X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اگر من بودم حداقل بازی هایی رو شخصیتش رو کنار هم می چیدیم که تا حدی شبیه هستن
به طور مثال : یکی از شخصیت های فاتال فرام در کنار فیونا از هانتینگ گراند در کنار هدر از سایلنت هیل در کنار مثلا یکی دیگه و همینطور الی آخر

قطعا وینسنت و هدر و کلود باهم یه جا نمی خونن!
فقط انتقاد می کنم از کارتون خیلی هم عالی کارتون رو دوست داریم ولی واقعا خود آدم هم یه ذره به این مسئله دقیق بشه می فهمه که هدر و وینسنت و کلود خیلی خیلی پرته!!!!

ببینین شخصتهای فتال فریم هیچ کدوم تو مسابقه حضور ندارن,همین طور فیونا!!
پس کسانی که هم سبک هدر باشن نداشتیم اصلا,شاید نزدیک ترینها بشه گفت مثلا آیزاک کلارک که مسلما اگه با اون قرارش می دادیم قضیه خیلی بدتر میشد!!!!
مطمئن باشین ما همه اینا رو بررسی کردیم ولی اینا نزدیک ترین کسانی بودن که میشد کنار هم قرار داد!!!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
واقعا که دوستان...اخه چرا شخصیت های فاینال فانتزی رابا سایلنت هیل قرار می دهید. اخه من الان به هدر رای بدم یا وینسنت؟!!!:|;)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,410
نام
سید محمد حسین
به وینسنت رای دادم ولی وقتی رای ها رو دیدم اشک تو چشمام جمع شد
ملّت ما SOC رو بیشتر از FF VII بازی کردند؟
اون از طرفداریتون از لینک اینم از کلود و رفقا!سلیقه گیمینگ ما کلّاً تکه تو دنیا!دست همگی درد نکنه!امیدوارم فاینال فن ها سریع تر برسند!وگرنه خیلی زود یکی از بهترین شخصیت های دنیای گیم بخاطر یه تایتان کش از صحنه مبارزات حذف می شند

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
من که توی این قضایای گروه بندی ها هیچکارم، فقط بهت میتونم پیشنهاد بدم به Heather رای بدی، بهتره، درسته ما نسل های سوخته و قدیمی با بیشتر این ها خاطراته زیادی داریم و زمان زیادی رو با هر کدوم از این کاراکترها سپری کردیم اما سایلنت هیل یه چیز دیگست به نظرم البته، غیر قابل فراموشین و البته دوست داشتنی ;;):d

اخه رفیق من با دو بازی فاینال فانتزی و سایلنت هیل بزرگ شدم....واقعا الان بین دو راهی مرگ و زندگی هستم:((

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
اخه رفیق من با دو بازی فاینال فانتزی و سایلنت هیل بزرگ شدم....واقعا الان بین دو راهی مرگ و زندگی هستم:((

1. خب مثل خودم و خیلی های دیگه ای...، گفتم که منم با هر دوی این بازی ها و کاراکترهاشون خاطرات زیادی دارم
البته میدونی اینجا انتخاب بین خوب و خوب تره (عالی و عالی تر)

2. ولی خودت میدونی که در بیشتر انتخاب هامون مجبوریم بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم :-&

پس این شراطی فعلی عالیه :d
در شرایط 1. در چنین مواقعی اگه یکیو به دیگری ترجیح دادی یکیو (مثلا در اینجا Heather رو) انتخاب کن

در شرایط2. اگه بین بد و بدتر بود اصلا هیچکدوم رو انتخاب نکن:d

نماز و روزهاتون هم قبول حق...:x

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
ببینین شخصتهای فتال فریم هیچ کدوم تو مسابقه حضور ندارن,همین طور فیونا!!
پس کسانی که هم سبک هدر باشن نداشتیم اصلا,شاید نزدیک ترینها بشه گفت مثلا آیزاک کلارک که مسلما اگه با اون قرارش می دادیم قضیه خیلی بدتر میشد!!!!
مطمئن باشین ما همه اینا رو بررسی کردیم ولی اینا نزدیک ترین کسانی بودن که میشد کنار هم قرار داد!!!

پس اصلا نیازی نبوده که بخواین هدر رو تو نظرسنجی بزارین!

این دلیلی که میاری یه جورایی عذر بدتر از گناه میشه :D چون هیشکی رو نداشتیم همسبکش میزاریمش کنار کلود استریف :D خیلی غیر منطقیه! اصن می تونستین هدر رو شرکت ندین اجباری که نبوده :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
پس اصلا نیازی نبوده که بخواین هدر رو تو نظرسنجی بزارین!

این دلیلی که میاری یه جورایی عذر بدتر از گناه میشه :D چون هیشکی رو نداشتیم همسبکش میزاریمش کنار کلود استریف :D خیلی غیر منطقیه! اصن می تونستین هدر رو شرکت ندین اجباری که نبوده :D

اتفاقا مهم بوده که هدر توی نظرسنجی باشه!!!
ما اول نمیایم گروه ها رو مشخص کنیم بعد کاراکترها رو توش بزاریم,در درجه اول بزرگترین کاراکترهای گیم رو مشخص کردیم و اونایی که ارزش شرکت تو مسابقه رو داشتن بعد از این تعداد اومدیم گروه بندی کردیم و سعی کردیم اونایی که بیشتر به هم شبیهن رو تو یه گروه بگذاریم!!!
آخه کجا میان اول گروه ها رو مشخص کنن و بعد خود کاراکترها؟!!!!
حضور کاراکترهای اصلی خیلی مهمتر از گروهشونه,اول حضور مهمه و باقی چیزا مثل گروه ها میره واسه درجه دوم کار!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
خوب دوستان من هنوز در حال برسی کردن هدر و وینسنت هستم.:d
ولی یک پیشنهاد به طرفدار های فاینال فانتزی. {با هم متحد شوید و به وینسنت یا کلود رای بدید تا در هر صورت یکی حتما بالا برود};)

راستی اخه دیگه چرا دو تا شخصیت فاینال فانتزی رو با هم گذاشتید.:|

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اتفاقا مهم بوده که هدر توی نظرسنجی باشه!!!
ما اول نمیایم گروه ها رو مشخص کنیم بعد کاراکترها رو توش بزاریم,در درجه اول بزرگترین کاراکترهای گیم رو مشخص کردیم و اونایی که ارزش شرکت تو مسابقه رو داشتن بعد از این تعداد اومدیم گروه بندی کردیم و سعی کردیم اونایی که بیشتر به هم شبیهن رو تو یه گروه بگذاریم!!!
آخه کجا میان اول گروه ها رو مشخص کنن و بعد خود کاراکترها؟!!!!
حضور کاراکترهای اصلی خیلی مهمتر از گروهشونه,اول حضور مهمه و باقی چیزا مثل گروه ها میره واسه درجه دوم کار!

فکر کنم تا فردا صبح هم حرف بزنیم به جایی نمی رسیم

من کی گفتم گروه اول مشخص بشه؟ من دارم میگم تو گروهها باید همسان سازی باشه ! در این صورت شانس یک کاراکتر برای صعود خیلی کم میشه کاراکتری مثه هدر از بازی مثه سایلنت هیله که اکثرا تعداد کمی بازی کردن همون تعداد هم که بازی کردن باز از میون سایلنت هیل ها هدر فیوریتشون نبوده !

حالا باز از این حرفها بگذریم اصن تو کت من نمیره چجوری هدر کنار کلود شاید شاید شاید اگر هدر رو می ذاشتین کنار مکس پین و الن ویک شاید من قبول می کردم، چرا ؟ چون احساس می کنم بار درام این کاراکترها و اون جوری که هستن خیلی بهم می خورن تا هدر کنار وینسنت !!!!!!!!!!!!!

خدایی من نمی گم کارتون بده! دارم می گم زحمت هم کشیدین خیلی هم کارتون خوبه ! ولی گذاشتن هدر کنار اینا اشتباهه!!! نمی دونم یه جورایی بهم نمی خورن! بار کاراکتریشون نمی دونم محیط بازیشون ... کلا یه جورایی مثه گروه بندی های قبلیتون که هیچی به هیچی نمی خورد ( حالا نمی خوام بحث قبل رو بکنما! ) کلی دارم میگم این گروه اصلن گروه جالبی نیست!!

+ یه نکته ای رو دیدم شهاب اون بالا اشاره کردم :D بینگو تو ذهنم بود هی یادم می رفت بگم
از هد بگذریم ! دلیل گذاشتن دو تا کاراکتر فاینال تو یه گروه رو دیگه نمی فهمم! خیلی این نکت جالب بود، دستت درد نکنه شهاب جان :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

من کی گفتم گروه اول مشخص بشه؟ من دارم میگم تو گروهها باید همسان سازی باشه ! در این صورت شانس یک کاراکتر برای صعود خیلی کم میشه کاراکتری مثه هدر از بازی مثه سایلنت هیله که اکثرا تعداد کمی بازی کردن همون تعداد هم که بازی کردن باز از میون سایلنت هیل ها هدر فیوریتشون نبوده !

حالا باز از این حرفها بگذریم اصن تو کت من نمیره چجوری هدر کنار کلود شاید شاید شاید اگر هدر رو می ذاشتین کنار مکس پین و الن ویک شاید من قبول می کردم، چرا ؟ چون احساس می کنم بار درام این کاراکترها و اون جوری که هستن خیلی بهم می خورن تا هدر کنار وینسنت !!!!!!!!!!!!!

خدایی من نمی گم کارتون بده! دارم می گم زحمت هم کشیدین خیلی هم کارتون خوبه ! ولی گذاشتن هدر کنار اینا اشتباهه!!! نمی دونم یه جورایی بهم نمی خورن! بار کاراکتریشون نمی دونم محیط بازیشون ... کلا یه جورایی مثه گروه بندی های قبلیتون که هیچی به هیچی نمی خورد ( حالا نمی خوام بحث قبل رو بکنما! ) کلی دارم میگم این گروه اصلن گروه جالبی نیست!!

+ یه نکته ای رو دیدم شهاب اون بالا اشاره کردم :D بینگو تو ذهنم بود هی یادم می رفت بگم
از هد بگذریم ! دلیل گذاشتن دو تا کاراکتر فاینال تو یه گروه رو دیگه نمی فهمم! خیلی این نکت جالب بود، دستت درد نکنه شهاب جان :D

جوابتون رو تو پست قبلی دادم,هدر همسانی نداره و ما هم قرار نبود به خاطر این که یه کاراکتر شبیهی نداره که باهاش بذاریم کلا حذفش کنیم,حضور یه کاراکتر مهم تر از گروهشه!!!
هدر کنار مکس پین؟؟؟؟؟؟؟اگه این کار میکردیم که دیگه نهایت بی ربط بودن بود و مطمئن باشین اگه الان میگین شانس هدر به علت همسان نبودن گروه کمه اونوقت شانسش صفر بود!!!!!!
یه نکته مهم هم بگم این که اگه تعداد طرفدارای یه کاراکتر کمه ما هم قرار نبوده به خاطرش گروهش رو خیلی آسون بگیریم,سعی کردیم تا جایی که بشه تعادل گروه ها رو رعایت کنیم!
ممنون ولی در مورد حضور دوتا کاراکتر فاینال فانتزی هم پست اول مثل اینکه یادتون رفته!!
مهم ترین ویژگی این مسابقه در نحوه گروه بندی خواهد بود. به طوری که شخصیت هایی از یک ژانر روبروی یکدیگر قرار بگیرند و صد البته اگر 2 یا چند شخصیت از یک IP حضور داشته باشند، در یک گروه گذاشته شدند تا شانس کمتری برای صعود هر 2 نفر وجود داشته باشد. این تصمیم بدین خاطر اتخاذ شد که در آینده مشکلاتی که در صدرشون فن بازی مشاهده میشه رو شاهد نباشیم. شایان ذکره که شخصیت ها تا حد ممکن سخت گروه بندی شدن و به این معنیه که باید فقط 1 نفر رو از بین شخصیت هایی که مورد علاقه شما هستن انتخاب کنید و از بقیه چشم پوشی کنید.

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
شاید من اشتباه می کنم ولی :D
به طوری که شخصیت هایی از یک ژانر روبروی یکدیگر قرار بگیرند
هدر همسانی نداره و ما هم قرار نبود به خاطر این که یه کاراکتر شبیهی نداره که باهاش بذاریم کلا حذفش کنیم,حضور یه کاراکتر مهم تر از گروهشه!!!

این دو تا جمله خیلی تناقض دارن

هدر کنار مکس پین؟؟؟؟؟؟؟:shocked:

هدر کنار کلود !!!! OOOO WOWWW داره قطعا :D تا هدر کنار مکس پین :D میشه بگی کجای هدر شبیه کلوده ؟ :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شاید من اشتباه می کنم ولی :D
این دو تا جمله خیلی تناقض دارن
هدر کنار کلود !!!! OOOO WOWWW داره قطعا :D تا هدر کنار مکس پین :D میشه بگی کجای هدر شبیه کلوده ؟ :D

بله شخصیتهای یک ژانر کنار هم قرار میگیرن ولی کجای این پست علی نوشته که اگه هم ژانر نداشته باشن قرارشون نمی دیم؟؟میگه اگه از یه ژانر باشن تو یه گروه قرار میگیرن!
و باز هم میگم ما شخصیت شبیه به هدر نداشتیم و مجبور شدیم با اونی که فکر میکنیم نزدیکتره قرارش بدیم!!!
کجای این تناقضه؟؟؟
البته شاید شناخت ما از هدر کمه و کامل نمیشناسیمش که فکر می کنیم هدر با کلود نزدیکتره تا هدر با مکس پین!!!!:-??

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

آتوسا نمیشه که فقط بر اساس شباهت داستان شخصیت ها روی توی یه گروه قرار داد. باید خیلی چیزا رو بررسی کنیم، به نظرت الان اگه Heather رو میزاشتیم توی گروه Max Payne یا Alan Wake چندتا رای میاورد؟! اصلا شانس صعود داشت؟!

بعد میگی Heather رو نمیزاشتید، به نظرت اگه اینکار رو میکردیم صدای هوادارای SH در نمیومد؟! بهرحال یکی از شخصیت های بزرگ دنیای گیمه.

در مورد حضور دو شخصیت از سری FF هم علی توی افتتاحیه توضیح داد. سعی کردیم شخصیت های یه IP رو توی یه گروه قرار بدیم تا شانس صعود چندین شخصیت از یک سری کمتر بشه و محبوبترین شخصیت سری صعود کنه. گروه های جلوتر هم به همین صورته :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر