X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اون موقع شما معاینش میکردی؟؟!!هر کی پیر شه که فرطی نمیوفته بمیره خواهره من.....همینجور روو هوا یه چی میگیا!!
البته شایدم حق با تو باشه ولی خب الطیر به دله من بیشتر نشست شاید بخاطره همینه که به قول تو اتزیو بیشتر دخترکش بود تا آدم کش!!!!

الطیر ایرانی بود. در ضمن صدای قشنگی داشت و مرحله های حماسی تری داشت!!!

اوه اوه اوه... چه داستانی رله ای... باید حتما بازیش کرد...

لعنتی من به این خاطر بازیش نکردم که وقتی اولین نسخه Release شد و اتفاقاً به خاطر پیشینه ی قبلی شرکت Ubisoft و بازی محبوبش "Prince" خیلی دنبال این بازی بودم، ولی به خاطر خراب بودن Crack بازی دیگه ادامش ندادم و همینجوری موند. همه نسخه هاش رو هم دارم... و حتما باید یه فکری براش بکنم.

ترجیح می دم در جواب شایان عزیز فقط ..................... بیارم
دوست عزیز دعوا داریم مگه ، بی احترامی می کنی چرا ؟! حالا باشه الطیر اصلا جوون و خفن و آدمکش و حرفه ای و خدا ، قرار نشد دیگه هر چی از دهنت در اومد بگی!!!!
.................................................
الطیر عرب بوده ! نه ایرانی !!
آره لئون جان حتما باید بازی کنی بازیش که فوق العاده س البته من هم نسخه ی اول رو بازی نکردم ولی همون نسخه های دیگه بسیار بسیار عالی و زیبا بودن

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
"....تمام رفتار ها و لباس های اساسین ها بر گرفته از عقاب است و شما بهتر از من می دانید نوع استایل راه رفتن و نگاه کردن الطیر مانند یک عقاب است و نام اصلی الطیر هم شاید جالب باشد که بدانید : (( ااطیر بن لا احد )) که معنیش یعنی پرنده ، پسر هیچکس !

Code:
[CENTER][FONT=tahoma]خوب به عکس های نگاه کنید :[/FONT]
14395_LY37FBUE_pic.JPG

14395_T0XBVTB7_pic.JPG

14395_WD6W1IQU_pic.JPG

14395_X3WVPDVG_pic.JPG

14395_QOGFQIST_pic.JPG
[/CENTER]
[/CODE]

نوشته علی را در این بازی بد می داند !!!!!!!! خوب این زمان جنگ های صلیبی هست و اساسین ها هم که اگر از تاریخ چیزی بدانید ، مسلمان بوده اند و گروه های حشاشیون ایرانی که الآن یوبی سافت با شکل جدید و یک ویرایش کامل از رفتار و نامشان و عربی کردن ان ها که می بایست آن اساسین ها را ایرانی دانست ، این بازی را ساخته ! خوب حالا این جای سوال هست که چرا فقط اسم علی را اینجا ها نوشته اند ؟
7.gif

خوب ، می توانیم نتیجه بگیریم که اساسین ها شیعه بودند ، چون ایرانی بودند و ایرانی ها هم شیعه البته در قدیم هم به همین گونه بوده .

..................................................................................

می توانیم از دیدگاه منفی هم به این قضیه نگاه کنیم و قرار دادن نام حضرت علی را در آرم اساسین ها را چیز بدی حساب کنیم که مثلا طبق نوشته های کتاب کمدی الهی که توسط دانته آلیگیری نوشته شده ، تمام حضرت ها و پیامبر دیدن اسلام در دوزخ باشند ! "

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
رو درستی هیچکدوم نمیشه مهر تایید گذاشت ! بحثش هم اینجا نیست
ولی نکته ی مهم اینه که لباسها و سبک زندگی مردم در این بازی و حتی در بازی PoP هم متناسب با ایرانی ها زندگی ایرانی ها در اون دوره نیست !

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
گروه های حشاشیون ایرانی که الآن یوبی سافت با شکل جدید و یک ویرایش کامل از رفتار و نامشان و عربی کردن ان ها که می بایست آن اساسین ها را ایرانی دانست ، این بازی را ساخته !

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
گروه های حشاشیون ایرانی که الآن یوبی سافت با شکل جدید و یک ویرایش کامل از رفتار و نامشان و عربی کردن ان ها که می بایست آن اساسین ها را ایرانی دانست ، این بازی را ساخته !
اساسین ملیت خاصی نداره و اون زمان تو کشورهای ایران و سوریه به ترتیب تحت فرماندهی حسن صباح و رشید الدین سنان در اوج قدرت بودند.اساسین های تو بازی هم سوریه بودند و قلعه شون تو مصیاف واقعا وجود داره

viewer.php
[/URL][/IMG]

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
ویرایش کامل از رفتار و نامشان و عربی کردن ان ها

بگویید اشتباه کردم و بس کنید حوصله ادامه بحث رو ندارم(آتوسا خانوم)

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
ویرایش کامل از رفتار و نامشان و عربی کردن ان ها

بگویید اشتباه کردم و بس کنید حوصله ادامه بحث رو ندارم(آتوسا خانوم)
did i say something?!!:-o

ببخشین برای چی باید بگم اشتباه کردم ؟!
شما حالتون خوبه؟!

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
چون گیر الکی دادین!!b-)
به پستهای عقب برگرد و حرفام رو مرور کن ! من گیر دادم ، آیا ؟! :|

51 نفر شرکت کردند در این نظر سنجی و هنوز هم الطیر بیشترین رای رو داره ! آهاااااااااای طرفداران اتزیو !!! بیاین که اتزیو داره می بازه :-s

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
اتزیو کجایی که یادت به خیر
بچه ها کسی بیوگرافی کاملی از شخصیت ها نداره
کلا گفتم بیام یه اسپم بدم تا تاپیک بیاد بالا

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اتزیو توان ایستادگی جلو الطایر رو نداره!!!:d
نتیجه از همون اول هم معلوم بود!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من به الطایر رای دادم.چون یه اسسین واقعی بود.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
من هم به اتزیو رای دادم چون ازش بیشتر خوشم میومد (و در ضمن من خائن نیستم :)) )

به نظر من هم تمام رفتار ها و لباس های اساسین ها بر گرفته از عقاب است

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام رفقا...
نبینم اینجا بی حال شده ها...
;)
شوخو کردم... دمتون گرم. ترکوندین... از دلم نیومد بعد از مدت ها تو یکی از تاپیک های مورد علاقم پُست نذارم...

دیشب داشتم آرشیوم رو نگاه می کردم که AC ها رو شروع کنم به بازی، کلی خورد تو حالم. همش رو داشتم به جزء AC1 رو... ای بابا، این هم از شانس من. البته برای PS3 داشتم که باید Versionَ رو Downgrade می کردم... که دیگه حوصله ی این کار رو نداشتم... هر چی هم دیروز گشتم، برای X-boxش پیدا نشد که نشد...
:(

بگذریم...

بچه ها تاریخ نظرسنجی رو به پایانه... نظرتون چیه یه جنجال حسابی برای انتخاب دو کاراکتر دیگه راه بندازیم و یه ذره به تاپیک جون بدیم... البته اگه صاحب تاپیک بخواد برای انتخاب کاراکترای بعدی نظرخواهی کنه....!!!

به هر حال... گفتم بیام یه سری به رفقای این تاپیکم بزنم و برم...

Have Fun Guys
:-*

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر