X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,117
نام
محمد علی
خبر دادند که wander اینجاست....:>

Colossus01_06.jpg

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
خوب دوستان من دیگه تمام تلاش خودم رو کردم...کلود رو به 28 رسوندیم...اگرچه فاینال فانتزی فن ها کامل متحد نشدن و به وینسنت و یک سری به کلود رای دادن.
من به فن های فاینال هم خبر این نظر سنجی رو دادم ولی گویا خیلی مشغولند.

به امید پیروزی.:d

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
گروه 7

اصلا دقت کردید که این اولین نظرسنجیه این دورست که زمانی برای پایانش مشخص نشده... :d :-o

متاسفانه یادم رفت به کوروش بگم مدت زمان نظر سنجی رو 2 روز بذاره. نظر سنجی رو امشب ساعت 10 تموم میکنیم.

گروه 8

ای بابا، دقت کردید یا نه، بازم یادشون رفته بگن برای نظرسنجی مهلت مشخص کنن
>:) :| #-o

:-/
این نظرسنجی هم مثل قبلی ساعت 10 امشب به پایان میرسه دیگه؟:-/

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ینی واقعا باید به مظلومیت این کازوما گریست . حتی گیمرهام هیچوقت درکش نکردن . کازوما رو فقط باید با سایر سران کلنهای دیگه مقایسه کرد . یا مثلا با روسای مافیا یا ترایاد . اصلا این ته نامردیه آقاجان .:-s

فردین ژاپنیه! اژدها!
خود سری یاکوزا هم حرف نداره، یکی از دلایلم برای خرید PS4 همین بازیه. (منظورم شماره های آینده اشه)
اندینگ یاکوزا 3 که عالی بود...اونایی که دیدن می فهمن کازوما چه ابهتی داشت.
در حالیکه چاقو خورده بود مثل شیر بلند شد و...
به شدت منتظر پورت اچ دی شماره 1 و 2 یاکوزا + یاکوزا کنزان انگلیسی هستم!
فقط دوستداران ژاپن می تونن ارزش سری یاکوزا رو درک کنن. توش می شه برید مغازه های مختلف، دارت، آوازخونی، بار های مختلف با کلی نوشیدنی مختلف، گلف، ورق بازی، مغازه های سرگرمی...کلی اسلحه از کاتانا بگیر تا شمشیر چینی چیزای دیگه. مراحل جانبی از بازیگری تو فیلم سامورایی تا پیدا کردن بچه گمشده.
من فن FF ـم ولی تو FFVII فقط از خودم خوشم میاد.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
به کلود رای بدید رستگار می شید!
به وینسنت هم رای دادید بازم رستگار می شید!با درجه کمتر
کلّاً به کاراکترهای فاینال فانتزی رای بدید تا کلوسی کش و .....

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

بیاین و به این کاراکتر
Cloud Strife クラウド・ストライフ Kuraudo Sutoraifuرای بدین شاید انگیزه ای باشه
برای احسان تا دوباره برگرده :crying1:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab

بیاین و به این کاراکتر
Cloud Strife クラウド・ストライフ Kuraudo Sutoraifuرای بدین شاید انگیزه ای باشه
برای احسان تا دوباره برگرده :crying1:

ما تا جایی که بتوانیم حمایت می کنیم. احسان کجایی...اگه الان بود دیگه غمی نبود....فقط کلود بخاطر احسان جان:d

- - -ویرایش - - -

فردین ژاپنیه! اژدها!

من فن FF ـم ولی تو FFVII فقط از خودم خوشم میاد.:D

شما الان خنجر زدی به کلود و زاک از پشت...;)

!ƑąςэℓєŞș

کاربر سایت
Sep 11, 2012
256
به کلود رای بدید رستگار می شید!
به وینسنت هم رای دادید بازم رستگار می شید!با درجه کمتر
کلّاً به کاراکترهای فاینال فانتزی رای بدید تا کلوسی کش و .....
نگاه کن الان اگه به کلود رای بدید به یه نفر رای دادید!
ولی به وینسنت که رای میدید هم به وینسنت رای دادید هم اون کیآس توش :d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
شما الان خنجر زدی به کلود و زاک از پشت...;)

کلود و زک اصولا بهم ربط ندارن، کلود یه شخصیت خشک و غیر قابل تحمل و ترسوئه که الکی نون اینکه شخصیت اصلی FFVII بوده رو خورده. زک فیر یه قهرمان شجاع و باور پذیره که مرگ رو به زانو دراورد.
شمشیر باستر فقط مال زکه.;) اونی که رو دوش کلوده صرفا برای دست گرمیه مثل اینکه یه سامورایی داده باشدش به یه بچه! دو کلام حرف مردونه از دهن کلود نمی شه شنید...هر چی هست متعلق به صاحبای اصلی شمشیره یعنی انجیل و زک.
اینم بماند که کلود هنوز سال ها مونده به کمال زک برسه! نمی دونه تیفا رو می خواد یا اریس! در حالیکه زک قبل اینکه بمیره خودش رو تو اون چشمه دید...اونجا (واتر استریم) نماد کمال بود نماد اینکه زک فهمید با کشته شدن و گذشتن از دنیا می تونه به زندگی ابدی برسه!
ضمن اینکه سری یاکوزا هم بازی ژاپنی محسوب می شه و ارزشش کمتر از FF نیست. بازی فوق العاده قشنگی هستش و از بهترین انحصاری های سونی که به تازگی قراره پورت اچ دی 1 و 2 ـش برای Wii U هم بیاد.

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
کلود و زک اصولا بهم ربط ندارن، کلود یه شخصیت خشک و غیر قابل تحمل و ترسوئه که الکی نون اینکه شخصیت اصلی FFVII بوده رو خورده. زک فیر یه قهرمان شجاع و باور پذیره.
شمشیر باستر فقط مال زکه.;)
زاک بزرگوار همیشه قهرمان فاینال فانتزی هست....کلود که عددی نیست.:d
من دارم الان به این می نگرم که با یک رای دیگه کلود و وینسنت با هم حذف می شوند.:-s

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
کلود و زک اصولا بهم ربط ندارن، کلود یه شخصیت خشک و غیر قابل تحمل و ترسوئه که الکی نون اینکه شخصیت اصلی FFVII بوده رو خورده. زک فیر یه قهرمان شجاع و باور پذیره.
شمشیر باستر فقط مال زکه.;)

40265693051568672330.gif

کلمات در وصف این پست نمیگنجه !! واقعا نمیتونم هیچی بگم !!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
40265693051568672330.gif

کلمات در وصف این پست نمیگنجه !! واقعا نمیتونم هیچی بگم !!

بیخیال اونایی که منو می شناسن می دونن ترول نمی کنم...بخش فاینال فانتزی یه فروم تخصصی رو من دارم می چرخونم و کل داستان FF VII و نوول هاشم می دونم;)
نظر شخصی هم نمی شه داد! من کلا از کسایی مثل اسکوآل، زک و انجیل اینا خوشم میاد...Problem ؟
اسکوئر در حق زک و انجیل بدی کرد... برید مراحل ساخت کرایسیس کور و همون FF VII رو بخونید... تو FF VII اول قرار بود شخصیت اصلی انجیل باشه (کاش بود) کلی از سر و ته کرایسیس کور زدن و...
تا وقتیم کازومای کبیر هست و کاراکترای محبوبم از FF نیستن رای دادن به شخصیتای دیگه رو حروم می دونم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر