WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
يكي از اشكالاي ديگه اي كه wwe داره انجام ميده عوض كردن كاراكتر سوپراستاراشه مثل لرد تنساي اون كاراكتري كه اوايل داشتو به ياد بياريد بعد يهو از رقصيدن با برودس كلي سر دراورد و شخصيتش به گند كشيده شدو رفت

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
به نظر من اين از ميسون رايان بهتره چون اعتقاد دارم چيزاي مهم تري از هيكل در سوپر استار شدن تاثير گذارند البته منظورمم اين نيست كه هيكل مهم نيست

شک نکن فراستی جان تایتس اونیل هم یکی از همین نام هایهیه که اسم میبرم و خیلی زود از کمپانی محو میشن : ( ولادیمیر کازلو - گرت کالی - مک انتایر - سین کارا - میسون رایان - وووووو) این ها همون اسم هاییند که زمان دیبات و ورودشون همه می گفتند استار آینده داریند و به کجاها می رسند و فلان میشند و........الان کجای کمپانیند و دارند چی کا میکنند ؟؟ یه سریشون کلا رفتند یه سریشون رقاص کمپانی شدند و یه سری دیگشون زنگ تفریح استارای دیگه کتک خور درجه 1 ......... wwe مهد نابود کردن استارهای....لجند های 2 دهه پیش رو فاکتور بگیرید - استارهای طی یه دهه اخیر رو عرض می کنم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
از اون تریلر اخری که صفحه قبل گزاشتین،اون قسمت مبارزه ی cm punk vs undertaker ، یه چیزایی دیدم که اگه واقعیت داشته باشه خیلی فوق العاده میشه. اونجا هایی رو میگم که وقتی پانک میره بالا سر تیکر و یک دفعه تیکر گردن پانک رو میگیره و یا heels gate میزنه.اینا واقعا تو گیم پلی بود؟:-oخیلی خوب بود.سیستمش چطوری میتونه باشه؟بازی باید برسه دستمون و خودمون ببینیم.
من مدت طولانی هست که نه wwe دیدم و نه بازی کردم.سرم با دنیای ufc گرم بود.حالا الان کاملا امادگی بازگشت به wwe univers رو دارم:dالبته ufc رو نمیشه ول کرد:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از اون تریلر اخری که صفحه قبل گزاشتین،اون قسمت مبارزه ی cm punk vs undertaker ، یه چیزایی دیدم که اگه واقعیت داشته باشه خیلی فوق العاده میشه. اونجا هایی رو میگم که وقتی پانک میره بالا سر تیکر و یک دفعه تیکر گردن پانک رو میگیره و یا heels gate میزنه.اینا واقعا تو گیم پلی بود؟:-oخیلی خوب بود.سیستمش چطوری میتونه باشه؟بازی باید برسه دستمون و خودمون ببینیم.
من مدت طولانی هست که نه wwe دیدم و نه بازی کردم.سرم با دنیای ufc گرم بود.حالا الان کاملا امادگی بازگشت به wwe univers رو دارم:dالبته ufc رو نمیشه ول
کرد:d
امشب شب مهمی هست قراره دو تا ورودی و فینیشر دیگه و حدود ساعت 11 شب فنون جدید و وسایل قابل استفاده جدید مشخص شه این باید اخرین لایو قبل اومدن بازی باشه.
اون واسه بخش streake mode هست ، اگه بخوای اندر رو شکست بدی اینجوری بازی و سخت کردن ، خود لدسما هم گفته بود که باید خیلی مبارزه سختی انجام بدید بتونید ، رکورد اندر بشکونید ، باید بخش چالشی باشه ...

آخرین ویرایش:

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
شک نکن فراستی جان تایتس اونیل هم یکی از همین نام هایهیه که اسم میبرم و خیلی زود از کمپانی محو میشن : ( ولادیمیر کازلو - گرت کالی - مک انتایر - سین کارا - میسون رایان - وووووو) این ها همون اسم هاییند که زمان دیبات و ورودشون همه می گفتند استار آینده داریند و به کجاها می رسند و فلان میشند و........الان کجای کمپانیند و دارند چی کا میکنند ؟؟ یه سریشون کلا رفتند یه سریشون رقاص کمپانی شدند و یه سری دیگشون زنگ تفریح استارای دیگه کتک خور درجه 1 ......... wwe مهد نابود کردن استارهای....لجند های 2 دهه پیش رو فاکتور بگیرید - استارهای طی یه دهه اخیر رو عرض می کنم

اين با اونا فرق داره كاريزماي قيافش بدك نيست و توانايي ارتباط با تماشاچياش از اونا بهتره با ميكروفنم ميتونه حرف بزنه

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
میسون رایان هیچی جز هیکل نداشت ...نه میک اسکیل نه تم ورود درست حسابی ....کلا خیلی زود محو شد ! اما شما همین شخصیت رو بسط بده به رایبک ... با اینکه هیکلیه و زیاد هم میک اسکیلش خوب نیست اما تونست به خاطر استعداد ذاتیش خودش رو تو کمپانی ثابت کنه و مسلما یکی از بزرگان کمپانی میشه مثل گلدبرگ ....بعضی ها ذاتا استعداد سوپراستار شدن دارن بعضی ها هم ندارن ...مثل مقایسه سین کارا با میستریو ..هر دو فنی اما این کجا و ان کجا.
حرفات درست داداش ولی خواهشا این رایبک رو با گلدبرگ مقایسه نکنید ( گلدبرگ 1 دونه بود تو تاریخ و دیگه هم تکرار نمیشه ) شاید از نظر قیافه یا هیکل یا هر چیز دیگه اونو شبیه گلدبرگ میدونند ولی نمیتونه اون کاریزمای ویرانگری گلدبرگ رو داشته باشه اگه رایبک تونست 31 برد رو continue بده ( اونم با چه کسایی) گلدبرگ 133 برد رو تو WCW با اون استارا ادامه داد و.........تو 1 به 1 گلدبرگ حریف نداشت...کلا واسه کج ساخته شده بود.....از نظر استیل بدنی هم که اصلا هیچی دیگه ( طوری بوده که سازندگان بازی GOD OF WAR میان از مدل استایل گلدبرگ در ساخت شخصیت کریتوس در سال 2004 استفاده می کنند) .........

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اون واسه بخش streake mode هست ، اگه بخوای اندر رو شکست بدی اینجوری بازی و سخت کردن ، خود لدسما هم گفته بود که باید خیلی مبارزه سختی انجام بدید بتونید ، رکورد اندر بشکونید ، باید بخش چالشی باشه ...
قضیه این streak mode چیه؟فقط حریف باید AI باشه.فقط تو بخش داستانی هست یا هروقت بخوایم میتونیم این مود رو بازی کنیم.اینطوری که خیلی خوبه.دیگه مشکل کمبود درجه سختی نداریم.این قضیه فقط مخصوص اندرتیکر هست یا هر کارکتری این قدرت ها رو داره؟
بازی 2 هفته دیگه در میاد رسما:bighug:
این قضیه دفاع های اتوماتیک رو کسی با خبر شده از جزعیاتش؟یعنی میشه تو قسمت create movement تنظیم کردش یا خودش به صورت راندوم میزنه.البته بعید میدونم راندوم باشه چون مثلا بیگ شو که دیگه نمیتونه با دراپ کیک ، بدل کنه.:-?

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
من مقايسه نكردم؟اتفاقا ميخواستم اينو بگم گفتم ولش كن. گلدبرگ كجا و رايبك پيزوري كجا....... قيافه ي رايبكم اصلا با گلدبرگ قابل مقايسه نيست كاريزماي گلدبرگ عجيب زياده.حالا هيكلش يه چيزي اما باز من هيكل گلدبرگو ترجيح ميدم و اونو گلدبرگ افسانه اي خطاب ميكنم

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
اين با اونا فرق داره كاريزماي قيافش بدك نيست و توانايي ارتباط با تماشاچياش از اونا بهتره با ميكروفنم ميتونه حرف بزنه
امیدواریم....ولی اگه سیاست های چند سال اخیر کمپانی رو دیده باشی میبینی که خیلی راحت یه استار رو میارند تا دم محبوب و معروف شدن و ...یه دفعه همچین میکوبنش که ...... دگه نمونه هاش تو این چند سال اخیر از تعداد انگشتان 2 دست هم بیشتره .......

- - -ویرایش - - -

من مقايسه نكردم؟اتفاقا ميخواستم اينو بگم گفتم ولش كن. گلدبرگ كجا و رايبك پيزوري كجا....... قيافه ي رايبكم اصلا با گلدبرگ قابل مقايسه نيست كاريزماي گلدبرگ عجيب زياده.حالا هيكلش يه چيزي اما باز من هيكل گلدبرگو ترجيح ميدم و اونو گلدبرگ افسانه اي خطاب ميكنم
منظورم اون دستمون KANE بود قربونت من نقل قول اونو کردم چرا به خودت میگیری :d

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
قضیه این streak mode چیه؟فقط حریف باید AI باشه.فقط تو بخش داستانی هست یا هروقت بخوایم میتونیم این مود رو بازی کنیم.اینطوری که خیلی خوبه.دیگه مشکل کمبود درجه سختی نداریم.این قضیه فقط مخصوص اندرتیکر هست یا هر کارکتری این قدرت ها رو داره؟
این قضیه دفاع های اتوماتیک رو کسی با خبر شده از جزعیاتش؟یعنی میشه تو قسمت create movement تنظیم کردش یا خودش به صورت راندوم میزنه.البته بعید میدونم راندوم باشه چون مثلا بیگ شو که دیگه نمیتونه با دراپ کیک ، بدل کنه.:-?

دفاع ها يا همون ريورس ها با اين كه كسل كنندس و كليم اشكال داره و تكراريه اما به صورت رندوم نيست و بدل هركس تقريبا مخصوص خودشه اما بعضي از بدل ها هم عامه .و بدل ها هم رو نميشه تغيير داد.تو صفحه هاي قبل دربارش گفته بودم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این streake mode مربوط به اندرتیکر هست ، و یا میتونی اندر باشی و رکورد حفظ کنی یا حریف باشی رکورد بشکونی اون ویدیو مربوط به حریف بود و این مد فقط مخصوصه اندر و در یونیورس قرار داره ، تازه یجورایی ی مد کل کل هم حساب میشه چون برای لایو هم رکوردت حساب میشه . بهت پیشنهاد میکنم دو ص پیش ببینی عکساش هست
اون دفاع ها هم اتوماتیک صورت میگیره ، جالبه چند روز پیش حساس شدم رفتم ص لدسما توشتم لطفا تشخیص وزن از 13 بهتر کنید و مثل 2007 درارید ری میستریو نمیتونه یاکوزونا یا اندره جایانت لیفت کنه خداروشکر خونده شد پستم چون سریع لدسما پاکش کرد از توییتش .

amirH.n

کاربر سایت
Aug 18, 2013
81
فک کنم رندومه ولی رندوم نیست:d
مث اون بخشی که اعضای بدن طرفو هدف میگرفتی تو ۱۲
رندوم نبود ولی برای سنگین وزنا با سبک وزنا فرق داشت و نمیشد تغییرش داد
اتومات بود

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
روي ابزار كاري صورت دادن برا بهبودش؟خبري نيومده تو نسخه هاي قبلي كه خورد كردن حريف روي ميز بدك نبود اما خوردكردن حريف روي پله افتضاح

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
باز همه اینا یه طرف اون سانگ ورودیش یه طرف .....وای چه موزیک انترنسی داره گلدبرگ ....دقیقا مچ کاریزمای خودشه -- اون در اتاق باز کردنش اون خش و فشش :d وای اصن یه وضعی
آخ آخ این 2K بیاد من خواب و خوراک ندارم دگه با این گلدبرگگگگگگ....بابا بعد 11 سال دارن این افسانه رو دوباره تو سری گیم WWE میسازند...:x یه 2K14 و یه گلدبرگ امسال>:)

فراستي

کاربر سایت
Jul 26, 2013
203
فک کنم رندومه
مث اون بخشی که اعضای بدن طرفو نابود میکردی تو ۱۲
رندوم بود ولی برای سنگین وزنا با سبک وزنا فرق داشت

امير جون با يه نفر به سمت رندي اورتون بدو براي فن زدن يه نگاه به بدلش بنداز رندوم نيست كه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر