X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
من به ایدا رای دادم چون فکر میکنم جزء کسانی که واسه خودش کار میکنه.
در واقع بازی نمی خوره و خیلی راحت دیگرانو بازی میده و به سود خودش از اونا سوء استفاده میکنه.
کلا به نظرم شخصیت محکمتری نسبت به جیل داره.

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
ممنون که care free رو برام ترجمه کردی ! اما خودت هنوز درست نمی دونی معنیش چیه ؟!
ایدا هدف داشت و برای هدفش آزاد اندیش نبود !
care free یکی مثه دانته تو دویل 3 رو می گن

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
یعنی دیواری کوتاه‌تر از این RE نیست :D من که موفق به ملی کردن بازی شدم حالا ببینم شماها هم کارکترها رو ملی میکنید یا نه :D

خوب من چند بار گفتم که پدر جیل همچین کاره‌ای نبوده و اونی که نوشتی مربوط به رمان‌های رزیدنت ایول هست. گذشته‌ی جیل نامشخصه.
اما ایدا هم به وسکر خیانت نمیکنه چون در نهایت لاس پلاگاس رو از طریق بازار سیاه به دست اروینگ و در نهایت به وسکر میرسونه.
خواستم ننویسم ولی دیدم اون دوست نویسندت قبلا نوشته بود گفتم منم بنویسم .
الانم اگه به کسی اطلاعات غلط دادم معذرت میخوام , ببخشید , دیگه تکرار نمیشه .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من به جیل رای میدم چون اصلا قابل مقایسه با ایدا نیست. جزو شخصیت های اصلی رزیدنت اویل از اول بوده و خواهد بود.

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
ایدا هدف داشت و برای هدفش آزاد اندیش نبود !
خواستم خودتون برید با گوگل ترنسلیت آشنا بشید :D

بیخیال باو... همه میدونن که ایدا مامور 2جانبه ست، بعد شما میگی آزاد اندیش نیست... تازه ایدا هر کار که دلش میخواد میکنه، حتی میره جلو کروزر که باید لیون میکشت میگیره، هر وقت بخواد به لیان حال میده هر وقتم نخواست اصلا حسابش نمیکنه... بازم بگو آزاد اندیش نیست...

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خواستم خودتون برید با گوگل ترنسلیت آشنا بشید :D

بیخیال باو... همه میدونن که ایدا مامور 2جانبه ست، بعد شما میگی آزاد اندیش نیست... تازه ایدا هر کار که دلش میخواد میکنه، حتی میره جلو کروزر که باید لیون میکشت میگیره، هر وقت بخواد به لیان حال میده هر وقتم نخواست اصلا حسابش نمیکنه... بازم بگو آزاد اندیش نیست...
اینا چه ربطی داره ؟!!!!!!
lol what ever it's not that important to put time on this

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
به Jill راي دادم چون دوست دارم به اون راي بدم:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
دیگه این مشکل من نیست شما نمیتونی رابطه ای برقرار کنی :D
فکر نکنم همچین حرف عمیقی زده باشم :D
شما راست می گین من مغزم نمی کشه :d

بچه ها بریزین تو دیگه این موضوع درخواستی بودا :d

BlackRainbow

کاربر سایت
Oct 14, 2011
12
من به ایدا رای دادم چون فکر میکنم جزء کسانی که واسه خودش کار میکنه.
در واقع بازی نمی خوره و خیلی راحت دیگرانو بازی میده و به سود خودش از اونا سوء استفاده میکنه.
کلا به نظرم شخصیت محکمتری نسبت به جیل داره.

هاه نمیدونم چرا بعضی ها ملاکشون کلاه برداریو سو استفادهو مردم آزاریه.. خوششون میاد و شخصیتای منفی و مرموز رو میپسندن این همه شخصیتای خوب که برای زندگی و نجات مردم خودشونو فدا میکنن. جیل به این دلسوزی و خوشگلی و زیرکی ادا پیشش پشه کورس الانم که میبینین رایش بیشتره. اصلا این دو تا قابل مقایسه ان:-/؟؟؟؟؟؟؟؟... اینطور بهتره------>3:-oada vs nemesis:(|) و :xjill vs alice or claire@};-

آخرین ویرایش:

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
من اومدم
بچه ها حد اقل میزاشتین عاشورا و تاسورا تموم بشه مردم از هیئت برگردن بعد نظرسنجی راه مینداختین
2 صفحه قبل رو خوندم دیدم بچه ها کلی دلیل خوب برای ایدا خانم :x اوردن ولی خانم جیل بیشتر رای اورده
(همیشه این جوری بوده توی نظر سنجی از کارکتری که کمتر رای اورده بهتر دفاع شده)
این دلایلی که من به ایدا خانم رای دادم
ایدا خانم مرموزه ،باهوش،هرکاری دلش بخواد میکنه ،وسکر رو میپیچونه:))و.....
و
جیل هم خوبه ولی به دل نمیشینه

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
انتخاب سختیه ولی من به آیدا رای میدم . از مرموز بودن و زیر و رو کشیش خوشم میاد

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
چقدر این تایک کارش جالبه :D کلا کارکترها افسانه‌ای میشن اینجا :D اون از جوکر که شده بود فیلسوف و جامعه شناس و اینم از ایدا که شده آزاد اندیش :D چقدر شما از این کلمات راحت استفاده میکنید :D من با ترس و لرز این کلمات رو بکار میگیرم :D درود بر شما :D

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
چقدر این تایک کارش جالبه :D کلا کارکترها افسانه‌ای میشن اینجا :D اون از جوکر که شده بود فیلسوف و جامعه شناس و اینم از ایدا که شده آزاد اندیش :D چقدر شما از این کلمات راحت استفاده میکنید :D من با ترس و لرز این کلمات رو بکار میگیرم :D درود بر شما :D
Agreed Sir:d

What Ever You Said :d

بچه ها که از این کلمات استفاده می کنن حتما مطالعاتی داشتن و می دونن چی دارن می گن ! مثلا شما خوده من رو حساب کن چون چیزی از فلسفه نمی دونم پس زیاد هم داخلش نمی شم من سعی می کنم شخصیتها رو روانکاوری کنم :d

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
راست میگید
یا بچه ها سوادشون خیلی بالاست و ما دست کم گرفتیمشون
یا دارن محض خنده از این کلمات استفاده میکنند:d
یکی گفت ایدا ازاد اندیشه میتونه معنی همین کلمه رو به من بگه :-/:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر