WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
یه سوال داشتم از اونایی که بازی رو تهیه کردن
توی بخش مای کریر ممکنه یه استار قدیمی برگرده؟ مثلا یهو وسط مسابقه استون کلد به wwe برگرده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
توی بخش مای کریر ممکنه یه استار قدیمی برگرده؟ مثلا یهو وسط مسابقه استون کلد به wwe برگرده

والا من که هنوز تو ان اکس تی گیرم تازه استار راو شدم اما هنوز کمربند ان اکس تی دستمه اما در کل فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیافته

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
نه دوست عزیز کشتی کج کارای قدیمی بر نمی گردن.

- - -ویرایش - - -

دونه ایی نمیشه کل پک لجندها را باید بخری به نظر من پک لجندها خوب هست افراد خوبی توش هستند خصوصا پایپر و کورت هنیگ که 10 دلار هم هست من که دیگه سیزن پس خریدم خودم را راحت کردم من باهات موافقم خیلی از بازی خوشم میاد بی نقص نیست اما ارزش اینو داره که براش پول خرج کنی و وقت بزاری
خصوصا وقتی فهمیدم که افراد شوکیس به بازی خودت اضافه میشن
تا فردا هم پک لجندها اضافه میشه

دوست عزیز شما که سیزن پس گرفتی میدونی چه افرادی قرار به بازی اضافه بشن؟
امکانش هست افرادی مثل Alberto del rio و sasha banks و charlotte اضافه بشن؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه دوست عزیز کشتی کج کارای قدیمی بر نمی گردن.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز شما که سیزن پس گرفتی میدونی چه افرادی قرار به بازی اضافه بشن؟
امکانش هست افرادی مثل Alberto del rio و sasha banks و charlotte اضافه بشن؟

نه این افراد در لیست نیستند لیستها از این قرار هستند
Legends Pack ($8.99 value)
  • Playable WWE Legends: Big Boss Man, Dusty Rhodes, Lita, Mr. Perfect, “Rowdy” Roddy Piper and Trish Stratus;

• Playable matches include:
    • “Macho Man” Randy Savage vs. Jake “The Snake” Roberts;
    • Rikishi vs. The Rock;
    • Alundra Blayze vs. Paige;
    • Larry Zbyszko and Arn Anderson vs. Ricky “The Dragon” Steamboat and Dustin Rhodes
    • Tatsumi Fujinami vs. Ric Flair;
    • The Bushwhackers (Butch Miller and Luke Williams) vs. The Natural Disasters (Typhoon and Earthquake);
    • The Outsiders (Kevin Nash and Scott Hall) vs. Harlem Heat (Booker T and Stevie Ray);
  • Future Stars Pack ($7.99 value)
    • Playable NXT Superstars: Samoa Joe, Diego, Fernando, Blake and Murphy;
    • + New Moves Pack ($3.99 value)

- - -ویرایش - - -

که البته فعلا فنهای استارها و باز شدن همه قفلها + لجندها و ارنولد در دسترس هستند و من امشب لجندها را هم دنلود کردم خیلی خیلی خوب و به درد بخور بودن

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
نه این افراد در لیست نیستند لیستها از این قرار هستند
Legends Pack ($8.99 value)
  • Playable WWE Legends: Big Boss Man, Dusty Rhodes, Lita, Mr. Perfect, “Rowdy” Roddy Piper and Trish Stratus;

• Playable matches include:
    • “Macho Man” Randy Savage vs. Jake “The Snake” Roberts;
    • Rikishi vs. The Rock;
    • Alundra Blayze vs. Paige;
    • Larry Zbyszko and Arn Anderson vs. Ricky “The Dragon” Steamboat and Dustin Rhodes
    • Tatsumi Fujinami vs. Ric Flair;
    • The Bushwhackers (Butch Miller and Luke Williams) vs. The Natural Disasters (Typhoon and Earthquake);
    • The Outsiders (Kevin Nash and Scott Hall) vs. Harlem Heat (Booker T and Stevie Ray);
  • Future Stars Pack ($7.99 value)
    • Playable NXT Superstars: Samoa Joe, Diego, Fernando, Blake and Murphy;
    • + New Moves Pack ($3.99 value)

- - -ویرایش - - -

که البته فعلا فنهای استارها و باز شدن همه قفلها + لجندها و ارنولد در دسترس هستند و من امشب لجندها را هم دنلود کردم خیلی خیلی خوب و به درد بخور بودن

اکی مرسی پس بیشتر لجند ها قرار اضافه بشن.
من خودم شاید future stars pack رو بگیرم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,832
نام
مهراد
چقدر بدبخت شده اومده تو بخش NXT! تو Tna تو مین اونت هاشم من دیده بودمش سر کمربندم بازی میداد ..سطح Tna انقدر نازله که افراد wwe اونجا رو بالا کشیدن

اتفاقا شما اشتباه نکن ... NXT الان سطحش از راو و اسمکداون هم حتی بالاتره ... یعنی به قدری این مسابقات جذاب و دیدنی هستند که من فقط PPV های WWE رو میبینم اما NXT رو هر هفته نگاه میکنم ... از مسابقات دیوا بگیر تا تگ تیم و استوری کمربند همه چی ... حتی تشویق های طرفداران هم معرکه س ... برند کلا دست ویلیام ریگال و مسئول استعداد یابیش هم تریپل اچ هست. در ضمن بابی رودز هم اومده به NXT

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
اتفاقا شما اشتباه نکن ... NXT الان سطحش از راو و اسمکداون هم حتی بالاتره ... یعنی به قدری این مسابقات جذاب و دیدنی هستند که من فقط PPV های WWE رو میبینم اما NXT رو هر هفته نگاه میکنم ... از مسابقات دیوا بگیر تا تگ تیم و استوری کمربند همه چی ... حتی تشویق های طرفداران هم معرکه س ... برند کلا دست ویلیام ریگال و مسئول استعداد یابیش هم تریپل اچ هست. در ضمن بابی رودز هم اومده به NXT

اره از لحاظ هیجان وکیفیت کار NXT خیلی بهتر از Raw و smackdown هست مخصوصا مسابقه های دیوا هاش حرف نداره ولی در هر صورت کلاسش از raw و smackdown پایینتر دیگه هرکیم که کارش تو NXT بگیره کم کم منتقلش میکنن به wwe.

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
راستي ارنولد بصورت جداگونه در دسترسه اگه بازي رو pre order نكردين ميتونين بخرينش اگه دوس داشتين

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

دیوا ها که کلا ابزارن تو WWE بنده های خدا از وقتی هم که قانون pg ورداشتن کار و کاسبی اینا هم بهم ریخت اینا یجور میخوان تماشاچی جذب کنن با بیکینی ولی الان نمیشه دیگه مثل قدیم ..

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دیوا ها که کلا ابزارن تو WWE بنده های خدا از وقتی هم که قانون pg ورداشتن کار و کاسبی اینا هم بهم ریخت اینا یجور میخوان تماشاچی جذب کنن با بیکینی ولی الان نمیشه دیگه مثل قدیم ..

حرفتو کاملا قبول دارم
خیلی مسخرس مثلا اگه دقت کنین دیگه صحنه هایی مثل کوبوندن صندلی رو سر و آتش زدن همدیگه و شکوندن میز گزارشگران از فواصل دورو شاهد نیستیم خیلی هم کم خون میاد
قانون pg مزخرفترین قانون wwe ایه.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
خب الان وضعیت برای دیوا ها بهتر شده دیگه لازم نیست مثل قدیم ابزار باشن مثلا خدایی مسابه iron woman
بین sasha banks و Bayley سر کمربند یکی از بهترین مسابقه هایی بود که دیده بودم. اصلا خیلی از کشتی کج کارای nxt یه سرو گردن بالاتر از کشتی کج کارای اصلی wwe هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر