WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
دوستان سایتی رو میشناسید که کارکترایی رو که دیگران میسازن تو لایو ، بذاره واسه دانلود ؟ میخوام با پی سی دانلود کنم بریزم رو xbox

اصلا میشه ؟

من اصلا توی این نسل WWE نگرفتم ! لطفا یکی بیاد یک توضیح مفصل برای من تازه کار بده.:دی
این مودا چیه ، بخش داستانی کدومه ، کمبو ها رو کجا نوشته و ... ! :دی

:بdاسم 2k خورده پای بازی هوس کردی بگیری . ببین مود که یک بخش سینگل و یک بخش برای یونیورس که خودت مسابقات تنظیم میکنی با راستر ها رو در شو و براشون داستان درست میکنی ، بخش داستانی شامل 30 سال مسابقات رستلمانیا هست که دارای 45 مسابقه با کات اسکین هست و باید یکسری کارها تو مسابقه انجام بدی که برات مشخص میکنه ، و تو واقعیت افتاده تا راستر ها ازاد شن و ارنا و لباس و ... بخش فن ها تو creation هست به اسم moveset لیست همه نوع فن های راستر ها هست ، اسمشون انتخاب میکنی بعد برات با x نمایش میده فن میتونی تغییر بدی . این خلاصه توضیحات.:d

دوست دارم تو رسلمنياي 30 اين بازيها باشه

1) end of streak
goldberg vs undertaker career match hell in a cell winner goldberg

batista vs Cena
hardcorematch winner batista (2

3) The Rock vs Triple H first blood match winner tripleh (داورشاون مايكلز )به خاطر سياست جديد تريپل اچ

4) Jeff hardy vs CM Punk for world heavy weight championship ladder match winner jeff hardy

5) randy orton vs brock lesnar for the wwe championship winner lesnar

آخرین ویرایش:
دوست دارم تو رسلمنياي 30 اين بازيها باشه

1) end of streak
goldberg vs undertaker career match hell in a cell winner goldberg

batista vs Cena
hardcorematch winner batista (2

3) The Rock vs Triple H first blood match winner tripleh (داورشاون مايكلز )به خاطر سياست جديد تريپل اچ

4) Jeff hardy vs CM Punk for world heavy weight championship ladder match winner jeff hardy

5) randy orton vs brock lesnar for the wwe championship winner lesnar

تو خوابم نمی تونی بیینیشون

تنها پیشرفت بازی یونیورسش بود
از همه بدتر انتخاب مسابقات ۳۰ سال رسلمانیاست که شان-آندر ۲۵ و تریپل -آندر ۲۷ توش نیستن اون وقت تمام مسابقات سینا تو رسلمانیا رو چپوندن توش
خیلی ایراد داشت انتخاب مسابقات و از همه بدتر این که بازی ها اصن این شکلی نبودنمثلا شان-سینا جالبیش به پایلدرایور شان روی پله بود و خیلی چیزای دیگه که تو مسابقات قرار ندادن
رسما ر*ید*ن تو تاریخ رسلمانیا

تنها پیشرفت بازی یونیورسش بود
از همه بدتر انتخاب مسابقات ۳۰ سال رسلمانیاست که شان-آندر ۲۵ و تریپل -آندر ۲۷ توش نیستن اون وقت تمام مسابقات سینا تو رسلمانیا رو چپوندن توش
خیلی ایراد داشت انتخاب مسابقات و از همه بدتر این که بازی ها اصن این شکلی نبودنمثلا شان-سینا جالبیش به پایلدرایور شان روی پله بود و خیلی چیزای دیگه که تو مسابقات قرار ندادن
رسما ر*ید*ن تو تاریخ رسلمانیا
اره خیلی ضعیف طراحی کرده بودن

بیخود نبود ، 2k گفته بود اینا پشتشون باد خورده تنبل شدن ... خیلی از فن ها تو لیست فن هاشون چیز دیگه ای بود ، خودم درستش کردم یا عوضش کردم .البته فینیشر ها که مشکلی نداشت .

دیروز کلا منتظر گذاشتن پکها در دی ال سی بودم خبری نشد من فکر میکنم همون که توی اینفورمیشنش نوشته در فوریه این اتفاق میافته یعنی تو بهمن ماه امیدوارم اینطور نباشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or