زندگی ما اینه که شخصیت های سونی رو حذف کنیم و لذت ببریم ؟!

برادر ها خیلی وقت بود که بازی سنتر نیومده بودم واقعا قرار دادن قوانین لا به لای پست ها خب چشم آدم نمی افته بهش واقعا اگه من قوانین ر می دونستم این کار نمی کردم ولی خب مثل اینکه طبق قوانین رای من حذف می شه ولی در کل می گم فکر می کنید کسی با حرف من نظرش تغییر می کنه :-/ یعنی اگه من نمی گفتم که به joel رای بدید کسی به jill رای می داد خوبه که بدونید تو اون پست که من این تبلیغ ر کردم کلوپ سونی فن ها بود و اگه می گفتم که به تاپیک x vs y برید (که این طبق قوانین هست) باز همه به joel رای می دادن ولی باز میگم باور کنید قرار دادن قوانین لا به لای پست ها اصلا کار درستی نیست خوب من که نبودم باید بشینم 2000 صفحه ر نگاه بندازم خب یکم خودتون ر جای من بزارید ببینید واقعا عقلانی هست من 2000 صفحه ر بخونم ولی اگه من قوانین ر می دونستم این کار ر نمی کردم که باعث دل خوری بشه و شخصیت محبوبم حذف بشه

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یکی از زیباترین شخصیت های زن دنیای گیم باید عقب باشه ؟ :( ای قوم گمراه همانا عذاب الهی در کمین شماست :(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر