WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
سینا همون راه هالک هوگن رو داره میره ....اگه شما دقت کرده باشی هالک هوگن هم به جز یه مدت که تو گروه NWO بود بقیه ی کریرش رو به صورت فیس گذروند و با همون وضع از کمپانی رفت ....
درسته ولی بازم هوگان واسه مردم قابل هضم تر بود و.... و نقطه عطف کریرش هم همون NWO بود که میبینیم الان هم به عنوان یکی از بزرگترین creator power های تاریخ ازش یاد میشه ....ولی سینا چی ؟؟؟؟ وقتی وارد آرنا میشه و موزیک اینترنس ورودیش زده میشه به جرات میشنویم 70 درصدش صدای بوی مخالف هاشه و 30 درصد دیگه اش هم طرفداراش که از همون 30 درصدش هم 25 درصدشون همون بچه های زیر 10 سالن که دیگه همه میدونند و........:| واقعا در مورد سینا حرف های نا گفته زیاده .......کجای تاریخ رو سراغ دارید فیس اول کمپانی وقتی داره با میکروفون حرف میزنه صدای حجمه بوووو ها در قبالش از تشویق هاش فراتر بره؟؟؟؟
واقعا دیگه اینقدر در مورد این سینا و تکراری بودنشو به گند کشیدن شخصیتش توسط کمپانی حرف زدیم خسته شدیم .... فقط به یاد بیاریم چقد شخصیت سال های 2003 و 2004 سینا جالب بود و....که دیگه هرگز تکرار نمیشه وبراش و مطمئنن کریرش هم با همین وضع به اتمام خواهد رسید ....

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
من دارم دان می کنم

- - -ویرایش - - -

47619857971441613281.png

- - -ویرایش - - -

صبر کنین

- - -ویرایش - - -

https://www.youtube.com/watch?v=C0S...ub765G_UDRWPdgO6a-m&feature=player_detailpage

- - -ویرایش - - -

برین این سایت
http://uk.file2hd.com
و تو فیلد بنویسین
https://www.youtube.com/watch?v=C0S...ub765G_UDRWPdgO6a-m&feature=player_detailpage
و تیک movie رو بنویسید و قوانین رو بالا قبول کنید بعد دان کنید

- - -ویرایش - - -

تشکر از یاد نره:d
آها این درست شد.....این رسمیه
ولی عالی به حرکاتش موقع ورد توجه کنید دقیقا همون حرکات و رفتاری که تو رسل 25 داشت با همون حالت میاد...ولی خب اینترنس باتیستای اصلی درون گیم رو که ندیدیم( این مخصوص رسل 25 ش بود) که عالی هم بود

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
بابا از تو هم ی*و*ت*ی*و*ب هم ببینید دردسرش کمتره رو هم 144 پیکسل بزارید روندی ببینید با کمترین سرعت نت هم حتی....

ولی یه چیز دیگه هم که الان توجه کردم من مثلا ورودی شیمس قشنگ صدای اربدش هم پخش می کنه اونجایی که مشت میزنه به سینه هاش یا تایتس اونیل اون صدای هولا هولا ش رو قشنگ بلند با صدای خودش پخش می کنه که خیلی جالبه امسال...پارسال ای چیزا نبود

- - -ویرایش - - -

من هنوز ندیدم ، ولی اگه فیسش خوب نیست تعجبی نداره ، هر موقع ساختنش نتونستن صورتش دربیارن ، میشه درستش کرد .
نه فیسش عالیه ...حد اقل این ویدیوی 2K مربوط به سناریوس 30 سال در رسلمینیاش بازی باتیستا و سینا 2010 بود که فیس و حرکات ورودی و... باتیستا عالی بود و مو نمیزد با خودش

- - -ویرایش - - -

:)):)) :)) به باسن باتيستا توجه كنيد
ای دهنت سرویس :))
ولی اون رسمی نبود خدا رو شکر #:-s چون من یکی که حوصله ادیت ندارم :d

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
فيسش خوبه اسپانسر من فقط با باسنش مشكل دارم. الياس اين ويديو مال پرپرويوي اكستريم رولز بود توي رسلمنيا از اين آتيش بازيا نداشت كه
نه باو مگه ندیدی موقع ورودش WWE CHAMP بود و آرنا هم آؤنای رسلمینیا بود؟؟؟!!! دیگه آؤم رسلمینیا که پشتش تابلو بود
بعد داخل بازی هم حریفش سینا بود ( همون رسل 25)

- - -ویرایش - - -

فقط یه چیزی من الان تو اون **** دیدم واقعا اگه جای 1 نفر تو این GAME خالی باشه اون 1 نفر کورت انگله...
چرا واقعا؟؟ از دستشون در رفته استار به این مهمی سال های نه چندان دور کمپانی :-/

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
از بسكي بي شعورند
اینم حرفیه :d

یا مثلا استینگ ....:-/

واقعا امسال این همه NEW توپ ساختند گلدبرگ یاکوزانا اسکات هال واریور و....یعنی عقلشون به انگل و استینگ نرسید خدا وکیلی ؟؟؟؟!!! :(
انگل دیگه خیلی حرفه 7 سال هم تو کمپانی بوده و قهرمانی و....

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
میدونید چیزی که الان مشخصه حتما اینقدر که رو سناریو های 30 YEARS OF WRESTLEMANIA کار کردن رو خود بازی کار نکردن......اینا اومدن این 46 مسابقه رو کاملا زیر نظر گرفتند و سعی کردند دقیقا حالات و حرکات همون موقع استارها رو تو اون رسل مربوطه به نمایش بزارند....مثلا گلدبرگ رو من دیده بودم تو سناریوی 30 سال تو رسلمینیاش قشنگ نشون میده از اتاقش بیرون میاد و بعد میاد سمت آرنا و.......دمشون گرم یا شان مایکلز مثلا تو رسل 96 قشنگ با همون حالت اونموقعش ( که از سقف آویزونه :d و....) وارد میشه

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
میدونید چیزی که الان مشخصه حتما اینقدر که رو سناریو های 30 YEARS OF WRESTLEMANIA کار کردن رو خود بازی کار نکردن......اینا اومدن این 46 مسابقه رو کاملا زیر نظر گرفتند و سعی کردند دقیقا حالات و حرکات همون موقع استارها رو تو اون رسل مربوطه به نمایش بزارند....مثلا گلدبرگ رو من دیده بودم تو سناریوی 30 سال تو رسلمینیاش قشنگ نشون میده از اتاقش بیرون میاد و بعد میاد سمت آرنا و.......دمشون گرم یا شان مایکلز مثلا تو رسل 96 قشنگ با همون حالت اونموقعش ( که از سقف آویزونه :d و....) وارد میشه
دیدم تمیز بود ،فقظ باتیستا نباید یک مدل spine baster داشته باشه، که هل بده سمت رینگ، بعد اسپاین بستر باتیستا چرخشی نیست،مال تریپل اچ چرخشی هست، تقریبا اسپاین بستر باتیستا مثل راک امسال هست با این فرق که بالا سرش نمیره، شانس ما اونجایی که باید جیم راس هیجانی معرفی کنه ، انگار صدا خفه کن گذاشته اروم ملو داره باتیستا رو معرفی میکنه . ورودی کین ببین ، چه هیجانی میدادن با جری لاور ، خدا کنه وسطای بازیشون چندتا تیکه توپ بگه پارسال وقتی با استین وینس میندازی رو میز
جیم راس گفت yes , mr macmohon must be dead
خیلی حال کردم . کورت انگل در tna فعالیت داره و قرارداد داره مبنی بر حق استفاده در ویدیو گیم و ..tna و کمپانی wwe حق استفاده از انگل در بازیهاش نداره طبیعی هم هست مثل جف هاردی.. وگرنه چندتا از بهترین بازی ها در رستلمانیا متعلق به انگل هست،مثل ؛ brock lesnar vs kurt angle wrestlemania 2003

Last edited by a moderator:

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
دیدم تمیز بود ، شانس ما اونجایی که باید جیم راس هیجانی معرفی کنه ، انگار صدا خفه کن گذاشته اروم ملو داره باتیستا رو معرفی میکنه . ورودی کین ببین ، چه هیجانی میدادن با جری لاور ، خدا کنه وسطای بازیشون چندتا تیکه توپ بگه پارسال وقتی با استین وینس میندازی رو میز
جیم راس گفت yes , mr macmohon must be dead
خیلی حال کردم .
آره پارسال از نظر گزارشگری خیلی عالی بود خیلی مخصوصا تو قسمت ettitude era

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
undertaker streake mode ، new screenshots
streake mode هم کاملا دوباره و جدید، طراحی شده و در یونیورس قرار گرفته ، و میشه رکورد شکست یا افزایش داد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر