X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
بالاخره من هم به كسي راي دادم كه خيلي دوستش دارم !
91035352972325748044.jpg

------------
به Cloud راي بدين حالا اگه رستگار هم نشين عاقبت به خير ميشين !;)
------------
يك كوچولو هم واسش تبليغ مي كنيم !
63615441887048849883.jpg
48581756562110981121.jpg

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
منکه هیچ کدوم را نمیشناختم اصلا ولی بازم اگه میشناختم به کسی جز به هدر عزیزم رای نمیدادم :d با تشکر از آقای امیر برای اطلاع رسانی :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سلام

الان اینو ببینین ! وقتی میگم گروه بندی ها واقعا بده و اصلا کاراکترها با هم نمی خونن باز می گین چه اشکالی داره
دوستای عزیزی که گروه بندی کردین می خوام بدونم شباهت شخصیتی کلود استریف با هدر و واندر و وینسنت دقیقا چیه ؟ شباهت بازیشون چیه ؟

سعی کنین حداقل دفعه ی بعدی گروه بندی ها رو یه ذره براساس یه چیزی ( هر چیزی که دوست دارین فقط براساس اون باشه) تنظیم کنین

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
سلام

الان اینو ببینین ! وقتی میگم گروه بندی ها واقعا بده و اصلا کاراکترها با هم نمی خونن باز می گین چه اشکالی داره
دوستای عزیزی که گروه بندی کردین می خوام بدونم شباهت شخصیتی کلود استریف با هدر و واندر و وینسنت دقیقا چیه ؟ شباهت بازیشون چیه ؟

سعی کنین حداقل دفعه ی بعدی گروه بندی ها رو یه ذره براساس یه چیزی ( هر چیزی که دوست دارین فقط براساس اون باشه) تنظیم کنین

من یه سوال از شما بپرسم,شما اگه بودین مثلا هدر و واندر رو با کیا مینداختین؟؟؟؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
منکه هیچ کدوم را نمیشناختم اصلا ولی بازم اگه میشناختم به کسی جز به هدر عزیزم رای نمیدادم :d با تشکر از آقای امیر برای اطلاع رسانی :d

خواهش میکنم وظیفه بود. دوستان گرامی اگه تونستین یکم برای Heather هم توی این تاپیک هم توی تاپیک مخصوص سایلنت هیل: http://forum.bazicenter.com/thread55/page712 تبلیغ کنید و نظرسنجیو به اطلاع اونا برسونید تا دوستانه دیگه هم مطلع بشوند...
ای جان عمل کرد، رای های Heather دو برابر شد. از 5 به 10 فعلا البته :d :bighug:

از طریق پروفایل بقیه اطلاع رسانی نکنید و از طریق پروفایل آن ها رو مجبور به رای دادن به کاراکتر مورد علاقتون نکنید که طبق مقررات تاپیک تخلف محسوب میشه، ممنون
;)

قوانین:
1- در کمال احترام نظراتتون رو اعلام کنین .
2- به چالش کشیدن نظرات مخاطب در صورت رعایت احترام وی و عدم استفاده از تصاویر و شکلکهای توهین آمیز حق شماست.

3- از بحث های نامربوط جدا خودداری کنید. این تاپیک جهت بالا بردن اطلاعات عمومی دوستان و کاربران ایجاد شده است.
4- دیده شده که بعضی از کاربران به پروفایل بقیه رفته و از آنا تقاضای رای دادن به شخصیت مورد علاقه خودشون دارن. در صورت دیده شدن چنین مواردی، نظر سنجی مربوطه باطل اعلام می‌شود.
5-
در صورت عدم رعایت قوانین ، فورا به مدیر فروم یا ناظم انجمن گزارش می‌شود.

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
من خیلی فکر کردم تا به cloud رای دادم .گرچه زیاد نمیشناسمش!
:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
من به اون آخری رای دادم نمیدونم کدوم خریه اما رای نداشت خعلی دلم واسش سوخت :d

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
من خیلی فکر کردم تا به cloud رای دادم .گرچه زیاد نمیشناسمش!
:|
احسنت ;):d .از همین الان رستگار شدی o:-)
اخ جون رستگار شدم
:p:d

اشتباه نکن سپهر جان برای ماها رستگار شدن اصلی و همیشگی وقتیه که رایــمـونو برای لارای عزیز توی صندوق بندازیم، این موقتیه تا پایان این نظرسنجی فقط اعتبار داره :d :x

10826853510670280976.jpg

ای بابا، دقت کردید یا نه، بازم یادشون رفته بگن برای نظرسنجی مهلت مشخص کنن
>:) :| #-o

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
اشتباه نکن سپهر جان برای ماها رستگار شدن اصلی و همیشگی وقتیه که رایــمـونو برای لارای عزیز توی صندوق بندازیم، این موقتیه تا پایان این نظرسنجی فقط اعتبار داره :d :x

10826853510670280976.jpg

ای بابا، دقت کردید یا نه، بازم یادشون رفته بگن برای نظرسنجی مهلت تایین کنن

میدونم .:x

رستگاری اصلی هنوز مونده :d

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali

10826853510670280976.jpg

ای بابا، دقت کردید یا نه، بازم یادشون رفته بگن برای نظرسنجی مهلت مشخص کنن

امیر عزیز این رستگاری پیش غذا بود .غذای اصلی مونده;)

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من یه سوال از شما بپرسم,شما اگه بودین مثلا هدر و واندر رو با کیا مینداختین؟؟؟؟

اگر من بودم حداقل بازی هایی رو شخصیتش رو کنار هم می چیدیم که تا حدی شبیه هستن
به طور مثال : یکی از شخصیت های فاتال فرام در کنار فیونا از هانتینگ گراند در کنار هدر از سایلنت هیل در کنار مثلا یکی دیگه و همینطور الی آخر

قطعا وینسنت و هدر و کلود باهم یه جا نمی خونن!
فقط انتقاد می کنم از کارتون خیلی هم عالی کارتون رو دوست داریم ولی واقعا خود آدم هم یه ذره به این مسئله دقیق بشه می فهمه که هدر و وینسنت و کلود خیلی خیلی پرته!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر