X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
2 روز پیش عقب بودیم! جادوی ساسکه رو میبینید! اونای که نمیشناسنش به ساسکه رای میدن چون قیافش خفن تره! منم بچه بودم اصلا ناروتو رو بخاطر ساسکه دوست داشتم!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
2 روز پیش عقب بودیم! جادوی ساسکه رو میبینید! اونای که نمیشناسنش به ساسکه رای میدن چون قیافش خفن تره! منم بچه بودم اصلا ناروتو رو بخاطر ساسکه دوست داشتم!

همینه دیگه,چون نمیشناسنش بهش رای میدن!!!
فقط قیافه داره,از این بچه خشکل و سوسولاست!!!:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مرتضی الان هیناتا و گارا چه دخلی بهم دارن :D این وصله ها به پسر من نمی چسبه ها گفته باشم :D

خیانت به ناروتو؟؟
گارا تو بغل هیناتا چه میکنه؟؟؟)x:d

برای تشویش اذهان عمومی و رای جمع کردن برای گارا ساما اون عکس رو گذاشتم :-" :D

واقعا همه به خاطر اسم قشنگ تر و قیافه به ساسکه رای دادن! :| هرچند از نظر من نه اسمش قشنگ تره نه قیافه ش! :| :D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
Sasuke_VS_Gaara_Wallpaper_0t9l.jpg

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
واقعا همه به خاطر اسم قشنگ تر و قیافه به ساسکه رای دادن! :| هرچند از نظر من نه اسمش قشنگ تره نه قیافه ش! :| :biggrin1:

گارا که خیلی خوشگلتره !
0ffd0f35c4e9ee4e4711e396c4e5a5c91239293305_full.jpg

:x
عزیز دلم گریه نکن مامان فدات شه :D :(

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خدایی این صحنه که میفهمیدی این قاتله همون داییشه چقدر سخت بود!!!:((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یعنی خدایی تو خودت خط اولی که گفتی رو قبول داری؟ :| اوروچیمارو چنین جونوری بود؟ البته من هنوز که هنوزه منتظر برگشت اوروچیمارو هستم! هنوز باورم نمیشه به اون طرز مسخره مرده باشه! :|

استفاده کردن از یک سلاح یک بحثه،دوست داشتنش یک بحث دیگه! :d دلیل نمیشه چون همیشه از اون سلاح استفاده میکنه،یعنی دوستش داره! :d تو بشین وان پیس رو ببین تا بفهمی دوست داشتن کاتانا یعنی چی! (البته اونجا زورو رو با ورجیل مقایسه نکنیا! :| خیلی انسان متشخص تری هست زورو! :d ) البته وان پیس هم لازم نیست ببینی! باز هم میگم،همین کیلر بی رو ببین! چقدر اهمیت میده به سلاحش! یک دنیا فرق داره با ساسکه! :d

من هیچوقت لیست کاراکترهای محبوبم،شخصیت اصلی انیمه جزوشون نیست! نمیدونم چرا! :d همین الان بخوام نام ببرم هم هیناتا و آسوما و کورنای و هیدان(البته هیدان هم ازش متنفر هم ازش خوشم میاد:-" دلیل تنفر رو هم که میدونی:-" ) و کاکوزو و 40-50 نفر دیگه میان قبل از ناروتو! :d هیچوقت! دقیقا هیچوقت ناروتو جزو کاراکترهای محبوب من نبوده! :d آره دوستش دارم، ولی کاراکتر محبوبم نیست! (از ایتاچی و ساسکه و ... بیشتر دوستش میدارم! اگر بحثی بوده،احتمالا مقایسه ی این 3تا بوده که گفتم بین اینا من طرف ناروتو هستم! :d ) کلا هیچوقت توی لیستم نبوده که بخواد به صورت استراتژیک خط بخوره! :d

تو نحوه ی قدرت گرفتن بقیه رو ببین! بعد ساسکه رو ببین! یعنی واقعا فکر میکنی شبیه هم هستن؟ :| همین روغن نباتی که میگی! طرف با هزارتا تمرین اون قدرت رو گرفته! حالا قدرت مهر اوروچیمارو! قشنگ از آسمون قدرت نازل میشه برای ساسکه! خیلی زیبا الکی الکی و مسخره قدرت میگیره و با همین قدرت(که 2ثانیه ای هم توی کنترلش و ترکیبش با فن های خودش استاد میشه=)) ) میزنه ناروتو رو شکست میده!
یا مبارزه با ایتاچی! یعنی تو میگی ساسکه از ایتاچی قوی تر بوده؟ :)) ایتاچی خیلی زیبا خودکشی میکنه و این قدرت های چشمی به ساسکه داده میشن! در صورتی که حق ساسکه نبوده چون توی یک مبارزه ی تن به تن زورش نرسیده به ایتاچی! :d اما خود ایتاچی یا کاکاشی گرفتن این قدرت های چشمی قشنگ با عقل در میاد! یا مثلا توبی رفت خیلی زیبا رینگان رو از جسد پین دزدید! ما مشکلی با اینا نداریم! چون منطق پشتشه! ولی اینکه الکی یکهویی قدرتی داده بشه به کسی،باهاش مشکل داریم! :| کلا هیچجوره قابل دفاع نیست قدرت گرفتن ساسکه! مثلا ما با چیدوری یا پیشرفت کاتون ـش مشکلی نداریم! درست حسابی بوده گرفتن این چیزا! ولی ....

ایتاچی برای اینکه خودش رو بدنام کرده باید بیاد به ساسکه جواب پس بده؟ :d روی چه حسابی؟ :d ایتاچی برای دهکده ـش این کار رو کرده! :d و اون وسط برادرش رو هم نجات داده!
ساسکه باهاش مخالفه؟ خوب انتقامش رو گرفت! حالا ساسکه چرا میخواد کونوها رو نابود کنه؟ چون ایتاچی رو دوست داره؟ =)) بالاخره ایتاچی رو دوست داره یا نداره! براش اهمیت داره ایتاچی یا نه! و اینکه با نابودی کونوها،ایتاچی زنده میشه؟ ایتاچی خوش نام میشه؟ :d نه! فقط بدنام تر میشه توی تاریخ!

بله قبول دارم :D امیر تو اوروچیمارو رو خیلی پرفکت تصور کردی وگرنه اونم اشتباه میکنه و این قضیه ساسکه هم یکی از اشتباهاتش بود که نهایتا باعث مرگش شد :D در واقع اوروچیمارو اینقدر به شارینگان توجه میکرد و میخواست هر طوری شده بدستش بیاره که حقیقت به این واضحی که ساسکه داره ازش برای رسیدن به قدرت سو استفاده میکنه رو نمیدید :D

همه شخصیت ها که نمیان به یه صورت علاقه شون رو نسبت به سلاحی که دارن نشون بدن :D مثلا همین ورجیل رو ببین، همه میدونند خیلی به یاماتو علاقه داره و حاضر نیست اون رو با هیچ سلاح دیگه ایی عوض کنه ولی آیا تا الان خودش این علاقه رو بروز داده ؟! :D ( اصلا مگه میشه به شمشیر ابراز علاقه کرد ؟! :| )
مطمئنا نه، ولی خب از نحوه رفتارش و اینکه توی مبارزه های مهم ازش استفاده میکنه و هرجا هم که بره حتما یاماتو رو با خودش میبره ما متوجه علاقه خاصش به این شمشیر میشیم. الان ساسکه هم همین وضعیت رو داره :D

پس احتمالا همون مقایسه ساسکه، ایتاچی و ناروتو بوده :D

اون مهر اوروچیمارو خیلی وقت بود که روی بدن ساسکه حک شده بود (یادت رفته توی جنگل مرگ خود اوروچی بود که این مهر رو روی بدنش گذاشت ؟!) و اونجا فقط افراد اوروچیمارو مهر و قدرتش رو کامل کردن پس چندوقتی بود که ساسکه این قدرت رو داشته و فقط توی مبارزه با ناروتو اولین باری بود که ازش استفاده میکرد :D (در ضمن توی مبارزه با گارا هم قبلا از مهر استفاده کرده بود) تازه همچین کار فوق العاده ایی توی اون مبارزه با مهر قدرتش انجام نداد :D قدرت نفرین رو فعال کرد و همون نینجتسو همیشگی خودش یعنی چیدوری رو توی این حالت به اجرا در آورد، دیگه برای زدن چیدوری که تمرین نمیخواد و خیلی وقته درش حرفه ایی شده :D

مطمئنا ایتاچی قویتر از ساسکه بود (کلا ایتاچی از همه قویتر بود:D) من نمیگم ساسکه میتونست ایتاچی رو شکست بده ولی خب خیلی خوب باهاش جنگید و اون رو تا Limitـش رسوند. من با قدرت گرفتن ساسکه از طریق ایتاچی مشکلی ندارم چون اصلا هدف ایتاچی همین بود. ایتاچی این همه زحمت کشیده بود تا ساسکه رو قویتر بکنه و از برادر کوچیکش یه قهرمان بسازه و نهایتا برادرش دوباره قومشون رو احیا کنه پس معلومه که هرچی قدرت داره به اون میبخشه :D
در ضمن این نوع قدرت گرفتن توی انیمه عادیه. شیسویی (درست گفتم ؟ :D) چشمش رو میده به ایتاچی تا اون رو قویتر کنه یا برادر مادارا چشماش رو میبخشه بهش تا مادارا بتونه قویتر بشه و قومشون رو رهبری کنه. توبی رینگان رو داد به ناگاتو تا اون رو قویتر کنه و ازش برای پیشبرد اهداف خودش استفاده کنه و .... من موندم شما چرا فکر میکنید فقط قدرت گرفتن ساسکه این وسط اشکال داشته، درصورتی که توی انیمه ناروتو اینطوری قدرت گرفتن خیلی طبیعیه :D
تازه بعد از اینکه ساسکه آماتراسو رو بدست آورد سریعا توی کنترل کردنش حرفه ایی نشد و حتی دفعه اولی که ازش استفاده کرد Bee خیلی راحت تونست فریبش بده و از دستش فرار کنه. پس ساسکه هم همینطوری قوی نمیشه و مثل بقیه شخصیت های انیمه زمان میبره تا به قدرت هاش مسلط بشه :D

@ آتوسا و امیر
من دارم میگم خود ساسکه همچین دیدی داره و همونطوری که ایتاچی فکر میکرد داره کار درست رو انجام میده، ساسکه هم الان دقیقا همچین فکری میکنه :D اینم عینا حرفای خود ساسکه که نشون میده چه دیدی نسبت به کونوها داره و چرا میخواد ازشون انتقام بگیره (بعد از کشتن دانزو زیر پل این جملات رو به تیم کاکاشی میگه) :
"I finally… I finally got my first bit of revenge for Itachi... it's like the disgrace of the Uchiha clan is being cleansed. Like I'm separating the Uchiha clan from the rotten ninja world. You might even say it's what Konoha always wanted. You always repudiated the Uchiha clan, so now we will disappear from your memories just like you always wanted. When I kill everyone in Konoha! By severing the bond, we will be purified! That will be the true revival of the Uchiha clan!"

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میبینم که Uchiha Sasuke که یه 10 تایی عقب بوده الآن جلو افتاده :-" :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
احتمالا دلیلش این نیست که Nevan به Sabaku No Gaara رای داده :-":d
کلا من و مرتضی به هرکی رای بدیم طرف میبازه :| مگر اینکه دیگه مثل کراش خیلی خیلی خیلی خیلی خفن باشه که خاصیت ما خنثی بشه :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این چه رسم بدیه دو سریه تو تاپیک راه افتاده که نمیشه رایها رو دید!!)x
من میخوام ببینم کی به کی رای داده!!!:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر