x-men origins : wolverine

953919_20090205_screen004.jpg

x-men origins:wolverine
نام بازي:x-men origins:woverine
سبك:اكشن-ادونچر
تهيه كننده:اكتيويژن
سازنده:راون سافتور
پلت فرم:PC-X360-PS3-WII-DS-PSP-PS2
تاريخ عرضه:مي 2009
گيم پلي مشابه:god of war_devil may cry
نمره:داده نشده
داستان:داستان خاصي داره ولي تا اونجا كه من ميدونم...
لوگان يك سرباز امريكايي است كه در جريان ساخت "واپن ايكس" بر روي او ازمايشاتي ميشود. او در اثر همين ازمايش ها داراي توانايي هاي جاويداني.استخوان هاي فلزي و خود ترميمي ميشود. او كه از انجام اين ازمايش ها بر روي خود ناراحت است.از محل پروژه فرار ميكند وبه جنگل هاي شمال افريقا ميگريزد...
توضيحات:
X-Men Origins: Wolverine عنوانی اکشن- ماجراجویی می باشد که سازندگاه اون Raven Software و Amaze Entertainment هستند به طوریکه نسخه های PSP, DS, Wii, , PS2 توسط Amaze ساخته می شوند و Raven هم مشغول کار بر روی نسخه های PS3, 360, PC می باشد!
بازی بر اساس فیلمی به همین نام با بازیگری Hugh Jackman - کسی که اولین تصویر بازی شخصی شبیه اون هستش- است که شما رو در داخل و فراسوی داستان فیلم قرار می دهد! تاریخ انتشار بازی که هم زمان با انتشار فیلم X-Men Origins: Wolverine در 21 می 2009 منتشر خواهد شد. نبرد های بازی به سه گزینه تکیه دارد, نبرد های سبک, نبرد های شنگین و چنگک ها که هر کدوم بر روی یک دکمه مجزا قرار گرفته اند و بازی تحت تاثیر عناوینی چون God of War و Devil May Cry می باشد. Activision برخی از جزئیات این بازی رو افشا کرد که در اون به تاریخ انتشار و کمی از داستان بازی اشاره شده است.

يا حق

منبع قسمت اخر:p30world

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
خوب اینجا از طنابه تا اونجا که میتونی برو بالا بعد بپر یه طرف اول دشمنا رو ناکار کن بعد دقیقا همین زاویه ای که عکس گرفتی یه خروجی بالکن مانند هست که باید رو دیوار از بیرون راه بری (دقیق یادم نیست شایدم باید بپری)

reza prog

کاربر سایت
Apr 23, 2009
9
خوب اینجا از طنابه تا اونجا که میتونی برو بالا بعد بپر یه طرف اول دشمنا رو ناکار کن بعد دقیقا همین زاویه ای که عکس گرفتی یه خروجی بالکن مانند هست که باید رو دیوار از بیرون راه بری (دقیق یادم نیست شایدم باید بپری)

دمت گرم دادش..دکمه تشکر ندارم..من یک هفته طول کشیده این بازی رو دانلود کنم..

برم ببینم پناه بر خدا...

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من موندم اینجا رو چجوری رد کنم. هر کاری میکنم لیزر کبابم میکنه. طبقه پایین خیلی راحت z+left shift+w رو میگیرم و رد یشم ولی طبقه بالا نمیتونم و هر جوری که میخوام رد بشم لیزر میزنه. لطفا راهنمایی کنید.
http://www.zshare.net/image/635082095d06fe36/
یا علی مدد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
بچه ها من موندم اینجا رو چجوری رد کنم. هر کاری میکنم لیزر کبابم میکنه. طبقه پایین خیلی راحت z+left shift+w رو میگیرم و رد یشم ولی طبقه بالا نمیتونم و هر جوری که میخوام رد بشم لیزر میزنه. لطفا راهنمایی کنید.
http://www.zshare.net/image/635082095d06fe36/
یا علی مدد
حسن جان چطوری؟
اینجا قبل از این که از اتاق بیرون بیای یه کلید یا اهرم هست که میکشیش بعد یه صفحه سپر مانند میاد طرفت توهم باید سریع بری پشتت وایسی و باهاش حرکت کنی اینطوری دیگه لیز بهت نمیخوره

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من اونجایی که باید تو آسمون 4 تا هلیکوپتر رو از کار بندازی گیر کردم.هلیکوپتر آخری (همون که اون یارو اسنایپره توش نشسته) رو نمیدونم چجوری از کار بندازم. دستم رو میبرم بالا و یه ضربه به ملخ هلیکوپتر میزنم ولی سریع اون یارو اسنایپره بهم شلیک میکنه و پرت میشم ته هلی کوپتر و این عمل تا صبح ادامه پیدا میکنه.
یا علی مدد

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من اونجایی که باید تو آسمون 4 تا هلیکوپتر رو از کار بندازی گیر کردم.هلیکوپتر آخری (همون که اون یارو اسنایپره توش نشسته) رو نمیدونم چجوری از کار بندازم. دستم رو میبرم بالا و یه ضربه به ملخ هلیکوپتر میزنم ولی سریع اون یارو اسنایپره بهم شلیک میکنه و پرت میشم ته هلی کوپتر و این عمل تا صبح ادامه پیدا میکنه.
یا علی مدد
سلام
کماکان منتظر راهنمایی عزیزان ودوستان هستیم. اینم عکس. شاید کمکی کرد.
http://www.zshare.net/image/647593406ec93816/
یا علی مدد

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
سلام
کماکان منتظر راهنمایی عزیزان ودوستان هستیم. اینم عکس. شاید کمکی کرد.
http://www.zshare.net/image/647593406ec93816/
یا علی مدد
سلام دوست عزیز"حسن" جان
شما باید یک کلیک رو (ببخشید یادم نمیاد چپ یا راست رو ) نگه داری
منم اولش فقط یک بار میزدم ولی باید کلیک رو نگه داری تا پره هلیکوپترو اش و لاش کنه.

یا حق

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID

در حین زدن مکرر به پره هلی کوپتر باید با چپ و راست جا خالی بدی به شلیک های اسنایپر . وگرنه نمیذاره کارت رو بکنی :biggrin1:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام دوست عزیز"حسن" جان
منم اولش فقط یک بار میزدم ولی باید کلیک رو نگه داری تا پره هلیکوپترو اش و لاش کنه.
در حین زدن مکرر به پره هلی کوپتر باید با چپ و راست جا خالی بدی به شلیک های اسنایپر . وگرنه نمیذاره کارت رو بکنی :biggrin1:
سلام
نمیشه لامصب. هرچی کلید های ضربه رو نگه میدارم یه ضربه بیشتر نمیزنه و سریع دستش رو میکشه. و خیلی هم بتونم جا خالی بدم دو تا جاخالی هست. آخر سر سومی میزنه و پرتم میکنه ته هلیکوپتر. بد جوری رفته رو مخم.
یا علی مدد

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هرچی کلید های ضربه رو نگه میدارم یه ضربه بیشتر نمیزنه و سریع دستش رو میکشه

اینجور که من رفتم و توی عکس هم مشخص است باید سریع توسط Claw هاتون ضربه بزنید . نگه ندار ، زود زود فشار بده ببین چی میشه . اگر نشد یکی از بچه ها رو گیر بیار بیاد توی خونتون بره اون تیکه رو :biggrin1:

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
سلام دوست عزیز"حسن" جان

یا حق
آقا چرا جوون مردم گمراه میکنی:D
حسن من با دسته بازی میکردم ولی فکر کنم m1 همون کلیک چپ باشه بنابراین شما همین طور پشت سر هم کلیک چپ بزن و با جهتها به اون نامرد نزدیک شو خیلی هم رو اعصابت نره چون آخراشی بعدشم که تمومش کردی مثل من از بی بازی میکفی:-"

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
سلام دوستان .
من این بازی رو گرفتم و نصب کردم کاملا هم نصب شد ولی موقع اجرا بعد از نشون دادن اسم سازنده و ... به صفحه ی Loading که میرسه کرش میکنه و مییره بیرون از بازی . مشکل از کجاست ؟ یچی ، کرکی ، چیزی براش هست یا باید حرکت خاصی بزنم ؟؟!

ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر