X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام
100% ورجیل...
vincent تنها Design یونیکی داشت و گرنه شخصیت پردازی کلیشه ای داره... just go out and save this f*ckin world
اما ورجیل... جدا از اینکه ایشون هم خیلی design یونیکی داره درباره شخصیت پردازیش هم قبلا با بچه ها تو همین تاپیک خیلی صحبت کردم... چندتاشو میزارم
واقعا یه ColdBlood بود.... و یه استاد بی چون چرا.... و صد البته بسیار با تجربه در اوج جوانی...

ورجیل یه مبارز فیلسوف بود! یه تیکه از یه دیالوگ ورجیل رو یاد آور میشم:
Foolishness dante, Foolishness, Might controls everything and without power you can't protect any thing
این دیالوگ فلسفه قدرت طلبی ورجیل رو تأیید میکنه...
vincent فلسفه ای واسه نجات دنیا داره؟ چی؟ نجات دنیا فلسفه نمیخواد؟ sorry guys... اما کارکتر مورد علاقه من باید حتما فلسفه داشته باشه
رابطه ورجیل کمدی الهی و ورجیل شماره 3
ورجیل با اینکه در کتاب کمدی الهی بر خلاف دویل می کری 3 شیطانی نیست، اما روحش دانته را در جهنم و برزخ هدایت می کند .
ورجیل هم کسی است که در دویل 3 انتخاب می کند تا در جهنم باقی بماند و به نبرد با خدای زیر زمینی برود .
حالا با توجه به این موضوعات؛ در شماره3 ورجیل باعث آمدن و ورود دانته به دنیایه جهنم می شود، اما نکته ای که وجود دارد اینست که ورجیل در کمدی الهی راهنمایه دانته است! در شماره 3 ورجیل باعث میشود که دانته پا به دنیایه جهنم بگذارد و در طی مبارزات ورجیل موجب میشود که دانته بیشتر و بهتر خود را بشناسد! کشتن دانته در اولین مبارزه باعث برخاستن شیطان درون او میشود و در ادامه انگیزه سد راه شدنه ورجیل در دانته باعث پا گذاشتن او به مکانهایه دیگر این جهنم و هدفمند شدن این دانته می شود و در اصل میتوان گفت که ورجیل باعث دانته شدنه دانته میشود!!! و او در اصل در بازی هم راهنمایه دانته است!!!
این الهام گرفتن تقریبا در همه جای داستان دیده می شه ، البته برای کسانی که دوست داشته باشند به جزئییات دقت کنند .
بیشتر بدانید:
ورجیل در کتاب کمدی
دانته در سرود اول دوزخ با ویرجیل روبرو میشه (با نام Virgilio و به لاتینVirgilius ) ویرجیل راهنمای دانته در سفر خیالی او به دنیای دیگر است و در حقیقت مظهر عقل انسانی به شمار میرود که از سیطره هوا و هوس های نفسانی آزاد و مجرد شده باشد؛ ویرجیل یکی از بزرگترین شعرای لاتین است که از 71 تا 19 پیش از میلاد میزیست و انئیس از عالیترین آثار او به شمار میاید. دانته به این شاعر ارادت خاصی داشته و به همین جهت او را راهنمای خود در این سفر معرفی میکند.
چنین فکری پشت شخصیت پردازی vincent هست؟!
============
در کل بنظرم بهتر بود Vincent vs Nero می شد...

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
از حرفات کاملا معلومه که اصلا vinent رو نمیشناسی میتونی تو لینکی که تو امضام گذاشتم بری و کارای وینسنت رو بخونی
ببین vincent چقدر ارزش داره که cloude strif وقتش رو گذاشته نشسته چقدر دربارش نوشته
اگه بخونی میفهمی vincent خیلی سرتره و vergil جلوش چیزی نیست
من کسی رو ندیدم واسه vergil چیزی بنویسه چون اصلا هیچی نیست یه سطر چیز میز داره اونم از رو هوا زدن

می دونی چرا در مورد ورجیل چیزی نوشته نشده ؟ چون درصد آدمایی که فلسفه ی ورجیل رو درک می کنن از تعداد انگشتای دست هم کمتره

---------------------------
@ همه ی کسایی که از وینسنت طرفداری می کنن

vincent vs. nero

با همین یه جمله منهدم شدین، همین کافیه برای ما :D

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اصلاً تو بخوای بیایی به وینسنت رای بدی من هر چی از فاینال توی زندگیم هست نابود میکنم میره ! :biggrin1: دیگه دارین ورجیل رو در حد خدا بالا میبرین :))فکت های دنیا ! لول :biggrin1: لابد ورجیل هم رفته جزو فکت های دنیا :)) ورجیل اگر خیلی شاخ بود تا الان آوازه ـش توی دنیا پیچیده بود نه مثل الان بیان از روش vERGIL (اشاره به DmC) بسازن :biggrin1:
من نگفتم ورجیل جزو فکت های دنیاست (What the hell does that mean anyway?) منظورم این بود که اهمیت دادن به خانواده می تونه جزوی از شخصیت پردازی یه کاراکتر باشه. شخصیت های زیادی رو داریم که اصلا به خانواده اهمیت نمی دن، یا قدرت رو بالاتر از همه چیز، حتی خانواده می دونن. ما ورجیل رو در حد خدا بالا نبردیم! شما می خواین ورجیل رو سطحی و کم ارزش نشون بدین! یعنی چی آوازه ـش تو دنیا پیچیده بود؟ متوجه نمی شم، شهرت برتری میاره؟ هرکی معروف تر باشه بهتره؟ یه چیزی که تو این نظرسنجی منو اذیت کرده اینه که تو سری های قبلی، روی برتری شخصیت مورد علاقه بحث می شد، اما الان روی بد بودن شخصیت حریف. هم وینسنت شخصیت خوبیه، هم ورجیل. حالا لازم نیست برای اینکه یه نفر تو نظرسنجی برنده بشه به شخصیت های مورد علاقه و سلیقه همدیگه توهین کنیم، مخاطبم همه ی بچه های تاپیک هستن.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اتفاقا منم همین حرف مرتضی رو دارم
تو نظرسنجی های قبلی انتقاد می کردیم و مخاطبمون ( نه سلیقه ش! ) رو به چالش می کشیدیم ولی اینبار خیلی قشنگ اومدین به کاراکتر توهین می کنین اونو پست و کثیف معرفی می کنین و ما هم چیزی نمیگیم در عوض میایم با منطق برای شما دلایلی میاریم مبنی بر نقض چیزایی که گفتین اما باز هم می بینیم روی یه نقطه پافشاری می کنین
دو کاراکتر رو صد بار گفتم مخصوصا این دوتا با هم مقایسه نباید کرد، چون هدفها متفاوته اما این که یکی سطحیه یکی از عالم بالا افتاده پایین حرف مسخره ایه! و اگر هم قرار باشه کاراکتری سطحی و کلیشه ای باشه اون وینسنته چون می خواد دنیا رو نجات بده! الان واستون هزارها هزار کاراکتر مثل وینسنت رو نام می بریم که دنیا تو سرشون زده ولی بازم به طرز مسخره ای می خوان از دنیا حمایت کنن چیزی که واقعا با منطق جور در نمیاد
اگر کاراکتری پست و پایینه اون وینسنته و تمام!

توهین به یه کاراکتر اونم به طرزی که اصلا با حقایق و منطق منطبق نباشه مثل ترول کردن و فن بازی در آوردن و روی عقیده ی خودم پافشاری کردن و هر چی من میگم درسته ! می مونه !

اوایل بحث خوب بود، چون احساس می شد که طرف مقابل هم داره کم کم می پذیره ولی کم کم بحث به طرفی منحرف شد که هر چی من میگم فکته و ورجیل سطحیه و یه مشت آدمی که اصلا نمی دونن فلسفه ی ورجیل چیه اومدن و شروع کردن به بی احترامی

ممکنه من تا به حال فاینال فانتزی بازی نکرده باشم و کلا از این تیپ بازی ها خوشم نیاد ولی دوستانی هم که به اصطلاح h & S باز هستن و به بیان خودشون vergil رو می شناسن ، میان و بیخود و بی جهت به این کاراکتر تو هین می کنن و توهین به یه کاراکتر میشه یه جورایی توهین به ما که برای شما دلایلی رو، رو می کنیم که دست کمی از حقایق مطرح شده برای این کاراکتر نداره

کمی اگر با منطق پستهای دوستان رو مرور کنین می فهمین که تمام این مدت شما اشتباه می کردین

باز هم میگم، شاید وینسنت خوش ساخت باشه ولی خدا نیست که یکی رو اینقدر ببری بالا و اون یکی رو اینقدر بکشی پایین

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
از اونجایی که نمیشناسم این دو تا شخصیت رو با توجه به عکس ها به وینسنت رای دادم:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
سلام.
vincent فلسفه ای واسه نجات دنیا داره؟ چی؟ نجات دنیا فلسفه نمیخواد؟ sorry guys... اما کارکتر مورد علاقه من باید حتما فلسفه داشته باشه
وینسنت هدف اصلیش نجات دنیایی که همه فکر می کنند نیست. اصلا داستان کلیشه ای که بیاد و مثله بقیه همه را نابود کنه و تاریکی رو ازبین ببره نداره. وینسنت خودش روزی جزوی از این تاریکی بوده ولی وقتی این تاریکی {ازمایش های شینرا} را شاخت تصمیم گرفت دربرابر شینرا به ایستد ونه جهان. این دشمنان بودن که به کل جهان حمله ور شدن. وخوب کسی هم که اون دشمن رو از بین ببره ناجی جهان می شه.

---------- نوشته در 04:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:27 PM ارسال شده بود ----------

اتفاقا منم همین حرف مرتضی رو دارم
تو نظرسنجی های قبلی انتقاد می کردیم و مخاطبمون ( نه سلیقه ش! ) رو به چالش می کشیدیم ولی اینبار خیلی قشنگ اومدین به کاراکتر توهین می کنین اونو پست و کثیف معرفی می کنین و ما هم چیزی نمیگیم در عوض میایم با منطق برای شما دلایلی میاریم مبنی بر نقض چیزایی که گفتین اما باز هم می بینیم روی یه نقطه پافشاری می کنین
دو کاراکتر رو صد بار گفتم مخصوصا این دوتا با هم مقایسه نباید کرد، چون هدفها متفاوته اما این که یکی سطحیه یکی از عالم بالا افتاده پایین حرف مسخره ایه! و اگر هم قرار باشه کاراکتری سطحی و کلیشه ای باشه اون وینسنته چون می خواد دنیا رو نجات بده! الان واستون هزارها هزار کاراکتر مثل وینسنت رو نام می بریم که دنیا تو سرشون زده ولی بازم به طرز مسخره ای می خوان از دنیا حمایت کنن چیزی که واقعا با منطق جور در نمیاد
اگر کاراکتری پست و پایینه اون وینسنته و تمام!

توهین به یه کاراکتر اونم به طرزی که اصلا با حقایق و منطق منطبق نباشه مثل ترول کردن و فن بازی در آوردن و روی عقیده ی خودم پافشاری کردن و هر چی من میگم درسته ! می مونه !

اوایل بحث خوب بود، چون احساس می شد که طرف مقابل هم داره کم کم می پذیره ولی کم کم بحث به طرفی منحرف شد که هر چی من میگم فکته و ورجیل سطحیه و یه مشت آدمی که اصلا نمی دونن فلسفه ی ورجیل چیه اومدن و شروع کردن به بی احترامی

ممکنه من تا به حال فاینال فانتزی بازی نکرده باشم و کلا از این تیپ بازی ها خوشم نیاد ولی دوستانی هم که به اصطلاح h & S باز هستن و به بیان خودشون vergil رو می شناسن ، میان و بیخود و بی جهت به این کاراکتر تو هین می کنن و توهین به یه کاراکتر میشه یه جورایی توهین به ما که برای شما دلایلی رو، رو می کنیم که دست کمی از حقایق مطرح شده برای این کاراکتر نداره

کمی اگر با منطق پستهای دوستان رو مرور کنین می فهمین که تمام این مدت شما اشتباه می کردین

باز هم میگم، شاید وینسنت خوش ساخت باشه ولی خدا نیست که یکی رو اینقدر ببری بالا و اون یکی رو اینقدر بکشی پایین

ورجیل از نظر فلسفی برتره شکی نیست ولی از نظر شخصیتی دربرابر وینسنت پایین تره. وینسنت در طول شماره های ff7اصلا حرفی از هدف و کار هایش نمی زند و به گونه ای رفتار می کند که رغبتی هم برای انجام کاری در حد نجات دنیا ندارد. ولی در اخر شماره ارام ارام شخصیت واقعی و هدفش رو نشون میده و بینده رو شکه می کنه که این وینسنت چقدر مرموز و تو دار بود. وینسنت یک بازیکن است که شخصیت پردازی قدرتمندی دارد. و درون شکی نیست.

---------- نوشته در 04:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:34 PM ارسال شده بود ----------

سلام

در کل بنظرم بهتر بود Vincent vs Nero می شد...

ورجیل که همه فکر می کردن با اختلاف 20 تایی وینسنت رو شکست می ده فعلا داره میلی متری می جنگه. نیرو که..................:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان یکم رعایت کنید احساس میکنم بحث ها داره از اون جو صمیمانه اش خارج میشه و یه جورایی تند شده (کلی دارم میگم و با هر دو طرفم)

یادتون باشه هدف اصلی تاپیک اینه که در یه جو فان و صمیمی با شخصیت های مختلف آشنا بشیم.

بردن یا باختن یه شخصیت اینقدر مهم نیست که خدایی نکرده بخاطرش بخواییم از دست هم ناراحت بشیم یا به همدیگه توهین کنیم ;)

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
می دونی چرا در مورد ورجیل چیزی نوشته نشده ؟ چون درصد آدمایی که فلسفه ی ورجیل رو درک می کنن از تعداد انگشتای دست هم کمتره
خب تو که درک میکنی دو تا روحی تو یک بدن تو هم اینطور بنویس ما هم ببینیم فقط از خودتون حرف در نیارید Vergil داداش رو دوست داره یا ...
در ضمن vergil به خاطر اینکه میدونه dante به عنوان برادرش میبینه, ازش سو استفاده کرد چون میخواست با یه تیر دو نشون بزنه
خوبه خودتون فن بازی vergil در میارین بعد بحث رو اینطرف اونطرف میکنید خودتونم بعد میگید بحث داره خارج میشه
اینم یه نمونش
به نظر من کسایی که به ورجیل رأی نمیدن نوبی بیش نیستن :|

خواستم old school نشون بدم خودمو :D بلکم استامون علی پسر اسپاردا یه نمره ارفاقی بهمون بده :D بچه ها ناراحت نشن، پست جنبه ی فان داره :D
خیلی ها رو دیدم حرف خودشون رو میزنن بعد میگن شوخی یا .... کسی هم که رعایت نمیکنه از بحث خارج شده شمایین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نگفتم ورجیل جزو فکت های دنیاست (What the hell does that mean anyway?) منظورم این بود که اهمیت دادن به خانواده می تونه جزوی از شخصیت پردازی یه کاراکتر باشه. شخصیت های زیادی رو داریم که اصلا به خانواده اهمیت نمی دن، یا قدرت رو بالاتر از همه چیز، حتی خانواده می دونن. ما ورجیل رو در حد خدا بالا نبردیم! شما می خواین ورجیل رو سطحی و کم ارزش نشون بدین! یعنی چی آوازه ـش تو دنیا پیچیده بود؟ متوجه نمی شم، شهرت برتری میاره؟ هرکی معروف تر باشه بهتره؟ یه چیزی که تو این نظرسنجی منو اذیت کرده اینه که تو سری های قبلی، روی برتری شخصیت مورد علاقه بحث می شد، اما الان روی بد بودن شخصیت حریف. هم وینسنت شخصیت خوبیه، هم ورجیل. حالا لازم نیست برای اینکه یه نفر تو نظرسنجی برنده بشه به شخصیت های مورد علاقه و سلیقه همدیگه توهین کنیم، مخاطبم همه ی بچه های تاپیک هستن.

وینسنت برای چی مُرده ؟
خدایی من توهین کردم ؟ :D هر چی گفتم جلوش از اینا ":D" بوده :D دیگه همه از جمله خودت باید بدونید اکثر حرفهای من شوخیه :D

من جایزمو می خوام
yahoo_2.gif

می خوام اینو بزارم کنار اون یکی فیگوری که روز تولدم بهم میدن
yahoo_4.gif
بذار ببینیم نتیجه چی میشه :D

--------------
خطاب به طرفدار های ورجیل میگم در مورد حرفهایی که توی چند پست اخیر گفته شده :
ببین یه کم روی نقاطی که ورجیل رو دارید باهاش می کشید بالا دقت کنید ! :D الان میگید برای ورجیل صرفاً خانواده مهمه (که منم گفتم برای همه هست ! برای کی نیست ؟) و بشریت و ... براش کاری نکرده پس بره به درک ! باید مردم رو ول کنه بره دنبال هدف حکومت ! ورجیل باید بیاد حکومت کنه و همه چیز رو درست کنه !!! الان با این حرفهاتون تمام Hero های دنیا رو با این حرف در حد گربه ی آوازه خون کشیدید پایین ! مگه مردم گاتهام باعث مرگ پدر مادر بتمن نشدن ؟ مگه بتمن برتر از بقیه نیست ؟ پس بیاد بگه مردم به درک من برم حکومت کنم بهشون ؟ یعنی اینکه الان بتمن داره اینکارها رو میکنه و خودش رو به کشتن میده احمقه دیگه :D چون باید مردم رو ول کنه بره دنبال هدفش برای حکومت ! ولی با وجود این همه ظلمی که در حقش شده حتی کسی رو هم نمی کُشه ! بقیه هم به همچنین !
الان حتماً می خواهید بگید ورجیل Hero نیست ! خب درسته دیگه :D ورجیل یه Villain ـه ! حالا چرا میایید کارهاش رو با یه هیرو مقایسه می کنید و تازه تاییدش هم می کنید ؟ اگر به ضعم شما ورجیل Hero ـه پس راهش اشتباهه , اگر هم قبول دارید Villain ـه پس هدف خیر نداره ! به خدا درکش خیلی راحته :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خیلی ها رو دیدم حرف خودشون رو میزنن بعد میگن شوخی یا .... کسی هم که رعایت نیکنه از بحث خارج شده شمایین
دقیقاً داشت شوخی میکرد و با توجه به چگونه در BC خود را Old School نشان دهیم اون حرف رو میزد

وگرنه شکی نیست اون هایی که به وینسنت رای میدن و زمان خودش بازیش رو تجربه کردن 1000 بار Old School ترن

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
آدم بعضی وقتها احساس می کنه با سر بره تو دیوار خیلی بهتره تا اینکه بخواد با بعضی ها صحبت کنه !!!!
seriously bro ...I'm ready to die

خطاب به طرفدار های ورجیل میگم در مورد حرفهایی که توی جند پست اخیر گفته شده :
ببین یه کم روی نقاطی که ورجیل رو دارید باهاش می کشید بالا دقت کنید !
biggrin1.gif
الان میگید برای ورجیل صرفاً خانواده مهمه (که منم گفتم برای همه هست ! برای کی نیست ؟) و بشریت و ... براش کاری نکرده پس بره به درک ! باید مردم رو ول کنه بره دنبال هدف حکومت ! ورجیل باید بیاد حکومت کنه و همه چیز رو درست کنه !!! الان با این حرفهاتون تمام Hero های دنیا رو با این حرف در حد گربه ی آوازه خون کشیدید پایین ! مگه مردم گاتهام باعث مرگ پدر مادر بتمن نشدن ؟ مگه بتمن برتر از بقیه نیست ؟ پس بیاد بگه مردم به درک من برم حکومت کنم بهشون ؟ یعنی اینکه الان بتمن داره اینکارها رو میکنه و خودش رو به کشتن میده احمقه دیگه
biggrin1.gif
چون باید مردم رو ول کنه بره دنبال هدفش برای حکومت ! ولی با وجود این همه ظلمی که در حقش شده حتی کسی رو هم نمی کُشه ! بقیه هم به همچنین !
الان حتماً می خواهید بگید ورجیل Hero نیست ! خب درسته دیگه
biggrin1.gif
ورجیل یه Villain ـه ! حالا چرا میایید کارهاش رو با یه هیرو مقایسه می کنید و تازه تاییدش هم می کنید ؟ اگر به ضعم شما ورجیل Hero ـه پس راهش اشتباهه , اگر هم قبول دارید Villain ـه پس هدف خیر نداره ! به خدا درکش خیلی راحته
biggrin1.gif

احسان جان :D بحث اولش اینا نبود بعد که دیدیم دارین ورجیل رو می کشین پایین گفتیم ما هم هیروتون رو بکشیم پایین که مساوی بشیم :D
ولی جدی اگه نظر منو می خوای که باید بگم به نظرم همه ی هیروها احمقن :D من خودم ویلین هستم >:) :D

اما در کلی بازهم میگم این دو کاراکتر نباید مقایسه می شدن :D چون اصلا به هم نمی خورن :D و یکی نسبت به اون یکی برتری نداره :D

پ.ن : خواستم بگم که واقعا، از بین فاینال فانتزی بازها، احسان عزیز از همه منطقی تر بحث می کنه و واقعا هم بحث کردن باهاش لذت بخشه بعد از ایشون هم شهاب خیلی عالی پیش میره ولی بعضی دوستان دیگه حالا از هر دو طرف هم منظورم هست نمی دونم سنشون پایین، چیه؟ کلا همون جمله ی اول پستم رو آدم ترجیح میده براشون به کار ببره ;)

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو از اول میگفتی خب:d
کسایی که به Vergil رای میدن گاگولی بیش نیستن
فقط خواستم خودم رو oldschool نشون بدم این پست جهت فان داره:d

بی خیال بابا این دیگه توهین میشه :D کلمات قشنگ تری هم میشه استفاده کرد :D

-----------
احسان جان
biggrin1.gif
بحث اولش اینا نبود بعد که دیدیم دارین ورجیل رو می کشین پایین گفتیم ما هم هیروتون رو بکشیم پایین که مساوی بشیم
biggrin1.gif

ولی جدی اگه نظر منو می خوای که باید بگم به نظرم همه ی هیروها احمقن
biggrin1.gif
من خودم ویلین هستم
yahoo_19.gif
biggrin1.gif

اما در کلی بازهم میگم این دو کاراکتر نباید مقایسه می شدن
biggrin1.gif
چون اصلا به هم نمی خورن
biggrin1.gif
و یکی نسبت به اون یکی برتری نداره
biggrin1.gif

پ.ن : خواستم بگم که واقعا، از بین فاینال فانتزی بازها، احسان عزیز از همه منطقی تر بحث می کنه و واقعا هم بحث کردن باهاش لذت بخشه بعد از ایشون هم شهاب خیلی عالی پیش میره ولی بعضی دوستان دیگه حالا از هر دو طرف هم منظورم هست نمی دونم سنشون پایین، چیه؟ کلا همون جمله ی اول پستم رو آدم ترجیح میده براشون به کار ببره
yahoo_3.gif

63903199302266474554.jpg

اجازه هست یه مراسم اعدام اینجا برگزار کنم به این سبک :
85868080313921102654.jpg
یه مورد توهین به حضرت کلود (ع) صورت گرفت :D
خب حالا قضیه شفاف تر شد >:) منم قبول دارم یهو جو زده شدیم گفتیم این بشه :D وینسنت Hero ـه تقریباً ولی ورجیل Villain ! وینسنت یه جورایی گان مستر ـه ولی ورجیل سورد مستر ! بعد وینسنت بازیش JRPG ـه که مخاطب خاص خودش رو داره ولی ورجیل بازیش HnS ـه که مخاطب متفاوت تری رو پوشش میده :D کلاً نمی دونم چی شد که این شد :D
پ.ن : الان آب شدم رفتم تو زمین :D
حرفی در مقابلت ندارم هر چی بگی درسته
yahoo_4.gif

ولی خودشون انگار هیچی نکردن بعد میگن بحث خارج شده این عذاب میده
دیگه بی خیال بذار کدورتی پیش نیاد :D

آخرین ویرایش:

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
بی خیال بابا این دیگه توهین میشه :D کلمات قشنگ تری هم میشه استفاده کرد :D
حرفی در مقابلت ندارم هر چی بگی درسته:d
ولی خودشون انگار هیچی نکردن بعد میگن بحث خارج شده این عذاب میده

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ولی جدی اگه نظر منو می خوای که باید بگم به نظرم همه ی هیروها احمقن :D من خودم ویلین هستم >:) :D

خدا رو شکر که سالید اسنیک رسماً هیرو بودن خویشتن خویشش را منکر گشته #:-s :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر