X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ببخشید که دخالت مبکنم:d
ولی این که دلیل نمیشه مگه کازکاگه(گارا) کم زجر کشیده؟
مگه ندیدی وقتی فهمید ببا میخواسته بکشتش جقدر عئاب کشید ولی خودشو جم کردو الانم با توجه سنه کمش یکی از فایو کاگه هاست

نه علی میگفت نمیشه ساسکه رو در حال بی گناهی و معصومیت تصور کرد برای همین اون رو نوشتم :D
خب ساسکه این چیزا براش مهم نیست، همین که یه انتقامی بگیره و بتونه کونوها رو بطور کامل از بین ببره هم کافیه :D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اوه اوه مگه تروریسته؟:-o :))

شما هم بااین حرفم موافقی؟;
ایتاچی تمام افراد قبیله ی خودشو نابود کرد تا یه قبیله ی دیگرو نجات بده پس با یاهیکو چه فرقی میکنه که روستای LEAF رو نابود کرد یا با مادرا که اونم به روستای که خودش به وجود اورده بود حمله کرد (بازم دمه اولین هوکاگه گردم که جلوی مادرا وایساد) یا ماسکید من یا خیلیهای دیگه

اخ ببخشید اشتباه پاسخ دادنو زدم
میخواستم نظر شمارو بدونم علی جان(dante never cry)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چرا نمیتونی ؟ :D برگرد همون قسمتایی که در مورد گذشته و کشته شدن قوم اوچیها بود رو ببین، همونایی که ساسکه بعد از مرگ خاندانش خودش تک و تنها میره داخل خونه سابقشون میشینه یا اونجا که داره زیر بارون توی کوچه ها قدم میزنه یا اون بخشی که خودش و تک و تنها کنار اون حوضچه ایی که پدرش بهش گفتم واقعا پسرمی نشسته و .... اونوقت خیلی راحت میتونی ساسکه بیگناه رو بیاد بیاری :((:D

کدوم بچه ؟! :D

Yes It Is :d
اتفاقا علی اگر یادت باشه توی همون قسمتا ناروتو رو هم نشون میداد که توی پارک داشت با چوجی و شیکامارو (تنها کسایی که بیشتر از بقیه باهاش دوست بودن) بازی میکرد که یه دفعه پدر و مادر بچه ها از راه میرسن و سریع میبرنشون خونه. بعدش ناروتو از بالای سر ساسکه رد میشه و یه نگاه به هم میندازن و میرن:biggrin1:
میخوام بگم ساسکه تنها کسی نیست که زجر کشیده. اصلا دنیای ناروتو پر از کسانیه که اینجوری آواره شدن. همون پین و ناگاتو و کونان. ناروتو. گارا. کیلر بی. باز خوبه که ساسکه کسانی رو داشته و در نهایت از دستشون داده ولی جدی نگاه مردم به یه بچه بی صاحاب (:biggrin1:) اونم از نوع دم دارش (:biggrin1:) به نظرم خیلی بدتر از اینا میتونه باشه. اگر بنا به انتقام گرفتن باشه اونا در ردیف اول قرار میگیرن ولی نگرفتن و سعی کردن خوب باشن.
ساسکه هم همینطوره. دهکده هیچ کاری باهاش نکرده و همه با آغوش باز ازش پذیرایی میکنن ولی خودش میگه نه من باید انتقام بگیرم. خب انتقام از کی؟ از چه شخصی؟ جدا از کی میخواد انتقام بگیره؟ سوناده؟ ناروتو؟ کیبا، ابرو ریش ریش (:biggrin1:)، شیکامارو و ...؟ اصلا به چه دلیل؟ مگه اونا کاری باهاش کردن؟ مثل این میمونه که من تو رو بخوام بکشم. اونم بی دلیل!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
اتفاقا علی اگر یادت باشه توی همون قسمتا ناروتو رو هم نشون میداد که توی پارک داشت با چوجی و شیکامارو (تنها کسایی که بیشتر از بقیه باهاش دوست بودن) بازی میکرد که یه دفعه پدر و مادر بچه ها از راه میرسن و سریع میبرنشون خونه. بعدش ناروتو از بالای سر ساسکه رد میشه و یه نگاه به هم میندازن و میرن:biggrin1:
میخوام بگم ساسکه تنها کسی نیست که زجر کشیده. اصلا دنیای ناروتو پر از کسانیه که اینجوری آواره شدن. همون پین و ناگاتو و کونان. ناروتو. گارا. کیلر بی. باز خوبه که ساسکه کسانی رو داشته و در نهایت از دستشون داده ولی جدی نگاه مردم به یه بچه بی صاحاب (:biggrin1:) اونم از نوع دم دارش (:biggrin1:) به نظرم خیلی بدتر از اینا میتونه باشه. اگر بنا به انتقام گرفتن باشه اونا در ردیف اول قرار میگیرن ولی نگرفتن و سعی کردن خوب باشن.
ساسکه هم همینطوره. دهکده هیچ کاری باهاش نکرده و همه با آغوش باز ازش پذیرایی میکنن ولی خودش میگه نه من باید انتقام بگیرم. خب انتقام از کی؟ از چه شخصی؟ جدا از کی میخواد انتقام بگیره؟ سوناده؟ ناروتو؟ کیبا، ابرو ریش ریش (:biggrin1:)، شیکامارو و ...؟ اصلا به چه دلیل؟ مگه اونا کاری باهاش کردن؟ مثل این میمونه که من تو رو بخوام بکشم. اونم بی دلیل!
منم با حرف شما موافقم ولی همچین بدونه دلیل هم نیسشا
عزیز دستور نابودی اوچیا ها از طرف روستای leaf یا همون کونو هاصادر شده روستای که هوکاگه ی اول با مادرا اوچیا به وجودش اوردن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم با حرف شما موافقم ولی همچین بدونه دلیل هم نیسشا
عزیز دستور نابودی اوچیا ها از طرف روستای leaf یا همون کونو هاصادر شده رئستای که هوکاگه ی اول با مادرا اوچیا به وجودشدن اوردن
خب درست. ساسکه این حق رو داره که هوکاگه رو نابود کنه. نه کمتر نه بیشتر! اصلا چه دخلی به کل مردم دهکده داره؟
البته اینم باید گفت که خود قوم اوچیها هم همچین بی تقصیر نبودن. نمیشه گفت این حرف 100% درسته ولی قوم مغرور بودن و خیلی تودار بودن و طبیعی که شک و شبهه ایجاد کنه بین سران دهکده

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خب درست. ساسکه این حق رو داره که هوکاگه رو نابود کنه. نه کمتر نه بیشتر! اصلا چه دخلی به کل مردم دهکده داره؟
البته اینم باید گفت که خود قوم اوچیها هم همچین بی تقصیر نبودن. نمیشه گفت این حرف 100% درسته ولی قوم مغرور بودن و خیلی تودار بودن و طبیعی که شک و شبهه ایجاد کنه بین سران دهکده

درسته به نظر من ساسکه گندشو در اورده ناراتو هم خیلی لوس شده خوب یه بار بزن بکشش دیگه این همه ادمو الاف کردی هم با انیمه هم با بازی هم با مانگا)x

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
ایتاچی اصلا برنامش همین بود که ساسکه رو قوی کنه! میخواست کاری کنه تا ساسکه ازش متنفر بشه، بره بکشدش بد شارینگانشو بگیره!
واقعا فکر میکنید اساسکه ایتاچی رو کشت؟! نه باو ایتاچی از 40 درصد قدرتش هم استفاده نکرد! همش فیلم بود! جون من حال کنید! برا 20 سال بعد برنامه ریخته بود ایتاچی!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
الان که فکر میکنم میبینم رای من خیلی تاثیر گذار بوده :d

پ . ن : سال نو تمام دوستای عزیزم هم مبارکـــــــ >:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ایتاچی اصلا برنامش همین بود که ساسکه رو قوی کنه! میخواست کاری کنه تا ساسکه ازش متنفر بشه، بره بکشدش بد شارینگانشو بگیره!
واقعا فکر میکنید اساسکه ایتاچی رو کشت؟! نه باو ایتاچی از 40 درصد قدرتش هم استفاده نکرد! همش فیلم بود! جون من حال کنید! برا 20 سال بعد برنامه ریخته بود ایتاچی!
خب ما هم همینو میگیم ولی اینا میان میگن GOW سبکش H&S هست:|
=))
جدا از شوخی ایتاچی بدبخت ترین فرد سری ناروتو هست. کلا از قیافه-ش مشخصه که رنگ خوشی رو به هیچ عنوان ندیده:( این همه تلاش کرد ولی تمام نقشه های تباه شد و اون چیزی که سال ها براش تلاش کرد به واسطه ساسکه داره اشتباه از آب در میاد:|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
می بینم که دوباره پیشتازیم :shrewd: :D

10323529382103092569.jpg

Temari-San
129fs4252631.gif

:d

Depeche Mode

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
Sony
گارا :d
ساسکه دیگه کاراکترش یکم بچگونه شده به نظرم :d هرکی هرچی بهش میگه گوش میده :d شب می خوابه صبح بیدار میشه راه میفته کونوها رو نابود کنه :d
می خواستم یه اسپویل خفن از مانگا بکنم که بیشتر ساسکه رو به زیر بکشم :d ولی چون همه مانگا دنبال نمی کنن نمیگم :D
ولی خب خیلی جالبه....همه شون با اینکه زندگیشون شبیه هم بوده،زجر کشیدن،رفتن به اوج و خوردن زمین،ولی چقدر متفاوت از هم تصمیم گرفتن....گارا چی بود و چی شد...ساسکه چی بود و چی شد....فقط ناروتو از اول مثبت مونده عوض نشده :D
انیمه ناروتو،درس زندگیه :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
گارای صحرا در بچگی :(
حیف که اون پدرِ نامردش نذاش بچه هام باهم مثه آدم بازی کنن :((
wvf0w8rwu2m9rpm9vq.jpg

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب من چون این انیمه مزخرف رو نگاه نمی‌کنم:D، رای فروشی می‌کنم:D
یه عکس با ابهت از جفتشون بذارید من با هر کدوم بیشتر حال کردم، رای می‌دم:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب من چون این انیمه مزخرف رو نگاه نمی‌کنم:D، رای فروشی می‌کنم:D
یه عکس با ابهت از جفتشون بذارید من با هر کدوم بیشتر حال کردم، رای می‌دم:D
من یه عکس بهت میدم (دیشب یکی از دوستان داد:biggrin1:) و دیگه خودت خوب و بد رو تشخیص بده و بعد رای بده:biggrin1::
http://www.p30up.ir/up/i11r625kzldgf2ja0mos.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر