X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Guys GUYS!
بچه ها نمیتونم بیشتر از این کشش بدم. الان تقریبا 2 هفته هست داریم حرف میزنیم در حالیکه الان 2 تا نظر سنجی میباست تموم میشد. روی یه نظر سنجی خاص هم که تمرکز نداریم و همش دارین نظر میدین/:):d
بنابراین وقت رو تلف نمیکنم و از قدرت دیکتاتوریانه-م استفاده میکنم و الیزابت و الکس رو تایید مینمایُم:-$

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درود
اولین رای رو من به الیزابت دادم:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چقدر ناگهانی بود :D اما به هر حال:
y1eweglw9nv7hhjvbabp.jpg

:d

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اخرش کریتوس vs دانته رو نزاشتین :-s:-s:-s:-s:((:((:((:cry::sad:
به نشانه اعتراض رای نمیدم :D
رای میفروشم :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خوب alyx نابود شد
نظر سنجی بعدی چی باشه ؟
:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خوب ایول ...
دیگه بحثی هم باقی نمی مونه ...
تو صحفه قبل هم گفتم الیزابت نه به خاطر اینکه تازه معرفی شده و ملت تو جو بایوشاک هستن بلکه حقیقتا و به قول بچه های اینجا فکتا یکی از بهترین کاراکترهای معرفی شده تو این نسل هستش و خواهد بود و قطع به یقین موندگار هم میشه ...
همونطور که حدس میزدم نتیجه هم تا به الان با اختلاف به نفع الیزابت بوده ...
خوب اینجا دیگه برد و باخت مطرح نمیشه و بحث بیشتر باید بره رو معرفی این دو کاراکتر و مخصوصا الکس ...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
هی روزگار...چی بگم والا!!:-)تاپیک دیکتاتورانه اس دیگه...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
الان خوشحال نباشید الیزابت جلوئه بزودی ممکنه خیلی عقب بیفته:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یعنی در خوشبینانه ترین حالت ممکن میتونه این 14تا رای که فعلا (تاکید می کنم فعلا :D) عقبه رو جبران کنه؟ :D

پ.ن : کاش الیزابت رو با یه شخصیت معروفتر مثل لارا کرافت مینداختیم که اونقت ببینیم چند مرده حلاجه .. البته لارا چند مرده حلاجه ... :-j:D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یعنی در خوشبینانه ترین حالت ممکن میتونه این 14تا رای که فعلا (تاکید می کنم فعلا :D) عقبه رو جبران کنه؟ :D

پ.ن : کاش الیزابت رو با یه شخصیت معروفتر مثل لارا کرافت مینداختیم که اونقت ببینیم چند مرده حلاجه .. البته لارا چند مرده حلاجه ... :-j:D
می‌تونه:d
حدسم درسته نصب افرادی که به الیزابت رای داند هیچ شناختی نسبت به Alyx Vance ندارند چون HL2 رو بازی نکردند. مهم نیست فقط یک بیوگرافی لازمه:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
متاسفانه HL2 بازی 9 ساله پیشه مطمئنا اینجا خیلی ها بازی نکردنش ! با Elizabeth یه بازی امروزی که ماله این دوره زمونه از گیمرهاست ! کسایی که HL2 را بازی کرده باشند متوجه میشند که نوع برقراری ارتباط Elizabeth با کارکتر اصلی دقیقا الهام گرفته شده از Alyx Vance از بازیه HL2 هست . گفتم که کسی که HL2 را بازی نکرده باشه هیچ وقت Alyx Vance را نمیتونه درک کنه که تو HL2 واقعا چه نقش فوق العاده ای داشت و چه تاثیری روی گیمر میگذاشت .

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
با اینکه عاشق Valve و همینطور Half-Life و Alyx هستم به راحتی میگم یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ بازی های ویدیویی Elizabeth هست (شاید هم بزرگ ترین!) و بدون شک این بین رای من الیزابت هست. شخصیتی که از کل Bioshock (شماره ی یکش) بزرگ تره! هر چی از این شخصیت بگم کم گفتم! زیبایی الیزابت اون حالت پروتاگونیست بودنش نیست. اون بزرگی شخصیتش نیست. این نیست که بی نظیر طراحی شده بود. زیبایی الیزابت اون ریزه کاری هایی هست که توی بقیه ی شخصیت ها نیست. اون جمله های ساده ای هست که با اینکه شاید یه حرف کودکانه ای باشه ولی آدم رو به معنای واقعی حیرت زده میکنه. اون حس زندگی درونش هست که با وجود کثیفی و سیاهی محیط اطرافش هنوز توی خودش نگه داشته. در کل الیزابت نشون داد میشه شخصیتی توی یه بازی درست کرد که شاید اسکورسزی توی فیلم هاش نتونه به تصویر بکشه.
12927021619953931258.jpg

اخرش کریتوس vs دانته رو نزاشتین :-s:-s:-s:-s:((:((:((:cry::sad:
به نشانه اعتراض رای نمیدم :D
رای میفروشم :D
رای تو رو هم با بالاترین قیمت خریدارم برای Alyx. حداقل میخواد شکست بخوره، شکست خوردن آبرومندانه ای باشه. حقش نیست افتضاح و با اختلاف زیاد ببازه. اگه Alyx جلوی خیلی از شخصیت های دیگه بود قورتشون میداد ولی جلوی الیزابت بد آورده!

و در آخر:
[LTR]
Are you afraid of God, Booker?
No ...
But I'm Afraid of YOU

[/LTR]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
12927021619953931258.jpg

این عکس رو نگذارید نامردا
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif

آخه یهو خر میشم بش رای میدم :D
الآن اختلاف 13 تاس شک ندارم به 33 تا هم میرسه
:| :|
دوستان به کدوم رای بدم؟
yahoo_4.gif

به Alyx Vance دیگه :| :D
اختلاف یکم عادلانه تر بشه :-" :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر