WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
منصور برو بازی کن تو رو خدا.بیا بگو ببینیم چطوره.
از همه بخش ها بگو..ای از بخش داستانی نگو ، چون خودمون باللاخره تجربش میکنیم.
الان از گیم پلی بگو و از 2 سوال قبلیم .امکان تنظیم ریورس های خودکار و creation suite
من منتظرم . زود تر برگرد. . . .

سلام بابا من بازی کردم. خیالتون راحت باشه دیگه تغییر خاصی نکرده. Universe هم که با اون راستر که کم تر از سال قبل هست از سال قبل هم کسل کننده تر شده . با این اوصاف نسخه آپدیت شده بازی Wwe 13 رو داریم. امیدتونو از دست ندید و به Wwe2k15 امیدوار باشید.

راستی اقا منصور ، یه توضیح کامل و جامع از هوش مصنوعی بده.
/////
اقایون فکر انلاین بازی کردن این بازی رو از سر بیرون کنید.
من 800 پوینت حروم خریدن انلاین پس wwe 13 کردم و بعد از یک هفته دیگه انلاین بازی نکردم.
لگ و دیلی یه طرف.
نوب بازی و فحش و اعصاب خوردی یه طرف.
یعنی کلا زهر مار شد.انقدر در این بازی میشه خرکی بازی کرد و فقفط running grapple کرد و انقدر taunt کرد و فینیشر پرد و ... که حالتون از بازی بهم میخوره.
من خودم خیلی wwe13 با میکردم . درست بعد از همین واقعه از بازی متنفر شدم و رفتم سراغ UFC . حالا بر میگردم wwe ولی فقط افلاین بازی میکنم.خدا وکیلی بهترین حریف واسه همین هوش مصنوعی هست.هر چقدر هم هوش مصنوعیش فقیر باشه:d
////
منصور جان کجایی؟من تا نیای نمیرم بخوابم.
از هوش مصنوعی بگو.هنوز هم قابل پیشبینی هست حرکات؟

بازی شروع کردم ، در ابتدا منو ها بسیار ساده و خوب هستن مثل پارسال ، برای این که چالشی کنم رفتم در تنظیمات و همه درجه ها رو مثل ai گذاشتم روی مکسیموم ، و سختی رو لجند تا هوش مصنوعی بسنجم ، اهنگ منو هم امسال تم راسترها هست میتونید برید تو تنظیمات و هر راستری که خواستید تیک بزنید تا اهنگ بر روی منو پخش شه . در منو امسال بخش my قرار گرفته بجای یونیورس که از همون منو میتونید ، تنظیم کنید راسترها به اسمکدان برند یا راو کمربند تنظیم کنید ، گروه ها رو تنظیم کنید و رکوردها رو ببینید البته اولش رکوردی وجود نداره . یعنی این بخش از یونیورس اوردن روی منو اصلی ،تو بخش انتخاب بازی ها همه مثل پارسال هستن حتی i quit ، فقط دو نوع بازی جدید اضافه شده که یکیش که قفله slobber knocker هست ، یک نوع بازی جدید اضافه شده که تورنومنتی هست اسمش gold rush هست ولی با king of the ring فرق داره ، اونایی که هارد ندارن برای بخش creation نیاز به حافظه زیادی هست برای فیس ها حداقل 61 مگابایت حالا از این بحث های حاشیه ای رد شیم به اصل کار برسیم : creation suite اونایی که پارسال بودن سر جاشونن هیچی بخش جدید یعنی صورت راستر ها : فیس ها شامل همه نمیشه شامل 14 نفر که چهارتاشونم قفلن ، بخش اصلن جالبی نیست صورت و مو راستر ها که تو لیستن کلن نمیتونید کاری کنید ، فقط میتونید سایز بدنشون و تتو و کلن محدوده و اصن جالب نیست لباس هاشونم میتونید تغییر بدی یا abilty میتونید براشون اضافه کنید ، اورال هاشونم میتونید بالا ببرید ، ، این بخشش ضد حال بود کلن ، ساخت راستر هم تو این بخش هست ولی طراحی چهره ها خوبه کلن ، بخش ساخت راستر ها هم تو همین بخش هست ، حالا گیم پلی : خودم راک ورداشتم مقابل سینا همه چی رو هم سخت کردم بازی گذاشتم روی epic تا بسنجم : ورودی ها خوبه فیس ها هم گفتم خوب طراحی شده ، صداگزاری تماشاگرها عالیه از همون اول بازی شروع میکنن به شعار دادن و سر و صدا نورپردازی هم پیشرعت بیشتری داشته مدل سازی بدن راستر ها عالیه ، گزارش گر بیشتر صحبت میکنن، خوب ریورس ها بسیار زیاد شدن حریف زیاد حرکت ها رو ریورس میکنه و بعضی ریورس های جدیدم میبینم .ریورس ها با یک فن بدل میشن که بازی سرعتی تر کرده ریورس کردن فن حریف سخت شده یعنی خیلی سریع باید ریورس کنی ، دیگه نمیتونید همین جوری دستتون رو دویدن نگه دارید یک خط استقامت زیر کاراکتر هست که اگه زیاد دویدن نگه دارید رو به تموم شدن میره و راستر خسته میشه این نکته مثبته به نظر خودم دویدن ها انیمیشنش جدید تر شده و کلا کار برای کسایی که میخوان با دویدن ببرن سخت شده صداگزاری رینگ عوض شده برخورد با رینگ صدای جدید داره ، با دویدن اکثرا فن ها ریورس میشن ، تماشاگرها واقعا هیجان میدن به بازی ، گرافیکم مثل 13 در نورپردازی پیشرفت داشته ، الان میبینم نوع دویدن و انیمیشنش جدبد شده کلا بهتر شده دویدن ها و خط استقامت داره ،انیمیشن اسپاین بستر که عوض شده و عالیه ، راک باتوم هم خوبه تماشاگر ها تکراری توشون زیاده ولی ردیف اولشون طراحی هاشون واقعا خوبه یعنی ردیف اول طراحی هاشون کاغذی نیست و حس خوبیه کاملا خوب طراحی شدن ، باگی یا فرو رفتگی دست در بدن هنگام زدن فن اصلا ندیدم فن ها اکثرا خوبن بعضی ها مثل پارسالن یکسری انیمیشن جدید دارن سینا یکبار come back گرفت با زدن به موقع دکمه خنثی کردم ولی باز کام بک از بین نمیره میشه تلاش کرد من خودم هنوز با کنترل بازی یادم رفته بنابرین انیمیشن راه بردن جدید هنوز نمیدونم چون دویدن با rt شده ، هنگامی که فینیشر بزنید رو راستر ها با انیمیشن قدیمی می افتن و حدود 16 - 17 ثانیه رو زمینن مشکل پارسال حله ولی من چون دوباره بازی خاموش روشن کردم تنظیمات همه از بین رفت و و تو تنظیمات با درجه خستگی اخر تست نکردم . راه بردن هم با lt و rt هست بخش داستانی خودتون بازی کنید . بازی تغییر انچنانی نداشته بخوام بگم وای ولی در موارد زیاد از جمله گزارشگری صدا انیمیشن دویدن راه بردن فن ها نورپردازی ، کاملا رو به جلو بوده. باید بیشتر بازب کنم.: کلا هوش مصنوعی زیاد ریورس میکنه که خوبه ، ولی حواسم نبود که روی easy بود باید رو درجه اخرم تست کنم چون خاموش روشن کردم ، تنظیمات رفت رو اولd سیستم جدید ریورس و نوار استقامت برای دویدن و انیمیشن دویدن بازی کلا بهتر کرده با چالش بیشتری ایجاد میکنه هوش مصنوعی . من تو 13 همش با ترفند دویدن روی درجه لجند به حریفم ضربه میزدم کم میوردم و به بازی مسلط میشدم . اما اینجا هم این که نمیتونی زیاد بدوی هم بیشتر دویدن و فن زدنات با ریورس همراه میشه.d

آخرین ویرایش:
اقا منصور بیشتر توضیح بده:((سوال های من...
راستی کس العمل کارکتر ها وقتی از پشت مثلا روی یک صندلی میفتن چطوره؟
کبودی بدن ؟ ایا فقط مخصوص راسترهای اصلی هست؟
کیفیت خون؟
عکس العمل داور؟
...

کبودی بدن ؟ ایا فقط مخصوص راسترهای اصلی هست؟دانیال عزیز
کیفیت خون؟
عکس العمل داور؟
...
دانیال جان باز بازی میکنم اینا رو میگم ولی بدون هوش مصنوعی تو ریورس خوبه و کلن ریورس ها به بازی سرعت دادن خداییش . دویدن هم دیگه نمیشه نگه داشت اکثر دویدن ها رو ریورس میکنن . تشخیص وزنم به قوتش باقیست . ولی من خودم میگم از 13 بهتر شده حوابیدن روی زمینشون هم درست شده . باز بازی میکنم میگم ولی بخش creation suite بخش فیس ها محدوده فیس ها و اینکه صورتم نمیشه دست زد ، بدیش اینه .

دانیال جان باز بازی میکنم اینا رو میگم ولی بدون هوش مصنوعی تو ریورس خوبه و کلن ریورس ها به بازی سرعت دادن خداییش . دویدن هم دیگه نمیشه نگه داشت اکثر دویدن ها رو ریورس میکنن . تشخیص وزنم به قوتش باقیست . ولی من خودم میگم از 13 بهتر شده حوابیدن روی زمینشون هم درست شده . باز بازی میکنم میگم ولی بخش creation suite بخش فیس ها محدوده فیس ها و اینکه صورتم نمیشه دست زد ، بدیش اینه .

الان سوال : یعنی مثلا میشه مثل 13 ری میستریو بیاد بیگ شو رو بلند کنه از روی زمین ؟؟ منظورم اینکه به طور کامل تشخیص وزن رو گزاشتن که سبک وزن نتونه سنگین وزن رو بلند کنه یا مثل 13 تخیلیه ؟؟؟ این بخش اگه اوکی باشه ارزش خرید داره .....

آخرین ویرایش:
بچه ها اینو ببینید تو سایت رسمی wwe

Which WrestleMania dream match would you like to see simulated in “WWE 2K14”?

14%
Shawn Michaels vs. The Rock

26%
John Cena vs. Hulk Hogan

54%
The Undertaker vs. Goldberg

7%
Daniel Bryan vs. Ric Flair

واقعا اگه میشد چی میشد :-o

تاریخی ترین بازی رستلینگ و رسلمینیا میشد .........2 کاریزمای تاریخی کج لامسب :|:x

حالا این نظرسنجی رو واسه بازی گذاشتند مردم تو کامنت ها گفتن آقا این بازی رو واقعیش رو تو رسل 30 به وجود بیارید استوریش رو :):d

الان سوال : یعنی مثلا میشه مثل 13 ری میستریو بیاد بیگ شو رو بلند کنه از روی زمین ؟؟ منظورم اینکه به طور کامل تشخیص وزن رو گزاشتن که سبک وزن نتونه سنگین وزن رو بلند کنه یا مثل 13 تخیلیه ؟؟؟ این بخش اگه اوکی باشه ارزش خرید داره .....
الان تو بخش داستانی هستم هوگن تو فن های معمولی نمیتونه جایانت بلند کنه ، میخواد بلند کنه اندره می افته رو هوگن ، ولی هنگام فینیشر میشه ، حالا تو معمولی بازم تست میکنم بین بیگ شو ، ری میستریو

آخرین ویرایش:
تو بخش داستانی هم هوگن که نمیتونه کلا اندره جایانت بلند کنه میاد بلند کنه جایانت می افته روش . معمولی تست نکردم ، البته هنگام فینیشر میتونه جابانت بلند کنه چون تشخیص وزن تو فینیشر فعال نیست ولی تو معمولی فن ها نمیشه ، کلا بازی از 13 بهتره ولی حالا شماها که منفی دیدتون نخرید بندازید گردنه من تغییرات خیلی زیاد نیست ولی از 13 بهتره .

خب اگه تو داستانی نتونسته بلند کنه تو بخش معمولی هم نمیشه .... اما یه لحظه تصور کنید که تیکر بیاد روی بیگشو تامبستون کنه ....خب معلومه این یه چیز کاملا مصنوعیه ....:|

خب اگه تو داستانی نتونسته بلند کنه تو بخش معمولی هم نمیشه .... اما یه لحظه تصور کنید که تیکر بیاد روی بیگشو تامبستون کنه ....خب معلومه این یه چیز کاملا مصنوعیه ....:|

نه ببین تو واقعیت تیکر رو مارک هنری تومبستون زده ، به نظرم فینیشر زدن رو افراد سنگین وزن معضل نیست . ولی فن های معمولی کلا نمیشه بلند کرد .ولی کلا اگه میخوای بخری به قصد تغییرات فراوان نخر که ضد حال بخوری الان با برم بازی کنم اطلاعات بدم بهتون.البته ی چیزی هم هست تو بخش داستانی تو نوع بازی مهمه مثلا بازی بیگ جان استود و جایانت سر بلند کردن و دلاره پس معلوم نیست تو معمولی بشه ولی اینجا که جان استود زور میزد اسلم نمیتونست بزنه حداقل تو داستانی.

آخرین ویرایش:
بابا اینا چه دلشون خوشه به گیم پلی و بازی بابا بازی همونه(با کمی تغییرات دیگه پر پرش) از این نسل کنسول آخه چه توقعی دارید دیگه خداوکیلی این نسل تموم شدست 2-3 ساله حواستون هس ؟؟:-/ این نسل کنسول تکنولوژی چند سال پیشه دیگه؟......

شما راستر (استارای جدید ) و مد داستانی ( 30 سال تو رسلمینیا ) بازی رو بچسبید همین که مد داستانی و راستر براتون عوض میشه فعلا کافیه و سرگرمتون میکنه ( مطمئن باشید )
بازم میگم در حال حاضر رو این نسل کنسولی( که دیگه تاریخ انقضاش تموم شدست) توقع آنچنانی نداشته باشید واقعا با خودتون بسنجید رو این نسل کنسول همینه دیگه...تا بریم نسل بعد

کبودی بدن ؟ ایا فقط مخصوص راسترهای اصلی هست؟
کیفیت خون؟
عکس العمل داور؟
...
خوب الان ی i quit زدم اول رو درجه سختی لجند زدم خداییش حالا چون بار اول و دوم بود ولی اذیت شدم کتک خوردم بیخیال شدم ، اومدم easy کردم ببینم ضربات با صندلی چطوره ،ی چیز دیگه راه رفتن با افراد یکخورده سنگین مثل رایبک کاملا حس میکنید ، ی سنگینی احساس میشه .اگه دمیج صندلی رو بخش تنظیمات بزاری رو اخر یکدونه بزنه رو سر طرف کاملا با انیمیشن قدیمی بیهوش میشه ، صدای صندلی هم تغییر کرده ، صدای ضربه اش. وقتی رو زمین بیافته با صندلی ضربه بزنید کاملا انیمیشن جدید میبینی مثلا مثل پارسال ضربه نمیزنه کامل رو شکمش ضربه میزنه ، یا رو پاش ضربه با صندلی رو زمین لذت بخشه . ولی هنوز گاهی اوقات وقتی صندلی میزاریم طرف میکوبیم روش بازپرش هایی تو بدن طرف مشاهده میشه . پله رو امتحان کردم ، صدای ضربه باهاش کاملا جدیده و با ضربه حریف خونی شد . ولی زیرش به شکل زیرکانه ناپدید میشه مثل پارسال نیست .ولی وقتی با پله رو زمین ضربه میزنی مثل پارساله .کوبوندن رو پله خوب شده خدا رو شکر کلا با پارسال فرق کرده و طرف با حچم می افته رو پله و مثل پارسال بدنش نمیلرزه رو پله عربی برقصه:)) ، خونی شدنم مثل پارساله و مشکلی نداره ، دستت بعضی اوقات نشون میده خونیه.ولی هنوز بعضی وقتا باگ هایی تو وسایل هست،یادتون پارسال طرف میکوبیدی رو میز گزارشگر ها صحنه اهسته اش همش ی باگ بود که طرف کمرش میگرفت اونم حل شده ، ولی کلا اگه میخواید حریف بیشتر روی زمین بمونه ،روی تنظیمات برید و قسمتی داره مثل پارسال بزارید رو اخر. . ولی امسال هوش مصنوعی بالای ترنباکل میره و پرش میکنه ،مثل پارسال نیست نره، مثلا من حریفم یک پرشی بود سه بار پرید.. بعضی اوقاتم با صندلی ضربه میزنی رو زمین مثل پارساله ،فن ها خیلی نرم شدن و حرکت راستر ها نرم و دویدنشون مشکل و خشک بودن ندارن .کبودی هنوز ندیدم باید با ریک فلیر امتحان کنم.داورم تو دست پا نیست ، عرق رو بدنشون بعضی اوقات زوم میکنه معلومه .، هوش مصنوعی روی لجند که فعلا اذیت کرده زیاد ریورس میکنه البته اولشه ولی بازی اول نتونستم ببرم تو مد داستانی . توصیه اخرم به کسایی که دنبال چیزهای جدیدن و پیشرفت شگرف انتظاراتشون بالاست ضد حال میخورید ،میخواید نخرید چون نسخه بهبودیافته 13 هست و اونایی هم که فن بازین مثل من و دانیال و ...میخرن بازی رو و بلاخره بدم نیست گفتنی ها رو گفتم ...

آخرین ویرایش:
مرسی منصور جان که مطلب نوشتی.
.....
ساعت الان 3 صبح هست و من پس از 3 ساعت خوابیدن (کلا هم تو این 3 ساعت خواب wwe2k14 دیدم)، الان بیدار شدم تا ببینم مطلب نوشتی یا نه . انقدر خسته ام که به زور پلکام رو باز نگه داشتم.
خدا وکیلی اگه فن واقعی ماها نیستیم ، پس کیه؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or