X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
بچّه ها الآن 35 تا مهمون داریم!!!مراعات کنید تا کاربر نشدن :D
ما هم رای دادیم به شوالیه تاریکی
حالا اگه گفتید این شوالیه تاریکی کیه؟:D
با عرض پوزش از اسپایدی و کتاب ـر و بابا برقی!!!
​JUST DARK KNIGHT

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
رای من به ....!!:d
چه عجله ایه تا یکی دو روز وقت داریم تا فکر کنم ولی به بتمن رای نمیدم چون .....:-&

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ســــونی برداشته شخصیّت کول و کلّ داستان اینفیموس رو تحریف کرده :D
کول برادر زاده ایشونه! امّا اساتید سونی دزدیدنش و ازش تو بازیشون استفاده کردند :D
images

پـــس مــرد باشید و به بتمن رای بدید!!!
​(آقا به خدا من کول رو تخریب نمی کنم!!اینا همش حقایقه :D)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ســــونی برداشته شخصیّت کول و کلّ داستان اینفیموس رو تحریف کرده :D
کول برادر زاده ایشونه! امّا اساتید سونی دزدیدنش و ازش تو بازیشون استفاده کردند :D
images

پـــس مــرد باشید و به بتمن رای بدید!!!
​(آقا به خدا من کول رو تخریب نمی کنم!!اینا همش حقایقه :D)
آره, بوکر هم که کلا بازیش پر از تحریفه( :|)به سیلوانس رای بدید که هیچ تحریف نشده تاحالا:-"

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
رای ما سیلواناسl-)

در حال حاضر 40 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند. (6 کاربر و 34 مهمان)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::d:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
بتمن فک همه شخصیت های دیگه رو مثل اینها ی تو عکس خرد میکنه !
لطفا به بتمن رای بددی ! که شخصیتی بسیار جذاب, کامل, قوی, باهوش و در یک کلام درجه یک است !

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
رای ما سیلواناسl-)
در حال حاضر 40 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند. (6 کاربر و 34 مهمان)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::d:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

الان 5-6 روزه به همین شکل دنبال میشه :d

19122419383455024197.png

امروز یادمه یه بار به 13 کاربر و 55 مهمان هم رسیده بود :d

رای من به ....!!:d
چه عجله ایه تا یکی دو روز وقت داریم
من همیشه جزو 2-3 نفر اول بودم که رایم رو میدادم، اما اینبار میزارم برای دقایق پایانی شاید مثل نظر سنجی الیزابت تکلیف توی لحظات پایانی مشخص شه:-"

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میشه محض رضای خدا عکس ها رو بند انگشتی بگذارید!؟ 8-|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مهمانان موردنظر لطفا بلند شید برید کار و زندگی داریم!:d

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
میشه محض رضای خدا عکس ها رو بند انگشتی بگذارید!؟ 8-|
راست میگه بنده خدا 8-|
تو رو خدا رعایت کنید با این نوع عکس گذاشتن فقط حجم دوستان نابود میشه :|
دوستانی که میخوان تبلیغ کنند بند انگشتی بزارن:-b
نه سیخ بسوزه نه کباب!:-":D

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
مهمانان موردنظر لطفا بلند شید برید کار و زندگی داریم!:d

زشت این چه حرفی میزنی مهمان حبیب خداست:d

خیلی دوست داشتم به Booker Dewitt رای بدم اما نتونستم به Batman خیانت کنم.

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
زشت این چه حرفی میزنی مهمان حبیب خداست:d

خیلی دوست داشتم به Booker Dewitt رای بدم اما نتونستم به Batman خیانت کنم.

اینجا مهمان ها اعصاب خوردکن ترین چیز هستن:d

البته فقط تو این تاپیک

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر