X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
رای منم یا جول هست یا الی(با اینکه الیزابت رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه اونا)اما الآن رای نمیدم شاید یه جایی الی با کمک من تونست با جول بیاد بالا،ببین دیگه من چقدر خوشبینم:d

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
هوادارای TLOU رأی به الی سوخته ـست یعنی محکوم به حذف =(( پس به جول رأی بدید که با اقتدار از این گروه بره بالا.:d

اینقدر زود به یه کاراکتر نگید سوخته
yahoo_102.gif
yahoo_102.gif
yahoo_102.gif

سری پیش هم یه سری دوستان گفتن سالید که سوخت سالید که سوخت به باباش رای دادن در صورتی که 4 تاشون فقط به سالید رای میدادن اون هم میومد بالا
yahoo_29.gif

اصلاً شرایط این دو تا سالید و الی رو میگم شبیه هم نمیشه که کار بخواد به اونجاها و پشیمونی بکشه من شرط میبندم الی حذف میشه:d منتها این وسط بحث اینه جول به عنوان نفر دوم بره یا اول، من خودم واسم هیچ فرقی نداشتن این دوتا منتها به جول رأی بدیم عقلانی تره:d

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
85447983625021083604.jpg

"swear to me that everything that you said about the Fireflies is true."

"JOEL: I swear"

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینقدر زود به یه کاراکتر نگید سوخته ~x(~x(~x(
سری پیش هم یه سری دوستان گفتن سالید که سوخت سالید که سوخت به باباش رای دادن در صورتی که 4 تاشون فقط به سالید رای میدادن اون هم میومد بالا 8-|

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آخه لامصبا این چه گروهیه؟ :((:D

هر 5 تا کاراکتر شخصیت های مورد علاقه ـم هستن :| چرا آدمو تو این موقعیت قرار میدید آخه؟ :|:D
======
به جوئل رای دادم ولی دلم آشوبه :|:D

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
اینقدر زود به یه کاراکتر نگید سوخته ~x(~x(~x(
سری پیش هم یه سری دوستان گفتن سالید که سوخت سالید که سوخت به باباش رای دادن در صورتی که 4 تاشون فقط به سالید رای میدادن اون هم میومد بالا 8-|

معلومه که الی سوخته کسانی که صعود خواهد کرد جول و الیزابته:p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
2qcmh45.gif

البته داستان بایوشاک اینفینیت پر از تحریفه ;)) ایف یو نو و از این حرف ها :-" :D
البته من الان از کوه های کلیمانجارو میام بنابراین ضد گلوله و ضد تحریفم. ایف یو نو و از این حرف ها :-" :biggrin1: [2]

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من از جانب طرفداران TWD میگم (جرات دارین مخالفت کنین/:)) همگی به کلمنتاین رای میدیم. خداییش کدوم بچه ای رو دیدین که بیشتر از سنش میفهمه و همه اتفاقاتی که برای میوفته رو میپذیره و درک میکنه؟ از این دست بچه ننه ها هم نیست که بشیه گریه کنه:( گردالو هم هست و این نکته خیلی مهمیه:d
============================

بیوگرافی ها:

نداریم :bighug:

got a problem with me noob walking dead player?:-w>:/

99935121234985274988.jpg

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
هوادارای TLOU رأی به الی سوخته ـست یعنی محکوم به حذف =(( پس به جول رأی بدید که با اقتدار از این گروه بره بالا.:d

اقتدار رو بیخیال شید اقتدارو دور بعد بهشون نشون میدیم،فوقش اینه که الآن به عنوان نفر دوم صعود میکنیم،الآن باید با هماهنگی هم از الی هم از جول پشتیبانی کنیم تا با هم برن بالا اگرم نشد دیگه آخرش اینه که یکیشون به عنوان نفر دوم میره بالا که مهم صعودِ.

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
قبل از رای دادن:باو این چه وضعشه آخه آدمو یه کاری میکنید دیگه تو این تاپیک نیاد آدم به هرکی میخواد رای بده اسم یه کارکتر دوست داشتنی دیگه میاد جلو چشش:((
منکه جیگرم الان مثه جیگره زلیخاست:((
با این احوال ما به Clementine رای دادیم باشد تا راهی برای رسیدن به مکانی امن پیدا کنیم

بعد از رای دادن:یعنی من الان آمارو دیدم دلم برا lee کباب شد این آدم برای نجات جون اطرافیانش خودش zombi شد ولی نذاشت clementine خراش برداره
باو یعنی من الان داغونه داغونم له لهم:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر