WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

Abolfazl_real

کاربر سایت
Oct 16, 2012
7
اینم Save کامل بازی هر کی خواست استارها و همه چیز رو کامل همون اول داشته باشه ازش استفاده کنه;)>:)

لینک دانلود

aliT.Save

62646c2923fdfbc91.jpg

دوستان با برنامه Horizon این سیوه رو ریختم همه ی سوپراستارها باز شدند

با تشکر از
alitriple عزیز

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
فرشید trust 1

نه امشب صدرصد تو استور هست ، برو تو خود بازی قسمت shop هستش امشب در دسترسه. خواستی بگیر.
بعضی از بازهای مد رستلمانیا بدون لحظه ویژه و همین طوری بدون استفاده بودن ، بازی باتیستا و اندر . کین و اندر از اون دسته بازی ها بودن . بعضی بازی ها هم به خود من خیلی حال داد

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان با برنامه Horizon این سیوه رو ریختم همه ی سوپراستارها باز شدند

با تشکر از
alitriple عزیز

میشه بگی چطوری با هریزون ریختی اخه هریزون خیلی راحت تر بود من اپدیت فیفا را ریختم خیلی کاری نداشت روشش همونه ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این تایپکم دیگه اخراشه . دمشون گرم خدایی من که حال کردم با بازی و راسترها . پولی که دادم حلالشون ، پول این کپی ها پشتوانه ای بشه برای 15:bighug:

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دیدید شانس منو بازی رو 4شنبه گرفتم نمیدونم مشکلش چی بود می نوشت ساپورت نمیشه عوضشم کردم بازم همون ولی برای فروشنده اجرا میشد خلاصه این منو اینم شانسم این همه صبر کن )x
حالا ببینم کی به دستم میرسه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من واقعا از راسترها گرافیک صداگذاری و خود گیم پلی خوشم امده اگر دنلود هم کنم اون پک دی ال سی را دیگه فوق الاده میشه میدونم دیگه هیچ سالی اینطوری نمیشه منظورم این همه راستر مورد علاقه ام کنار هم فقط کاش توی ساخت رینگها یکم دستمونو باز تر میزاشتند
این ایراد از 12 بود که روی چیزهایی که میسازی محدودیت داری مثلا اگر لوگو ساختی با سایز بزرگ دیگه از کوچک نمیتونی استفاده کنی اما همون بزرگه هم مشکلی که داره تا چند تا لوگو بیشتر نیمشه استفاده کرد منظورم از بزرگ و کوچیک همون سایز هست که چند در چند باشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سک سوال فنی: سوپراستار فندنگو (Fandango) توی بازی نیستش؟؟
خیر . Dlc هست این رقاص:
این بخش strake mode عالیه واقعا با گلدبرگ موفق نشدم ، علیرقم این که یکبارم تومبستون کیک اوت کردم ، ولی سه تا فینیشر زدم بازم تسلیم نش، یکدفعه رو زمین بود ، heel gate زد . به همه پیشنهاد میشه

آخرین ویرایش:

goldberg1

کاربر سایت
Aug 22, 2013
17
من باkaneوباتیستا تونستم اگر شما میخواهید اندر تیکرو ببرید برید بیرون از رینگ و انجا مسابقه بدین وقتی چند فینیشر زید یک فینیشر پر کنید برید داخل رینگ بزنین رینگ تاریک میشه واندرتیکر میاد پشت سر کشتیگیر تا رینگ روشن شد بدوید وبرید بیرون وفینیشر پر کنید و برگردید به رینگ و فینیشرو بزنید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من باkaneوباتیستا تونستم اگر شما میخواهید اندر تیکرو ببرید برید بیرون از رینگ و انجا مسابقه بدین وقتی چند فینیشر زید یک فینیشر پر کنید برید داخل رینگ بزنین رینگ تاریک میشه واندرتیکر میاد پشت سر کشتیگیر تا رینگ روشن شد بدوید وبرید بیرون وفینیشر پر کنید و برگردید به رینگ و فینیشرو بزنید
ورژن قدیمی اندرتیکر برا شما ازاد شده ؟ الان رستلمانیا 27 هستم هنوز ازاد نشده.!!!

goldberg1

کاربر سایت
Aug 22, 2013
17
بعضی از ورژن ها اندرتیکر در بخس استریک باز میشود باید شما اندرتیکر را با باتیستای قدیم ویکی را با کین ویکی دیگر را با دیزل یا کینگ کونگ باندی ببرید

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باید ببرمش ؟ منظورم کرژن اندرتیکر با دیزلش هست یا با کینگ کونگ باندی تو رستلمانیا که دستکش بنفش دستش بود اونا رو م یگم بخوام اون ورژناش باز شن باید با این افراد ، اندر ببرم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
خیر . Dlc هست این رقاص:
این بخش strake mode عالیه واقعا با گلدبرگ موفق نشدم ، علیرقم این که یکبارم تومبستون کیک اوت کردم ، ولی سه تا فینیشر زدم بازم تسلیم نش، یکدفعه رو زمین بود ، heel gate زد . به همه پیشنهاد میشه

ببرید بیرون رینگ این اندر طی کشه نامرد رو و اینقدر بزنیدش با انواع وسایل خصوصا پتک تا سرش و بدنش قرمز بشه و سرش هم بشکنید و بعد بیاریدش تو رینگ و یک فینشر که بزنید صحنه تاریک میشه و اندر پا میشه و میره پشتتون و یک فینشر هم داره و فوری از دستش در برید و برید بیرون رینگ و فینشر رو یا دفاع کنید یا بخورد بیرون رینگ تا از دستش بده و بعد با گرفتن فینشر برگردید تو رینگ و فینشر رو بزنید و برید برای پین فال و اگه به پشت بیفته با زدن فینشر دیگه گیو اپ نمیتونه بکنه و اگرم نیفتاد اخر باید یکبار از گیو اپ در برید و اینبار دیگه اگه فینشر بزنید کارش تمومه و واقعا این قسمت سخت بود و چند بار اول که قلقش دستم نبود بنده خدا تریپل رو نابود کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر