X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
والا من Carefree میشناسم :D Care Free ندیدم تا الان :D
من انسان‌های زیادی میشناسم که در طول تاریخ ازشون به عنوان آزاد اندیش یاد شده اما ایدا 1/1000 اونها نیست :D
من فیلسوفان بزرگی مثل ارسطو، نیچه، گوته و ... رو میشناسم اما جوکر هیج کدوم از اینها نیست :D
کلا یک سری صفات توی این تاپیک به شخصیت‌ها افزوده میشن :D

Ada لباسی که میپوشه قرمزه. به رنگ قرمز هم علاقه داره. همین باعث میشه تا در طول زمان لباسش تغیر چندانی نداشته باشه. اما جیل مدام لباس‌هاش رو عوض مینکه. از اینهایی که گفتم چیزی به ذهنتون خطور میکنه؟ :D

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
سلام بر بزرگان
پیشاپیش جسارت خودکامه مرا بر خود روا دارید

من قبلا نبودم. حوصله هم ندارم بحثاتون بخوونم ولی رشته تحصیلیم فلسفه بود (اینو گفتم که بدونید درباره چیزی که میدونم دارم ابراز نظر میکنم نه واسه خودنمایی) و خیلی سعی کردم جلو خودمو سر این حرف بگیرم...
من فیلسوفان بزرگی مثل ارسطو، نیچه، گوته و ... رو میشناسم اما جوکر هیج کدوم از اینها نیست :D
نهایت خود داریم نتیجش این شد که بگم: نمیدونم بحث سر کدوم جوکره ولی اگه درباره جوکر Batman Dark Knight هست باید بگم که من سر همچین حرفی یه مقاله ارائه دادم و پاش وایستادم و پس از اثبات حرفم تنها جوابی که شنیدم این بود که نظرت با یه ترم تعلیق چیه؟!
خیلی بی انصافی این حرف در حق جوکر شوالیه تاریکی... خیلی!!!!! و هنوزم پاش بیوفته نه تنها فیلسوف بودن این جوکر اثبات میکنم بلکه درست بودن فلسفش هم اثبات میکنم!

آخرین ویرایش:

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
Ada لباسی که میپوشه قرمزه. به رنگ قرمز هم علاقه داره. همین باعث میشه تا در طول زمان لباسش تغیر چندانی نداشته باشه. اما جیل مدام لباس‌هاش رو عوض مینکه. از اینهایی که گفتم چیزی به ذهنتون خطور میکنه؟ :biggrin1:

حس نوعی حکومت رو بهم القا می کنه !! ایدا چینیه نه ؟! :d
جیل آمریکاییه !!!
مسئله 30 یا c شد :d

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
زبر و زرنگی Ada هم قابل ستایشه :D ولی چون از بچگی با رزیدنت ایول 3 خیلی خاطره دارم جیل رو بیشتر دوست دارم.
ضمن اینکه جیل یار همیشه همراه کریس بوده ! :D

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
حداقل نظرسنجی رو می ذاشتی جیل و کلیر.چون این دو تا شخصیت های زن اصلی داستان هستند.ایدا اصلا با جیل و کلیر قابل مقایسه نیست.چون اصلا شخصیت اصلی محسوب نمیشه.از لحاظ شخصیت پردازی هم کلیر اصلا از ایدا کم نمیاره!شخصیت پردازی فقط آرتیست بازی نیست.بلکه بخشی از اون هم برمی گرده به جنبه های قهرمانی و احساسی یک شخصیت که کلیر هم قهرمان بود و اینکه احساساتی ترین شخصیت رزیدنت اویل محسوب میشه.ایدا اصلا قهرمان محسوب نمیشه.چون یک شخصیت خاکستری داره!
با این وجود من به جیل رای دادم!

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
حداقل نظرسنجی رو می ذاشتی جیل و کلیر.چون این دو تا شخصیت های زن اصلی داستان هستند.ایدا اصلا با جیل و کلیر قابل مقایسه نیست.چون اصلا شخصیت اصلی محسوب نمیشه.از لحاظ شخصیت پردازی هم کلیر اصلا از ایدا کم نمیاره!شخصیت پردازی فقط آرتیست بازی نیست.بلکه بخشی از اون هم برمی گرده به جنبه های قهرمانی و احساسی یک شخصیت که کلیر هم قهرمان بود و اینکه احساساتی ترین شخصیت رزیدنت اویل محسوب میشه.ایدا اصلا قهرمان محسوب نمیشه.چون یک شخصیت خاکستری داره!
دوست من انگار تاپیک رو اشتباه اومدی اینجا فقط محبوبیت مهمه نه داستان اگه باور نمیکنی برو پست اول بخون
ببین تمام جمع بندی ها بر اساس محبوبیته نه شخصیت توی داستان
مثلا من از موی کوتاه ایدا:d لباس قرمز ایدا :d، طریقه سلاح گرفتن ایدا :dو کلی دلیل دیگه از ایدا خوشم میاد به همین خاطر به اون رای دادم حالا واسم مهم نیست که شخصیت اصلی بوده یا نه قهرمان هست یا نه اصلا به دیگران اهمیت میده یا نه

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من از ایدا بدم میاد :d چون لئون من رو خیلی اذیت کرد :d
از استایل و تیپ جیل هم خیلی خوشم میاد :d
می دونم چی میگین شما ولی خب حالا مقایسه از نظر محبوبیت تو این تاپیک مطرحه

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
نهایت خود داریم نتیجش این شد که بگم: نمیدونم بحث سر کدوم جوکره ولی اگه درباره جوکر Batman Dark Knight هست باید بگم که من سر همچین حرفی یه مقاله ارائه دادم و پاش وایستادم و پس از اثبات حرفم تنها جوابی که شنیدم این بود که نظرت با یه ترم تعلیق چیه؟!
خیلی بی انصافی این حرف در حق جوکر شوالیه تاریکی... خیلی!!!!! و هنوزم پاش بیوفته نه تنها فیلسوف بودن این جوکر اثبات میکنم بلکه درست بودن فلسفش هم اثبات میکنم!
تا الان کجا بودی رفیق... 10 امتیاز + واسه حرف معرکه و باحالت راجع به Joker....
خوب خوب خوب....
دیگه وقتش بود Ada خودش رو ثابت کنه....
بچه ها... دوستان... رفقای گلم... اگه من از کسی طرفداری می کنم دلیل نمیشه که از اون یکی شخصیت بدم میاد... خواهشا آوار نشید و بلایی که سر طرفداری Leon سرم آوردید با PMهاتون ایندفعه ...
SPARE ME
من به Ada رای دادم... ولی انتخاب سختی پیش رو داشتم. چون Jill رو هم دوست دارم... اما چون انتخابم Ada بود... پس فقط از Ada میگم...
1- (این دلیل کاملا شخصیه...!) چون Lover و مورد علاقه Leon بود... و با اینکه خیلی اذیتم کرد... "عه عه... ببخشید، چون Leon رو خیلی اذیت کرد" و من هم از این تیپ شخصیت دختر که زود بند رو آب نده و وا نده خیلی خوشم میاد... کلا باهاش حال می کردم...
2- بسیار باهوش... درسته که Jill هم همینطور بود... اما Ada یک زیرکی خاصی داشت...
3- پیچوندن Krauser و صد البته Wesker....
4- در اوج نشون دادن اینکه کاملا بی احساسه... کاملا درگیر Leon شده.... "و البته خیلی هم تابلو... =)) وقتی داشت تو RE2 از رو پل میافتاد و دستش از دست Leon رها میشد... احساس واقعیش رو بیان کرد... چون فکر نمیکرد زنده بمونه...!"
5- کاملا مرموز به طوری که هنوز کسی سر از کاراش در نیاورده... حتی آقای Wesker باهوش...
6- داشتن شخصیتی که واقعا پتانسیلش رو داره تا به جای فرعی بودن... نقش اصلی رو ایفا کنه و میشه کلی براش Background جالب حدس زد...

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
جمع بندی نظر سنجی قبلی :
Solid Snack Vs. Big Boss
Snack برنده ی مقایسه شد به این دلایل:
1- شجاع
2- مهارت بسیار بالا در استفاده از سلاح های متنوع و روش های تاکتیکی پیچیده
3- بسیار باهوش
4- خونسرد در موقعیت های سخت
5- بسیار تودار و خونسرد
6- یک افسانه

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
1- (این دلیل کاملا شخصیه...!) چون Lover و مورد علاقه Leon بود... و با اینکه خیلی اذیتم کرد... "عه عه... ببخشید، چون Leon رو خیلی اذیت کرد" و من هم از این تیپ شخصیت دختر که زود بند رو آب نده و وا نده خیلی خوشم میاد... کلا باهاش حال می کردم...
2- بسیار باهوش... درسته که Jill هم همینطور بود... اما Ada یک زیرکی خاصی داشت...
3- پیچوندن Krauser و صد البته Wesker....
4- در اوج نشون دادن اینکه کاملا بی احساسه... کاملا درگیر Leon شده.... "و البته خیلی هم تابلو... =)) وقتی داشت تو RE2 از رو پل میافتاد و دستش از دست Leon رها میشد... احساس واقعیش رو بیان کرد... چون فکر نمیکرد زنده بمونه...!"
5- کاملا مرموز به طوری که هنوز کسی سر از کاراش در نیاورده... حتی آقای Wesker باهوش...
6- داشتن شخصیتی که واقعا پتانسیلش رو داره تا به جای فرعی بودن... نقش اصلی رو ایفا کنه و میشه کلی براش Background جالب حدس زد...
این دلایل برای همه تقریبا ثابته همه میگن
مرموزه ، باهوش ، پتانسیل خوبی داره ، هر کاری دلش بخواد میکنه ، و....
زیاد میشه نوشت
کلا موجود دوست داشتنیه

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
این دلایل برای همه تقریبا ثابته همه میگن
مرموزه ، باهوش ، پتانسیل خوبی داره ، هر کاری دلش بخواد میکنه ، و....
زیاد میشه نوشت
=))
رسما دلایل منو بردی زیر سوال امیر خان... ;)
شوخو کردم رفیق... آره خُب... ولی دلیل شماره یکم رو کسی بهش اشاره نکرده بود... ها...!!!

---------- نوشته در 07:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:01 PM ارسال شده بود ----------

کلا موجود دوست داشتنیه
اما راجع به این حرفت...
یه ذره باید بهش شک کرد... آمار نظرسنجی رو ببین... :(
البته باید اعتراف کنم از وقتی دارم Remake بازی می کنم نظرم نسبت به Jill هم عوض شده...
اینجاست که میرسیم به ضد حال زدن Leon به Lady Ada. اوه اوه چه شود...

doosam_2008

کاربر سایت
Sep 14, 2008
98
ها خدای من از اوتار من معلومه نظر من چیه لازم نیست توضیع بیشتری بدم

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
ها خدای من از اوتار من معلومه نظر من چیه لازم نیست توضیع بیشتری بدم
دلیل هم یادت نره رفیق...
خداییش با این عکس Jill خیلی حال می کنم. آدم رو یاد قدیما میندازه...

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
جمع بندی نظر سنجی قبلی :
Solid Snack Vs. Big Boss
Snack برنده ی مقایسه شد به این دلایل:
1- شجاع
2- مهارت بسیار بالا در استفاده از سلاح های متنوع و روش های تاکتیکی پیچیده
3- بسیار باهوش
4- خونسرد در موقعیت های سخت
5- بسیار تودار و خونسرد
6- یک افسانه
اسنیک باهوش بود:-/ اگه باهوش بود 20 سال به بازیش نمی گرفتنش که آخر بفهمه قهرمان نبوده بلکه ضد قهرمان بودi در واقع بازیچه اصلی بوده کسی که از اصل ماجرا بی خبر بوده .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر