WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
بازیو گرفتم! واییییییی! چقدر افتضاح شده بابا! نا امیدم کرد اساسی! نسخه آپدیت شده Wwe 13 هست دیگه خیالتون راحت باشه!
به این شوری ها هم نیس دگه ( تو این جو انتقادها اومدی یه چی بپرونی و قبل گرفتن بچه ها ترش ترش کنی بی خیال ):)) تریلر ها رو دیدیم دگه به اون شوری که میگی نیست ( تریلر هم همون چیزیه که تو led مون تو خونه میبینیم حالا یکی دیگه داره بازیش می کنه )
کلا حالا چه خوب باشه چه بد گیم پلی رو ولش کن بره...راستر ها و سناریوی 30 سال در رسلمینیاش رو عشقه ..ما بقیش همونه:)

- - -ویرایش - - -

استین و مایکلز که تو 13 بود دیگه جالب نمیشد تو 14 دوباره .
کی بازی میگیری؟
درسته ..خب بالاخره اسمش 30 سال در رسلمینیای و بازی های گلچین تاریخش..بالاخره میشد جزوش باشه حالا به هر نحوی...
بازی رو که طی امشب و فردا شب میگیرم و دان می کنم ولی فعلا نمیتونم بازی کنم...( کنسولم در حال آبدیت فریمور بریک ناقص شده و در دست تعمیر ):(

دقیقا مخصوصا گزینه اولی
اینا رو هم میشد بهش اضافه کرد و جاش خالیه : ( الان یادم اومد )
1- هانتر و باتیستا (این دیگه واقعا جاش خالیه ) رسلمینیای 21 ........فک کن اون بازی چرت سینا و jbl رسل 21 رو گذاشتند بعد اون بازی زیبا و مین اونت هانتر و باتیستا رو نزاشتند واقعا حرفی ندارم( ای واقعا تو روحشون بس که به این سینا بها میدند حتی تو گیم باور کنید .....)
و 2- آستین و مایکلز رسلمینیای 14 ........ ( باورتون میشه ؟)
واقعا چرا ؟؟ :|
:-oمگه این 2 تا نیست؟!؟!؟ حالا شان و استیو تو 13 بوده ؛ مسابقه بی نظیر باتیستا و تریپل اچ چرا نیست؟؟؟ خاک برسرشون واقعا"...
باید به برادرهای آمریکاییمون بگم یکشنبه تو هل اینِ سل همگی شعار بدن : لدسما لدسما استعفا استعفا :d

:-oمگه این 2 تا نیست؟!؟!؟ حالا شان و استیو تو 13 بوده ؛ مسابقه بی نظیر باتیستا و تریپل اچ چرا نیست؟؟؟ خاک برسرشون واقعا"...
باید به برادرهای آمریکاییمون بگم یکشنبه تو هل اینِ سل همگی شعار بدن : لدسما لدسما استعفا استعفا :d
اره باحال گفتی، :)) بجای اون بازی ، بازی باتیستا و اندر تو رستلمانیا 23 گذاشتن.

بازي دانلود كردم و اجراش كردم يه مشكل عجيب ، تم ورودي كشتي گيرها صداش نمياد وقتي وارد ميشن نميدونم مشكل از بازي دانلود كردم يا چيز ديگه حال گيريه

- - -ویرایش - - -

بازي دانلود كردم و اجراش كردم يه مشكل عجيب ، تم ورودي كشتي گيرها صداش نمياد وقتي وارد ميشن نميدونم مشكل از بازي دانلود كردم يا چيز ديگه حال گيريه

-
احتمالا از فایلی هست که دانلود کردی.شاید نیاز باشه بازی رو از یه لینک دیگه دانلود کنی.
/////
///
//
/
کسایی که بازی کردن بیان توضیح بدن.منصور چیکار کردی؟نگرفتی؟

احتمالا از فایلی هست که دانلود کردی.شاید نیاز باشه بازی رو از یه لینک دیگه دانل
کسایی که بازی کردن بیان توضیح بدن.منصور چیکار کردی؟نگرفتی؟

نه اشتباه کردم ، از جای قبلی نخریدم حالا فزدا ظهر میاد تاخیر خورد . تا فردا خودتم احتمالا بازی میگیری ؟

صداها تو بازي بهتر شده تماشاگرا مثلاً اگه جان سينا رو بگيري يا دنيل برايان فرياد yes و no ميگن ( خود بريان با صداي اصليش ميگه no ) و you can see me جان سينا رو هنگام حركتش فرياد ميزنن صدا تماشاگرا بهتر شده حركات بدل حرفه اي تر شده نور پردازي عاليه عرق روي كشتي گيرهارو ميتوني ببيني چيزي كه اولين بار بازي كنيد به چشم مياد همون صداگذاري هاي بازيه خيلي بهتر شده زمين خوردن كشتي گيرها روي تشك صداش بهتر شده سرعت بازي بيشتر شده واقعاً طبيعي تر شده ، فيس ها و بدنشون واقعاً خيلي بهتر شده فعلا تا همين حد بازي كردم

آخرین ویرایش:
صداها تو بازي بهتر شده تماشاگرا مثلاً اگه جان سينا رو بگيري يا دنيل برايان فرياد yes و no ميگن ( خود بريان با صداي اصليش ميگه no ) و you can see me جان سينا رو هنگام حركتش فرياد ميزنن صدا تماشاگرا بهتر شده حركات بدل حرفه اي تر شده نور پردازي عاليه عرق روي كشتي گيرهارو ميتوني ببيني چيزي كه اولين بار بازي كنيد به چشم مياد همون صداگذاري هاي بازيه خيلي بهتر شده زمين خوردن كشتي گيرها روي تشك صداش بهتر شده سرعت بازي بيشتر شده واقعاً طبيعي تر شده ، فيس ها و بدنشون واقعاً خيلي بهتر شده فعلا تا همين حد بازي كردم

مد داستانی نرفتی ؟

آقا دمت گرم فردا بازی بدستم میرسه. خیلی الان تو کفم شدید. :|

با اینکه خودم طرفدار تیکرم ولی اون بازی تریپل و باتیستا تو رسل21 یه چیز دیگه بود (سرتر از بازی تیکر و باتیستا رسل 23 بود از نظر خودم)
بزرگتربن معظل قانون pg نصف جذابیت بازی باتیستا و اچ برای خون صورت اچ بود
شما الیاس بازی امشب هل این سل این چهارتا وروجک سینا و دل ریو و برایان .. با بازی براک لزنر و اندر تو نو مرسی 2002 قفس مقایسه کن یا بازی باتیستا و اچ تو قفس ببین قانون pg همه چی نابود کرده خدت رو شکر این لدسما اسکول این ی مورد بر اساس کمپانی نبورد جلو.

سلام. من تابحال هیچ یک از نسخه های این مجموعه رو بازی نکردم. یک سوال دارم: قسمت داستانی این مجموعه چجوریه؟؟ یعنی چی هست؟؟ با چه کاراکتری؟؟ داستانش چیه و ...

سلام. من تابحال هیچ یک از نسخه های این مجموعه رو بازی نکردم. یک سوال دارم: قسمت داستانی این مجموعه چجوریه؟؟ یعنی چی هست؟؟ با چه کاراکتری؟؟ داستانش چیه و ...
امسال یک قسمت داستانی هست بنام 30 سال رستلمانیا به مناسبت 30 ساله شدن رستلمانیا ، که بازی های معروف رستلمانیا با راسترهاشون شبیه سازی شدن در بازی و باید هدف هایی کامل کنی مثل کارهایی که کشتی کج کارها در واقعیت و حود رستلمانیا انجام دادن تا مواردی مثل کشتی کج کار و لباس و ارنا برات باز شه . شامل 45 مسابقه هست با کسایی مثل : باتیستا ، گلدبرگ ، اندرتیکر ، هالک هوگن ، شان مایکل ، و...

این چیزایی که شما گفتی هم اکثرا تو 13 بود ..اون عرق کردن و صدای تماشاگرا در موقع حرکت سینا .... به قول یکی از دوستان فقط راستار ها رو اپدیت کردن رو همون 13 دادن بیرون ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or