X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@ مرتضی

حیف که دوباره نتم پوکیده و نمیتونم عکس Up کنم وگرنه کاری میکردم به ابهت ساسکه پی ببری :D

@ علی

علی گارا و ناروتو که خیلی کلیشه ایی تر از ساسکه اند :D
ّبر عکس. حتی اگر کلیشه ای هم باشن، کلیشه موجود کمتر از ساسکه هست:biggrin1: اینقدر کلیشه ای هست این شخصیت که از اون طرف داره یونیک میشه در نوع خودش=))

پ.ن: حالا ایتاچی رو میشه گفت مثل ورجیل. ولی ساسکه؟
*Put His Head In A Big Wall*
=======================
این پستی بود که توی دنیای انیمه دادم، اینجا هم بدم ببینیم این علی چی میگه:biggrin1::
یه دلیل دیگه برای بی منطق بودن ساسکه میارم:d
چپتر 416 رو با هم میخونیم:
خطا - دنیای انیمه و مانگا | AnimWorld
مادارا میگه حالا میخوای چکار کنی؟
ساسکه میگه من هرگز اون 3 مشاور رو نمیبخشم. تمام اهل روستا در این موضوع شریک هستن.
مادارا باز میگه با اینکه دیدی، باز میخوای فداکاری ایتاچی رو بی ارزش کنی؟
باز ساسکه میگه مشاور ها بودن که دستور قتل اوچیها رو دادن. و اهل روستا بودن که سنجوها رو ستایش کردن.
-----------
خب اونجایی که بولد کردم. نکته دقیقا همینجاست. اون اهل روستایی که سنجوها رو ستایش کردن دقیقا مال چه زمانی بودن؟ مال زمانی بودن که ایتاچی زد اوچیها رو قتل عام کرد یا مال زمانی که سنجوها با اوچیها مشکل داشتن؟
اون اهل روستایی که ساسکه ازشون یاد میکنه در واقع مال یه نسل قبل بودن و الان وجود ندارن. مردمی که ساسکه ازشون حرف میزنه نسل جدید هستن و ربطی به قبلیا ندارن. درسته که بالاخره بچ های اونا حساب میشن ولی اینا که در اون برهه زمانی تصمیم نگرفتن، گرفتن؟
ساسکه میخواد حرف خودشو به کرسی بنشونه. همونجور که با کشتن ایتاچی یه اشتباه بزرگ کرد، با نابود کردن کونوها (
71.gif
) اشتباه بزرگی مرتکب میشه. ساسکه میتونست بره دنبال حقیقت و حقیقت رو در مورد ایتاچی بفهمه اما عادت به انتقام چشماشو کور کرد.
و ایشون کسی هستن که در آینده ای نه چندان دور با یک فروند راسنگان از جانب اوزوماکی ناروتو از پا در میان
4.gif

به طور کلی قوم اوچیها همش اشتباه میکردن و هیچ وقت از این اشتباهات درس نگرفتن
19.gif

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اهل مانگا نیستم ولی خب توی انیمه ساسکه میگه : "اینکه مردم کونوها تونستن به ازای زندگی ایتاچی خودشون در آرامش زندگی کنند و به همین دلیل اونا هم گناهکارند."
که توبی میگه :" مگه تو فقط دنبال 3 تا مشاور نبودی؟ "
ساسکه :"نه من میخوام به تنهایی تمام کونوها رو از بین ببرم."

و بعد توبی میگه میخوای تمام زحمات ایتاچی رو به هدر بدی و آرزوی قبل از مرگش رو نادیده بگیری ؟ واقعا همچین احساسی داری ؟!

که ساسکه جواب میده :
"خودت قبلا این رو بهم گفتی، چرا ایتاچی نتونست من رو بکشه ؟! برای اینکه زندگی من براش مهمتر از دهکده بود. منم همین احساس رو دارم. برای من زندگی ایتاچی مهمتر از دهکده است. و تنها چیزی که مهمه همینه. مشاوره ها علیه قوم اوچیها تبعیض قائل شدن، برادرم رو مجبور کردن پدر و مادر خودش رو بکشه، و مهمتر از همه ایتاچی رو به سمت مرگ فرستادن. همینطور مردم کونوها که قوم سنجو رو ستایش میکردن. اونا همشون عوضی اند، همشون هدف انتقام من هستن و .... "

همونطوری که مشخصه ساسکه نمیتونه این حقیقت که برادر و قومش کشته شدن تا دهکده در آرامش بمونه رو قبول کنه و بخاطر همین میخواد از کل دهکده انتقام بگیره. البته من نمیگم کارش درسته ولی خب درکش میکنم و نمیتونم ایرادی بهش بگیرم :D

پ.ن: بعد از اون همه تبلیغات منفی بازم ساسکه برنده شد :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
DAFUQ!
ساسکه برد!:-o اصلا امکان پذیر نیست!:-o علی راستشو بگو چکار کردی شاید به جای افقی، به صورت عمودی نصفت کنم:-o
اهل مانگا نیستم ولی خب توی انیمه ساسکه میگه : "اینکه مردم کونوها تونستن به ازای زندگی ایتاچی خودشون در آرامش زندگی کنند و به همین دلیل اونا هم گناهکارند."
که توبی میگه :" مگه تو فقط دنبال 3 تا مشاور نبودی؟ "
ساسکه :"نه من میخوام به تنهایی تمام کونوها رو از بین ببرم."

و بعد توبی میگه میخوای تمام زحمات ایتاچی رو به هدر بدی و آرزوی قبل از مرگش رو نادیده بگیری ؟ واقعا همچین احساسی داری ؟!

که ساسکه جواب میده :

همونطوری که مشخصه ساسکه نمیتونه این حقیقت که برادر و قومش کشته شدن تا دهکده در آرامش بمونه رو قبول کنه و بخاطر همین میخواد از کل دهکده انتقام بگیره. البته من نمیگم کارش درسته ولی خب درکش میکنم و نمیتونم ایرادی بهش بگیرم :D

پ.ن: بعد از اون همه تبلیغات منفی بازم ساسکه برنده شد :D
این قسمت از مانگا که خیلی وقته گذشته. منم مانگا نمیخونم اما گفتم بهتر از اینه که بریم از وسط انیمه عکس بگیریم:biggrin1:
بازم چرت و پرت محضه:biggrin1: چند نفر میدونستن که مسئولین بلندپایه دهکده ایتاچی رو فرستادن خودشونو قتل عام کنه؟:biggrin1: بازم میگم در برابر اینکه مردم دهکده هیچ کاری نکردن که بخوان ازشون انتقام گرفته بشه، هیچ حرفی برای گفتن ندارین:biggrin1:
یه مثال واقعی بزنم. تو اسپویل:
مثل این میمونه من بگم چون بابام رفته جنگ و ترکش خورده تو سرش و جانباز شده تا مردم بتونن در آرامش زندگی کنن، من باید کل مردم کشور رو نابود کنم:biggrin1: الان میتونی به من خورده بگیری؟:biggrin1:
نه خیر همچین چیزی هم نیست. چون اینقدر عاقل هستم بدونم که در ازای رسیدن به آرامش و صلح و صفا (
biggrin1.gif
) فدا شدن یه سری افراد بهای ناچیزیه.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا با اختلاف یک رای؟! /:) اونم در ثانیه آخر؟ /:) باید بریم دور دوم آقا! We Demand A Rematch! :D (جدی :| :D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
علی این نکته رو هم در نظر بگیر(برای 1000ـمین بار:-" به ساسکه هم بگو در نظر بگیره! :d ) کسی ایتاچی رو مجبور نکرد! خودش داوطلب شده بود :d
چی؟ نظرسنجی بسته شد؟ :| همین چند دیقه پیش مساوی بودن :|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تاحالا هیچ نظر سنجی اینقدر نزدیک نبوده,حیف شد واقعا!!!:(

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آقا جان من از دفعه بعد تو پیام هایی که به مدیران محترم میدید، تاکید موکد کنید که گزینه عمومی بودن نظر سنجی و دیدن رای ها رو تیک بزنن :D الان میدیدیم کی تو ثانیه آخر به ساسکه رای داد یه حمله DDOS می رفتیم رو پروفایلش :D

ولی من هنوز میگم با اختلاف یک رای نمیشه برنده رو تعیین کرد باید بریم دور دوم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
لی من هنوز میگم با اختلاف یک رای نمیشه برنده رو تعیین کرد باید بریم دور دوم :biggrin1:(2)

من توی تاپیک بود، صفحه رو رفرش کردم دیدم در ثانیه ی آخر یه اوچیهایی موزمار اومد و به این پسر بچه ی ننر رای داد :| اصن حیفِ پرنسِ ما که با این پسر بچه مقایسه بشه ، والاه :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر