WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:
فکر کنم درجه ی سختی شوکیس تو نسل هفتم با نسل هشتم فرق داره و خیلی کمتره

چون من شوکیس رو در عرض 2 روز تموم کردم به نظرم سخت ترین مسابقه که رو اعصاب هم بود استون کولد در برابر وینس و شین بود که اول بازی اون جایی که نردبان ها افتادن, حواسم نبود نردبان سیاهه رو بردارم بیارم داخل رینگ

و یکدفعه بر اثر گلیچ نردبان غیب شد مجبور شدم دوباره از اول مسابقه رو بازی کنم !!!

به نظرم بخش Special Objective های جداگونه خیلی از شوکیس سخت تره مخصوصا اونی که باید 2 دفعه با استون کولد قهرمان رویال بشیم

من دفعه ی اول خواستم نفر 30 داخل بشم ولی به نفر 20 که رسید بازی هنگ کرد مجبور شدم از اول برم

دفعه ی دوم هم با فینیشر بینهایت اومدم 25 نفر رو بیرون انداختم بعد اون سمی زمی با فینیشر من رو بیرون انداخت باختم :|

بعد راستی نفهمیدم چرا این شارلوت دختر ریک فلایر تو بازی نیس ؟!

نمیدونم دقیقا منظورت از زفتن چیه اما در کل نرقت بازنشست و هال اف د فیم شد

منظورم از رفتن همون بازنشسته شدن بود

آخرین ویرایش:
منم ان شالله میگیرم بازی بزودی
سال دیگه باید انتظار ها تموم شه و موزیک انگل پخش شه و u suck گفته شه .. واقعا دلتنگ هیچ راستری به اندازه انگل نشدم انگل لاک :bighug:
بیاد بخش شوکیس میتونن جون بدن انشالله برگرده به WWE

من که بیشتر آرزو به دل موندم یه بازی کشتی کجی براساس سال های 1999 تا 2002 ساخته بشه و تمام استارهای اونموقع مثل هاردی بویز, دادلی بویز, کراش هالی, گاد فادر اینا توش باشن

دقیقا همون استارهای بازی Smackdown 2 پلی استیشن 1

بعد از اونم دوست دارم که بازی کشتی کج اختصاصی WCW ساخته بشه و تمام استارهای WCW بصورت کامل توش باشن

که البته میدونم امکان پذیر نیس چون خیلی هاشون از قبیل جف جارت, اسکات هال, اسکات استاینر, گلدبرگ, هوگان و .... با WWE مشکل دارن ( البته هوگان رو خود WWE خریت کرد بیرون کرد )

در واقع کاش یه شرکتی پیدا میشد بازی های Smackdown 2 و WCW Thunder رو با گرافیک و گیم پلی الان بازسازی میکرد

یادش بخیر این WCW Thunder هم عجب استارهایی داشت

آخرین ویرایش:
من که بیشتر آرزو به دل موندم یه بازی کشتی کجی براساس سال های 1999 تا 2002 ساخته بشه و تمام استارهای اونموقع مثل هاردی بویز, دادلی بویز, کراش هالی, گاد فادر اینا توش باشن

دقیقا همون استارهای بازی Smackdown 2 پلی استیشن 1

بعد از اونم دوست دارم که بازی کشتی کج اختصاصی WCW ساخته بشه و تمام استارهای WCW بصورت کامل توش باشن

که البته میدونم امکان پذیر نیس چون خیلی هاشون از قبیل جف جارت, اسکات هال, اسکات استاینر, گلدبرگ, هوگان و .... با WWE مشکل دارن ( البته هوگان رو خود WWE خریت کرد بیرون کرد )

در واقع کاش یه شرکتی پیدا میشد بازی های Smackdown 2 و WCW Thunder رو با گرافیک و گیم پلی بازسازی میکرد

یادش بخیر این WCW Thunder هم عجب استارهایی داشت

وای جون قربون دهنت چه حرفای خوبی زدی قشنگ حرف دل منو زدی من هر سال کشتی کج میخرم فقط و فقط به خاطر راسترهای wcw
در ضمن دیشب دقیقا وسط بازی بودم که یکدفعه اپدیت 900 مگی امد اپذیت کردم اما چیزی عوض نشد

امروز یه نکته جالب تو بازی دیدم ، رو حریف 3 ، 4 بار فینیشر زدم ولی پینش نمیکردم بنده خدا کلافه شد از رینگ رفت بیرون و ارنا رو ترک کرد =))

امروز یه نکته جالب تو بازی دیدم ، رو حریف 3 ، 4 بار فینیشر زدم ولی پینش نمیکردم بنده خدا کلافه شد از رینگ رفت بیرون و ارنا رو ترک کرد =))

اره بعضی وقتا هم میاد بیرون صندلی برمیداره dq میکنه بازی را خیلی باحاله
خوشبختانه بعد اپدیت قسمت انلاینش خصوصا بخش دنلودش بهتر شده تونستم گلدبرگ را که ساخته بودم اپلود کنم تو 2 روز 140 نفر دنلود کردن اما چون قبلا میزدم اپلود نمیشد و من نمیدیدم چندین گلدبرگ ساخته شده البته همون که من ساختم جندین بار تکرار شده هر کسی هم از یکیش دنلود کرده

بازی رو فروختم =((
کلا امسال 60 ، 70 درصد از توقعاتم رو برآورده کرد ولی بازم از از جهت های مختلف ناقص بود ، یه 40 ، 50 تومنی ضرر کردم پاش . بعدا اگه قیمتش کم بشه یه دست دومش رو گیر بیارم حتما میخرمش بازم .

گیم اسپات نابود کرد.:d

GAMESPOT : 40

Jim Ross's commentary work reminds us how sorely he is missed 2K Showcase takes us down
a Texas Rattlesnake nostalgia ride
Enormous roster

The Bad
New counter system makes a bad situation
worse Many wrestlers look like poor versions of themselves
Creation suites have returned but with hugely limited options
Career Mode remains a dry, numbers driven experience

بهترین نسخه با فاصله همون Here comes The Pain هست
از انواع و اقسام Match type ها بگیر برو جلو تا گیم پلی عالی و راستر های خوب و گرافیک بالا زمان خودش . انیمیشن های خوب .
کلا اینا امسال نمره های خوبی گرفتن اکثرا فقط دو تا نقد قرمز گرفت بازی و 10 تا زرد که 5 تا ش 7 بود که میشه خوب باقیشم مثبت بود
سال بعد بیان تنوعی به match type ها بدن و زیادش کنن بخش ساخت و ساز هم از محدود بودن گزینه ها دربیارن خوب میشه

بازی رو فروختم =((
کلا امسال 60 ، 70 درصد از توقعاتم رو برآورده کرد ولی بازم از از جهت های مختلف ناقص بود ، یه 40 ، 50 تومنی ضرر کردم پاش . بعدا اگه قیمتش کم بشه یه دست دومش رو گیر بیارم حتما میخرمش بازم .
مي دونستي ضرري كه كردي رو اخرش كردي و بعد كه بخواي بازي رو بخري بايد با همون قيمتي كه الان فروختي نهايتاً 10-20 تومن بالا پايين تر بخري :|
ديگه اگر بازي رو نو نو خريديد يا هفته اول ردش كنيد بره يا نگه اش داريد بعد چند ماه كه استفاده اش رو كرده باشيد افت قيمت اش بيارزه

احتمالاً ست رولينز نبود كه در رفت :d

تـــُــف به ذات این دبلیو دبلیو ای ! اخه هر سال بازی بیرون ندی میمیری ؟

UFC 2 تایید شد ، احتملا تابستون میاد ، فاصله بین تاریخ انتشار یو اف سی 1 و 2 میشه 2 سال و چند ماه !

امروز متوجه ی یه موضوع خیلی مسخره و بی معنی شدم که کمربند WCW Television در بازی وجود نداشت !!!

آخه عجیبه تموم کمربند های WCW تو بازی هستن بعد این یکی نیس !!!

تو فروم رسمی 2K دیدم خارجی ها هم تعجب کرده بودن که چرا این کمربند تو بازی نیس

گفته بودن 2K اومده مثل هرسال یه سری کمربند آشغال بی کاربرد مثل Brahma Bull و Smoking Skull و Miz Belt و .... در بازی گذاشته بعد Television Belt رو نذاشته

یه چیز مسخره تر از اینم ارنای WCW Nitro که اصل کاری WCW بود در بازی وجود نداره ولی یکی از PPV هاش وجود داره :|

بعد جالبه کین برنده ی Money in the Bank شد و دفعه ی اول که خواستم کیفش رو Cash کنم بازی هنگ کرد

مجبور شدم ریسیت کنم

بعد هم خود بازی اومد بین کین و درن یانگ برای کمربند WWE World Heavyweigbht استوری گذاشت =))

حالا اون که میشه ساختش توی قسمت دنلود هم کمرندش هست اما در کل من یادم نمیاد هیچ وقت اون کمرند را گذاشته باشن توی 14 هم نبود
مسخره ترین قسمتش همونه که گفتم توی قسمت دونلود اپلود شما بیشتر از 20 تا موضوع نمیتونید دنلود کنید باید صبر کنید ریست بشه

اما توی بخش ساخت استار و خصوصا رینگ دیدم که شما خیلی بیشتر از قبل میتونید توش مانور بدید و از چیزهای مختلف استفاده کنید که من تونستم wcw nitro را خیلی خوب بسازم

حالا اون که میشه ساختش توی قسمت دنلود هم کمرندش هست اما در کل من یادم نمیاد هیچ وقت اون کمرند را گذاشته باشن توی 14 هم نبود
مسخره ترین قسمتش همونه که گفتم توی قسمت دونلود اپلود شما بیشتر از 20 تا موضوع نمیتونید دنلود کنید باید صبر کنید ریست بشه

اما توی بخش ساخت استار و خصوصا رینگ دیدم که شما خیلی بیشتر از قبل میتونید توش مانور بدید و از چیزهای مختلف استفاده کنید که من تونستم wcw nitro را خیلی خوب بسازم

این ساخت استارش خدایی خیلی محدود کردن رو اعصاب رفته
این بخش باید مثل نسل قبلش کنن تو همه چیز بشه مانور داد
چهره همه راستر ها هم که بالانس نکردن خوب اونایی که اسکن شدن عالی ولی یکسری مثل ساویج که نتونستن اسکن کنن ، خیلی اماتوری کار کردن

The Next Great Khali
15-11-12-234221.jpg

یک پسر هندی به طور عجیبی در حال رشد کردن است و در حالی که تنها ۵ سال سن دارد قدش به ۱ مترو ۷۰ سانتی متر رسیده است.
حتما The Great Khali بعدی همین هستش.
--------------------------------------------------------------------
آنتی اسپم:
با دوربین PS4 میشه چهره خودمون رو ببریم تو بازی و باهاش گشتی گیر بسازیم؟
بازی رو همون اولش که میخری چند نفر رو باز داره؟
چند نفر قفل هستند؟
چند نفر DLC خریدنی هستند؟
سوال آخر ممکنه روی PC هم بیاد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or