x-men origins : wolverine

953919_20090205_screen004.jpg

x-men origins:wolverine
نام بازي:x-men origins:woverine
سبك:اكشن-ادونچر
تهيه كننده:اكتيويژن
سازنده:راون سافتور
پلت فرم:PC-X360-PS3-WII-DS-PSP-PS2
تاريخ عرضه:مي 2009
گيم پلي مشابه:god of war_devil may cry
نمره:داده نشده
داستان:داستان خاصي داره ولي تا اونجا كه من ميدونم...
لوگان يك سرباز امريكايي است كه در جريان ساخت "واپن ايكس" بر روي او ازمايشاتي ميشود. او در اثر همين ازمايش ها داراي توانايي هاي جاويداني.استخوان هاي فلزي و خود ترميمي ميشود. او كه از انجام اين ازمايش ها بر روي خود ناراحت است.از محل پروژه فرار ميكند وبه جنگل هاي شمال افريقا ميگريزد...
توضيحات:
X-Men Origins: Wolverine عنوانی اکشن- ماجراجویی می باشد که سازندگاه اون Raven Software و Amaze Entertainment هستند به طوریکه نسخه های PSP, DS, Wii, , PS2 توسط Amaze ساخته می شوند و Raven هم مشغول کار بر روی نسخه های PS3, 360, PC می باشد!
بازی بر اساس فیلمی به همین نام با بازیگری Hugh Jackman - کسی که اولین تصویر بازی شخصی شبیه اون هستش- است که شما رو در داخل و فراسوی داستان فیلم قرار می دهد! تاریخ انتشار بازی که هم زمان با انتشار فیلم X-Men Origins: Wolverine در 21 می 2009 منتشر خواهد شد. نبرد های بازی به سه گزینه تکیه دارد, نبرد های سبک, نبرد های شنگین و چنگک ها که هر کدوم بر روی یک دکمه مجزا قرار گرفته اند و بازی تحت تاثیر عناوینی چون God of War و Devil May Cry می باشد. Activision برخی از جزئیات این بازی رو افشا کرد که در اون به تاریخ انتشار و کمی از داستان بازی اشاره شده است.

يا حق

منبع قسمت اخر:p30world

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
من تقریبا آخرها بازی گیر کردم
اونجاکه دو صخره جلوی یک آبشار هست
من از روی یخ رفت بالا وی صخه اولی پریدم
ولی صخره دوم فاصله اش خیلی زیاد نمی دونم چطور بپرم تا بهش برسم
یه عکس بزار تا ببینیم چی میشه...

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام!

اينم چند تا كد تقلب و ترينر براي اين بازي :
كد ها :
God Mode and Maxed Talents/Abilites

In the X-Men Origins - Wolverine(TM)\WGame\Config folder look for the DefaultGame.ini Look for the line that says mCombatHeroIsGod=False and change false to true. That will turn on God Mode. Now look for the line that says mCheatTalentsMax=False and, again change false to true. When you start, or restart your game the cheats you turned on will take effect
ترينر ها:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_x-men_origins_wolverine.shtml

يا حق

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
دوستان سلام!

اينم چند تا كد تقلب و ترينر براي اين بازي :
كد ها :
God Mode and Maxed Talents/Abilites

In the X-Men Origins - Wolverine(TM)\WGame\Config folder look for the DefaultGame.ini Look for the line that says mCombatHeroIsGod=False and change false to true. That will turn on God Mode. Now look for the line that says mCheatTalentsMax=False and, again change false to true. When you start, or restart your game the cheats you turned on will take effect
ترينر ها:
http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_x-men_origins_wolverine.shtml

يا حق
یکم واضح تر در مورد کده ها توضیح بده

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
راستي تو ميدوني راه استاندارد كشتن اين سپردارا چيه؟
ضربه قوی تر که فکر کنم با کلید راست بود رو نگه میداری چند لحظه بعد میری جلوشون و کلید رو رها میکنی این باعث میشه برای چند ثانیه سپرشون بره بالا و میتونی بهشون ضربه بزنی

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مرحله هاي تو پايگاه نظامي
راستي تو ميدوني راه استاندارد كشتن اين سپردارا چيه؟
اون تيگه رو رد كردي؟

يا حق
نه لازم نیست این حرکت خفن رو انجام بده ممد :D فقط کافیه یه بار بکشی زیر سپرشون تا تعادلشون رو از دست بدن بعد بزنشون ! به محض این که دوباره سپرو گرفت باز اینکارو تکرار کن!:biggrin1:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ممنون از راهنمايي دوستان
بازي رو تموم كردم!
خيلي خين و خين ريزي بود!

نمره هاي من اينه:

گيم پلي:9(دست , پا, كله ,تيغ!)
كرافيك:8(بافت زني و انتقال تكسچر ها خوب نبود!)
دروبين:6(تو جا هاي كوچيك اصلا خوب نميچرخيد)
داستان:9.5(تووووووپ)
جذابيت:8.5 (مراحل افرقيا اخراي بازي رو اعصاب بود)
هوش مصنوعي:4!!!!(فقط غولاش يكي دو بار كشتنم!)

يا حق

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
ممنون از راهنمايي دوستان
بازي رو تموم كردم!
خيلي خين و خين ريزي بود!

نمره هاي من اينه:

گيم پلي:9(دست , پا, كله ,تيغ!)
كرافيك:8(بافت زني و انتقال تكسچر ها خوب نبود!)
دروبين:6(تو جا هاي كوچيك اصلا خوب نميچرخيد)
داستان:9.5(تووووووپ)
جذابيت:8.5 (مراحل افرقيا اخراي بازي رو اعصاب بود)
هوش مصنوعي:4!!!!(فقط غولاش يكي دو بار كشتنم!)

يا حق
سروش جان اون کارت باز رو
چه جوری کشتی من که تا تابلو آخری مینداخت اتومات خودم هم باهاش می افتادم وبازی ریست می شد
من دیگه از اون روز نمایشگاه بازی نکردم

چه قدر دیگه مونده تا تمومش کنم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سروش جان اون کارت باز رو
چه جوری کشتی من که تا تابلو آخری مینداخت اتومات خودم هم باهاش می افتادم وبازی ریست می شد
من دیگه از اون روز نمایشگاه بازی نکردم

چه قدر دیگه مونده تا تمومش کنم
خيلي نمونده...
حدودا همونقدر كه اومدي همونقدر هم كه ادامه بدي ميرسي به تهش!(شوخي كردم 5-6 مرحله ديگه مونده)
يه بار بايد بيام خونتون تا ببينم دقيقا كجا گيري
من كه همون دفعه اول ردش كردم!
راستي اون كارت باز اسم داره اسمشم گمبيته.

يا حق

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه چیکار کنم؟
من سیستمم بدک نیست.تا اونجایی که می دونم می تونه این بازی رو اجرا کنه.نمی دونم گرافیک بازیش در چه حدیه ولی مثلا بازی call of juarez 2 رو high خوب اجرا میکنه.ولی نمی دونم چرا تا رو بازی کلیک میکنم از این ارورای ویندور که don't sent داره میده و نمی زاره برم تو بازی!
رمم 1گیگه. کمه یعنی؟
چیز خاصی رو باید آپدیت کنم که بتونم بازی کنم؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه چیکار کنم؟
من سیستمم بدک نیست.تا اونجایی که می دونم می تونه این بازی رو اجرا کنه.نمی دونم گرافیک بازیش در چه حدیه ولی مثلا بازی call of juarez 2 رو high خوب اجرا میکنه.ولی نمی دونم چرا تا رو بازی کلیک میکنم از این ارورای ویندور که don't sent داره میده و نمی زاره برم تو بازی!
رمم 1گیگه. کمه یعنی؟
چیز خاصی رو باید آپدیت کنم که بتونم بازی کنم؟
2 چیز همیشه باید آپدیت باشه دایرکت x و درایور کارت گرافیک ! اینا رو چک کن! ولی اگه coj رو ران کردی دیگه بعیده از این مواردی باشه که گفتم! احتمالا کرک بازی مشکل داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر