X Vs. Y (پست اول تاپیک خوانده شود)

Group XXIV

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
اها!!! حالا دیدی؟ پس باید طرفدار ایدا باشی!!!
ایدا کو؟ تو توی این نظرسنجی ایدا میبینی؟ :d
حالا نمیخواد اینقدر به هیکل کریس بنازی! باز خوبه تو گیم اسپات به عنوان شخصیت برتر تست استفاده از داروهای نیروزا انتخاب شد!=))
هیچ وقت این انتخاب گیم اسپات رو یادم نمیره:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ایدا کو؟ تو توی این نظرسنجی ایدا میبینی؟ :d
چی؟ چرا بی مقدمه حرف میزنی؟ مگه من چی گفتم؟:d
منظورم اینه که به جای اینکه با دلایل الکی طرفدار لیان باشین با یه ذره تفکر و تامل!!! باید در ریشه ها جست و جو و طرفدار ایدا باشین.اره این شد یه چیزی!!!:d
پس منم میام میگم طرفدار کریسم چون تو 15 سالگی ساعت 4:30 بعد از ظهر روز 5شنبه موهاشو شونه کرد!!!=))

• Like
Reactions: devil girl

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
نه نداشته.بیا دوتاشون رو بگو تا برات از معجزات برای لیان لیست در بیارم و طومار بنویسم!!!
اگه پارتنر نداشت که وسکر کشته بودش. تازه چندجا هم جیل باهاش بوده
کیا؟ کریس و جیل؟
منظورم ایدا و لئون بود. البت اون دو تا هم آره ها!!!!!!!!
حالا میگم لئون شخصا برای آیدا کارت دعوت داده بود که بیاد کمک کنه؟؟؟!!!!!!
اون که باید حالا حالاها کار کنه تا بشه مثل کریس!!!
اگه قراره هیکلش از لباس بزنه بیرون ولی خاصیت ی نداشته باشه, بهتره همینجوری بمونه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه پارتنر نداشت که وسکر کشته بودش. تازه چندجا هم جیل باهاش بوده
با نام و یاد خدا شروع میکنم:
1-اگر کلیر نبود الان لیان نبود
2-اگر ایدا نبود الان اون تایرانت اخر بازی داشت شکمشو مالش میداد!!! کی بود برای لیان ارپی جی انداخت؟
3-کی بود تو شماره 4 رفت ناقوس کلیسا رو به صدا در اورد تا مردم دهکده برن از اونجا وگرنه الان لیانی نبود که طرفداریش کنین؟
4-کی بود وقتی لیان،اشلی رو پیدا کرد و سدلر اومد،حواس سدلر رو پرت کرد تا لیان و اشلی فرار کنن؟
5-کی بود بازم تاریخ تکرار شد و برای لیان ار پی جی انداخت؟
6-کی بود اومد از پشت شیشه به موندز شلیک کرد وقتی موندز داشت لیان رو چپ و راست میکرد؟
7-کی بود که به خاطر علاقه ای که به لیان داشت همیشه جلو جلو میرفت تا مسیر رو هموار کنه؟
اره ایدا!!!
اما کریس:
خودت بگو بودن یا نبودن شوا فرقی میکرد تو RE5؟ یه شخصیت بیخود و الکی؟ که نه داستان داره و فایده؟
مثل اینکه اون زمان که RE5 میخواست بیاد هیچکس نمیدونه که اول قرار بود کریس تنها باشه!!! بعدش شوا رو وارد کردن!!!
حالا میگم لئون شخصا برای آیدا کارت دعوت داده بود که بیاد کمک کنه؟؟؟!!!!!!
نه خیر جناب!!! خود ایدا وقتی میبینه یه جایی لیان هستش شخصا میره کمکش تا دست گل به اب نده!!!
اگه قراره هیکلش از لباس بزنه بیرون ولی خاصیت ی نداشته باشه, بهتره همینجوری بمونه
وای! لیان! خاصیت! مثل اینکه نمیدونی که تو RE2 لیان یه تازه کار بود و تازه روز اول کاریش بود!!! ولی کریس رفته بود تا ماموریت 29875645895263-مشو انجام بده!!!
فعلا که من اینجا تک و تنها هستم!!!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من لئون رو انتخاب میکنم و دوس دارم در سری های بعدی re بهش بیشتر پرداخته بشه .قابلیت هاش بجزی کمی ضعف جسمانی بنظرم بیشتره. البته دوسم دارم کریس یه جای تو سری های بعدی بازی کشته بشه!!!!!!!!

اینو خوب اومدی ، موافقم شدید!
چرا آخه ؟؟ ، حيفه جوون مردم ني؟؟:d

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
یه جمله میگم و میرم.
اصلا هم کاری به نتیجه ی این نظر سنجی ندارم.
هیچ اویل باز حرفه ایی رو ندیدم که از لیون خوشش بیاد.
اویل4 که اویل نبود!
اویل میخواهید؟1یا ریمیک!
حرفه ایی های اویل طرفداران سه نفر اول استارز هستند.کرس،جیل و وسکر.
خوش باشید.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
حیف که این لیان بچه خشگله :d اگه نه کریس بیشتر رای میورد.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
حیف که این لیان بچه خشگله :d اگه نه کریس بیشتر رای میورد.
تأیید میشه شدیداً.
ولی تنها دلیل من برای انتخاب لیان شخصیت پردازی بسیار جالب و دوست داشتنی این کاراکتر هست، این کاراکتر شخصیتی جدی و پر جذبه، در عین حال خوش قلب و مهربان داره و در مورد همه افرادی که به نوعی با آن‌ها در تعامل هست احساس مسئولیت میکنه.در کنار این موارد بسیار باهوش و زیرک هست که همیشه آمادگی مقابله با هر گونه اتفاق پیش بینی نشده‌ای رو داره.البته به قول حمید جان ظاهر این شخصیت هم تأثیر زیادی در محبوبیتش داشته.البته اگر بخواهیم در فاز تحلیل داستان سری وارد بشیم، بی شک کرس سهم بسیار بیشتری از لیان داره و در اصل کلیدی‌ترین شخصیت سری محسوب میشه.
ولی در کل لیان یه چیز دیگست.:d

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
یه جمله میگم و میرم.
اصلا هم کاری به نتیجه ی این نظر سنجی ندارم.
هیچ اویل باز حرفه ایی رو ندیدم که از لیون خوشش بیاد.
اویل4 که اویل نبود!
اویل میخواهید؟1یا ریمیک!
حرفه ایی های اویل طرفداران سه نفر اول استارز هستند.کرس،جیل و وسکر.
خوش باشید.
ای خدا. Remake رو یادم آوردی:x
Remake با اختلاف زیادی از همه ی اویل ها بهتر بود. هیچ شکی توش نیست.اصلا فکر نمیکنم این جور بازی دیگه ساخته بشه.فقط خود میکامی باید برگرده.
ولی با این حال تو شخصیت ها لئون یه چیز دیگه بود.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من وقتی به نظر سنجی رای دادم9تا شده بود،الان چرا8 شده؟؟؟!!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کی بود که کلا rookie بود؟
کی بود که اگه ایدا تو اویل 2 کمکش نمیکرد تا الان بخار شده بود تو راکون سیتی؟
کی بود که خودشو نمیتونست جلو ایدا جمع کنه و هوش از کلش میپرید و هی ازش رودست میخورد؟
کی بود که اگه ایدا کمکش نمیکرد توسط سدلر مرده بود؟
کی بود که تو اویل 4 توسط ایدا به جزیره رفت تا اشلی رو نجات بده اگه نمیبردش چه بلایی سر اشلی میومد؟
کی بود که باز از ایدا تو اویل 4 رودست خورد؟
کی بود که کلا اگه ایدا نبود اونم نبود؟
کی بود که کلا اورضه گفتن یه دوستت دارم ساده رو به ایدا نداره؟
کی بود که کلا بود و نبودش فرقی به حال هیچ کس که سهله تو روند بازی نداشت؟
یک جواب
لیان

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
ای بابا حالا یه دعوا هم اینجا راه میفته :d

کلا Leon و Ada خیلی واسه هم ناز و عشوه میان :d هی این بدبختو تشنه میبره تا سر چشمه و تشنه برش میگردونه :d
تو RE4 هم هدف اصلی Ada به دست اوردن Sample(نمونه) بود و بعدش کشتن Leon البته هر وقت وسکر بهش بیسیم میزد که پَ چی شُد ؟ اونم جواب سر بالا میداد :d
من خودم از لیان بیشتر از کریس خوشم میاد.البته من همه ی بازیهای سری رزیدنت اویل رو بازی کردم چه اصلی چه Spin off ولی خب دلیل اصلی ای که لیان بیشتر رای میاره غیر از قیافه اش :d مال حضورش توی RE4 و خاطره ی بچه ها از این بازی بزرگه و دقیقا دلیل اینکه کریس کمتر رای اورده افتضاح RE5 هستش.
شوا هم که کلا گاراژه اصلا حرفش رو نزنید :d

رزیدنت اویل بازیهای حرفه ای همشون از کریس خوششون میاد دلیلش حضورش در اولین نسخه ی این سری هستش و ...
ولی سوال بزرگ من اینجاست که Leon وقتی توی RE2 توی روز اول کاریش هست یه دفعه چطوری توی RE4 بزرگترین ماموریت ممکن یعنی نجات دختر رئیس جمهور رو پیدا میکنه ! معلوم نیست تو این 6 سال چیکار کرده !

من دارم میگم چون بهترین خاطراتم رو با RE4 داشتم و این بازی رو خیلی دوست دارم به لیان رای دادم ولی کریس از نظر برتری از هر نظر(غیر از قیافه :d ) قبول دارم که از لیان سرتره.
کریس باتجربه تره(خیلی) هیکلش هم که ماشاالله نصف صفحه رو میگیره و من مطمئنم اگه مارکوس فینیکس از تو اون لباس آهنیش بیاد بیرون از کریس ریزه میزه تره :d کریس یکی از مامورهای باتجربه ی S.T.A.R.S بوده ولی لیان یه پلیس معمولی بود.لیان از نظر عاطفی شل و ضعیف بود ولی کریس جدی و قاطع بود ولی با این همه از لیان بیشتر خوشم میاد.هم از قیافش هم از صداش هم از دیالوگهاش و هم طنزی که تو دیالوگهاش هست و کلا با خاطره ای که از RE4 دارم به لیان رای دادم.این رو هم اضافه کنم که از وقتی فیلم Resident Evil Extinction رو دیدم و کریس رو با اون قیافه ی ضایعش دیدم تاثیر بدی روم گذاشت :d

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
پارتیش کل*فت بوده وگرنه اگه بتونید یه جواب منطقی به اون سوالام بدید (نه یکی ها همشون ولی یه جواب) اونوقت قبول میکنم که لیان سرتره

---------- نوشته در 02:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:08 AM ارسال شده بود ----------

اینم بگم ها من طرف وسکرم ولی بعدش کریسه
خیلی ها اینو میدونن

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
سلام!!!
عه! اکثریت که واسه تاپیک اویل هستن که :D
خو من تو اون تاپیک هم اعلام کردم که من طرفدار جفتشون هستم! منتها چون واسه من شخصیت پردازی مهمتره به لیان رأی دادم! در کل فکر میکنم منطقی تر ساختنش نسبت به کریس! حداقل از نظر ظاهر! یکی از دوستان به نکته نوستالژیکی اشاره کرد:
حالا نمیخواد اینقدر به هیکل کریس بنازی! باز خوبه تو گیم اسپات به عنوان شخصیت برتر تست استفاده از داروهای نیروزا انتخاب شد!=))
هیچ وقت این انتخاب گیم اسپات رو یادم نمیره:d
بابا آخه راست میگن دیگه، تو اویل دیدینش خودش شده اندازه نمسیس!!! لامذهب بازوهاش اندازه قفسه سینه منه :D من اون روزی که این نتیجه رو، رو گیم اسپات دیدم روده بر شدم از خنده! الانم 2باره همون قضیه اتفاق افتاد... =))
بعداً یادم بنداز بخاطره این یادآوری نوستالژی بهت اعتبار بدم! الان اعتبارام تموم شده... ;)
امان از دست این سؤالت حامد!!! هروقت میگی من 2ساعت میرم هوا
کی بود که اگه ایدا نبود اونم نبود؟!
=)) =)) =)) =)) =))

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر