X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Yo, Alex's fans:
ACCEPT YOUR FATE
ACCEPT YOUR FAILURE

YOU LOST THE GAME

>:)>:)>:)

sorry-you-just-lost-the-game.jpg

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,181
نام
پویان
به هر حال دکتر بودن بهتر از پستچی بودنه! مگه نه!؟
الآن طرفدار های کول میگن نه!!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خسته نباشید میگم به آتوسا و احسان برای بیوگرافی های خوبشون

رای من هم که دیگه معلومه :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان عزیز که نظر میدن
لطف کنن و حتما از اسپویلر استفاده کنن، هنوز دوستانی هستن که نتونستن بعضی بازیها را تموم کنن
این که شما بازی را تموم کردین این حق را بهتون نمیده که آخر داستان را بیان کنین

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به هر حال دکتر بودن بهتر از پستچی بودنه! مگه نه!؟
الآن طرفدار های کول میگن نه!!!

چه جالب همین امروز بحث همین بود که گفتم :
مهم نیست الان چیکاره ایم مهم اینه در آینده چی خواهیم بود و چه جوری از ما یاد می کنن دی
الکس کمتر از چند ثانیه یک هیولا از پا در بیاره خیلی سریع تر از کول
yahoo_4.gif
الکس در ضمن هرچی اراده کنه انجام میده
yahoo_4.gif
یعنی چند ثانیه زودتر کشتن یه هیولا (به فرض اینکه بگیم حالا کول چند ثانیه دیرتر اینکار رو انجام بده) دلیل محکمی برای رای دادن به الکسه ؟ بی خیال بابا دی

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
خب یه توضیحی بدم ، البته نظر دوستان محترمه :D اما اینو بگم که این دلایلی که الکس در کسری از ثانیه یه هیولا رو از پا در میاره و اینا دلیل حسابی نمیشه برای دفاع از یه کاراکتر :D
از نظر بخوایم یه دلیل حسابی برای کاراکتر بیاریم همونه که پتانسیل بالایی داشت برای یه داستان معرکه اما خب دیدیم که با آوردن ایده ی مسخره و تکراری سلاح بیولوژیکی گند زدن به داستان ، خب این از نظر داستان
از نظر گیم پلی هم باز از اونجا که انیفیموس رو بازی نکردم نمی دونم کدوم یکی بهتره :D از نظرم گیم پلی پروتوتایپ با اینکه ضعفهایی هم داشت اما خسته کننده نبود و مثلا همین که می رفتی بالا یه ساختمون بلند خودتو پرت می کردی رو زمین می کوبید کف خیابون تا شش متر اونورتر ارتعاشات ایجاد می کردی خودش کلی حال میداد و عقده های درونی رو خالی می کرد :D
اما به عنوان یکی از طرفدارای الکس اینجا باید اعتراف کنم :D که کول از نظر شخصیت پردازی و داستانی خیلی بهتر از الکس طراحی شده بود :D

همین دیگه حرفی ندارم :D فقط خواستم خیلی منطقی اعتراف کنم :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از لحاظ گیم پلی شبیه هستن تا حدودی
ماموریت اصلی و جانبی
open world
قدرتهای ماوراء
تنها برتری اینفیمس همون ریل های راه ان شهریه که روشون قِل میخوری میری جلو
حال میده :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
از نظر گیم پلی هم باز از اونجا که انیفیموس رو بازی نکردم نمی دونم کدوم یکی بهتره :biggrin1: از نظرم گیم پلی پروتوتایپ با اینکه ضعفهایی هم داشت اما خسته کننده نبود و مثلا همین که می رفتی بالا یه ساختمون بلند خودتو پرت می کردی رو زمین می کوبید کف خیابون تا شش متر اونورتر ارتعاشات ایجاد می کردی خودش کلی حال میداد و عقده های درونی رو خالی می کرد :biggrin1:
دز مورد مثالی که زدی! یک تروفی توی Infamous 2 بود به نام Thunder Flop ! :d این حرکت رو میزد بس خفن! (به طور عادی هم میشه ولی اینجا خفن تر:d ) اگر آپگرید ها رو هم داشته باشید کلا یک چیز خوفناکی میشه :d

در مورد گیم پلی که البته به بحث مربوط نمیشه،شک نکنید Infamous خوف ناک تره :d

این همون تروفی پریدن از بلند ترین ساختمون شهر New Maris _ه؟ چون من اون تروفی رو گرفتم! بسی لذت بخش بود!
بلی بلی خودشه! :dاگر هم پلات نکردی بشین پلاتش کن! هم لذت بخشه هم راحت:-" :d

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دز مورد مثالی که زدی! یک تروفی توی Infamous 2 بود به نام Thunder Flop ! :d این حرکت رو میزد بس خفن! (به طور عادی هم میشه ولی اینجا خفن تر:d ) اگر آپگرید ها رو هم داشته باشید کلا یک چیز خوفناکی میشه :d

در مورد گیم پلی که البته به بحث مربوط نمیشه،شک نکنید Infamous خوف ناک تره :d
این همون تروفی پریدن از بلند ترین ساختمون شهر New Maris _ه؟ چون من اون تروفی رو گرفتم! بسی لذت بخش بود!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب یه توضیحی بدم ، البته نظر دوستان محترمه :D اما اینو بگم که این دلایلی که الکس در کسری از ثانیه یه هیولا رو از پا در میاره و اینا دلیل حسابی نمیشه برای دفاع از یه کاراکتر :D
از نظر بخوایم یه دلیل حسابی برای کاراکتر بیاریم همونه که پتانسیل بالایی داشت برای یه داستان معرکه اما خب دیدیم که با آوردن ایده ی مسخره و تکراری سلاح بیولوژیکی گند زدن به داستان ، خب این از نظر داستان
از نظر گیم پلی هم باز از اونجا که انیفیموس رو بازی نکردم نمی دونم کدوم یکی بهتره :D از نظرم گیم پلی پروتوتایپ با اینکه ضعفهایی هم داشت اما خسته کننده نبود و مثلا همین که می رفتی بالا یه ساختمون بلند خودتو پرت می کردی رو زمین می کوبید کف خیابون تا شش متر اونورتر ارتعاشات ایجاد می کردی خودش کلی حال میداد و عقده های درونی رو خالی می کرد :D
اما به عنوان یکی از طرفدارای الکس اینجا باید اعتراف کنم :D که کول از نظر شخصیت پردازی و داستانی خیلی بهتر از الکس طراحی شده بود :D

همین دیگه حرفی ندارم :D فقط خواستم خیلی منطقی اعتراف کنم :D
استاد اعظم سلاحش رو انداخت بقیه هم با اقتدار کاتانا هاتون رو بندازین زمین , مقاومت فایده ای نداره دی طرفداران کول با شوریکن هدف گرفتنتون دی

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
تصمیم بگیریم برای نظر سنجی بعدی؟! این که نتیجش معلوم شد!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها تبریک برای برنده شدن شخصیت دوست داشتنی و یا نداشتنی همه کول مکگرات بچه ها ببخشید من نتونستم چند روزی به تاپیک سر بزنم دردسر داشتم که جاش اینجا نیست به هرحال واقعا بچه ها ممنون خیلی خیلی زحمت کشیدید و حتما بحس هایی شده و من دیدم بچه ها سعی کردن دوستانه نگهش دارن واقعا آفرین و ممنون و در مورد نظرسنجی بعدی شاید زود باشد این نظر رو قبلا بچه ها داده بودند ولی تاحالا انتخاب نشده بود ولی بنظرم میترکونه همونطور که میدونید عکس و بیوگرافی گوگلی با من آیا دوستان قبول دارند نظرسنجی ذیل را : {چون الان تب کسلوانیای بالا است}

ALUCARD VS DRACULA
]

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بردیا جان هنوز 2 روز از نظرسنجی مونده ;)

من با آلوکارد و دراکولا مخالفم. بهتره بزاریم نزدیکای اومدن LoS2 یا بعد از انتشارش این دو شخصیت رو روبروی همدیگه قرار بدیم ، الان 90% دوستان اصلا این دو رو نمیشناسن

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من این پیشنهاد رو قبلا دادم. الان دوباره می گم.
دوستان نظر سنجی بعدی که تصویب شد. من یه پیشنهاد دارم برای نظر سنجی بعدیش، خواهشا ردش نکنید!
sigpic11476_1.gif

VS

برای مشاهده تصویر اصلی (720x599) روی این نوار کلیک کنید.
ffxiii-fang-i10.jpg

از خیلی از جهات Fang و Lightning شبیه هم هستن. یه تنوع هم می شه برای تاپیک چون فکر نکنم تاحالا کاراکتری از سری FF توی نظر سنجی ها شرکت کرده باشه.
خب! نظرتون چیه؟!
بیوگرافی لایتنینگ هم با من!​

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر