WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من امروز که سایت رسمی بازی رفتم بودم دیدم که بازم به تعداد راسترها اضافه شده بود مثلا اسکات اشتاینر و چند تا استار تاپه دیگه که اسمشون دقیقا یادم نیست به نظرتون اینا تو بازی هستند یا به صورت dlcارائه میشند؟!

در ضمن کسایی که این بازی رو بازی کردند لطفا یه مقدار از مد داستانی بازی بیشتر بگید مثلا تو بازی هایه رسلمنیا کنترل کدوم طرف دست ماست فیس یا هیل؟ و خودشم اینکه ایا بازم مثل قبل کارهایی رو بهمون میگه که تو حین بازی انجام بدیم تا راسترها و لباسهایه قفل و... باز بشند یا نه؟

اونا dlc هستند ، تو مد رستلمانیا طرف برنده رو کنترل میکنی باید کارهایی که میگه انجام بدی ، تا قفل ها باز شن.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام متاسفانه بازی را گرفتم اما دیسک خراب بود الان ساعت 4 صبح هست و من به شدت عصبانی هم برای دیسک هم برای لایوش
1600 پوینت برای لایو گذاشتن که گمان نمیکنم بشه nwo را خرید اما یک نکته اینکه نوشته نمیدونم 1 یا 10 فوریه قابل دسترسی هست و باید ببینیم میخواهن چی کار کنند من که تا الان نا امیدم فکر کردم 800 پوینت بدم تمامه
امیدوارم حد اقل راسترها را به صورتی تک تک برای خرید گذاشته باشند
من که هنوز هیچی از بازی هم ندیدم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام متاسفانه بازی را گرفتم اما دیسک خراب بود الان ساعت 4 صبح هست و من به شدت عصبانی هم برای دیسک هم برای لایوش
1600 پوینت برای لایو گذاشتن که گمان نمیکنم بشه nwo را خرید اما یک نکته اینکه نوشته نمیدونم 1 یا 10 فوریه قابل دسترسی هست و باید ببینیم میخواهن چی کار کنند من که تا الان نا امیدم فکر کردم 800 پوینت بدم تمامه
امیدوارم حد اقل راسترها را به صورتی تک تک برای خرید گذاشته باشند
من که هنوز هیچی از بازی هم ندیدم
امسال راستر ها خوراکه ، من که تا اینجا با ماچو من و استیمبوت و هوگن حال کردم . خوبن سه تاشون . اصل کاری ها نرسیدم . ولی بدون dlc هم لیست راستر خوبی داره بازی.
راستر ها که من اطمینان دارم تکی نمیشه ، مگه میشه 1600 پوینت ؟ با لایوش که کاری نداریم مگه پک nwo 800 پوینت
نیست ؟ از نوامبر در دسترسه ، بازی خریدی چند روز صبر کن بعر برو .

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اینم Save کامل بازی هر کی خواست استارها و همه چیز رو کامل همون اول داشته باشه ازش استفاده کنه;)>:)

لینک دانلود

aliT.Save

62646c2923fdfbc91.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
چطور باید انتقالش داد .به کنسول؟؟؟

باید اموزش انتقال سیو رو بخونی و تو بخش اموزشها هست و چندین بار هم تو تابیکهای قبلی ww13 دوستان بصورت مستقل اموزش دادن.

ali triple میگم هنوز مثل پارسال هکی نیومده که بسه واریوور تو مد معمولی ازاد کرد ؟ یا مثلا مثل 13 منیجر ها رو بشه تو بازی استفاده کزد واسه جی تگ هاست ؟

کلا سیو بازی جیتگ و غیر جیتگ نداره و همه دستگاها میتونن استفاده کنن و هکش هم باید صبر کنیم تا بیاد.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
علی جان این سیو کل لذت بازی میبره از بین به نظرم باز کردن راسترهاش کاری نداره . نصف هیجانش به مد داستانیه . ولی من کلا راضیم از بازی از 13 بهتره . سرعت بازی بالاتره و از کند بودن کسل بودن 13 اومده بیرون .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی جان این سیو کل لذت بازی میبره از بین به نظرم باز کردن راسترهاش کاری نداره . نصف هیجانش به مد داستانیه . ولی من کلا راضیم از بازی از 13 بهتره . سرعت بازی بالاتره و از کند بودن کسل بودن 13 اومده بیرون .

خوب دیگه همه که حوصله بردن مد داستانی رو ندارن و تازه میشه مد داستانی هم باز دوباره برد و فعلا با همون سیو خودتون بسازید تا یه سیو با کاراکترهای ساخته شده و احیانا هک شده بعدا استفاده کنیم.

DLC اول بازی هم برای جیتگ داران منتشر شد.

Ultimate Warrior DLC

http://www.mediafire.com/?phdp2mp0f2my35b

آخرین ویرایش:

MohammadY2J

کاربر سایت
Oct 8, 2013
16
قسمت داستانی بازی عالی بود حالا وقتشه با راستر بازی یه حال اساسی بکنیم دی ال سی های بازی کی منتشر میشه scott steiner هم تو دی ال سی ها هست یا نه (اگه باشه که دیگه حرف نداره)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
علی تریپل ما که جی تگ نیستیم نمیتونیم؟
mohammady2j
, dlc اول بازی از ماه نوامبر تو دسترسه که اسکات استاینر هم توشه. از واریوور بهره ببریم؟ :(

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منصور جان امروز بازی رو میگیرم ولی قبلش 3 تا سوال که یادم رفت بپرسم:
1.سیستم kick up (در اومدن از کاور) ، همچنان اسونه ؟ یعنی اگه قلقشو بگیری دیگه هیچ وقت پین نمیشی؟
2.
بقیش رو فراموش کردم:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منصور جان امروز بازی رو میگیرم ولی قبلش 3 تا سوال که یادم رفت بپرسم:
1.سیستم kick up (در اومدن از کاور) ، همچنان اسونه ؟ یعنی اگه قلقشو بگیری دیگه هیچ وقت پین نمیشی؟
2.
بقیش رو فراموش کردم:d
اره قلقش بلد بشی میتونی در بری . اولش یبار بهت lb میده responaly همچین چیزی ، بعد میزنی میتونی خط زیاد کنی عین 13 .البته باگش تو 13 رفع شده تو 13 اگه فینیشر میخوردی تازه از شماره 2 صفحه اش میومد اینجا حل شده . بلاخره امروز میگیری بگیر که راستر ها وکه عالین خدایی طراحیشون و مدل سازیشون و لیستشون . و مد رستلمانیا هم خوبه مثل اتیتود ارا البته من با این andre giant حال نکردم .دو تا بازیشم حال نداد. البته بگم من خودم چند بار تو کیک اوت باختم باید قلق بگیری دستت ، قفل ها و سامبیشن هم خوبه دمیج زیادی وارد میکنه . دوست دارم نظرت بدونم دانیال بعد خریدن بازی . من که کلی پر حرفی کردم ولی در سطح همون 8 اینا هست مثل قبل . دانیال ی سوال ازت دارم ببین تو 13 هم بود ی نوع irish wip هست که طرف هل میدی دوباره برش میگردونی طرف خودت بهشgrapple میزنی منظورم فهمیدی ؟ یعنی به سمت طناب هلش نمیدی برش میگردونی طرف خودت باید دکمه b .میخوای بازی بگیری دو نکته دیگه بگم کار با وسایل و کوبوندن رو نردبون پله همه خوب شده و لذت داره حتی ضربه میزنی باهاشون حریف با انیمیشن قدیمی می افته رو زمین . ولی غیب میشن . مشکل خوابیدن روی زمین میتونم بهت بگم کامل جل شده کافیه از بالای نردبون روی طرف فینیشر بزنی راحت روی زمین میمونه و اصلا کمربند ورداری نمیتونه بلند شه که عالیه . بزرگترین مشکل بازی سیستم تشخیص وزنه که تو مد رستلمانیا هم خودشو نشون میده برت هارت مثل پر کاه یوکوزونا رو بلند میکنه . ولی انیمیشن راه رفتن و دویدن افراد سنگین کاملا سنگین طراحی شده و اصلا باهاشون نمیشه خوب بازی کرد . دویدن هم زخیلی کم میشه باهاشون دوید . چون سریع خط ادرنالینشون خالی میشه . پیشنهادم اینه اصلا سبک وزن مقابل سنگین ورندارید . تچون ضد حآ ببینی برت هارت چجوری یوکوزونا بلند میکنه .ولی تو بازی پینم میشی من که شدم . ولی فینیشر سنگین بخوری و بدنت قرمز شه خط کیک اوت کردن کوچیک تر میشه.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی تریپل ما که جی تگ نیستیم نمیتونیم؟
mohammady2j
, dlc اول بازی از ماه نوامبر تو دسترسه که اسکات استاینر هم توشه. از واریوور بهره ببریم؟ :(

ببین معمولا dlc های اولیه خصوصا اونایی که چند کیلوبایت هستن مثل همین فقط کلید فعال کردن هستن یعنی توی بازی شما الان این dlc وجود داره و فقط باید فعال بشه و اگه کسی سیو بازی رو هک مثله پارسال از اینجور dlc ها میشه روی دستگاه غیر جیتگ با کمک سیو بازی استفاده کرد ولی dlc های پرحجم چون مستقل هستن فکر نکنم بشه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
باید اموزش انتقال سیو رو بخونی و تو بخش اموزشها هست و چندین بار هم تو تابیکهای قبلی ww13 دوستان بصورت مستقل اموزش دادن.

کلا سیو بازی جیتگ و غیر جیتگ نداره و همه دستگاها میتونن استفاده کنن و هکش هم باید صبر کنیم تا بیاد.

سلام علی جان من یک سوال دارم من الان به خاطر خرید ان دبلیو او دارم با یک پروفایل دیگه میرم که لایو داره مجبورم اونجا بازی را هم تمام کنم و خریدام را هم انجام بدم حالا سوال چطوری میتونم دستگاه هم که جی تگ نیست سیوشو به صورت کامل بردارم بیارم توی پروفایل اصلیم ؟
سوال دیگم اینه که این سیوی که دادی را مثل بازی فیفا که یک اپدیت داد میشه با برنامه هریزون ریخت روی دستگاه ؟
کلا تو خدای اینکارها هستی خیلی دوست دارم کمکم کنی امسال بد جور بهت نیاز دارم برای دل سی ها اما نمیخواهم دستگاهمو جی تگ کنم کمکم میکنی Please :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر