X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نصر و من الله و فتح و قریب، مرگ بر ناریکو مردم فریب.

شکستش داریم میدیم. برو بیو جان برو :D!

چشت در آد.

گیریم چشم من در اومد ! دلایل رای به بیونتا رو توی صفحه ی اول باید چی بنویسیم ؟ A Bi*tch ؟!
یعنی رای ها خیلی تابلو بود ! اومدم توی تاپیک 59 بود اومدم برم بالای صفحه شد 60 ریفرش کردم 62 اومدم برم کسایی که به هر کدم رای دادن رو ببینم شد 63 ! یعنی انقدر تابلو :| خیلی ضایع 11 تا اختلاف یه دفعه شد 6 تا بعد یکی دو روز همین بود بعد امروز دوباره به طرز ضایعی از 6 به 1- تبدیل شد !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها خیلی ضایع رای های بایونتا زیاد شد.بینهایت ضایعه.حالا اگر نظر سنجی تازه شروع شده بود که هیچی.ولی اینجوری نه.آقا من این نظر سنجی رو قبول ندارم.اینم داره مثل Max Payne VS Agent 47 میشه.من میگم باطل بشه بره.یعنی چی این کارا؟ بچه ها میرن تو پروفایل همدیگه و بهشون خبر میدن.چون ما فهمیدیم تازگیا دارن پ.خ میدن! آقا مردودش کن بره یه نظر سنجی آدمیزادی ما نداریم!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
گیریم چشم من در اومد ! دلایل رای به بیونتا رو توی صفحه ی اول باید چی بنویسیم ؟ A Bi*tch ؟!
یعنی رای ها خیلی تابلو بود ! اومدم توی تاپیک 59 بود اومدم برم بالای صفحه شد 60 ریفرش کردم 62 اومدم برم کسایی که به هر کدم رای دادن رو ببینم شد 63 ! یعنی انقدر تابلو :|

چشت برای بار دوم درآد. دلایل هم اینارو بزن:
B!tch, W&ore, H00ker, Str!per و هرچی که عشقتون میکشه. ریفرش کن میشه 65 تا مشکلیه :D؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بچه ها خیلی ضایع رای های بایونتا زیاد شد.بینهایت ضایعه.حالا اگر نظر سنجی تازه شروع شده بود که هیچی.ولی اینجوری نه.آقا من این نظر سنجی رو قبول ندارم.اینم داره مثل Max Payne VS Agent 47 میشه.من میگم باطل بشه بره.یعنی چی این کارا؟ بچه ها میرن تو پروفایل همدیگه و بهشون خبر میدن.چون ما فهمیدیم تازگیا دارن پ.خ میدن! آقا مردودش کن بره یه نظر سنجی آدمیزادی ما نداریم!!!
سیاست علی جان، بازی کثیفیه....
:d
بدتر از اون غرب زدگی بچه هاست که توسط یه dancer آرمان های شهدا و جانبازان رو فراموش کردن...
:p

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چشت برای بار دوم درآد. دلایل هم اینارو بزن:
B!tch, W&ore, H00ker, Str!per و هرچی که عشقتون میکشه. ریفرش کن میشه 65 تا مشکلیه :D؟

خیر kill or be killed از این به بعد نحوه ی برخورد ما هم متفاوت تر خواهد بود ;)

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,164
نام
پویان
طرفدار های Lady Nariko بیان بوق بزنن !!! البته قصد توهین ندارم فقط از روی شوخی (من هنوز احتمال شکست رو قبول درام)

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
1- شمشیر بهشتی 2007 اینا و اون اوایل اومد انحصاری هم بود پس خیلی راحت میشه فهمید با اون اوضاع تغییر قیمت بازی از نسل قبل به این نسل و تعداد دارندگان ps3 کسانی که این عنوان رو تجربه کردن چقدر کم بوده ! اونم وقتی که با اون قیمت بازیها بین کلی بازی رنگارنگ باید یکی دو تا انتخاب می کردن ! ولی بیونتا همین 2 سال پیش اومده و عالم و آدم بازی کردنش :D
2- بیوگرافی های هر دو رو ببین ! یعنی واقعاً اون داستان ناریکو شایسته ی رای بیشتر نیست که به انحصاری بودن وصلش میکنی ؟ :D
----------------------
نکته : به طرز تابلویی رای های غیر قانونی داره میره بالا :D چند روز بود زیر نظر داشتم اینجا رو قشنگ به ازای هر رای ای که به ناریکو داده میشد 2 رای به بیونتا اضافه میشد ! الانم ماشاا... به ازای هر1 رای 10 رای شده :| جمع ـش کنید آقا :D

اتفاقا احسان اون اوايل بازي انحصاري به خصوصي نداشت كه PS3.ملت وقتي PS3 ميخريدن يك راست ميرفت سراع اين بازي.ما كه خودمون اينكارو كرديم.الان هم كسي اگه PS3 بخره مطمئنا اين بازي رو از دست نميده.به خصوص به خاطر تم گادآف واريش.

واقعا نمیدونم این چه فازیه تو سایت راه افتاده ، مخصوصا در مورد PS فن ها ...

عزيزم فاز نيست.حاصل يك عمر بررسي وضعيت اينجاست.باور نميكني برو از برو بكس قديمي سايت بپرس.

;)
عزیزمی...
اولاً که راجع به PS3 خُب باید حق بدی دیگه...
کلاً این کنسول یه چیز دیگست که اصلاً فرای تصور بسیاری از دوستانه...
من خودم با هر دو کنسول دارم بازی می کنم و تفاوت هاشون رو لمس می کنم سهیل جان...
در ضمن من نمی دونم که تو HS بازی کردی یا نه... ولی مطمئناً بازی نکردی. از اونجایی که میگی یه عمر اینجایی و با جو آشنایی، پس مطمئناً کاملاً با داستان سرایی وشخصیت پردازی آشنا هستی. و برای همین میگم بازی نکردی HS رو... چون اونجوری Nariko رو خوب می شناختی...

بهت حق ميدم.من خودم PS3 و انحصارياش رو به انحصارياي XBOX360 ترجيح ميدم.به شخصه از يادم نميره با چه اشتياقي HS بازي كردم.ولي دليل نميشه بهش راي بدم.همونطور كه اگه ناتان در مقابل ماركوس قرار بگيره به ناتان راي ميدم وربطي به كنسول نداره براي من.ولي يك عده متاسفانه اينطور نيست.الته فقط يك عده

واقعا یعنی چی؟ آخه خودتون خجالت نمیکشین اینقدر ضایع رایهاتون میره بالا؟ لااقل یه خورده اروم اروم پیش برین! من الان اومدم نتیجه نظر سنجی رو دیدم دوباره یه رای به بایونتا اضافه شد! خجالت بکشین!!! D:

خب دستتون درد نکنه ! کلی یوزر جدید با پست های زیر 10 تا ! مرسی بابت تِر زدن به نظر سنجی !

الن راي هاي ناريكو حلاله و مال بيونتا حرام؟چه ربطي داره آخه؟همجور آدم هستش تو راي ها.از ناظم انجمن گرفته نا كاربر عادي.چرا دبه درمياريد؟

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
توی عصری که لوطی عرق خور... پاتیل می شه با یه نوشابه ی سرد

این شعر مصداق خواهر Bayonettaست...
:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا احسان اون اوايل بازي انحصاري به خصوصي نداشت كه PS3.ملت وقتي PS3 ميخريدن يك راست ميرفت سراع اين بازي.ما كه خودمون اينكارو كرديم.الان هم كسي اگه PS3 بخره مطمئنا اين بازي رو از دست نميده.به خصوص به خاطر تم گادآف واريش.

مگه هر کسی ps3 میخره روی پیشونیش نوشته باید انحصاری بخره ؟ :D بابا اون موقع آساسین و بیوشاک و کلی بازیهای دیگه بودن که طرف می تونست به جای این بخره :D خیلی از ps3 بازها هستن که می تونم برات بیارم حتی اسم این بازی رو هم نشنیدن چون قدیمیه و اون موقع توی ایران به اون صورت تبلیغی روش نبوده :D الان یه چند سالی هست ملت میریزن توی انواع سایت ها و اخبار بازی ها رو دنبال میکنن !
پ.ن : در ضمن نخندین ولی من خودم به شخصه PS3 رو برای DMC 4 خریدم :D

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
به شخصه از يادم نميره با چه اشتياقي HS بازي كردم.ولي دليل نميشه بهش راي بدم.همونطور كه اگه ناتان در مقابل ماركوس قرار بگيره به ناتان راي ميدم وربطي به كنسول نداره براي من.
قربون آدم چیزفهم...
پس تویی که هر دو تا رو بازی کردی جداً چه شخصیت پردازی خاصی توی Bayonetta دیدی که بهش رای دادی...
البته رای ـت محترمه... من اصلاً قصد توهین کردن به رای تو رو ندارم... فقط فلسفه ی رای دادنت رو نمی دونم... خداییش Nariko شخصیت فوق العاده ای داشت...
------
وانگهی، همین بالا رفتن عجیب غریب رای ها خودش گویای همه چیز هست....

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Bye bye Nariko :)

بیونتا توی بازیسنتر برد! به ابهت این شخصیت پی ببرید.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,649
نام
سهيل
مگه هر کسی ps3 میخره روی پیشونیش نوشته باید انحصاری بخره ؟ :D بابا اون موقع آساسین و بیوشاک و کلی بازیهای دیگه بودن که طرف می تونست به جای این بخره :D خیلی از ps3 بازها هستن که می تونم برات بیارم حتی اسم این بازی رو هم نشنیدن چون قدیمیه و اون موقع توی ایران به اون صورت تبلیغی روش نبوده :D الان یه چند سالی هست ملت میریزن توی انواع سایت ها و اخبار بازی ها رو دنبال میکنن !
پ.ن : در ضمن نخندین ولی من خودم به شخصه PS3 رو برای DMC 4 خریدم :D

آخه اون زمان XBOX360 اكثرا همه دسترسي داشتن+كپي خور شده بود و دليل خاصي براي خريد PS3 به جز انحصاري هاش نبود.من كه اينطوري فكر ميكنم.

قربون آدم چیزفهم...
پس تویی که هر دو تا رو بازی کردی جداً چه شخصیت پردازی خاصی توی Bayonetta دیدی که بهش رای دادی...
البته رای ـت محترمه... من اصلاً قصد توهین کردن به رای تو رو ندارم... فقط فلسفه ی رای دادنت رو نمی دونم... خداییش Nariko شخصیت فوق العاده ای داشت...
------
وانگهی، همین بالا رفتن عجیب غریب رای ها خودش گویای همه چیز هست....

من دلايلم رو همون اول چند صفحه قبل گفتم.ناريكو رو دوست دارم ولي بيونتا محبوب ترين كاراكتر اين نسل واسه من هستش.هر كس ديگه هم جلوش قرار ميدادن باز به بيونتا راي ميدادم.

Bye bye Nariko :)

بیونتا توی بازیسنتر برد! به ابهت این شخصیت پی ببرید.

شهاب اينقدر به اينها حرص نده كار دستمون ميدن ها.:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بابا اين مسخره بازي ها رو در نياريد !!

مگه بچه هاي 2 ساله هستيد ؟؟ يعني چي ميريد الكي راي جمع ميكنيد و چپون چپون هي راي ها رو زياد ميكنيد !

ديگه تو همه چيز گند زديد خواهشا تو اين تاپيك نكنيد اينكار رو !! جنبه رقابت چيزيه كه هر كسي نداره !

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
Bayonetta 64
Nariko 62
کی فکرشو میکرد اینجوری بشه:d
به Bayonettaها پول میدن چرا به Narikoیی ها پول ندن:dشل کنین آقا شل کنین:d
ما رفتیم، شب میایم ببینیم چند چند شده:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر