X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
درسته من ریو رو به عنوان یک نینجا قبول ندارم :-" :d ولی باز هم رای من ریو میباشد! :d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
احسان یکی از اصول تبلیغاتیه که میگه اگه نمی تونی خودتو بالا بکشی حداقل سعی کن بقیه رو پایین بکشی!!!!!>:) تخریب شخصیت مقابل به مراتب لذتش از طرفداری از شخصیت خودت بیشتره!!!!:d
احسان اتفاقا به نظر من روش ها و اصول نینجایی اوج نامردیه!!! همیشه در خفا و توی سایه عمل میکنن و دشمنشون رو از پشت سر ضربه فنی می کنن یا توی خواب خفه می کنن....این نامردی نیست به نظرت؟؟؟ این اوج مبارزه ناجوانمردانست!:d .... در حالی که یک سامورایی همیشه رودررو و چشم توی چشم با حریفش مبارزه می کنه و حتی بارها دیده شده که دست از مبارزه کشیده تا حریفش بتونه یه اسلحه مناسب برای نبرد پیدا کنه و بعد ادامه مبارزه....
بله عزیزم ، این مبارزه جوانمردانست>:d

ویرایش : برابر شدیم ... پیش به سوی پیروزی! :d
ویرایش دوم : جلو زدیم :-bd

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نینجا کسانی هستن که میگن در صورت محاصره قبل از اینکه دست بهشون بزنن با شوریکن ماسکشون رو میکشن پایین که صورتشون از بین بره و هویتشون مشخص نشه. ریو جان، برو بمیر :D!

خودت بمیر (:D) نکنه نینجا گایدن 3 رو جزو سری نینجا گایدن حساب میکنی ؟ :|
احسان جان یواش حقیقت تلخ است نینجا ها درست رسم و رسوماتی دارن ولی باز برای پول ادم می کشن
نمی دونم فیلم نینجا اساسین رو دیدی یا نه ولی اون همه ادم کشته شدن فقط به خاطر یه قانون
بازم :|
خدایی اینا رو از کجاتون در میارید :D با این وضع مطلبم رو بذارم و ویژگی ها رو بخونید اینجا شاهد چیز ریزون خواهیم بود :D نگید این حرفها رو :D

احسان یکی از اصول تبلیغاتیه که میگه اگه نمی تونی خودتو بالا بکشی حداقل سعی کن بقیه رو پایین بکشی!!!!!
yahoo_19.gif
تخریب شخصیت مقابل به مراتب لذتش از طرفداری از شخصیت خودت بیشتره!!!!
yahoo_4.gif

احسان اتفاقا به نظر من روش ها و اصول نینجایی اوج نامردیه!!! همیشه در خفا و توی سایه عمل میکنن و دشمنشون رو از پشت سر ضربه فنی می کنن یا توی خواب خفه می کنن....این نامردی نیست به نظرت؟؟؟ این اوج مبارزه ناجوانمردانست!
yahoo_4.gif
.... در حالی که یک سامورایی همیشه رودررو و چشم توی چشم با حریفش مبارزه می کنه و حتی بارها دیده شده که دست از مبارزه کشیده تا حریفش بتونه یه اسلحه مناسب برای نبرد پیدا کنه و بعد ادامه مبارزه....
بله عزیزم ، این مبارزه جوانمردانست
yahoo_6.gif

ویرایش : برابر شدیم ... پیش به سوی پیروزی!
yahoo_4.gif
صد تا صفات اخلاقی واسه سامورایی ول میدید بعد تخریب شخصیت می کنید ؟ :D قسم حضرت ابوالفضل رو قبول کنیم یا دُم خروس رو ؟ :D
صبر کنید مطلبم آماده بشه :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خودت بمیر (:D) نکنه نینجا گایدن 3 رو جزو سری نینجا گایدن حساب میکنی ؟ :|
مثلا نینجا گایدن های قبلی ( این نسلی ها خصوصا ) خیلی نینجا ان؟ نینجا ان یا دانته؟ کجا گفته نینجا میره یه تنه جنگ 1000 نفر با یه شمشیر و 4 5 تا سلاح دیگه :D؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
با رایی که من به ریو هایابوسا دادم ، 22 - 22 مساوی شد :D !
ادامه بدید دوستان ...
===
شهاب اطلاعاتت رو از کجا میآری عزیزم ؟!:D
(شوخی:D!)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مثلا نینجا گایدن های قبلی ( این نسلی ها خصوصا ) خیلی نینجا ان؟ نینجا ان یا دانته؟ کجا گفته نینجا میره یه تنه جنگ 1000 نفر با یه شمشیر و 4 5 تا سلاح دیگه :D؟

همونجایی که یه بازی خواب آور با دو ساعت معطل موندن برای کشتن فقط یه نفر محکوم به شکست و تخته شدن در شرکت سازنده ـش خواهد بود :D یکی از ویژگی های نینجتسو قابلیت خلق ضربات و فنون نسبت به آموخته هاست ! میشه اینطور حساب کرد که این برهه از زندگی ریو که نمایش داده میشه بحرانیه که فقط با مبارزه ی رو در رو قابل حله ! وقتی لشکری ریختن و دارن دنیا رو به فنا میدن نمیشه خیلی مخفیانه و نانازی کشتشون :D
ریو از لحاظ خلق شخصیت نینجایی جزو top 5 نینجا های تاریخ گیمه چی میگی تو :D

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
من مشتاقانه منتظرم تا مطلب احسان اماده شه ببینیم چی داره
دوستان گوش به زنگ باشید

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
همونجایی که یه بازی خواب آور با دو ساعت معطل موندن برای کشتن فقط یه نفر محکوم به شکست و تخته شدن در شرکت سازنده ـش خواهد بود :biggrin1: یکی از ویژگی های نینجتسو قابلیت خلق ضربات و فنون نسبت به آموخته هاست ! میشه اینطور حساب کرد که این برهه از زندگی ریو که نمایش داده میشه بحرانیه که فقط با مبارزه ی رو در رو قابل حله ! وقتی لشکری ریختن و دارن دنیا رو به فنا میدن نمیشه خیلی مخفیانه و نانازی کشتشون :biggrin1:
اون شخص نینجا نیستش پس. ریو کوچکترین شباهتی به تئوری نینجا نداره.
من نمیدونم چرا برای طرفداری از شخصیت مورد علاقه میخواید دیگه fact رو زیر سوال ببرید! کدوم نینجا تو تاریخ شمشیر دستش گرفته 20000 تا دست و پا قطع کرده اونوقت؟

این اطلاعاتم کیوان جان از یکی از سنسی هایی یکی از باشگاه های نینجوتسو گرفتم. شما خواستی میتونی اینم بخاطر علاقه به ریو زیر سال ببری :D.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون شخص نینجا نیستش پس. ریو کوچکترین شباهتی به تئوری نینجا نداره.
من نمیدونم چرا برای طرفداری از شخصیت مورد علاقه میخواید دیگه fact رو زیر سوال ببرید! کدوم نینجا تو تاریخ شمشیر دستش گرفته 20000 تا دست و پا قطع کرده اونوقت؟

این اطلاعاتم کیوان جان از یکی از سنسی هایی یکی از باشگاه های نینجوتسو گرفتم. شما خواستی میتونی اینم بخاطر علاقه به ریو زیر سال ببری :D.

گلم این یه بازیه ! :D شما بیا با سایر نینجاهای دنیای گیم مقایسه کن نه نینجای واقعی :D یه نینجای واقعی بوده مواردی که مجبور بودن چند شبانه روز توی قلعه ی مورد نظر بیداری بکشن و خودشون رو با دارو بیدار نگه دارن تا موعد عمل فرا برسه ! الان کی توی بازی میاد صد ساعت یه گوشه منتظر بمونه ؟
کسی نینجا رو زیر سوال نمیبره ! بازی محدودیت هایی داره که باید قبول کرد :D اینجا بین سامانوسکه و ریو ـه نه نینجا و سامورایی ! سامانوسکه ای که خودش اول بازی خیلی رمانتیک نقابش از روی صورتش فرت میشه ;;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
من که میگم از نظر نینجایی Hiro نینجا تره :d :-"
ولی در کل ریو رو بیشتر دوست میدارم! (البته اون یکی رو تا حالا بازیاشو رو بازی نکردم :d )

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گلم این یه بازیه ! :D شما بیا با سایر نینجاهای دنیای گیم مقایسه کن نه نینجای واقعی :D یه نینجای واقعی بوده مواردی که مجبور بودن چند شبانه روز توی قلعه ی مورد نظر بیداری بکشن و خودشون رو با دارو بیدار نگه دارن تا موعد عمل فرا برسه ! الان کی توی بازی میاد صد ساعت یه گوشه منتظر بمونه ؟
کسی نینجا رو زیر سوال نمیبره ! بازی محدودیت هایی داره که باید قبول کرد :D اینجا بین سامانوسکه و ریو ـه نه نینجا و سامورایی ! سامانوسکه ای که خودش اول بازی خیلی رمانتیک نقابش از روی صورتش فرت میشه ;;)
بازی میخوای؟ Tenchu. به مراتب به " نینجا " بودن نزدیک تره. نه تو بازی داس 2 متری دستت میگیری که ملت رو نصف کنی، نه یه تنه تو بتلفیلد جنگ راه میندازی :D.
الان شما میگی بازی محدودیت داره، این محدودیت نیستش. تغییر هویته. چون شاید اون بازی قشنگ نشه دلیلی بر تغییر تعریف نینجا وجود نداره. بحث منه همینه که ریو اصولا نینجا نیست اصولا. چون این دنیا جذاب تره، ریو رو نینجا نمیکنه. شاید واژه نینجا اینجا فقط واسه تعریف سبک ظاهری ریو و نینجوتسو باشه ولی ریو عملا swordsman ـه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازی میخوای؟ Tenchu. به مراتب به " نینجا " بودن نزدیک تره. نه تو بازی داس 2 متری دستت میگیری که ملت رو نصف کنی، نه یه تنه تو بتلفیلد جنگ راه میندازی :D.
الان شما میگی بازی محدودیت داره، این محدودیت نیستش. تغییر هویته. چون شاید اون بازی قشنگ نشه دلیلی بر تغییر تعریف نینجا وجود نداره. بحث منه همینه که ریو اصولا نینجا نیست اصولا. چون این دنیا جذاب تره، ریو رو نینجا نمیکنه. شاید واژه نینجا اینجا فقط واسه تعریف سبک ظاهری ریو و نینجوتسو باشه ولی ریو عملا swordsman ـه.
هر چی میخوای حساب کن :D ما میگیم نینجا ـه >:d اون Tenchu رو خودت هم میدونی اصلاً در حد و اندازه های بازی ای مثل نینجا گایدن نیست ! انقدر ضعف داره که قابل شمارش نیست :D حداقل یه چیز خیلی موفق در حد نینجا گایدن می گفتی :D بسه دیگه این حرفها راه به جایی نمی بره بذار برم بقیه مطلبم رو کامل کنم :D

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
با حرف های شهاب 100% موافقم ...

========================
اکشن فیگورهای فوق العاده از Samanosuke ... خدایی طراحیش رو حال کنید...
ببینید و لذت ببرید و به سامانوسکه رأی بدید!!!:d
:arrowd:
epbox2ojr0mtawpepd6y.jpg

lo79wyz2dhs7vggaeuqo.jpg

lvikicql44vg1qk81hmx.jpg

eefex63fyhz7r852aw.jpg

vb26q817s3i1khls0vz.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
توی بازی های رایانه ای ، از زمان طفولیت تا حالا ، ما نینجاهای زیادی رو دیدیم ؛همیشه یکی از Issue های مهم در مورد نینجا ها دیزاین لباسشون بوده .توی این زمینه ما به دو دسته نینجا بر میخوریم ؛ نینجا های کلنی که حوزه فعالیتشون در درون کلن بوده ، مثل بازی تنچو .و دسته دوم نینجا هایی هستن که بین کلن ها فعالیت میکردن ... لباس سامانسکه یکی از بی ربط ترین و ...ـمی تخیّلی ترین لباسهاییه که تا بحال برای یک نینجا طراحی شده :D !
میتونم بگم این اصلا لباس نینجاها نیست :D !

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,191
نام
حامد
سلام اهل دل ....
اقا از این مقایسه ها و نظر سنجی ها نزارید :d دو ساعته دارم با خودم کلنار میرم که به کدوم باید رای بدم..نامردیه به خدا من به یکی رای بدم اون یکی بمونه :d
عاشق هر دوشون هم هستم. :x
چه کنم ای خدا......من این رای که میدم دیگه دلیل این نمیشه که اون یکی خوب نیست و قبول ندارم با این حال چون زندگیم رو با سامورایی ها گذروندم و بیشتر از رفتار و منش سامورایی ها لذت میبرم برا همین به سامانوسکه رای میدم ;;)
ریو جان حلالم کن برا این که ناراحت نشه الان میرم یه دست نینجا گایدن سیگما 2 بازی میکنم :x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر