WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

The Game

کاربر سایت
Aug 6, 2007
2
فرق داشتن دوست عزیز
توی gm شما کانترکت داشتی-ترنسفر داشتی و...
ولی یونیورسی هیچی نداره

موافقم .جی ام مد خیلی بخش توپی بود.حیف شد حذفش کردن.یونیورس خیلی تفاوت داره با جی ام مد.

یک سوال .من یکجا دیدم توی 2k16 در قسمت یونیورس بخشی اضافه شده که میشه محل برگزاری شو رو انتخاب کرد.یعنی مثلا شوی راو تو چه شهری برگزار بشه آیا این تو 2k16 اضافه شده؟کلا دوستانی که بازیرو گرفتن میتونن یه توضیحی در مورد بخش یونیورس 2k16 بدن که چیا اضافه شده؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دیشب نزدیک به 6 ساعت فقط و فقط روی ساخت گلدبرگ کار کردم راستش قبلش ادی گروو ساختم اکی شد راضی بودم اما گلدبرگ زمان زیادی براش گذاشتم که اگر اون را میتونستم درست کنم امیدوار بیشتر میشدم واسه ادامه
خب شروع کردم اول که مشکل من که هنوز هم حل نشده عکسی بود که از فیس گلدبرگ گذاشتم که سایزی که بهش میدادم اصلا تفاوتی نمیکرد مثلا عکس چهره گلدبرگ را که خیلی جلو بود گذاشتم وقتی میخواستم تنظیم کنم درست در نمیومد بعد به صورت کلی گذاشتم باز نشد با فوتوشاپ سایز 512 در 512 که خودش گفته بود گذاشتنم هیچ تفاوتی نکرد اخر یک عکسش که قبلا خارجی ها گذاشته بودن محبوری استفاده کردم

بعد دیدم پوستش را بخوام مثل عکس بکنم کلا مرض زردی میگرفت دیگه پوست را نرمال گذاشتم از طزیق ابشنهای دیساین روی صورتش کار کردم اونقدر که تا حدود زیادی اکی شد
بعد متوجه باگهای مسخره شدم وقتی روی صورتش کار میگردم میخواستم یک مثلا دایره استفاده کنم پشیمون شدم بک زدم یک دفعه صورتش رنگش عوض شد منم رنگم عوض شد گفتم 3 ساعته دارم رو پوستش کار میکتم هیچی این اتفاق ده بار افتاد فهمیدم اینجا پشیمونی نداره هرچی گذاشتی روش باید درست تصمیمت میگرفتی
یک باگ دیگه روی گوش سمت راست گلدبرگ یک لبه تیزی شکلی ایجاد شد که گفتم خب حتما اینجا داره نشونش میده دیدم نخیر این هستش همه جا
بعد توی نسخه 14 یک قابلیت فوق الاده داشت که شما قبل از هر کاری روی صورت طرف یک پینت میزاشتنی که شبیه به صورت استینگ بود اما هیچی روش نبود بعد رنگ پوست را هماهنگ میکردی بعد میتونستی میزان کمرنگ بودن و پر رنگ بودن را تنظیم کنی حالا همه اینا هست اما دیگه نمیتونی کم رنگش کنی اگر این قابلیت وجود داشت بهتون قول میدادم تمام استارها را رحت میتونستم بسازم
بعد رفتم سر وقت ریش اصلا خوشم نیومد هر کاری کردم ریش و سبیل گلدبرگ را نتوستم در بیارم شبیه ی نفر دیگه میشد کلا بعد گزینه موی بدن وجود نداره خیلی مسخره است مثلا اسکات هال و گلدبرگ موی سینه دارن که اینجا بخوای دوباره اسکن هم کنی بدرد نمیخوره
یک چیز دیگه که اذیتم کرد این بود که شما صورت را از تمام رخ تنطیم میکنی اکی میشه بعد میره روی نیم رخ انجا که اصلا دوربین نداره بچرخونی ببینی چیکار کردی بعد اصلا از حالت نیم رخ خوشم نیومد نتونستم اون چیزی که میخوام درش بیارم
بدن درست کردن که دیگه حرفش را نزن شما اختیار این را نداری که راسترتون از نظر اندامی کوتاه و بلند کنی یعنی مثلا دست بعضی افراد مثل کریس بنوات کوتاه هست یا پای بعضی ها مثلا الکس رایت بلند هست یا گردن و یا فاصله شکم اصلا کوتاه و بلندی نداره همه ی سایز میشن فقط میتونی قد طرف را بلند و کوتاه کنی
خلاصه این درست کردن راستر فقط گذاشتن عکس روی چهره اونم بتونی درست در بیاریش خوبه بقیه اش به درد کسی میخوره که فقط میخواد ی چیزی درست کنه که شباهت داشته باشه
قسمت دنلود کردنش مسخره ترین قسمتشه شما یک تایم دارید در 24 ساعت که 20 عدد دنلود بیشتر نمیتونی انجام بدی وگرنه میره 24 ساعت بعدی
وقتی هم میخوای دنلود کنی که همش میپره بیرون از سرور افتضاحه
قسمت ساخت اینترنس که همون اول که نمیتونی اهنگ انتخاب کنی حالت گرفته میشه مثلا واسه گلدبرگ اهنگ جکسواگر را گذاشتم خیلی حس بدی بود
بعد اون گزینه های ورودی افرادی که وجود ندارن را کلا برداشتن همون ها که نوشته بود لجند 1 تا 10 و ... یعنی گند زدن بهش
توی قسمت مو ستها هم کلا اونجام چند تا مدل کسانی مثل کورت انگل بیشتر نذاشته بودن نعدادشون کم بود که گلدبرگ شاملش نمی شد
خلاصه 6 ساعت کار کردم یک گلدبرگی بسازم اخر به این نتیجه رسیدم که شوکیس را شروع کنم بعد هم که تموم شد سریع بازی را بفروشم بره
این بازی فقط برای کسانی هست که با گیم پلی و راسترهای جدید حال میکنن اصلا به درد من نمیخوره

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
خب منم این wwe 2k16 رو برا ایکس باکس گرفتم

و برای کسانی که منتظر تغییرات بودم بگم دلتون رو صابون نزنید !!!

بازی در نسل هفتم کوچکترین ها ... کوچکترین فرقی نکرده با نسخه ی قبل

سیستم پین و سابمشن که همون قدیمیه بود :| قسمتی که عکس صورتت رو به بازی بدی از روش استار بسازه هم در بازی نبود

کلا بخش ساخت راستر هیچ فرقی با 2015 نکرده بود البته من زیاد توش نگشتم فقط داخل همون منوهای اولیش شدم که صورت استار ساختگی میاد بعد دیدم تغییری نکرده بود درجا حالم بهم خورد از منو بیرون رفتم

بعد سرعت بازی هم فوق العاده افتضاح و کند شده !!!

بیشتر از همه این کم شدن سرعت رو بدم اومد !!!

میخواستی طرف رو با دست بگیری نیم ساعت طول میکشید دستت رو جلو میاوردی تا اونموقع فن خورده بودی

یا میخواستی مشت بزنی انگار جون میکندن تا یه مشت میزدن اونقدر سرعت کم شده بود ... دویدن هم که سرعتش کم شده بود برا دویدن هم آدم دغ مرگ میشد نمیتونست سریع بدوه

بعد سیستم ریورس هم مثل قبل افتضاح بود که هی یه بار میزدی میگفت دیر ... یه بار زود ... بعضی فن ها هم که ریورس کردنشون کار حضرت فیل بود مثل همون که سابمشن رو خاموش کنی بعد با ضربدر حریف رو بگیری یا ریورس فینیشر که دیگه 99% غیرممکنه

کلا گلیچ فن هایی که ریورس شون سخت تره برطرف نشده

بعد المیشن چمبر هم که باز اینترس نداره توش مسابقه بدی

همونطور که قبلا در تاپیک گفته شد هم دیگه نمیشه خودمون برای استارها اهنگ بذاریم ( یعنی اهنگ بزنیم رو فلش و CD و برای راستر بذاریم ) ... البته من تست نکردم چون بازیش ارزش تست کردن هم نداشت ولی کلا گزینه ای برای اهنگ فلش و اینا ندیدم

کلا بگم نسخه ی نسل هفتم رو بخرید انگار همون WWE 2K15 رو خریدین در حالی که راسترها و بخش داستانش عوض شده ... چون برخلاف نسل هشتم نه سیستم پین و سابمشن عوض شده نه ساخت استار نه دادن صورت خودمون به بازی و .....

تنها ویژگی خوب بازی که حال کردم راسترهاش بود ... که راسترهای خیلی توپی مثل استینگ داشت ... من کلا از 3 دستی که بازی کردم 2 دستش رو استینگ گرفتم !!!

البته درجه سختی بازی هم بالاتر رفته و روی Legend بازی کنید حدود 50% شانس پیروزی تون پایین میاد مخصوصا اگه مسابقه ی چند نفره مثل المنیشن باشه

بعد راستی گرافیک بازی هم تو نسل هفتم هیچ فرقی با قبل نکرده که هیچ پایین تر هم اومده !!!

موهای دنیل برایان رو دیدم حالم بهم خورد حس میکردم انگار یه کیلو خامه ی قهوه ای بجای مو رو سرشه !!!

ختم کلام ...

به قول اون دوستمون بازیش فقط به درد کسانی میخوره که بخاطر راسترها و گیم پلی میخوان بازی رو بخرن ( که البته گیم پلیش هم بجز کم سرعت شدن فرقی با نسخه ی قبل نکرده )

بعد راستی هیچ مچ کارد جدیدی هم به بازی اضافه نشده بود فقط یه King of the Rings دیدم که اونم فکر کنم تو نسخه ی 15 هم بود

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان قسمت ساخت و ساز نسبت به نسخه 15 پیشرفت داشته؟
نسخه 15 خیلی محدود بود
به کلی بازی ارزش خرید داره؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دوستان قسمت ساخت و ساز نسبت به نسخه 15 پیشرفت داشته؟
نسخه 15 خیلی محدود بود
به کلی بازی ارزش خرید داره؟
اره اکثر مدها رو برگردوندن مثل ساخت کمربند .. فقط ساخت فینیشر برنگردوندن
بازی از 15 خیلی کامل تر شده متاشم گویای همه چیز هست ارزش خرید داره ولی اولویت نداره صبر کنی بهتره افتش زیاده این بازی...

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
بله ، اومده 210 تومن تا جایی که من اطلاع دارم .

یه یادی هم بکنیم از بچه های قدیمی این تایپک مثل دانیال ،hamed kami و دوستان دیگه . اون موقع ها وقتی بازی منتشر می شد ، تایپک کشتی کج میرفت هوا انتقادهای زیاد خصوصا از طرف دانیال اصلا یه حال و هوای دیگه به تایپک میداد :(

سلام لطف داری :)
من سرم خیلی مشغوله حدود چند ماهی میشه بازی نمیکنم
گذاشتم کنار :d

سر این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread76138/

چه گیگ ها حروم کردم :d
واقعا یادش بخیر:(

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متای بازی فعلا رو 80 هست بعد از سه سالی دوباره رفته بالای 75
البته چندتا سایت خرابکار موندن که حتی ممکنه متا رو تا 78 ببرن با 6 دادن که چندتاشون برای x1 ثبت شد البته ممکنه تا 81 برم بالا
کلا نمرات میکسشم کمه تقریبا همه نقد ها مثبت بوده
در کل بازی دارن درست هدایت میکنن اگه دوباره نزنن سال بعد یکسری موارد حذف کنن دوباره بعد اضافه کنن چندتا match type برگردونن خوب میشه وضعیت

The Game

کاربر سایت
Aug 6, 2007
2
متای بازی فعلا رو 80 هست بعد از سه سالی دوباره رفته بالای 75
البته چندتا سایت خرابکار موندن که حتی ممکنه متا رو تا 78 ببرن با 6 دادن که چندتاشون برای x1 ثبت شد البته ممکنه تا 81 برم بالا
کلا نمرات میکسشم کمه تقریبا همه نقد ها مثبت بوده
در کل بازی دارن درست هدایت میکنن اگه دوباره نزنن سال بعد یکسری موارد حذف کنن دوباره بعد اضافه کنن چندتا match type برگردونن خوب میشه وضعیت

دقیقا. معلوم نیست واسه چی تو 2k15 یسری مسابقاتو حذف کردن .بعد الان برگردوندند.واقعا حذفشون اشتباه بزرگی بود.

بچه ها واسه pc خبری نشده هنوز؟

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
امروز چند ساعت پشت سر هم بازی کردم .

اولین ایراد بازی کمبودن مچ تایپ هست ، امروز اولین دست رو میخواستم بازی کنم هزچی گشتم یه مورد جالب تو مچ تایپ ندیدم و از این بابت خیلی ناقصه ، منو بازی خوب طراجی شده و عکس ها هم به غیر چند تا خوب انتخاب شده ، قسمت انتخاب استار هم نسبت به قبل تغییر کرده و اگه اشتباه نکنم شکلی شبیه به Here Comes The Pain به خودش گرفته و در کل طرح خوبیه ، راستر ها هم خیلی زیاد بودن خدایی ، ایرون شیک هم توشون هست ، از این لحاظ هیچ ایرادی وارد نیست واقعا خوب کار کردن ، خوب بریم سراغ گیم پلی ، تا حدودی انتظاراتمو برآورده کرد ولی زیاد حس بازی نسل هشتم رو بهت نمیده ، چیزی که نظرمنو جلب کرد فیزیک طناب بود خیلی به طبیعی جلوه دادن بازی کمک میکنه ، سرعت بازی خیلی متعادله و مثل قبل حریف با حرکت های انتحاری سرعتیش نمیره رو اعصاب ، انیمیشن های خوبی به بازی اضافه شده ولی هنوز هم بعضی جاها از لحاظ کمبود انیمیشن لنگ میزنه ، انیمیشن ریورسور کردن خیلی خیلی ناقصه یارو رو زمینه ریورسور میکنه یهو بدون هیچ انیمیشنی سرپا میشه اصلا جالب نیست ، انیشمن های خوبی برای بالا رفتن از طناب و فن زدن گذاشتن ، قسمت دویدن هم خیلی بهتر شده و انیمیشن های متنوعی داره . قسمت پین کردن هم جالبه ، از تلاش برای رد کردن پین تا کنسل کردن و قسمت های دیگه ، همه خیلی خوب کار شدن . تشخیص وزن تا جایی که من دیدم زمانی که سرپا هست بخوای از زمین لیفتش کنی ریورسور میزنه ولی زمانی که به صورت خوابیده روی زمینه میشه بیگ شو رو با سانتیو بلند کرد.

زیاد اهل ساخت و ساز نیستم همینچوری 2 تا عکس گرفتم . از قسمت خاصی عکس خواستید بگید تا بگیرم .

فردا نقد از بخش های دیگه ...

آخرین ویرایش:

K0NAMI

کاربر سایت
Sep 4, 2011
85
نام
Farzad
دوستانی که بازی رو دارند اون بخش آنلاین واسشون قابل استفادست ؟
اگه آره که نتشون واسه کدم شرکته ؟
فکر کنم پورتای کشتی کج رو بستن فقط با پارس آنلاین اوکی باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر