WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
ای آقا امسال نه پولش هست نه انگیزش واسه اینکه بازی رو بگیرم.
پارسال فک کنم همون روزای اولش بازیو گرفته بودم ولی به خاطر سیستم داغون مچ میکینگ و سرورهای داغون تر از اون بعد شوکیس فروختمش.
سیستم مچ میکینگ پارسال خیلی عذاب اور بود باید همین جوری تو منو میموندی تا یهو پیغام بده ک یکیو پیدا اگه میخوای بازی کن:|
من اون اوایلش نمیدونستم اینجوری مجبور شدم از utube ویدئو ببینم تا متوجه بشم:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب من بازی رو خریدم o:-)خدا بخیر کنه!!! الآن سر کارم عصر رفتم خونه یه ساعت بازی میکنم میام نظرمو میگم.
فعلا سایت metacritic با 40 تا رای بازی کننده ها 8.1 نمرشه.
WWE 2K16 for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

تا بعد...:d
ماشالله به شاهین ،:bighug: منتظریم قشنگ زیر رو کن گیم پلی و شو کیس و ..

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,958
نام
مهراد
یک نقد بلاخره اومد

5\3.5
WWE 2K16 Review | Attack of the Fanboy

The Good

• Excellent presentation
  • Many modes and features brought back
  • Improved MyCareer Mode

The Bad

• 2K Showcase Mode gets repetitive
  • A few features still missing
  • The majority of the commentary is still awful

مرسی از منصور ، نقد رو خوندم از نظر این منتقد که واقعا هم درست گفته نکات خوب بازی گرافیک بهترش نسبت به نسخه سال قبل هست که حس واقعی بودن رو بیشتر انتقال میکنه همچنین میگه که مشکل مو ها و ریش ها همچنان در بازی هست. چهره بعضی از استارها اصلا خوب درست نشده مخصوصا رنه یانگ که تو بخش My Career هست. در ادامه میگه که ژاکت استیو آستین هنگام مسابقه تکون میخوره!

اشاره کرده به سیستم سابمیشن بازی که به نظرشون کپی شده از روی بازی UFC Undisputed 3 هست کار باهاش راحت نیست اما عادی میشه براتون. از نکات منفی دیگه میگه که همچنان سیستم گزارشگری آشغال هست که اینو خودمم بهش اشاره کردم. گزارشگری همچنان هنگام فینیشر زدن ریپ میزنه! جی بی ال که میگه موقع ضبط دیالوگ هاش انگار خواب بوده! از اشکالات دیگه که به بازی وارد شده اینه که سیستم Highlight حذف شده از بازی که شما نمیتونید بعد از اتمام مسابقه لحظات هیجان انگیز خودتون رو ببینید و فقط باید مواقعی که فینیشر زدید همون Replay همیشگی رو تماشا کنید. مشکل عدم وارد کردن موزیک های خودتون به بازی و استفاده ازشون به عنوان تم ورودی همچنان در بازی هست. مهم تر از همه کمبود مسابقات در بخش دوستانه هست! مثلا مسابقه زنده به گور کردن فقط در Showcase هست.

در انتها باید بگم که بازی 2K بعد از سه سال تجربه همچنان لنگ میزنه و باید یه فکر اساسی درباره ش بکنند اما اگه واقع بین باشیم می بینیم که خود کمپانی در مسابقات واقعی خودش گند زده و دهنشون از بابت ریتینگ شو ها سرویس شده ، فشار های زیادی از طرف وینس مکمن حتی روی این بازی و کمپانی 2K هست و نمیشه انتظار زیادی ازشون داشت. مگر پیدا شدن رقیبی برای این بازی مثل TNA Impact

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
تا الان سر هیچ بازی اینجور نشدم ، یه موقع کلا بدم میاد ازش و یه موقع مثل الان به بازی امیدوار میشم ، کلا درگیر شدم با خودم :d حالا بایستی بشینیم تا اقا شاهین بیاد بگه چجوره .

شاهین منتظریم :bighug:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
:d
نمیخوام نا امیدتون کنم.فعلن جز راستر هیییییییییچ نکته مثبتی ندیدم که هیچ تا دلتون بخواد انیمیشن ناقص تو حرکات کند و کسل کننده،گزارش گری مثل همیشه بی روح و چرت،گرافیک زمین کنار رینگو نمیشه از بالای میزه گزارشگرا تشخیص داد پایین تره.یجورایی انگار بعد نداره!من هیچ تغییری روی پوست بدن کشتی گیرا بعد از یه بازی طولانی ندیدم.یه سری مشت و لگدا تو هوا پرت میشن و به حریف نمیخورن.خلاصه واقعیتش تا الآن اصن لذت نبردم از بازی! تا بازیو گذاشتم تو هم زررررت یه آپدیت 800 مگی رفت واسه دانلود.
حالا میخوام عکسمو بریزم رو فلش خودمو بسازم ببینم بلکه یکم جذاب شه بازی برام.
بازم بازی میکنم اگه نظرم عوض شد میام مینویسم.تا الآن که حیف 225 تومن :((
البته تو گیم پلی یه سری نکات مثبت داره.مث واکنش حریف بعد از اینکه به طناب میخوره، یا پین کردن رو حریف وقتی هر دو رو زمین افتادیم...
ولی انقد گیم پلی کند بود که حوضلم سر رفت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
انقدر شاهین وسوسه کردیم اخر رفت گرفت! D
پارسال هم نگرفت، ولی در هر صورت بخاطر برت هارت هم میرفت میگرفتی شاهین
شاهین یکخورده تو شوکیس با صندلی برت هارت بزن حالت جا بیاد با استین انیمیشن صندلی هم عوض کردن قشنگ بزنش D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
والا چی بگم اینقدر بد گفتید ازش میترسم برم بخرم راستش من با جیگر خونی این پول را جور کردم و دلم به ساخت راستر و همون چیزهای همیشگی خوش بود اقا شاهین ی زحمت بکش راجع به ساخت استار و رینگ برامون بگو میخوام ببینم بازی بدردم میخوره نداشتن اهنگ کاستوم از همه بدتره

- - -ویرایش - - -

انقدر شاهین وسوسه کردیم اخر رفت گرفت! D
پارسال هم نگرفت، ولی در هر صورت بخاطر برت هارت هم میرفت میگرفتی شاهین
شاهین یکخورده تو شوکیس با صندلی برت هارت بزن حالت جا بیاد با استین انیمیسن صندلی هم عو کردن قشنگ بزنش D

اقا منصور ول کن این برت هارت بدبخت و شاهین گناه داره نزنش من دوستش دارم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Cheat Code Central
90

WWE 2K16 does so many things right that a little forgiveness is in order. Everyone involved seems to recognize that mistakes were made with WWE 2K15 and went out of their way to send the series in the complete opposite direction. ThE disconnect between character's appearances and occasional stiffness speaks more to a lack of polish than effort, and the result is a generally positive experience that helps renew faith in yearly WWE installments. In
fact, WWE 2K16 is so comprehensive, I imagine people will have trouble finding reasons to upgrade to WWE 2K17 next year.

Game Revolution
80

With the new limited reversal system and a much higher overall production value, WWE 2K16 is the competent fighter we always knew it could be. The fuller roster and a wealth of creation modes mark this year's installment as a notable comeback for the series. Only the submission system, the occasional glitch, and the some issues with the UI for creation modes hold WWE 2K16 back. Otherwise, WWE 2K16 crushes its predecessor with the impact of a Stone Cold Stunner

جفتش ثبت شد.

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بنظرم کند شدن بازی اگر واقعا کند شده باشه یه نکته ی مثبت و البته کمک به طبیعی تر شدن بازی میکنه.یجورایی بازی واقعی تر بنظر میاد.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
شايد كند شدن بازى منو اذيت ميكنه چون دارم با سرعت آخرين wwe هاى نسل قبل مقايسش ميكنم.در اينكه طبيعى تر شده اين قضيه آره خوب طبيعى تر شده.
منصور من برت هارتو با صندلى بزنم عكس و فيلم ميگيرم ازش دلتون خنك شه =((=((:d
ديروز يه آدم ساختم قيافه و بدنش مثل نسل قبل تو ذوق نميزد اين خوشحالم كرد.
امروزم براتون فيلم و عكس ميگيرم از بازى ميذارم.هر قسمتى كه خواستينو بگين تا بگيرم.

- - -ویرایش - - -

والا چی بگم اینقدر بد گفتید ازش میترسم برم بخرم راستش من با جیگر خونی این پول را جور کردم و دلم به ساخت راستر و همون چیزهای همیشگی خوش بود اقا شاهین ی زحمت بکش راجع به ساخت استار و رینگ برامون بگو میخوام ببینم بازی بدردم میخوره نداشتن اهنگ کاستوم از همه بدتره

- - -ویرایش - - -

اقا منصور ول کن این برت هارت بدبخت و شاهین گناه داره نزنش من دوستش دارم
چشم امروز ميرم تو قسمت ساخت راستر و رينگ براتون عكسم ميگيرم.
من بدترين حالتو گفتم يوقت سريع نرين بازيو بخرين مطمئنم قيمتشم اين هفته مياد پايين.

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
گرافیک و مچ میکینگ بخوره تو فرق سرشون !

برن این سیستم ریورس رو درست کنن موهام رو سفید کرد !

دیروز رفته بودم با چند نفر تو کلوپ wwe 2k15 رو بصورت تگ تیم بازی کردیم یارو وقتی پشت سرمون ضربدر رو یه سره میگرفت ریورس کردنش کار حضرت فیل بود ! دکمه ی ریورس میزدی یه بار مینوشت دیر زدی یه بار زود !!!

تازه ضربدر گرفتن از جلو ( DDT لحظه ای ) رو دیگه نگفتم که ریورس کردن اونم پدر آدم رو درمیاره باید خیلی تمرکز و سرعتت بالا باشه

یعنی بگم اشغال ترین سیستم ریورس تاریخ رو داشتن این نسخه های 14 و 15 دروغ نگفتم

و اگه این ریورس در این نسخه ی 16 اصلاح نشده باشه بازیش ارزش هزار تومن هم نداره چه برسه 200 هزار

تازه بماند که بازی یه گلیچ رو اعصاب هم داره که وقتی با برایان مربع رو میگیری مشت چرخشی میزنی ضربت به حریف نمیخوره بعدش سریع فن بزنی ریورس کار نمیکنه :|

یا یه گلیچ مسخره ی دیگه هم که یه جور مخصوصی اگه دایره رو بزنی حریف اول خود به خود میدوه طرف یکی از کرنرها بعد به اون کرنره نمیخوره دوباره میدوه طرف اون یکی کرنر به اون میخوره

این ایرادات اشغال رو من به عنوان کسی که هفته ای یه بار چند نفره wwe 15 بازی میکنه فهمیدم و دارم میگم, خدایی خیلی رو اعصاب هستن

تازه تکنیک برایان هم خیلی بالاس بجز اون مشت باگ دارش خیلی راحت بدل میکنه فنون رو و جون سگ هم داره ( اینکه چرا برا این کوتوله ی ریشو رسلنسی گذاشتن رو خدا میدونه اخه با عقل جور درمیاد این کوتوله چوکسلم یا تومبستون بخوره نبازه ؟ )

البته جالبه تو این wwe 16 هم دوباره اومدن کوتوله رو زیادی قوی گذاشتن اوربالش از تیکر بیشتره

کلی بگم خواستید تو wwe 15 ببرید این کوتوله رو انتخاب کنید

دیروز با چند نفر بازی کردیم 8 دست اول که برایان تو بازی نبود یه سره باختن ... بعدش یه دفعه 4 دست برایان انتخاب کردن هر 4 دست رو بردن :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا شاهین یک چند تا عکس از تیکر 2001 و 99 و برت هارت و جیم نیدهارت و استینگ بزار ببینیم چجوریه

آخرین ویرایش:

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
من شرمندم.از صب عین معتادا نشستم پای بازی.My Career به شدت معتاد کنندس.چون 2k15 رو بازی نکرده بودم امروز تازه یکم به گیم پلی عادت کردم.آقا اونقدرام بد نیست :d بعد از سالها یه صب تا شب بازی کردم.
الآن چند تا عکس گرفتم از کاراکتر خودم میذارم، منتظرم کپی بشه رو فلش.
امشبم از آندرتیکر و هارت عکس میگیرم آقا منصور میذارم حتمن :p.امروز نظرم خیلی راجع به بازی عوض شد.خدا کنه تکراری نشه به این زودیا.
یه چیزایی که باهاش حال کردم:
-وقتی clothline میزنی رو حریف وقتی نزدیکه طنابه، از رینگ میافته بیرون.کلن طناب خیلی منعطف تر و طبیعی تر شده نسبت به قبل.
-گرافیک واقعن خوب شده، صدا گذاری بد نیست فقط بعضی جاها صدای زمین خوردن نمیاد.
-صندلی دیگه یه باگ رو اعصاب نیست.
-وقتی از روی طناب میخوای رو حریف بپری، هر کشتی گیری با توجه به قابلیتاش یه مسافتیو میتونه بپره، مثلا کاراکتر من تو My Career چون تازه اولشه هنوز حتی رو طناب سوم نمیره و میره رو طباب دوم وایمیسه.باید Upgrade بشه تا بتونه بپره.
-تعداد Reverse ها خیلی زیاده،همش چیزای جدید میبینی با توجه به موقعیت.
فعلن اینا به نظرم اومد.
امشب از ساخت رینگم عکس میذارم.چیزه جدیدی توش ندیدم راستش 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر