WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دارم ceated superstar را میترکونم شروع کردم به ساختن برو بچ wcw تا الان اصلی ها به طور باورنکردنی عالی شدن را تموم کردم کی یک سری شون از قسمت ساخت استارهای خارجی دنلود کردم که با یکم ادیت اون چیزی که میخوام در اوردم اینکه میتونی لوگو و لباس و صورت استارها را بزاری کلی راختش کرده قبلا جیگرم له میشد تا اینجور چیزها را تو قسمت ساخت لوگو تهیه کنم
اما یک چیزی که منو نگران میکنه اینه که توی همین قسمت لوگو ها زده الان 8/64 یعنی من 8 تا دیگه بیشتر جا ندارم واسه لوگو ؟ خب اصلا کجا باید پاکشون کنم من گزینه پاک کردن ندیدم تو این بخش اگر کسی میدونه بگه لطفا چون وقتی یک استار را دنلود میکنی باهاش کلی لوگو میاد
ولی یک بدی دیگه تو این بخش اینه که شما بیشتر از دوتا تغییر روی یک بازیکن نمیتونی بدی قبلا 4 تا گذینه هر استاری داشت مثلا استینگ را با حالت nwo wolfpack میزاری بعد یکی دیگه درست میکنی به حالت wcw بعد اونی که اوله فقط میتونی توی مسابقه استفاده کنی و بیشتر هم نداره
اما در کل دارم باهاش سروکله میرنم تا اسنتارهای مورد علاقه ام را بسازم ولی در کل بازی را نگه میدارم شاید برای همیشه بستگی به نسخه بعد داره که منو راضی کنه یا خیر

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
سلام:d
من امیر سکرت قدیمم یادش بخیر با منصور و فرشید و دانیال و حامد و فراستی و وحید ...چقد برا WWE 2K15 صبر کردیم انقد صبر کردیم تن حضرت ایوب تو گور لرزید:d من یکی که خیلی ذوق و شوق داشتم به خاطر این بازی ps4 خریدم ولی آخرش یه چیز آشغال تحویلمون دادن منصور اگه یادت باشه خواستیم آنلاین بزنیم ولی هرچی من اینوایت میدادم هرچی تو میدادی نمیشد یادمه وقتی بازی اومده بود یه نفر عکس پروفایلشو یه توالت گزاشته بود روش نوشته بود WWE 2K15 خخخ
بازی رو هنو نخریدم شاید تابستون بخرم امیدوارم هرچه زودتر شاهد یه بازی خوب باشیم:>
این اورال هارو دیدم خیلی خورد تو حالم آخه لامصّـــب برایان از تیکر بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟درن یانگ یکیه با کین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
. من تا حالا یه دو سه باری بن شدم:dخسته نباشم

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام:d
من امیر سکرت قدیمم یادش بخیر با منصور و فرشید و دانیال و حامد و فراستی و وحید ...چقد برا WWE 2K15 صبر کردیم انقد صبر کردیم تن حضرت ایوب تو گور لرزید:d من یکی که خیلی ذوق و شوق داشتم به خاطر این بازی ps4 خریدم ولی آخرش یه چیز آشغال تحویلمون دادن منصور اگه یادت باشه خواستیم آنلاین بزنیم ولی هرچی من اینوایت میدادم هرچی تو میدادی نمیشد یادمه وقتی بازی اومده بود یه نفر عکس پروفایلشو یه توالت گزاشته بود روش نوشته بود WWE 2K15 خخخ
بازی رو هنو نخریدم شاید تابستون بخرم امیدوارم هرچه زودتر شاهد یه بازی خوب باشیم:>
این اورال هارو دیدم خیلی خورد تو حالم آخه لامصّـــب برایان از تیکر بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟درن یانگ یکیه با کین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
. من تا حالا یه دو سه باری بن شدم:dخسته نباشم
امیر سکرت همه خاطراتمون زنده کردی یکدفعه ، انگار همین دیروز بود ماشالله همشیه هم ان بودی:))

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستانی که براشون مقدوره لطفا گیمپلی بازی رو آپلود کنن....ممنون

- - -ویرایش - - -

اونایی که بازی رو تهیه کردن بگن یونیورس تغییری نکرده؟؟؟؟یکی از آرزوی های من اینه که این بخش جذاب بشه متاسفانه تو نسخه های قبلی خیلی تکراری و عذاب آور بود:((

- - -ویرایش - - -

use alcohl منظورش استون کلد هست؟

آخرین ویرایش:

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
فکر کنم من تنها فرد تاپیک بودم که از بازی خوشم نیومد و هیچکدوم انتظاراتم رو برآورده نکرد!!!

جالبه وقتی بازی هایی مثل WWF no Mercy و WCW/nWo revenge که برای 15 سال پیش هستن رو بازی میکنم بیشتر از این 2K16 بهم حال میدن

Sent from my D6603 using Tapatalk

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
فکر کنم من تنها فرد تاپیک بودم که از بازی خوشم نیومد و هیچکدوم انتظاراتم رو برآورده نکرد!!!

جالبه وقتی بازی هایی مثل WWF no Mercy و WCW/nWo revenge که برای 15 سال پیش هستن رو بازی میکنم بیشتر از این 2K16 بهم حال میدن

داداش شما تو نسل هفت بازی میکنی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اقا امیر خیلی مخلصیم
میگم تو این سایت کسانی که خریداری کردن بازی رو هیچ کدوم اکس باکس وانی نیستن همه 4 هستید ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

منم خوشم نیومد. 2k15 تنها کشتی کچی بود تو تاریخ این سری که نگرفتمش. 16 رو گرفتم ولی همون ساعت اول ازش زده شدم و مدام میخواستم ببرم پسش بدم! ولی چون تروفی گرفته بودم مجبور شدم نگهش دارم تا حداقل تروفیهاشو بگیرم. ولی به شدت بازی بیمزه و خسته کننده ای هست. ذره ای هیجان توی مسابقاتش وجود نداره.
باز بخش شو کیس بد نیست. اونم فقط قسمت اصلیش. اسپشیال آبجکتیواش دیگه زیادی تکراریه. بخش مای کریر که فاجعهس. اصلا نمیدونم چطور میشه اون بخش فرا کسل کننده رو تموم کرد.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
منم خوشم نیومد. 2k15 تنها کشتی کچی بود تو تاریخ این سری که نگرفتمش. 16 رو گرفتم ولی همون ساعت اول ازش زده شدم و مدام میخواستم ببرم پسش بدم! ولی چون تروفی گرفته بودم مجبور شدم نگهش دارم تا حداقل تروفیهاشو بگیرم. ولی به شدت بازی بیمزه و خسته کننده ای هست. ذره ای هیجان توی مسابقاتش وجود نداره.
باز بخش شو کیس بد نیست. اونم فقط قسمت اصلیش. اسپشیال آبجکتیواش دیگه زیادی تکراریه. بخش مای کریر که فاجعهس. اصلا نمیدونم چطور میشه اون بخش فرا کسل کننده رو تموم کرد.
من فکر کنم شما دوستان از بازی های Arcade کشتی کج خوشتون میاد و چون ای بازی یه کم واقع گرانه کرده زیاد ازش خوشتون نیومد.
من که خیلی حال کردم باهاش تنها مشکلم باهاش این بود که چرا sasha banks رو تو بازی قرار ندادند.

- - -ویرایش - - -

دوستانی که براشون مقدوره لطفا گیمپلی بازی رو آپلود کنن....ممنون

- - -ویرایش - - -

اونایی که بازی رو تهیه کردن بگن یونیورس تغییری نکرده؟؟؟؟یکی از آرزوی های من اینه که این بخش جذاب بشه متاسفانه تو نسخه های قبلی خیلی تکراری و عذاب آور بود:((

- - -ویرایش - - -

use alcohl منظورش استون کلد هست؟
یه خورده بهتر شده ولی بازم جای کار داره ولی career mode رو خیلی روش کار کردن.کلا نسبت به 2k15 خیلی تغییرات مثبت دادن.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
نه اینکه ایراد نداشته باشه اما خداییش اینقدرام که دارید میگید بد نیست من کلا تصمیم گرفتم تا 17 نگه دارم اگر 17 راسترهاش منو قانع کرد میفروشمش اگر نه تا 18 هم ادامه میدم الان ساخت استارهاش منو خیلی جذب کرده تا حالا هم کلی راستر عالی ساختم و همینطور خارجی ها ساختن خیلی خیلی ازش راضی هستم حس خوبی میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر