X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
خیال نمیکنی اول خودت بححث رو عوض کردی وگفتی که سم فیشر رو باید مقابل استیک قرار داد یعنی شما دوست عزیز اینقدر مشقله دارید که یادتون رفته؟
حداقل یه ربطی به تاپیک داشت!!!نه که شما میای از جن میگی و قرص خوردی و داری میمیری و اون یکی میاد عکس SUB ZERO رو میزاره و.... خیلی به تاپیک مربوطن؟؟؟:|

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دوستان خواهشن در راستای اهداف تاپیک کامنت بزارید.....این 3-2 صفحه آخری رو خوندم خیلی از کامنت ها هیچ ربطی به نظرسنجی و بلکه صنعت گیم نداره!
اگه به یکی رأی میدین خواهشن دلایلتون رو هم بگید از چه چیز اون کارکتر خوشتون اومده.... تعصبات بی جا رو هم کنار بزارید... من خودم هم به 47 رأی دادم ولی چیزی که مشخصه دیگه کارش تمومه!:d پس مثل من واقع بین باشید و شکست رو قبول کنید!.... این همه لازم نیست سر یک نظرسنجی دوستانه حساسیت بخرج بدین.... نتیجه این نظرسنجی هیچ چی رو عوض نمی کنه......نه 47 مو در میاره ، نه مکس از بدبختیاش کم میشه......! مهم اینه دور همدیگه خوش گذروندیم;)
این قدر هم کامنت های بی محتوا مثل: "من خودمو می کشم..." ، "دیگه تحملشو ندارمو..." یا اسمایلی های بچگونه نزارید صفحه رو ترکوندید...

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اقا من از طرف همه عذر خواهی مکنم حتی از طرف اون دوستمون که عکس سابزیرو گذاشت میخواستم اخر سر وقتی که نظر سنجی شد این پست رو بدم اما دیدم تعداد شاکی ها بالا رفت از همه عذر میخوام حداقل نگید که نمیشه در مورد شخصیتشون کلکل کرد. بعد او شعر ها هم اشکال داشت؟ از همه عذر می خواهم black.hawkاگه منو بخشیدید یه پست بدید که دیگه عذاب وژدان نداشته باشم.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اقا من از طرف همه عذر خواهی مکنم حتی از طرف اون دوستمون که عکس سابزیرو گذاشت میخواستم اخر سر وقتی که نظر سنجی شد این پست رو بدم اما دیدم تعداد شاکی ها بالا رفت از همه عذر میخوام حداقل نگید که نمیشه در مورد شخصیتشون کلکل کرد. بعد او شعر ها هم اشکال داشت؟ از همه عذر می خواهم black.hawkاگه منو بخشیدید یه پست بدید که دیگه عذاب وژدان نداشته باشم.
این حرف ها چیه...خدا ببخشه.

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
خب بچه ها در حد یه پست برگشتم
اومدم بگم که مکس به خاطر نه فقط داستانش بلکه به خاطر گیم پلی خوبشه که رای میاره
هیچ کس اون پرشهای مکس رو تو بازی رو که هیچ وقت تو بازی دیگه ای تکرار نمیشه رو با گیم پلی هیتمن عوض نمیکنه
و هیچ کس از نظر داستانی به خاطر اون درد ها و غم ها رو با کشتن بدون رحم عوض نمی کنه
خدا حافظ تا فردا

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
خب بچه ها در حد یه پست برگشتم
اومدم بگم که مکس به خاطر نه فقط داستانش بلکه به خاطر گیم پلی خوبشه که رای میاره
هیچ کس اون پرشهای مکس رو تو بازی رو که هیچ وقت تو بازی دیگه ای تکرار نمیشه رو با گیم پلی هیتمن عوض نمیکنه
و هیچ کس از نظر داستانی به خاطر اون درد ها و غم ها رو با کشتن بدون رحم عوض نمی کنه
خدا حافظ تا فردا
من عوض میکنم:d بابا ناظر کیفی این تاپیک گفت درمورد گیم پلی وبازی حرف نزنید مقایسه شخصیته نه بازی باز تو میای میگی گیم پلی بعدشم گیم پلی هیتمن بهتره که از تمام چیز های اطراف میتونی بهره بگیری برای کشتن ولذت کشتنو بچشی. تو که دیمونی هستی دیگه چرا (دیمون منظورم عکس اواتارته)

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
116 تا رای واسه مکس ؟!!!!!!!
بچه ها وحشتناک عاشقتونم :x
کلا 205 نفر شرکت کننده ؟!!!!!!! واسه همتون یه :-* گنده !
دم ستادهای تبلیغاتی و روابط عمومی و بچه های عکس بزار هم گرم
--------
با تشکر : مدیریت تاپیک >:d

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
116 تا رای واسه مکس ؟!!!!!!!
بچه ها وحشتناک عاشقتونم :x
کلا 205 نفر شرکت کننده ؟!!!!!!! واسه همتون یه :-* گنده !
دم ستادهای تبلیغاتی و روابط عمومی و بچه های عکس بزار هم گرم
--------
با تشکر : مدیریت تاپیک >:d
پس هر دورو برنده اعلام کن که اینقدر به ابادانی تاپیکت کمک کردن. هردورو برنده اعلم کن از دعای خیر ما بی بهره نمیمونی.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
رفتم امدم رای ها دیدم اینجوری شدم :-o
ولی من گفتم مکس میتواند :d

samira.dante

کاربر سایت
Feb 3, 2012
193
نام
سميرا
من هيتمن رو بخاطر اون چهره غمگين و آروم دوس دارم واقعا آدم باش حال ميكنه مكس هم عاليه اصلا بنظرم هر دو برندن

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
بنظر من ادم با هیتمن احساس قدرت متلق میکنه واینکه من از بچگی از همون موقع که کوچولو بودم از عزرائیل خوشم میومده وقتی فهمیدم که دنیای گیم هم عزرائیل داره از همون موقع شدم کشته مرده ی هیتمن ومحکم ترن دلیلم اینکه خونسردی تمام قبل و بعد از انجام قتل اصلا انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
هیچ وقت نمی فهمی چرا به هیتمن رای دادم!!!

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اصلی ترین دلیل یادم رفت اینکه من سن 6 سالگی تا الن هیتمن بازی میکنم وکلی خاطره دارم ازش.( فکر نکنید که من خانوادم خرپول هستند نه سن من کمه واسه اینکه دوستان منو مسخره نکنند سنمو الکی زدم 19)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر