X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,572
نام
محمد
کدوم یکی‌ از این‌ها تنهایی‌ جلو دولت،همه انسان ها، و ارتش از نوچه‌های فضایی‌های سیاره خوار وایستادن و هیچوقت کم نیاوردن؟،
Alan Wake
:D

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اینم ورژن چینیه agent47:d
13283598551771765978.jpg

زور نزنین که یادتون بیاد این صحنه رو قبلا کجا دیدین:d آخه این محیط بازیsleeping dogs هستش:-b

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
13283598551771765978.jpg

زور نزنین که یادتون بیاد این صحنه رو قبلا کجا دیدین:d آخه این محیط بازیsleeping dogs هستش:-b
اوه اوه خود جنس چینی و فیکه ها :| :| :D

MichaelJackson

کاربر سایت
Apr 5, 2012
27

:coolgun:

:d

972456171f.jpg

قصد توهین نیستا من خودم عاشقشم فقط در ادامه و کامل کننده عکس دوستمون خواستم باشه :d

هنوز تصمیم قطعی خودمو نگرفتم. عجب گروهی /:) همه باحالن. همه آدم کش. بعضی ها از بدو تولد آموزش های لازم برای آدم کشی دیدن و غریزه این کارم داشتن. بعضی هاشونم بنا به اقتضای زمان و و مکان از روی ناچاری یا خانوادشون اومدن دنبال این کاره شرافت مندانه.b-)

اوه اوه خود جنس چینی و فیکه ها:|:|:d

چینی داریم تا چینی...
;)
اونو مخصوص بازرگانان ایران ساخته چند روز دیگه وارد میشه :d

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
خوش به حال فن های کچل 47 در هنگام رفتن به سربازی:p lol میگم عجب این ایرانی ها کچل مچل دوست دارن! بابا پس این فن های Isaac کجان؟!

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
خوب دوستان من هم به الن ویک رای دادم
به ایزیک رای ندادم چون درشماره اخر باری هم خودش وهم بازی افتضاح بود.

:bighug: ایول، آفرین به تو و سام لیک. آلن ویک هنوز دومه و امیدوار به رتبه اولb-) :>
من دو قسمت اول Dead Space رو بازی نکردم اما قسمت سوم انقدرام که میگی بد نبود شهاب جان
برای من که یه تجربه تازه بود، با یه عالمه مبارزه و صحنه های نیمه اکشن :d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
:bighug: ایول، آفرین به تو و سام لیک. آلن ویک هنوز دومه و امیدوار به رتبه اولb-) :>
من دو قسمت اول Dead Space رو بازی نکردم اما قسمت سوم انقدرام که میگی بد نبود شهاب جان
برای من که یه تجربه تازه بود، با یه عالمه مبارزه و صحنه های نیمه اکشن :d

حتما دوقسمت اول رو بازی کن رفیق .من تاقبل از شماره 3به ایزیک وبازیش به سیار امیدوار بودم ولی این شمارهاخر زد همه چی رو خراب کرد .دیگه توشماره اخر ایزیک خیلی نترس شده بود;-)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
نتیجه نظرسنجی خیلی عجیبه چون Agent 47 شخصیتش دیگه زیادی خشک و یخه اصلاً نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد,نمیدونم والا.......برا من که حداقل اینجوریه!
اسطوره های مخفی کاری این دو عزیزن:

البته هیچکی BigBoss نمیشه ولی بگذریم فعلاً!:d

آخرین ویرایش:

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من که خودم به AGENT47رای دادم اما پشیمونم که چرا به Jackie Estacadoرای ندادم:dاز بس که لامصب همه ی رای هارو به سوی خودش جلب کرده همین الاناست که تعداد رای هاش 3 رقمیی بشه:d

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
نتیجه نظرسنجی خیلی عجیبه چون Agent 47 شخصیتش دیگه زیادی خشک و یخه اصلاً نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد,نمیدونم والا.......برا من که حداقل اینجوریه!
اسطوره های مخفی کاری این دو عزیزن:

البته هیچکی BigBoss نمیشه ولی بگذریم فعلاً!:d

من خودم از طرفداران این دوشخصیت هستم :d
ولی این دوتا تا دندون مسلح میرن ماموریت مخفی کاری ولی کچل خان با یه جفت کلت و نیم متر سیم میره سر طرف رو بین یه گردان محافظ می بره هیچکس هم خبر دار نمیشه!\m/:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا که معلوم شد آیزاک جلوی اَلن هیچی نیست (:d) بریم سر 47 و فیشر.
به نظرم 47 کاری که میکنه به مراتب سخت تر و طاقت فرساتره. اینجا 2تا سناریو داریم:

سناریو اول فیشر:

توی تاریکی و سایه حرکت میکنی. از یه سوراخ سنبه ای وارد میشی. از تجهیزاتی که داری استفاده میکنی و جای دشمنا رو تشخیص میدی و در فرصت مناسب حرکت میکنی. میتونی دشمنا رو بکشی ولی بهتره کار رو تر و تمیز انجام بدی. هدف رو پیدا میکنی و تموم.

سناریو دوم 47:

باید یه راه پیدا کنی که وارد بشی. یه نفر رو بیهوش کنی و لباساشو بپوشی. باید صاف بری بین توده دشمن (مهم ترین کاری که میکنه همینه. یه اشتباه محض باعث مردنت میشه). تجهیزاتی نداری که بتونه به اون صورت کمکت کنه. باید عقلت رو به کار بندازی و بهترین روش رسیدن به هدفت رو پیدا کنی. ملت چپ و راست دارن نگاهت میکنن و نباید زیاد جلوی چشمشون پرسه بزنی. هدف رو پیدا میکنی و تموم.

فقط توی Splinter Cell Double Agent واقعا میشد کاری که 47 میکنه رو حس کرد. اینکه نباید بذاری دشمن چیزی بفهمه و از طرف دیگه هم نباید به طرف خودت خیانت کنی. مجبوری حد وسط پیش بری. همیشه تحت فشاری و باید حواست به تک تک قدم هایی که میذاری باشه.

از نظر مخفی کاری به نظرم اولویت با 47 هست:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
تا 45 دقیقه دیگه طرفداران کاندیدای محترـم ایجنت 47 بریزین تو تاپیک بمنظور جشن و پایکوبی :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر