X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
در یک کلام ورجیل قدرت رو برای خودش می خواد برای حکمرانی به همه برای رسیدن به قدرت نه برای محافظت از خانواده ـش ! کدوم محافظت ؟ :D خودتم بهتر میدونی ورجیل هدفش از رسیدن به قدرت شومه ، این چیزیه که عین روز روشنه ! اگر اپسیلنی اهداف مثبت توی ذهن ورجیل موجود بود دانته باهاش همراه میشد و این همه اتفاقات درب و داغون نمی افتاد ! چرا ورجیل به جای اعتماد به خانواده ـش باید بره پیش آزکام ؟ ورجیل خودشم به خانواده ـش (دانته) اعتماد نداره اونوقت به بهانه ی محافظت میخواد به قدرت برسه ؟ ورجیل اگر چیزی به دانته میگه صرفاً جکم تعارف رو داره !
BTW I'm wasting my time !
الان من یه نفر فقط وقت کنم نقل قول های شماها رو جواب بدم ! هیچ کدوم از طرفدارهای وینسنت حتی به خودشون زحمت نمیدن یه کم حمایت کنن یا چند تا جمله یا نکته ازش بیارن ! کلاً میذاریم زمان همه چیز رو مشخص کنه !
I Choose the Wrong Side !

همیشه گفتن همیشه اونی که تنها میشه راه اشتباهی رو انتخاب نکرده، شاید بقیه مسیر اون و انتخابش رو درک نکردن :D
پس don't worry it's not a wrong side :D

من فکر می کنم چون خیلی ها هستن که از این دو کاراکتر شناخت درستی ندارن اینطوری شده

همون که اول گفتم! یکی مثه شما میاد با دلیل و منطق رای میده به وینسنت بعدش هم میاد طرفدارای می کنه ازش ولی خیلی ها از رو مو و قیافه و چشمای شهلا (:))) به وینسنت رأی دادن :D

در کل چیزی که علی دانته گفت حقیقته اون جمله واقعا خیلی معنا داره من وینسنت رو نمی شناسم پس نمی تونم در موردش اظهار نظر کنم در عوض ورجیل رو می شناسم و می دونم که اشتباه می کنی که میگی ورجیل ابهت نداره یا قدرت رو برای خودش میخواد! ورجیل فقط کسی هست که توی زمان نادرست و مکان نادرستی قرار گرفته مگر نه عقاید درستی داره که شاید اگر بهتر مطرح میشد دانته هم قبولش می کرد

در ادامه باید عرض کنم خدمتتون که خیلی خوشحالم شدم از بحث با شما :D
میزاریم زمان همه چیز رو مشخص کنه (2) !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
در یک کلام ورجیل قدرت رو برای خودش می خواد برای حکمرانی به همه برای رسیدن به قدرت نه برای محافظت از خانواده ـش ! کدوم محافظت ؟ :D خودتم بهتر میدونی ورجیل هدفش از رسیدن به قدرت شومه ، این چیزیه که عین روز روشنه ! اگر اپسیلنی اهداف مثبت توی ذهن ورجیل موجود بود دانته باهاش همراه میشد و این همه اتفاقات درب و داغون نمی افتاد ! چرا ورجیل به جای اعتماد به خانواده ـش باید بره پیش آزکام ؟ ورجیل خودشم به خانواده ـش (دانته) اعتماد نداره اونوقت به بهانه ی محافظت میخواد به قدرت برسه ؟ ورجیل اگر چیزی به دانته میگه صرفاً جکم تعارف رو داره !
BTW I'm wasting my time !
الان من یه نفر فقط وقت کنم نقل قول های شماها رو جواب بدم ! هیچ کدوم از طرفدارهای وینسنت حتی به خودشون زحمت نمیدن یه کم حمایت کنن یا چند تا جمله یا نکته ازش بیارن ! کلاً میذاریم زمان همه چیز رو مشخص کنه !
I Choose the Wrong Side !
احسان تو الان خیلی سطحی داری به شخصیت ورجیل نگاه میکنی در صورتی که ورجیل شخصیت سطحی ایی نیست :D من الان قشنگ با توجه به گذشته اش اومدم معنای اون جمله رو توضیح دادم، اگر فکر میکنی جاییش اشتباست من سر و پا گوشم :D

در ضمن ورجیل خیلی به دانته اهمیت میده ولی به شیوه خاص خودش این موضوع رو نشون میده :D مثلا همین بریدن دست دانته، هرموقع دانته دستش رو به سمت ورجیل دراز میکنه ورجیل با یاماتو اون رو میبره. در واقع با این حرکتش داره به دانته میگه که نباید هیچوقت خودش رو ضعیف نشون بده.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Too much hope is the opposite of despair... An overpowering love may consume you in the end
-Vincent Valentine-
دفعه ی بعد ، از فاینال نظرسنجی بذارید خون همه ـتون رو می ریزم :D پشه پر نمیزنه :(

@ علی
حرفهات درسته نمیگم 100% غلطه :D بعضی هاش رو قبول دارم بعضی هاش رو نه :D ولی چون هیچ کدومتون فاینال 7 و DOC بازی نکردید فکر میکنید اینها منحصر به ورجیله ! :D فقط ورجیل هست که خاصه فقط ورجیل هست که خانواده ـش رو از دست داده ولی همین جمله ی بالایی که گذاشتم و خیلی جمله های دیگه ای که شاید صفحات قبل گذاشته شد کلی حرف پشتش هست ! ولی خب من یه نفری نمی تونم بیام تک تکشون رو براتون بشکافم ! اگر ورجیل به خاطر از دست دادن خانواده ـش اون جمله رو میگه وینسنت هم به خاطر عشقی که در گذشته داشته داره جمله ی بالا رو میگه ! علاقه در حدی که حاضر شد حتی جون خودش رو بده و نامیرا بشه در صورتی توی جمله ی بالا داره خودش رو نکوهش میکنه ! اگر به خاطر عشق و علاقه اون کارها رو نمی کرد شاید در حال حاضر اوضاع خیلی متفاوت تر بود ! شاید کاری که به خاطر عشقش کرد و هر دو به اون روز افتادن شاید اگر علاقه ی بیش از حدش رو کنار میذاشت این اتفاق برای هیچ کدوم نمی افتاد و ....

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
احسان جان شرمنده درگیر درس هام. وگرنه ورجیل عددی نیست;)

ببینید وینسنت اصلا کلا تمام شهرتش به ابهتش است. ورجیل دربرابر ابهت از وینسنت کم می اره.

در ضمن ورجیل خیلی به دانته اهمیت میده ولی به شیوه خاص خودش این موضوع رو نشون میده :biggrin1: مثلا همین بریدن دست دانته، هرموقع دانته دستش رو به سمت ورجیل دراز میکنه ورجیل با یاماتو اون رو میبره. در واقع با این حرکتش داره به دانته میگه که نباید هیچوقت خودش رو ضعیف نشون بده.
این که اهمیت دادن نیست غرور بیش از حد است. ورجیل یک بار دانته را در حد مرگ پیش برد{شماره3} در واقعا این نشان بی احساس بودنشه ولی وینسنت تمام جونش رو گذاشت تا از عشق و دوستانش ماحافظت کنه درحالی نتیجه کارش این بود تمام عمر رنج تنهایی بکشد. ولی باز هم وینسنت ار این کارش راضی بود.
راستی ورجیل یک مهره شکست خورده است.{به وسیله دانته} ولی وینسنت در برابر {وایز} پیروز شد. البته ورجیل از وینسنت باز هم شناخته تر است. دلیل جلو افتادن نظرسنجی هم همین است.:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من مطمئنم وینسنت هم شخصیت خیلی خاص و یونیکی داره ولی موضوع الان وینسنت نیست :D مسئله اینه که تو داشتی میگفتی ورجیل مغروره و به هیچکس اهمیت نمیده و احساساتی نداره که من گفتم اینطوری نیست و ورجیل هم خیلی به خانواده اش اهمیت میده :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ شهاب :
دشمنت شرمنده :D
من مطمئنم وینسنت هم شخصیت خیلی خاص و یونیکی داره ولی موضوع الان وینسنت نیست :D مسئله اینه که تو داشتی میگفتی ورجیل مغروره و به هیچکس اهمیت نمیده و احساساتی نداره که من گفتم اینطوری نیست و ورجیل هم خیلی به خانواده اش اهمیت میده :D

در مورد غرور و احساسات که هنوز سر حرفم هستم :D شاید به قول تو به دانته متفاوت نگاه کنه اونم به خاطر رابطه ی خونیه ولی در کل احساسات نداره و مغرور تر از چیزی هست که باید باشه :D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
\الا من گفتم وینسنت له میشه همین که نزدیکن باز یه چیزی!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab

درسته هرکسی به خانواده اش اهمیت می ده حتی منفی ترین شخصیت ها. ولی باز هم غرور ورجیل بر احساساتش خیلی غلبه بیشتری داره.این امر غیر انکار است:d...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این که اهمیت دادن نیست غرور بیش از حد است. ورجیل یک بار دانته را در حد مرگ پیش برد{شماره3} در واقعا این نشان بی احساس بودنشه ولی وینسنت تمام جونش رو گذاشت تا از عشق و دوستانش ماحافظت کنه درحالی نتیجه کارش این بود تمام عمر رنج تنهایی بکشد. ولی باز هم وینسنت ار این کارش راضی بود.
راستی ورجیل یک مهره شکست خورده است.{به وسیله دانته} ولی وینسنت در برابر {وایز} پیروز شد. البته ورجیل از وینسنت باز هم شناخته تر است. دلیل جلو افتادن نظرسنجی هم همین است.:d
ورجیل دانته رو تا حد مرگ پیش برد ولی میدونست اگه اینکار رو بکنه چه اتفاقی میوفته. I See, a Devil Inside you has awakened as well
در واقع ورجیل با این کار برادرش رو قویتر کرد.

صفحه قبل کامل توضیح دادم که چرا ورجیل احساسات داره و چرا به خانوادش اهمیت میده:
قبل از اینکه جواب این تیکه Bold شده رو بدم میخوام یه تیکه از DMC3 رو یاد آوری کنم :biggrin1: اگه یادتون باشه توی مبارزه اول دو برادر، ورجیل خیلی راحت دانته رو شکست داد و گردنبندش رو ازش گرفت. چند ساعت بعد وقتی برای بار دوم با همدیگه روبرو میشن ورجیل که دفعه قبلی تونسته به راحتی دانته رو شکست بده ایندفعه اون رو در حدی نمیدونه که بخواد یاماتو علیه اش استفاده کنه و مبارزه رو با بیوولف شروع میکنه. اما نکته خیلی جالبی که نشون میده چقدر روی شخصیت ورجیل تفکر کردن و تک تک حرکات و جملاتش رو با دقت توی بازی قرار دادن. وقتی مبارزه واقعا شروع میشه و وارد گیم پلی میشیم ورجیل تا زمانی که Health Bar ـش رو به 50% نرسوندیم اصلا از یاماتو استفاده نمیکنه که نشون میده هنوز هم دانته رو در حد و اندازه یاماتو نمیدونه ! اما وقتی به اواخر انرژیش میرسیم کلا بیوولف رو میزاره کنار و فقط از یاماتو استفاده میکنه که نشون دهنده اینه که کم کم داره قدرت دانته رو قبول میکنه و اون رو در حد خودش میدونه.

خب حالا بریم سروقت این جمله احسان :biggrin1: احسان تو میگی که ورجیل نسبت به هیچکس هیچ گونه احساسی نداره و فقط به خودش اهمیت میده، درسته !؟ :biggrin1: من میگم اینطوری نیست و برای این حرفم هم دلیل دارم :biggrin1:

همون جمله معروف ورجیل که آتوسا گفت و تو هم یه ورژن طنز ازش ساختی رو به یادت بیار :
Might Controls Everything, And Without Strength You Cannot Protect Anything.... Let Alone Yourself

وقتی برای اولین بار این جمله رو میشنویم به نظر میاد که ورجیل داره دانته رو بخاطر ضعیف بودنش سرزنش میکنه ولی در واقع این طوری نیست. بیا یه نگاه به گذشته ورجیل بندازیم :biggrin1: بعد از اینکه اسپاردا ناپدید شد، بخاطر اینکه ایوا یه انسان عادی بود و نمیتونست در مقابل شیطون ها مقاومت کنه مجبور بودن همیشه جابجا بشن و به صورت مخفیانه زندگی کنند، چون دانته، ورجیل و ایوا به اندازه کافی قوی نبودن کنترل زندگیشون دست خودشون نبود ( Might Controls Everything )

یه ذره بیاییم جلوتر :biggrin1: چند سال میگذره و خانواده اسپاردا همینطوری به زندگی کردنشون ادامه میدن تا زمانی که شیاطین اونا رو پیدا و بهشون حمله میکنند. مطمئنا برادر ها و مادرشون میخواستن از همدیگه و زندگی ایی که ساختن محافظت کنند ولی حقیقت اینه که به اندازه کافی قوی نبودن ( And Without Strength You Cannot Protect Anything )

اما سخت ترین لحظه زندگی ورجیل زمانیه که متوجه میشه حتی نمیتونه از خودش مراقبت کنه و بخاطر همین عدم تواناییش مادرش مجبور میشه برای مراقبت از پسراش جون خودش رو از دست بده (Without Strength You Cannot Protect Anything.... Let Alone Yourself )

در واقع ورجیل اون لحظه داره این جمله رو هم به دانته میگه و هم به خودش. ورجیل بخاطر احساساتی که برای مادرش داشته داره این راه رو میره. ورجیل میخواد قوی بشه تا دیگه هیچوقت کسی توانایی آسیب رسوندن به عزیزانش رو نداشته باشه. بخاطر همینه که به دانته پیشنهاد میده تا قدرت رو بین خودشون تقسیم کنند، چون درواقع یکی از کسانی که میخواد ازشون مراقبت کنه خود دانته است. حتی این مورد رو میشه توی اون صحنه مبارزه با آرخام هم دید :biggrin1:

آرخام دستش رو دراز میکنه تا دانته رو بگیره ولی ورجیل دستش رو قطع میکنه. این حرکت در واقع یه جورایی نمادینه و نشون دهنده احساسات و اون حس مراقبت کردنیه که ورجیل نسبت به داداش کوچولوش داره :biggrin1:

اگه فکر میکنید جاییش اشتباهه من سر و پا گوشم [2] :D

---------------------------
در مورد غرور و احساسات که هنوز سر حرفم هستم
biggrin1.gif
شاید به قول تو به دانته متفاوت نگاه کنه اونم به خاطر رابطه ی خونیه ولی در کل احساسات نداره و مغرور تر از چیزی هست که باید باشه
biggrin1.gif
پس احساساتی که به دانته و مادرش داره چی اند الان ؟! :| :D اصلا تعریف احساسات از ریشه نابود کردی رفت :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
پس احساساتی که به دانته و مادرش داره چی اند الان ؟! :| :D اصلا تعریف احساسات از ریشه نابود کردی رفت :D

علی کفتار ها هم به خانواده و گروه خودشون اهمیت میدن :D کلاً احساسات نسبت به خانواده غریزی ـه :D الان سفیروس که میزنه عالم و آدم رو جر میده ولی به کله ی جنوا که میرسه مادر مادر میکنه و اشکش جاری میشه چیه ؟ :D همه نسبت به خانواده ی خودشون حساس ـن (حساس نشو :D) مسئله اینه که نسبت به سایرین هم احساسات داره ؟ فکر نمی کنم جوابش بله باشه ! :D ولی وینسنت نه تنها در گذشته نسبت به عشقش علاقه داشت بلکه در زمان حال هم این احساسات رو حفظ کرده ! وینسنت حاضره برای نجات بشریت هر کاری بکنه ، حاضره هر کاری از دستش بر میاد برای گروه آوالانچ انجام بده (در واقع عین خانواده ـش با اونها رفتار میکنه) ولی ورجیل هم حاضره همچین کارهایی برای بقیه بکنه ؟ خیر :D وینسنت حتی اگر برتر از بقیه ی گروه هم باشه بازم چیزی نمیگه و برای استحکام و پیروزی گروه هر کاری میکنه حتی اگر مجبور باشه غرورش رو زیر پا بگذاره ! ولی قطعاً ورجیل اینطور نیست :D
در ضمن تعریف هایی که از صحنه ها داری دید های مختلفی پشتشه ! مثلاً تو ممکنه بگی اون صحنه ی اخر که دانته دستش رو دراز میکنه ورجیل میزنتش میخواد بگه متکی به خودش باشه ولی من میگم این از غرورشه و نمی خواد اجازه بده حتی دست دانته بهش بخوره یا انقدر مغروره که راضی نمیشه که کسی کمکش کنه ! پس نمیشه گفت تفاسیری که از کات سین ها داری همونی هست که خودت میگی :D

آخرین ویرایش:

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,305
نام
shahab
اما نکته خیلی جالبی که نشون میده چقدر روی شخصیت ورجیل تفکر کردن و تک تک حرکات و جملاتش رو با دقت توی بازی قرار دادن. وقتی مبارزه واقعا شروع میشه و وارد گیم پلی میشیم ورجیل تا زمانی که Health Bar ـش رو به 50% نرسوندیم اصلا از یاماتو استفاده نمیکنه که نشون میده هنوز هم دانته رو در حد و اندازه یاماتو نمیدونه ! اما وقتی به اواخر انرژیش میرسیم کلا بیوولف رو میزاره کنار و فقط از یاماتو استفاده میکنه که نشون دهنده اینه که کم کم داره قدرت دانته رو قبول میکنه و اون رو در حد خودش میدونه.
این که ورجیل ادم فلسفه داری حرفی نیست. این کاری هم که کرد این بود تا از فرصت استفاده کتد وبه کمک دانته دشمنشان را شکست بدهند. ولی باز هم بعد از ان غرور و قدرت طلبیش او رو در برابر دانته قرارداد.
و تا لحظه اخر هم نتوانست جلو قدرتش رو بگیره.
درباره بقیه حرف ها هم قبلا گفتم ورجیل یک شخصیت نیمه منفی در بازی بود. پس تا حدی باید به خانواده اش اهمیت بدهد.!

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
@ احسان

آخه حرفا می زنیا! بشریت چه گلی به سر ورجیل زده که حالا باید برای نجات بشریت قدم برداره! همین که از خانواده و خودش محافظت کنه و به قدرت برسه کافیه در نهایت تصمیم میگیره که با قدرتش به بشریت حکمرانی کنه :D یه جمله ای توی DmC گفت که من خیلی خوشم اومد، بشر مثل یه بچه است و نیاز به محافظت داره در نهایت با قدرتش از بقیه هم محافظت می کنه :D

@شهاب
ورجیل رو هنوز نشناختی فرزند :D

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
پ.ن: بازی مستقل داشتن دلیل بر برتری نیست:biggrin1: یه بازی که 3تا شماره داره رو به یه بازی که نزدیک 50 شماره داره مقایسه میکنی؟:biggrin1: خو معلومه تو FF هر دفعه رو یه نفر مانور میدن و هیچوقت 2 بار یک نفر رو ندیدیم:biggrin1: آره اینجوریاس:biggrin1:
۱۳ ها پس چی
۳ قسمت لایتنینگ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@ احسان

آخه حرفا می زنیا! بشریت چه گلی به سر ورجیل زده که حالا باید برای نجات بشریت قدم برداره! همین که از خانواده و خودش محافظت کنه و به قدرت برسه کافیه در نهایت تصمیم میگیره که با قدرتش به بشریت حکمرانی کنه :D یه جمله ای توی DmC گفت که من خیلی خوشم اومد، بشر مثل یه بچه است و نیاز به محافظت داره در نهایت با قدرتش از بقیه هم محافظت می کنه :D

@شهاب
ورجیل رو هنوز نشناختی فرزند :D

قبول نیست ! :D حتی کریتوس به اون عظمت میاد چی میگه ! آتنا میگه بیا قدرتی که به دست آوردی رو بده به من تا با هم به جهان حکمرانی کنیم و دنیایی بهتر بسازیم ! :D مگه کریتوس زن و بچه ـش (خانواده) رو از دست نداده بود مگه کریتوس دنیایی بهتر نمی خواست که علیه خدایان شورش کرد ؟ :D ولی چی میاد جواب میده ؟! میاد به آتنا میگه نه دنیا خودش راهش رو پیدا میکنه ! کریتوس با اون ابهت قدرتش رو آزاد میکنه :D اونوقت ورجیل با کدوم حساب دو دو تا چهارتایی می خواد با حکمرانی دنیا رو درست کنه ؟ :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر