X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
بابا به همین sasuke رای بدین از چیه اون خوشتون میاد؟:d

دمت گرم چجوری اسم اینو حفظ کردی؟:-o:-o:d
از کل وجود گارا خوشمون میاد، تو بیا شفاف سازی کن از چی ساسکه خوشت میاد؟ :-" نکته مثبتی نمیبینم توش:-"
---
آسونه که!
کازکاگه لقبیه که به رئیس دهکده ی شن میدن! (معمولا قوی ترین نینجای دهکده! )
گارا که اسمشه!
ساما هم باز لقبیه که کلا توی زبون ژاپنی به رئیس و اینا میدن!
جینچوریکی هم کسایی هستند که هیولای دم دار توی بدنشون مهر شده! :d :-"
کلا این وسط فقط اون گارا اسمش بود :d

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
از کل وجود گارا خوشمون میاد، تو بیا شفاف سازی کن از چی ساسکه خوشت میاد؟ :-" نکته مثبتی نمیبینم توش:-"
---
آسونه که!
کازکاگه لقبیه که به رئیس دهکده ی شن میدن! (معمولا قوی ترین نینجای دهکده! )
گارا که اسمشه!
ساما هم باز لقبیه که کلا توی زبون ژاپنی به رئیس و اینا میدن!
جینچوریکی هم کسایی هستند که هیولای دم دار توی بدنشون مهر شده! :d :-"
کلا این وسط فقط اون گارا اسمش بود :d

من از رو قیافه رای دادم:dاینجا گفتم که:
راست میگه باو از این انیمه منیمه:dها نزارین من کلا نگاه نمیکنم.;;)
حالا اگه خواستین بزارینم بزارین من از رو قیافه رای میدم به هرکی که خوشگلتر بود:d

اقا منم به همون Uchiha Sasuke رای دادم :d
این Sabaku No Gaara قیافش مثه کساییه که جن دیدن#:-s

باو من فقط walking dead نگا میکنم:d
عجب اسم اصیلی داره:-?یاد این اسم شاعرای کتاب ادبیات افتادم که اسم هفت جد یارو روشه:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
!The EPICNESS :D
91727094374091031172.jpg

اینم محض فان :D :

21832708343054629263.jpg

:D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
@ کیان
از تو دیگه توقع نداشتم :| :D حالا امیر گمراه شده، تو دیگه چرا به ساسکه هیت میورزی ؟! :D
اتفاقا علی ، هِیت ورزیدن به Sasuke یکی از زیباترین و پسندیده ترین کارهاییه که میشه رو این کره خاکی انجام داد ! :D ... مقایسه ورجیل هم با ساسکه فقط توهین به شخصیت والامقام اون بزرگمرد بحساب میاد!:D

گارا-ساما رو عشق میباشد\m/:x
اوج اُبهت را دریابید:D...
68u0bpvob2rf6qa1j7h.gif
azgmncbasmgwx1cnqbz2.gif

آخرین ویرایش:

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
فقققط بخاطر ایتاچی به داداشش رای دارم، خوب نه 99 درصد بخاطر ایتاچی 1 درصد بخاطر ساسکه ی 40 قسمت اول :D بچگیاش!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امیر جدا شمردی تا الان چند بار سر همین موضوع اوریچی بحثیدیم ؟ :D فکر کنم بیشتر از 10 بار شده باشه :D میخوای یه بار دیگه ادامه بدیم یا همون دفعات قبلی کفایت میکنند ؟! :D

@کیان
I'm Disappointed Son [-(:d

اتفاقا شباهت های ورجیل و ساسکه کاملا مشخصند من موندم چرا شما انکارشون میکنید :D هر دو مغرورند، فوق العاده قوی اند، علاقه زیادی به کاتانا دارن، خودشون رو برتر از بقیه میدونند، برای رسیدن به اهدافشون از بقیه استفاده میکنند و وقتی دیگه بدردشون نمیخوردن اونها رو از سر راهشون بر میدارن، هر دو بسیار با ابهت اند و ....

ورجیل = ساسکه
این یه چیز واضح و انکار نشدنیه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
امیر جدا شمردی تا الان چند بار سر همین موضوع اوریچی بحثیدیم ؟ :D فکر کنم بیشتر از 10 بار شده باشه :D میخوای یه بار دیگه ادامه بدیم یا همون دفعات قبلی کفایت میکنند ؟! :D

@کیان

اتفاقا شباهت های ورجیل و ساسکه کاملا مشخصند من موندم چرا شما انکارشون میکنید :D هر دو مغرورند، فوق العاده قوی اند، علاقه زیادی به کاتانا دارن، خودشون رو برتر از بقیه میدونند، برای رسیدن به اهدافشون از بقیه استفاده میکنند و وقتی دیگه بدردشون نمیخوردن اونها رو از سر راهشون بر میدارن، هر دو بسیار با ابهت اند و ....

ورجیل = ساسکه
مورد قبول واقع نمیشه آخه! :d یعنی تو میگی ساسکه > اوروچیمارو ؟ عمرا!!! :d کلا مانگاکا ترول نمود! :d
---
ساسکه درسته کاتانا داره ولی همچین علاقه ی خاصی هم بهش نداره ها! فقط به عنوان سلاح همراهشه! :d علاقه رو به کیلربی و سلاح جدیدش میگن که برای همدیگه جون میدن :d
ولی بقیه ی صفاتش چقدر درب و داغون بود:-" :d
با این هم کاملا مخالفم :
فوق العاده قوی اند
اونی که مثلا با پارتی بازی بهترین دانشگاه ایران قبول میشه هم حتما خیلی خرخونه :-" :d

---
و یک سؤال اساسی در راستای دوستانی که به خاطر ایتاچی به ساسکه رای میدن :-" :d دقیقا چرا به خاطر ایتاچی به ساسکه رای میدید؟ آیا به خاطر نفرتیه که از ایتاچی دارید؟ اگر آره قابل درکه، ولی اگر ایتاچی رو دوست دارید پس به ساسکه رای میدید که من نمیفهمم:-" ساسکه میخواد بزنه رویای ایتاچی و کاری که ایتاچی به خاطرش فداکاری کرد رو به هدر بده! یعنی زندگی و فداکاری ایتاچی رو هیچی حساب نمیکنه:|
آرمان های ایتاچی این وسط دارن پایمال میشن با رای دادن به ساسکه:-" :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,903
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی کلا چه سلیقه ی عجیبی دارین شماها :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

@کیان

ورجیل = ساسکه

همه ی مواردی که برای شباهت بین ورجیل و ساسکه رو گفتی یه جورایی قبول می کنم به جز آخری :D . آخه ساسکه کجا ابهت داره ؟:|:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
اینا الان از افتخاراتشن ؟! داری برای گارا تبلیغ میکنی یا دیدارا ؟! :D

برو آقا تبلیغات منفی و اشتباه نکن :-" خودت هم میدونی دیدارا وقتی دید نمی تونه گارا رو شکست بده، رفت دهکده رو منفجر کنه که گارا نذاشت و برای همین شکست خورد :D اگه ساسکه بود میگفت بذار دهکده نابود بشه! اما میدونی، گارا با اینکه یه هیولا توی بدنش زندگی می کرده، انسانیت داره! برعکس خیلی از انسان هایی(= ساسکه) که بویی از انسانیت نبردن! :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هر دو مغرورند، فوق العاده قوی اند، علاقه زیادی به کاتانا دارن، خودشون رو برتر از بقیه میدونند، برای رسیدن به اهدافشون از بقیه استفاده میکنند و وقتی دیگه بدردشون نمیخوردن اونها رو از سر راهشون بر میدارن، هر دو بسیار با ابهت اند و ....

من که ساسکه رو نمیشناسم ولی این دلایلی که آوردی رو به غیر از اون استقاده از کاتانا رو 2 تا از دوستای من هم دارن :| :D ولی هیچ شباهتی به ورجیل ندارنا:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مورد قبول واقع نمیشه آخه! :d یعنی تو میگی ساسکه > اوروچیمارو ؟ عمرا!!! :d کلا مانگاکا ترول نمود! :d
---
ساسکه درسته کاتانا داره ولی همچین علاقه ی خاصی هم بهش نداره ها! فقط به عنوان سلاح همراهشه! :d علاقه رو به کیلربی و سلاح جدیدش میگن که برای همدیگه جون میدن :d
ولی بقیه ی صفاتش چقدر درب و داغون بود:-" :d
با این هم کاملا مخالفم :

اونی که مثلا با پارتی بازی بهترین دانشگاه ایران قبول میشه هم حتما خیلی خرخونه :-" :d

---
و یک سؤال اساسی در راستای دوستانی که به خاطر ایتاچی به ساسکه رای میدن :-" :d دقیقا چرا به خاطر ایتاچی به ساسکه رای میدید؟ آیا به خاطر نفرتیه که از ایتاچی دارید؟ اگر آره قابل درکه، ولی اگر ایتاچی رو دوست دارید پس به ساسکه رای میدید که من نمیفهمم:-" ساسکه میخواد بزنه رویای ایتاچی و کاری که ایتاچی به خاطرش فداکاری کرد رو به هدر بده! یعنی زندگی و فداکاری ایتاچی رو هیچی حساب نمیکنه:|
آرمان های ایتاچی این وسط دارن پایمال میشن با رای دادن به ساسکه:-" :d

بله ساسکه قویتر از اوروچیمارو ـه :D مرد حسابی ساسکه طی چند ساعت با 4 تا کاگه جنگید و یکیشون رو هم نابود کرد الان چطور میتونی بگی از اوروچیمارو ضعیفتره ؟ :D

ساسکه اگه به کاتاناش علاقه نداشت همیشه با خودش اینور و اونور نمیبردش و توی مبارزات مهمش ازش استفاده نمیکرد :D

روغن نباتی ؟! :-" :d

---
خیلی ساده است :D ما به ایتاچی علاقه داریم و فکر میکنیم لیاقتش بیشتر از این بود که به عنوان یه نینجا خائن شناخته بشه و همه ازش متنفر باشن. الان ساسکه داره حقیقت رو میگه و انتقام زجرهای که برادرش کشیده رو میگیره، در نتیجه از ساسکه حمایت میکنیم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
بله ساسکه قویتر از اوروچیمارو ـه :D مرد حسابی ساسکه طی چند ساعت با 4 تا کاگه جنگید و یکیشون رو هم نابود کرد الان چطور میتونی بگی از اوروچیمارو ضعیفتره ؟ :D

ساسکه اگه به کاتاناش علاقه نداشت همیشه با خودش اینور و اونور نمیبردش و توی مبارزات مهمش ازش استفاده نمیکرد :D

روغن نباتی ؟! :-" :d

---
خیلی ساده است :D ما به ایتاچی علاقه داریم و فکر میکنیم لیاقتش بیشتر از این بود که به عنوان یه نینجا خائن شناخته بشه و همه ازش متنفر باشن. الان ساسکه داره حقیقت رو میگه و انتقام زجرهای که برادرش کشیده رو میگیره، در نتیجه از ساسکه حمایت میکنیم :D
اولا که بعد از اون مبارزه با اوروچیمارو الکی الکی قدرت هایی بهش داده شد! برای همین اون ساسکه با اون ساسکه ی قبلی خیلی فرق میکنه! :d
دوما که یعنی تو میگی اوروچیمارو انقدر احمق بود که با اون حالش بره سراغ ساسکه ؟ :d اگر جوابت مثبته که میگم یکبار دیگه انیمه رو از اول ببین تا بفهمی اوروچیمارو چه جونوریه :d

استفاده از یک سلاح به معنی علاقه داشتن نیست! :d علاقه داشتن میشه مثل شمشیر کیلر بی ، علاقه داشتن میشه Wadō Ichimonji ِ زورو! :d شما مبحث علاقه مندی ها رو هم باید برات توضیح بدیم مثل اینکه :-" :d

این روغن نباتی رو که آخرش نگفتی کیه! همینجوری هی تکرارش میکنی! :d کاراکترهای محبوبم رو گفتم! گارا،شیکامارو،کاکاشی،کیبا! :d هیچکدوم اینا روغن نباتی و اینا نیست! همشون هرچی قدرت داشتن از خودشون داشتن! :d اما ساسکه مسخره ترین نحوه ی قدرت گرفتن رو داشته( حالا غیر از شیرو توی قسمت آخر F/SN :-" ) کلا نمیدونم چجوری داری ازش دفاع میکنی! :d

ایتاچی خودش این رو انتخاب کرده! یعنی به انتخاب خود ایتاچی هم احترام نمیزارید؟
خیلی مسخرست که بگید ما چون ایتاچی رو دوست داریم،میخوایم آرمان هاش رو زیرپا بزاریم! یا دوست داریم تخریبش کنیم :-" :d
این کاری که الان ساسکه داره میکنه،بدترین نوع دشمنیه! :d کاری که ایتاچی به انتخاب خودش انجام داده و جونش رو در این راه فدا کرده داره به فنا میره! :-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر