WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
به نظر من بازی همون wwe 13 هستش با چند تا اپدیت جزئی
ولی بازهم ارزش خرید داره
مد streak اندرتیکر هم عالیه

Sent from my C6602 using Tapatalk 4

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قسمتیو از این بازی تا بحال بازی نکردم ولی یک بار خونه دوستم بازی کردم (نسخه 13 یا 12ش بود).

چند سوال:

1- گیم پلی قیمت داستانی چند ساعته؟؟ بعد داستان بازی چی هست؟؟

2- سختی بازی در چه حدی؟؟

3- قسمت ساختن کشتیگیر از همون ابتدای بازی در دسترس هست یا در طی زمان باز میشه؟؟ اگر که همون اول باز میشه، وسایل این قسمت ( مدل مو، لباس، ماسک، تتو و ...) از همون اول همشون باز هست یا این هم در رفتن مراحل باز میشه؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
قسمتیو از این بازی تا بحال بازی نکردم ولی یک بار خونه دوستم بازی کردم (نسخه 13 یا 12ش بود).

چند سوال:

1- گیم پلی قیمت داستانی چند ساعته؟؟ بعد داستان بازی چی هست؟؟

2- سختی بازی در چه حدی؟؟

3- قسمت ساختن کشتیگیر از همون ابتدای بازی در دسترس هست یا در طی زمان باز میشه؟؟ اگر که همون اول باز میشه، وسایل این قسمت ( مدل مو، لباس، ماسک، تتو و ...) از همون اول همشون باز هست یا این هم در رفتن مراحل باز میشه؟؟

قبلا ی بار پرسیدی فکر کنم جوابم ندیدی ..
1 قسمت داستانی 5-6 ساعت زمان میبره بستگی به درجه سختی داره و همین طور که همه هدف ها رو انجام بدی درباره بازی های رستلمانیا هست که تو بازی شبیه سازی شدن البته نسبی.
2سختی بازی از شماره 13 بهتره مخصوصا رو درجه لجند
3 قسمت ساخت و ساز همش از اول در دسترسهو چیزی قفل نیست
فقط راستر ها قفلن که با رفتن قسمت داستانی باز میشن.

MohammadY2J

کاربر سایت
Oct 8, 2013
16
بازی به این خوبی چرا اینقدر نا شکری میکنید رو درجه لجند یه لدر مچ سر تایتل سنگین وزن بین اندر تیکر و گلدبرگ بزارید تا بدونید هیجان یعنی چه:d

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
با این راستر ها ، باید یک رستلمانیا 30 درست کنیم تو یونیورس .
مین اونت هم undertaker vs goldberg .
the rock vs bret hart:d

آره وااااالا
شوی دیروز راورو دیدید ؟:d
یه گیم پلی اتوماتیک بین تیکر و گلدبرگ گذاشتند چقد خفن بود ته ابهت بود چه بازی.. >:)

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اگه wwe 15 خوب نشد من سرمو ميزنم

باووو همینم خوبه به خدا.....فقط بعضی از دوستانمون مثل دانیال جان شبانه روز ufc بازی کردند و الان بعد مدت ها که دستشون به گیم پلی wwe رفته براش غیر قابل هضمه ....( حق داره )
باو هر کی اون ufc رو بازی کنه دیگه نمیتونه سمت wwe گیم بره به خدا...میدونی مثل چی میمونه؟؟ مثل اینی که شما یه مدت خلی زیادیه داری فیفا بازی می کنی یه دفعگی بخوای دوباره بری سمت pes !! خو اصن یه جوری میشی ...چون سبک بازی ها فرق می کنه و تو یه مدت خیلی زیادیه به یه سبک بازی دیگه عادت کردی.......

- - -ویرایش - - -

بچه ها این اولین نوشته ی اول من است کدومتون برای گلدبرگ این بازی را میگیره؟

meeeeeeeeeeeeeee...:d همون موزیک ورودیش و اسپیرش تو حلقم :x :d

- - -ویرایش - - -

منصور من که بازی رو دانلود کردم و آماده تو هاردم ...فردا هم کنسولم درسته و میرم میگیرمش و دگه بازی :d

فقط یه چیزی این استارهای قفلش همه تو هم مد داستانی باز میشن یا مثل 12 تو یونیورس هم یه کارایی داری ؟؟ کلا هر چی قفل تو بازی هست با مد داستانی بازه دیگه ؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
الیاس :
چه عجب بلاخره گرفتی ، اره همش تو مد داستانی من که دارم داستانی کم میرم حال بده بعضی وقتا رو لجند اذیت میشم سریع easy میکنم دیشب چهار بار سر بازی
Shown micheal vs bret hart ضد حال خوردم . بازی های لادر خیلی حال میده حتما ی لادر مچ بزن . ه
چه حالی تو بکنی الیاس ، واریوور و امریکن اندر و پک nwo و ریک رود همه رو مفتی صاحب میشی . عروسی میشه:(

Goldberg 1 من یکی از دلایل انگیزه خریدم همین گلدبرگ بود ولی اول باتیستا :dmeee

آخرین ویرایش:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
الیاس :
چه عجب بلاخره گرفتی ، اره همش تو مد داستانی من که دارم داستانی کم میرم حال بده بعضی وقتا رو لجند اذیت میشم سریع easy میکنم دیشب چهار بار سر بازی
Shown micheal vs bret hart ضد حال خوردم . بازی های لادر خیلی حال میده حتما ی لادر مچ بزن . ه
چه حالی تو بکنی الیاس ، واریوور و امریکن اندر و پک nwo و ریک رود همه رو مفتی صاحب میشی . عروسی میشه:(

Goldberg 1 من یکی از دلایل انگیزه خریدم همین گلدبرگ بود ولی اول باتیستا :dmeee

آره خب :d
الان این پک nwo که اومده اندر امریکان هم باهاش هس ؟؟ :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر